Metnet találkozók
9:07 kor indul a vonat
Eszti
Pitom
Alonso - 50%
Ripley
Eddig ennyien
Szeretnénk beülni a végén valahová megint! Gyere Sanyiiiiiiiiii
Eszti
Pitom
Alonso - 50%
Ripley
Eddig ennyien
Szeretnénk beülni a végén valahová megint! Gyere Sanyiiiiiiiiii
A pénztárban be lehet váltani az ajándéknyereményeket készpénzre?
Rip.: Hányan vagy(tok)?
Rip.: Hányan vagy(tok)?
Nyugatiban találkozunk Mi is holnap
, akinek van kedve jönni szóljon, újra jó csapat leszünk
holnap!
Vicces lesz, ha megnyeri a második díjat egy olyan, aki csak az elõadásokra jön.
Köszönjük a kiírást!
Köszönjük a kiírást!
Így van, a találkozóra immár hagyományosan elõrejelzési versenyt hirdetünk.
A verseny helyszíne: Nagy-Hideg-Hegy, OMSZ állomás.
Idõpont: 2010. 08. 20. 18UTC.
A következõ adatokra kérnénk elõrejelzést:
Tmin: xx,x °C
Tmax: xx,x °C
Takt: xx,x °C
Szélirány: É, Ék, K, Dk, D, Dny, Ny, Ény
Szélsebesség: xx,x m/s
Csapadék: aznap, aug. 20-án lesz/nem lesz. (10. 08. 20. 06UTC-tõl 10. 08. 21. 06UTC-ig)
Pontozás:
T értékeknél max. 5 pont, 0,5°C-onként -0,5 pont.
szélirány: max. 4 pont, 45° tévedésenként -1 pont.
szélsebesség: max. 5 pont, 0,5 m/s-onként -0,5 pont.
csapadék: 2 pont.
A tippek leadási határideje:
2010. 08. 19. 20UTC Privát üzenetben nekem, vagy a takiÿ(kukac)metnet.hu e-mail címre.
Eredményhirdetés:
A szabadegyetemi elõadások valamelyik szünetében.
Nyeremények:
I. díj: Taki-féle árnyékoló (6.000 Ft értékben)
II. díj: A találkozó szállásköltsége (5.200 Ft értékben)
III. díj: A találkozó étkezési költsége (2.800 Ft értékben)
Részvételi szabályzat:
A versenyben a XVIII. Metnet találkozó helyszínen regisztrált résztvevõje vehet részt, pl. az is, aki csak az elõadásokra érkezik.
A találkozós fórumfejlécbe is kitettem ezt az írást, ha gyorsan kipörögne.
A verseny helyszíne: Nagy-Hideg-Hegy, OMSZ állomás.
Idõpont: 2010. 08. 20. 18UTC.
A következõ adatokra kérnénk elõrejelzést:
Tmin: xx,x °C
Tmax: xx,x °C
Takt: xx,x °C
Szélirány: É, Ék, K, Dk, D, Dny, Ny, Ény
Szélsebesség: xx,x m/s
Csapadék: aznap, aug. 20-án lesz/nem lesz. (10. 08. 20. 06UTC-tõl 10. 08. 21. 06UTC-ig)
Pontozás:
T értékeknél max. 5 pont, 0,5°C-onként -0,5 pont.
szélirány: max. 4 pont, 45° tévedésenként -1 pont.
szélsebesség: max. 5 pont, 0,5 m/s-onként -0,5 pont.
csapadék: 2 pont.
A tippek leadási határideje:
2010. 08. 19. 20UTC Privát üzenetben nekem, vagy a takiÿ(kukac)metnet.hu e-mail címre.
Eredményhirdetés:
A szabadegyetemi elõadások valamelyik szünetében.
Nyeremények:
I. díj: Taki-féle árnyékoló (6.000 Ft értékben)
II. díj: A találkozó szállásköltsége (5.200 Ft értékben)
III. díj: A találkozó étkezési költsége (2.800 Ft értékben)
Részvételi szabályzat:
A versenyben a XVIII. Metnet találkozó helyszínen regisztrált résztvevõje vehet részt, pl. az is, aki csak az elõadásokra érkezik.
A találkozós fórumfejlécbe is kitettem ezt az írást, ha gyorsan kipörögne.
Ez jó hír. A zónát remélem úgy sikerül kifogni hogy 100as pályaszámú Bmx lesz benne.
jó mondjuk a jó kis BVhnak örülnék a legjobban, de abból mindkét példány szolnokon van a gyengélkedõn...
Tessék egy túraötlet, most találtam a Népszabadságban: Link
Aztán a vonatot nem lekésni a Nyugatiban!
Aztán a vonatot nem lekésni a Nyugatiban!
A találkozóra tippversenyt hirdetünk!!!
Taki hamarosan jön a részletekkel és díjazásokkal.
Taki hamarosan jön a részletekkel és díjazásokkal.
Köszi, ez jó hír! 
