2026. június 28., vasárnap

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20170
Találkozón? Szabadegyetem lesz..... zavarban Meg jó társaság..... zavarban
te tudod. szomoru
#20169
Köszi szépen a lehetõséget! Majd utánanézek. Csak az a fránya DigiSport..pont nálunk sincsen.

A másik dolog, amivel még jó lenne, az egy számítógép pkusz internet..de gondolom ha lenne is rá lehetõség, az igen pénzigényes lenne zavarban
#20168
Sajnos nem tudok segíteni, nekem UPC-m van teljes csatornakínálattal. Ha esetleg bármelyik sportcsatorna közvetítené a meccset a Digin kívül, akkor nálam tombolhatsz. nevet
#20167
Kedves Találkozósok!

Kérni szeretnék valamit, mégpedig: Taki felajánlotta kihangosítás gyanánt a hangszóróit és erõsítõjét, de viszont nem tudjuk, hogy mikrofonnal együtt hogy fog viselkedni. Így akinek nem lenne nagy teher (és itt nyilván az autóval érkezõknek szól) és van otthon ilyen felszerelés (hangfal, erõsítõ, esetleg mikrofon), az kérjük hozza el!

Elõre is köszönjük a segítséget! nevet

Mingyán péntek... vidám
#20166
Szép estét!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a találkozón valahol a közelben (ha kicsit távolabb, az sem feltétlenül bajnevet) lehetne -e nézni DigiSportot? Arsenal-Blackpool meccset szeretnék nézni, ami szombaton 16:00 -kor kezdõdne; nem szívesen hagynám ki.. nyelvnyujtas
#20164
2
irályrét nevet
#20163
Nem. nevet 3 hete jöttünk össze azért még nem kapkodom el. Amúgy is elig akarták elengedni hozzám egy napra is. Na persze egy hétvégére...
De mondta, hogy jövõre jön velem, vagy már a téli "ott alvós" talira is. nevet

Már csak 2/5 nap vidám
#20162
laza laza laza

És te? :-D
#20161
Tee, nem hozod a csajod??
#20160
Igen már alig várom, jupíí mindjárt Péntek. vidám

Karácsony, Tegnap az MTV 1-en a Szomszédok sorozatot ismételték és éppen a karácsonyi ünnep része ment le.

Én olyan 2-re leszek ott. nevet
#20159
Tyûûû, mindjárt karácsony, rohan az idõ, nem rég volt...
Jó sok nép lesz Királyréten hétvégére, de jó vidám
#20158
Hû, de közel a péntek... nevet
#20157
3
rályrét nevet
#20156
Mit kíváncsiskodsz? laza
Jössz a talira te is, majd elmondom a tényállást! nyelvnyujtas
#20155
BDV-re és flirtre van amúgy típusod? Vagy csak szilis inga jöhetne szóba a 70esen?
#20154
Sanyi! Híres lettél: Link
vidám
Grat!
#20153
Inkább az utóbbié. nevet
#20152
Te lehettél volna a versenyszellem fenntartója! laza Vagy inkább a túlélésért folytatott harcé? vidám
#20151
Akkor ne gondolj bele...
Durván lekaszabolta a fákat, de inkább, mint a házakat, szerencsés helyzet.
#20150
Ha ilyen a nyár akkor mi lesz télen erre,két méteres hó? beteg
Belegondolni is rossz...
#20149
Hoppáá... zavarban A radarképek alapján gondoltam, hogy csúnya világ van nálatok, ezt bizonyítja a jég is. Na de, hogy Tornádó is. szomoru Mit fog még idén megélni a Börzsöny? ... És Persze Ti is!
#20148
Ja..., úgy látszik, a baj tényleg "csõstül" jön...
Holnap berepülik a kárterületet, lesznek normális fotók, majd a földrõl folytatódik a vizsgálat. Ha az erdõgazdaságnak nincs ellenére egy kis média, akkor a "3kékhullámos" tévétársaság is kijön forgatni.
Azt megígérhetem, a területbe csak annyira nyúlunk bele szombatig, amennyire kell az áramellátás visszaállításához a környéken.
#20147
Milánnál vannak spirál alakban kidõlt fák és egy köpedelemre van a tali helyszínétõl. zivatar Kértem, ne legyen legalább szombatig nagytakarítás. Egyébként megúszták komolyabb kár nélkül, pár tetõcserép, a veteményes esett áldozatul, az autó sértetlen. vidám
#20146
Sõt, más is volt ott: Link zavarban
#20145
Úgy érzem lesz mirõl beszélgetni a találkozón... Ilyen konvektív szezon már régen volt... Ráadásul ez a mai "Oklahomai" típusó F2 vagy F3-as tornádó Mezõkövesden... De azt hiszem Milánnak is lesz mirõl beszámolni, hiszen Nála is 4cm-es jegek potyogtak. Remélem nem lett nagy kár belõle, és tett egy-két darabot a mélyhûtõbe!
#20144
Én benne vagyok ;-)
#20143
Sziasztok!
Pénteken, aki korán érkezik jöhet egy rövidebb túrára, ha van kedve, amíg a "násznép" megérkezik, elmennénk Nagyirtáspuszta felé. Nem tudom, ki mit szól ehhez a jó ötlethez?! vidám laza
#20142
Szerintem aki már valaha is focizgatott, annak ezek nem lehetnek akadályok. Négy saroknak négy ruhadarab, kapunak még négy ( az már külön extra ha van kapu... nevet ) és már csak egy labda kell...
#20141
4
ályrét nevet
#20140
Semmi gond, majd legközelebb. Az egymás közötti foci sem rossz ötlet, én biztos részt vennék benne. nevet
#20139
Jaj, bocs, még akkor akartam felelni, de valahogy kimaradt: sajnos nem sikerült összeszervezni senkivel sem egy meccset, így mégis megszakad a tradíciónak indított válogatott mérkõzés. nevet Ellenben a Fogadó területén lehet rögtönözni a találkozó résztvevõibõl csapatokat (kellõ vállalkozó kedvû ember esetén) és lehet rúgni a labdát. Kiskapu van (ami tényleg kiskapu), gyep van, hely van, igaz nincs felfestve, s még talán hepehupás is picit, de biztos lenne feelinge.

