Metnet találkozók
Köszi szépen a lehetõséget! Majd utánanézek. Csak az a fránya DigiSport..pont nálunk sincsen.
A másik dolog, amivel még jó lenne, az egy számítógép pkusz internet..de gondolom ha lenne is rá lehetõség, az igen pénzigényes lenne
A másik dolog, amivel még jó lenne, az egy számítógép pkusz internet..de gondolom ha lenne is rá lehetõség, az igen pénzigényes lenne
Sajnos nem tudok segíteni, nekem UPC-m van teljes csatornakínálattal. Ha esetleg bármelyik sportcsatorna közvetítené a meccset a Digin kívül, akkor nálam tombolhatsz.
Kedves Találkozósok!
Kérni szeretnék valamit, mégpedig: Taki felajánlotta kihangosítás gyanánt a hangszóróit és erõsítõjét, de viszont nem tudjuk, hogy mikrofonnal együtt hogy fog viselkedni. Így akinek nem lenne nagy teher (és itt nyilván az autóval érkezõknek szól) és van otthon ilyen felszerelés (hangfal, erõsítõ, esetleg mikrofon), az kérjük hozza el!
Elõre is köszönjük a segítséget!
Mingyán péntek...
Kérni szeretnék valamit, mégpedig: Taki felajánlotta kihangosítás gyanánt a hangszóróit és erõsítõjét, de viszont nem tudjuk, hogy mikrofonnal együtt hogy fog viselkedni. Így akinek nem lenne nagy teher (és itt nyilván az autóval érkezõknek szól) és van otthon ilyen felszerelés (hangfal, erõsítõ, esetleg mikrofon), az kérjük hozza el!
Elõre is köszönjük a segítséget!
Mingyán péntek...
Szép estét!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a találkozón valahol a közelben (ha kicsit távolabb, az sem feltétlenül baj
) lehetne -e nézni DigiSportot? Arsenal-Blackpool meccset szeretnék nézni, ami szombaton 16:00 -kor kezdõdne; nem szívesen hagynám ki..
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a találkozón valahol a közelben (ha kicsit távolabb, az sem feltétlenül baj
Nem.
3 hete jöttünk össze azért még nem kapkodom el. Amúgy is elig akarták elengedni hozzám egy napra is. Na persze egy hétvégére...
De mondta, hogy jövõre jön velem, vagy már a téli "ott alvós" talira is.
Már csak 2/5 nap
De mondta, hogy jövõre jön velem, vagy már a téli "ott alvós" talira is.
Már csak 2/5 nap
Igen már alig várom, jupíí mindjárt Péntek.
Karácsony, Tegnap az MTV 1-en a Szomszédok sorozatot ismételték és éppen a karácsonyi ünnep része ment le.
Én olyan 2-re leszek ott.
Karácsony, Tegnap az MTV 1-en a Szomszédok sorozatot ismételték és éppen a karácsonyi ünnep része ment le.
Én olyan 2-re leszek ott.
Tyûûû, mindjárt karácsony, rohan az idõ, nem rég volt...
Jó sok nép lesz Királyréten hétvégére, de jó
Jó sok nép lesz Királyréten hétvégére, de jó
Mit kíváncsiskodsz?
Jössz a talira te is, majd elmondom a tényállást!
Jössz a talira te is, majd elmondom a tényállást!
BDV-re és flirtre van amúgy típusod? Vagy csak szilis inga jöhetne szóba a 70esen?
Te lehettél volna a versenyszellem fenntartója!
Vagy inkább a túlélésért folytatott harcé?
Akkor ne gondolj bele...
Durván lekaszabolta a fákat, de inkább, mint a házakat, szerencsés helyzet.
Durván lekaszabolta a fákat, de inkább, mint a házakat, szerencsés helyzet.
Ha ilyen a nyár akkor mi lesz télen erre,két méteres hó?
Belegondolni is rossz...
Belegondolni is rossz...
Hoppáá...
A radarképek alapján gondoltam, hogy csúnya világ van nálatok, ezt bizonyítja a jég is. Na de, hogy Tornádó is.
Mit fog még idén megélni a Börzsöny? ... És Persze Ti is!
Ja..., úgy látszik, a baj tényleg "csõstül" jön...
Holnap berepülik a kárterületet, lesznek normális fotók, majd a földrõl folytatódik a vizsgálat. Ha az erdõgazdaságnak nincs ellenére egy kis média, akkor a "3kékhullámos" tévétársaság is kijön forgatni.
Azt megígérhetem, a területbe csak annyira nyúlunk bele szombatig, amennyire kell az áramellátás visszaállításához a környéken.
Holnap berepülik a kárterületet, lesznek normális fotók, majd a földrõl folytatódik a vizsgálat. Ha az erdõgazdaságnak nincs ellenére egy kis média, akkor a "3kékhullámos" tévétársaság is kijön forgatni.
Azt megígérhetem, a területbe csak annyira nyúlunk bele szombatig, amennyire kell az áramellátás visszaállításához a környéken.
Milánnál vannak spirál alakban kidõlt fák és egy köpedelemre van a tali helyszínétõl.
Kértem, ne legyen legalább szombatig nagytakarítás. Egyébként megúszták komolyabb kár nélkül, pár tetõcserép, a veteményes esett áldozatul, az autó sértetlen.
