Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Most nézem a T925 a GFS szerint az ország nagy részén pozitívba lenne Vasárnap, és Karácsony elsõ napjaiban is. Ez már a talaj közelében is vastagon plusz fokokat jelent! Viszont Észak Alföld, és Ék,-en akár mesebeli idõ is kialakulhat. Igaz 25-tõl ott is olvadna rendesen!?
Lassan zárul az olló! A gépi elõrejelzéseket nézegetni, sokszor jó érzés fõleg a havat mutat, de ne felejtsük el a múlt hétvégén mit értek a gépi elõrejelzések. Röviden: Semmit /már ami a halmaz állapotot illeti/!
Lassan zárul az olló! A gépi elõrejelzéseket nézegetni, sokszor jó érzés fõleg a havat mutat, de ne felejtsük el a múlt hétvégén mit értek a gépi elõrejelzések. Röviden: Semmit /már ami a halmaz állapotot illeti/!