Tényleg sajnáljuk és elnézést kérünk azoktól, akik készültek rá...
#20138
Gondolom ha lenne belõle valami akkor hirdetnétek illetve válaszoltatok volna a kérdésemre. Mindenesetre várom már. nevet
#20137
Ha Szobig el tudtok jönni, akkor valahogy belepréselem a péntekbe és elugrom értetek.
#20136
Végignézve a jelentkezõk névsorát, csak én lennék aki szóba jöhetne. Nálunk viszont kisgyerkõc van, így hozzánk igazodni (idõben) nagyon nehéz, ráadásul ismerve a kocsi méreteit, az egyetlen szabad helyen is csomagok lesznek...
Szerintem próbálj valami más megoldást keresni.
#20135
5 nap nevet
#20134
Vagy ha Esztergomon keresztül az is jó mert könnyen át tudunk menni oda.
Kérem mihamarabb válaszoljatok mert nem marad sok idõ a táborig és akkor máshogy kell szervezni az eljutást oda.Köszönöm.
#20133
"a zónázó szerelvények elõtt"

Ha ezt tudom, kérek oda szolgálatot, és én kergetlek benneteket! :-)))
De ez már így veszett, megúsztátok! vidám
#20132
Csak megnéztük vidám
#20131
Akkor ezek szerint volt egy kis változtatás az elõzeteshez képest! Kalandparkoztatok?
#20130
Megjöttünk és jó volt. Börzsönyben voltunk, Milánnal találkoztunk nevet
Útvonal: Királyrét-Nagy-Hideg-hegy-Királyrét(kék körön vissza) vidám
#20129
S hogy legyen még tétje, az utolsó helyezettnek meg a Vogon kapitány olvas fel a verseibõl. nyelvnyujtas

Hú de jó, már csak 1 hét és itt a találkozó!
#20128
Köszi a kérdést, a jövõ héten mindenképpen megyek. :] Lustulni nem, csal sok a meló. Klassz holnapot nektek és sok árnyékos ösvényt! laza
#20127
A dolog engem is érdekelne.
#20126
Gábor, Gábor...jelentkezz, mi hír felõled, belustultál? vidám
Holnap túra van, öcsém laza
#20125
Sziasztok!
Nem megy-e valaki Párkányon keresztül a metnet találkozóra? Mert ha igen akkor jó lenne ha minket is felvennének ott.Mert tovább nem nagyon ismerem a terepet.
Megbeszélhetjük majd privátban is.Elõre is kössz. nevet
#20124
Holnapi túra: Link
vidám
#20123
Ha tudom, hogy ilyen díjjak vannak akkor mentem volna, mert akkor úgy csinálom, hogy a szállás díja visszajöjjönvidám
#20122
Mi is a következõre gyúrunk vidám
Feltérképezzük a terepet laza kacsint
(ködöt szeretnék délelõtt) nyelvnyujtas
#20121
Én már a következõre gyúrok.nyelvnyujtas Jó vaddisznó simogatást! laza
Ahogy Zrínyi is mondaná: Vaddisznó? Szelíd ez ...! vidám

Utolsó észlelés

2026-06-28 13:13:35

Sopron - Jereván Lakótelep

36.8 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.