Úgy érzem lesz mirõl beszélgetni a találkozón... Ilyen konvektív szezon már régen volt... Ráadásul ez a mai "Oklahomai" típusó F2 vagy F3-as tornádó Mezõkövesden... De azt hiszem Milánnak is lesz mirõl beszámolni, hiszen Nála is 4cm-es jegek potyogtak. Remélem nem lett nagy kár belõle, és tett egy-két darabot a mélyhûtõbe!
Sziasztok!
Pénteken, aki korán érkezik jöhet egy rövidebb túrára, ha van kedve, amíg a "násznép" megérkezik, elmennénk Nagyirtáspuszta felé. Nem tudom, ki mit szól ehhez a jó ötlethez?!
Pénteken, aki korán érkezik jöhet egy rövidebb túrára, ha van kedve, amíg a "násznép" megérkezik, elmennénk Nagyirtáspuszta felé. Nem tudom, ki mit szól ehhez a jó ötlethez?!
Szerintem aki már valaha is focizgatott, annak ezek nem lehetnek akadályok. Négy saroknak négy ruhadarab, kapunak még négy ( az már külön extra ha van kapu...
) és már csak egy labda kell...
Semmi gond, majd legközelebb. Az egymás közötti foci sem rossz ötlet, én biztos részt vennék benne.
Jaj, bocs, még akkor akartam felelni, de valahogy kimaradt: sajnos nem sikerült összeszervezni senkivel sem egy meccset, így mégis megszakad a tradíciónak indított válogatott mérkõzés.
Ellenben a Fogadó területén lehet rögtönözni a találkozó résztvevõibõl csapatokat (kellõ vállalkozó kedvû ember esetén) és lehet rúgni a labdát. Kiskapu van (ami tényleg kiskapu), gyep van, hely van, igaz nincs felfestve, s még talán hepehupás is picit, de biztos lenne feelinge.
Tényleg sajnáljuk és elnézést kérünk azoktól, akik készültek rá...
Tényleg sajnáljuk és elnézést kérünk azoktól, akik készültek rá...
Gondolom ha lenne belõle valami akkor hirdetnétek illetve válaszoltatok volna a kérdésemre. Mindenesetre várom már.
Ha Szobig el tudtok jönni, akkor valahogy belepréselem a péntekbe és elugrom értetek.
Végignézve a jelentkezõk névsorát, csak én lennék aki szóba jöhetne. Nálunk viszont kisgyerkõc van, így hozzánk igazodni (idõben) nagyon nehéz, ráadásul ismerve a kocsi méreteit, az egyetlen szabad helyen is csomagok lesznek...
Szerintem próbálj valami más megoldást keresni.
Szerintem próbálj valami más megoldást keresni.
Vagy ha Esztergomon keresztül az is jó mert könnyen át tudunk menni oda.
Kérem mihamarabb válaszoljatok mert nem marad sok idõ a táborig és akkor máshogy kell szervezni az eljutást oda.Köszönöm.
Kérem mihamarabb válaszoljatok mert nem marad sok idõ a táborig és akkor máshogy kell szervezni az eljutást oda.Köszönöm.
"a zónázó szerelvények elõtt"
Ha ezt tudom, kérek oda szolgálatot, és én kergetlek benneteket! :-)))
De ez már így veszett, megúsztátok!
Ha ezt tudom, kérek oda szolgálatot, és én kergetlek benneteket! :-)))
De ez már így veszett, megúsztátok!
Akkor ezek szerint volt egy kis változtatás az elõzeteshez képest! Kalandparkoztatok?
Megjöttünk és jó volt. Börzsönyben voltunk, Milánnal találkoztunk
Útvonal: Királyrét-Nagy-Hideg-hegy-Királyrét(kék körön vissza)
Útvonal: Királyrét-Nagy-Hideg-hegy-Királyrét(kék körön vissza)
S hogy legyen még tétje, az utolsó helyezettnek meg a Vogon kapitány olvas fel a verseibõl. 
Hú de jó, már csak 1 hét és itt a találkozó!
Hú de jó, már csak 1 hét és itt a találkozó!
Köszi a kérdést, a jövõ héten mindenképpen megyek. :] Lustulni nem, csal sok a meló. Klassz holnapot nektek és sok árnyékos ösvényt!
Sziasztok!
Nem megy-e valaki Párkányon keresztül a metnet találkozóra? Mert ha igen akkor jó lenne ha minket is felvennének ott.Mert tovább nem nagyon ismerem a terepet.
Megbeszélhetjük majd privátban is.Elõre is kössz.
Nem megy-e valaki Párkányon keresztül a metnet találkozóra? Mert ha igen akkor jó lenne ha minket is felvennének ott.Mert tovább nem nagyon ismerem a terepet.
Megbeszélhetjük majd privátban is.Elõre is kössz.
Ha tudom, hogy ilyen díjjak vannak akkor mentem volna, mert akkor úgy csinálom, hogy a szállás díja visszajöjjön
Mi is a következõre gyúrunk
Feltérképezzük a terepet
(ködöt szeretnék délelõtt)
Feltérképezzük a terepet
(ködöt szeretnék délelõtt)
Én már a következõre gyúrok.
Jó vaddisznó simogatást!
Ahogy Zrínyi is mondaná: Vaddisznó? Szelíd ez ...!
Ahogy Zrínyi is mondaná: Vaddisznó? Szelíd ez ...!