Aztán az éjszakai túra résztvevõi meg ne ijedjenek a násznép néhány eltévedt, érdekes hangot
kiadó (
) és nagy amplitúdóval közlekedõ tagjától!
Aztán az éjszakai túra résztvevõi meg ne ijedjenek a násznép néhány eltévedt, érdekes hangot
kiadó (
Áh, olyan nem fog elõfordulni, mert a futamok reggel 8-kor kezdõdnek majd!
Viszont a legtovább eljutott megérdemel majd egy Darwin díjat!
Viszont a legtovább eljutott megérdemel majd egy Darwin díjat!
Minimetnetali készül a becsehelyi csillagdában, résztvevõk: Gazdag Attila, Skyshooter és én
Ez a Sándorgyerek ma nagyon poénosra vette a figurát
S mi történik azzal a ki a profi hatányos szintet is teljesíti? Irány a francia Vb, a TGV vonalán?!
S mi történik azzal a ki a profi hatányos szintet is teljesíti? Irány a francia Vb, a TGV vonalán?!
Te tiszta lökött vagy!!!
A kalauz fog tudni róla, sõt, már tud is.
A kalauz fog tudni róla, sõt, már tud is.
Ha nem tudna róla, legfeljebb kérsz egy diákjegyet!
Szerk.: rendezzünk hajtányversenyt! A legjobb idõt elértek elõrelépnek a haladó kategóriába, ami azt jelenti, hogy a Vác-Szob vonalon próbálhatják ki gyorsaságukat a zónázó szerelvények elõtt.
Aki túléli, elõrelép a profi hajtányos szintre, és a szembeforgalommal kell eljutnia a Nyugatiba!
Szerk.: rendezzünk hajtányversenyt! A legjobb idõt elértek elõrelépnek a haladó kategóriába, ami azt jelenti, hogy a Vác-Szob vonalon próbálhatják ki gyorsaságukat a zónázó szerelvények elõtt.
Aki túléli, elõrelép a profi hajtányos szintre, és a szembeforgalommal kell eljutnia a Nyugatiba!
Én már péntek de. mennék a "sátortábor" kialakitása miatt!
Igen. 
Ma vettük mag a 13 órás IC-re a jegyeket. Szombathelyen csak 6 perc átszállási idõnk lesz, talán nem késik majd innen Rádóc felõl a vonat. Elvileg 16 órára bent vagyunk a Keletiben, onnan meg majd áttrolizunk a Nyugatiba.
Ma vettük mag a 13 órás IC-re a jegyeket. Szombathelyen csak 6 perc átszállási idõnk lesz, talán nem késik majd innen Rádóc felõl a vonat. Elvileg 16 órára bent vagyunk a Keletiben, onnan meg majd áttrolizunk a Nyugatiba.
Ez nagyon szép gesztus, köszönöm szépen a többiek nevében is 
Zivipötty, akkor ti is azzal a pesti vonattal jöttök, mint mi?
Zivipötty, akkor ti is azzal a pesti vonattal jöttök, mint mi?
A kisvasutat a Metnetes különítménynek ingyenessé varázsoljuk pénteken és vasárnap is. A kalauz felé felszállásnál jelezni kell, hogy a Metnet-rendezvényre érkeztek.
Ez csak a pénteki fel, ill. a vasárnapi leutazásra vonatkozik, minden más esetben a rendes díjszabás vonatkozik a vasutazni szándékozóknak.
Díjszabás: www.kisvasut-kiralyret.hu
Ez csak a pénteki fel, ill. a vasárnapi leutazásra vonatkozik, minden más esetben a rendes díjszabás vonatkozik a vasutazni szándékozóknak.
Díjszabás: www.kisvasut-kiralyret.hu
Igazából semennyire sem, mert másik hotelban lesz az az esküvõ. Csak azért lett említve, mert az ominózus hotelban van a pancsolási lehetõség. Így csak azokat érinti, akik strandolnának, mivel szombat délután, este nem lesz rá lehetõség. Azonban délelõtt szabad a pálya ide is.
Milán: A szombati esküvõ felhajtása és zenebonája mennyire érint bennünket?
---------------------
8
ét
---------------------
8
ét
Itthon vagyok!
Minden e-mail-es és privát üzenetes kajarendelést rögzítettem! Köszönjük szépen!
Bandibá! Küldd el légyszíves a kajarendelést!!!
Az ételeket nagyjából mindenki megrendelte már, esetleg aki még nem, az holnap estig tegye meg, mert pénteken leadom a megrendeléseket. Azt követõen változtatni már nem lehet, a nem rendelõknek pedig én döntöm el, hogy mit eszik.
Nehogy rosszul járjon!
Minden e-mail-es és privát üzenetes kajarendelést rögzítettem! Köszönjük szépen!
Bandibá! Küldd el légyszíves a kajarendelést!!!
Az ételeket nagyjából mindenki megrendelte már, esetleg aki még nem, az holnap estig tegye meg, mert pénteken leadom a megrendeléseket. Azt követõen változtatni már nem lehet, a nem rendelõknek pedig én döntöm el, hogy mit eszik.
