Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Igen, ilyen ÉK-i szeles helyzeteknél ez a térség szélcsatornaként mûködik, délelõtt és kora délután élénk ÉK-i alapszél volt erõs széllökésekkel ami rendesen elfújta a havat sok helyrõl. Mostanra jelentõsen mérséklõdött a szél, így már kisebb a szállító ereje.
Az udvarban jó pár fél méternél is magasabb hóbucka és hónyelv van már. De kint az út menti árokban is érdekes formák vannak. Holnap majd fényképezek reggel.
Az udvarban jó pár fél méternél is magasabb hóbucka és hónyelv van már. De kint az út menti árokban is érdekes formák vannak. Holnap majd fényképezek reggel.