Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Majd elõkerül az ilyen helyzet is! Én utálom a "komoly havas" helyzeteket, persze azokat amiket a modellék mutogatnak...Az ilyen helyzetek gyakran egy jó nagy bukták! Lesz hó is, komolytalan helyzetbõl, ha nem is tökig érõ hó... Ritka az olyan hosszabb hideg idõszak ami ne produkálna valamennyi összefüggõ hótakarót, persze ha mégsem produkál az elég lehangoló dolog.