Terv szerint 20-án ebéd után, 13h körül indulok Veszprémbõl, 710-es fõút-Balatonakarattya-M7-Budapest-M2-Vác-Kismaros útvonalon. Fél három, három körül leszek Pesten, szívesen felveszek bárkit, 3 kényelmes, 4 nem annyira kényelmes hely lesz a kocsimban.
Akit érdekel, írjon PÜ-t és egyeztetünk.
Akit érdekel, írjon PÜ-t és egyeztetünk.
Igazából Írott-kõt kéne megcélozni, ott már hûvös lesz, vagy a Nagy-Milicet, az is jó közel van
Sziasztok!
Túraötleteket és túrakedvûeket várok szombatra, ha az idõ is engedi persze
Túraötleteket és túrakedvûeket várok szombatra, ha az idõ is engedi persze
Az láttam, de a szövegen átsiklottam, pedig oda is írtad, hogy kb. 250-300 m.
Amúgy köszi.
Vonatra futásban verhetetlen vagyok, a sulitól az állomásig 9 perc a rekordom (kb. 1,3 km, táskával, beleszámolva a piros lámpákat és a pár perces sétás idõszakokat is).
Amúgy köszi.
Vonatra futásban verhetetlen vagyok, a sulitól az állomásig 9 perc a rekordom (kb. 1,3 km, táskával, beleszámolva a piros lámpákat és a pár perces sétás idõszakokat is).
2 perc. Futva leszorítható 1 perc alá is. 
Lásd a tegnapi linket, amit Coontac-Kornélnak linkeltem.
Lásd a tegnapi linket, amit Coontac-Kornélnak linkeltem.
Arra lennék kíváncsi, hogy Kismaroson a kisvasút megállójától a rendes állomásig kb. hány perc alatt lehet gyalog eljutni? Nézegettem visszafele a menetrendet, és csak 6 perc van a kisvasút érkezése és a pesti vonat indulása között, az nem tûnik valami soknak.
Mindent összevetve a 9:38-as vonattal kellene eljönnünk a helyszínrõl, hogy viszonylag jó csatlakozásokkal haza tudjunk jönni.
Mindent összevetve a 9:38-as vonattal kellene eljönnünk a helyszínrõl, hogy viszonylag jó csatlakozásokkal haza tudjunk jönni.
Még egy kérdésem volna vala: az elszállásolás hogy lesz? Fiúk-lányok vegyesen? Ki hány ágyas szobába kerül, stb.? Párom vadul érdeklõdik ez iránt, mint legfontosabb dolog
Pitom, nincs is szebb annál, mikor Takinak nincs hangja
Gyönyörûen tud tátogni is, Paloznakon bebizonyította
Pitom, nincs is szebb annál, mikor Takinak nincs hangja
Üres a hordó, repül a korsó, mindenki fekszik az alkoholtól, micsoda álmok, micsoda lányok, mindenkit megvernek a MetNet-es srácok áléáléolé... Na, na, na, úúúúú... Hajcsatooook!
... és a végére "repedtfazék" harsonájú Takit hallgatnánk
... ha egyáltalán meg tudna szólalni
... ha egyáltalán meg tudna szólalni
Én is szívesen óbégatnék az általam egyedüli megbecsült és szeretett focicsapatnak szurkolva!
Mindenki jobbra, ólééé, mindenki balra, óléééé....
Mindenki jobbra, ólééé, mindenki balra, óléééé....
Remek, köszi
Egyelõre nincs több kérdésem
Adrián, én is szívesen pályára lépnék, ha lenne rá lelhetõség
Adrián, én is szívesen pályára lépnék, ha lenne rá lelhetõség
Nekem az lenne a kérdésem a szervezõk felé, hogy a LAM által említett fociból lesz-e valami?
"Emellett,hogy folytassuk a remek palóznaki Metnet-csapat foci hagyományait (éoléééé!!laza ), utánajárunk a lehetõségeknek egy péntek kora esti rangadó ügyében..de nem ígérünk semmit kacsint..meglátjuk...persze ha van igény.. nevet "(http://metnet.hu/?m=forum&topic=talalkozok&fromto=19686a19686 )
Nagyon örülnék neki, hogyha lenne, ugyanis szívesen védeném újra a MetNet kapuját...
"Emellett,hogy folytassuk a remek palóznaki Metnet-csapat foci hagyományait (éoléééé!!laza ), utánajárunk a lehetõségeknek egy péntek kora esti rangadó ügyében..de nem ígérünk semmit kacsint..meglátjuk...persze ha van igény.. nevet "(http://metnet.hu/?m=forum&topic=talalkozok&fromto=19686a19686 )
Nagyon örülnék neki, hogyha lenne, ugyanis szívesen védeném újra a MetNet kapuját...
250-300m az állomástól.
Állomás balra, kisvasút a zöld nyílnál (Patak kisvendéglõnél) Link
Állomás balra, kisvasút a zöld nyílnál (Patak kisvendéglõnél) Link