Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Hát nem tudom, sajnos a tapasztalat az, hogy ha az észak alföldi régióban az enyhe levegõ megül, esetenként elég nehezen takarodik ki, ez egy nem túl intenzív, jellemzõen olyan észak alföldies havazást bebuktathat, gondolok itt a talaj, vagy az alsó párszáz méter + értékeire.Azért nehogy már az esélytelenek nyugalmával vigyorogjunk: Link A hóesélyek mellé bizony jön a komoly fagyos idõszak is.. Akkor nézzük meg hogy ki fog örömködni! Egy igazi télfan az igen, mert micsoda télfanság az amikor a féllábszárig érõ hó örömködést, a cimborája a nagy hideg meg sírást vált ki?