2026. június 28., vasárnap

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20220
Nem, szénabálát! kacsint

Talpig zöldben leszek, az erdõgazdaság által fémjelzett feliratú pólóban. Jobb személyleírást nem tudok magamról adni. Mellesleg egy szürke, Nissan Terrano I. autó is a közelemben lesz.
#20219
...és honnan ismerünk fel? Tornádót tartasz majd a kezedben? laza

Természetesen, mi fel fogunk ismerni, csak a többiek miatt kérdem... laza )
#20218
Holnap gyerekek célszerû érkezésnél Lacit vagy engem megkeresni. Nem lesz bonyolult, aki él és mozog (vasutas, vendéglátós, büfés, lovász, stb.) meg lehet kérdezni Királyréten, hogy hol van ez a két suhanc, kapásból fogják a választ tudni, ugyanis mindenki tudja a találkozó tényét! nevet
Egyébként 12 óráig nagy valószínûséggel telefonon is elérhetõ vagyok (írjátok fel az útra a számaimat, a vonalast is), utána pedig térerõ híján a játszótér környékén leszünk vizuálisan is felfedezhetõek.

A tel.számok még egyszer: 27/375-381
30/328-3495
Laciét nem írom, mert az 20-as és neki nem van térereje K.réten.

Tomka: Bármelyik most megadott kettõn, az egyiken tuti elérsz. Ha csilingelõ hang szól a telefonba, akkor az a feleségem lesz. vidám

Még mielõtt valaki a játszótérrel szellemeskedne (fõleg Ripleynek szól), ott lesz a vacsi a mellette lévõ pihenõhelyen. vidám
#20217
Szia!

Azt szeretném kérdezni melyik telefonszámon kérhetek majd autós helyhez szállítást? Mivel 3 telefonszám van megadva. Egyébként én dél körül fogok Kismarosra érni. nevet

Köszönöm a választ és a szervezést is, már nagyon várom. nevet
#20216
Szia, természetesen ott lehet hagyni a táskákat, reggeltõl már a mi territóriumunk a fogadó. Vasárnap az már neccesebb, de ha nem lehet, nálam nyugodtan letehetitek. A vacsora holnap 17-18 óra közöttre készül el.

Ha még nem mondtam volna, pár perc sétáre lakom a fogadótól, így számtalan dolgot meg tudunk oldani, amit esetleg ott nem.
#20215
Házhoz viszem, mint a pizzát. laza
Árnyékolófutár. kacsint
#20214
1
.Királyrét kacsint nevet
#20213
Nekem úgy fogja adni az árut menet közben csomagtartóból laza laza laza laza
#20212
Ez én voltam. kacsint
#20211
Igen, tudom, egy évvel elõtte Lász ugyanezt csinálta.nevet Akkor Hasi Taki helyetteseként Hasi Laci volt. hideg
Most legfeljebb a szénabálákat kell kerülgetni.nevet
#20210
Volt már ilyen. laza

beillesztett kép


Peti80 fotója.
Az autó ugyanaz lesz, hogy hó mekkora lesz, azt én nem tudom.
#20209
Sziasztok, mi holnap dél körül érkezünk és arra lennék kíváncsi, hogy a csomagokat ott tudjuk-e hagyni délben a szálláson? Szeretnénk egy kicsit túrázni délután.

Illetve az is érdekelne, hogy vasárnap ott lehet- e hagyni ugyanígy a szálláson a csomagokat, szintén túrázás céljából?

Utolsó kérdésem: hánykor lesz a vacsi holnap?
#20208
laza
Bizony... és az elengedhetetlen hasi-tasi is ott lóg majd rajta nevet
...
Holnap ilyenkor már valószínû, hogy kompozunk Visegrádnál vidám (a család meghallotta ezt a lehetõséget, és rögtön elvetõdött mind a Budapesten való átdöcögés, mind a szlovákiai túra...)
#20207
Már látom magam elõtt, ahogy a csomagtartóból adod az árut: Link laza
#20206
Eszméletlen mennyiségû gombainvázó volt a Börzsönyben 2 héttel ezelõtt. Voltak olyan helyek, ahol méterenként álltam meg fotózni õket.vidám A Kismarosi állomáson láttam egy srácot, aki egy szatyorral szedett.nevet
Itt találsz néhányat: Link
#20205
Holnapra odafelé megtelt a kocsim!
Gbond, Leifur, Pitom kellemes társaságában érkezem. vidám
A csomagtartóm várható tartalma:
- 1 tálca sör
- 1 liter pálinka
- 1 db Videoton erõsítõ
- 2 db Orion hangfal
- 3 db csapadékmérõ
- 9 db árnyékoló
- a cuccom. laza
#20204
Nincs. Királyréthez legközelebb Nagymaroson (17 km).
#20203
Jut eszembe!
Királyréten van-e ATM? (Bankautomata)
#20202
Gyorsan elment az idõ, nem mintha bánnám. nevet
#20201
Holnap találkozó!! kacsint
#20200
Hárman.
Jó éjt!
#20199
A csapadék az éghajlati napló szabályai szerint: aznap (10.08.20.) 06UTC-tõl másnap (10.08.21.) 06UTC-ig.Köszi az észrevételt, azonnal módosítom is a kiírást. zavarban
#20198
Tudom, a helyszín adott volt, igyekeztem egy "kellemetlen" idõpontot kijelölni. A Takt és a szélirány-sebesség lesz a döntõ. kacsint
#20197
Oké, de csak utánad, másnap ... laza
#20196
A telefonban elfelejtettem megkérdezni laza A csapadék egész napra szól, vagy csak arra, hogy 18:00 UTC-kor fog-e esni, vagy nem?
#20195
A gombahelyzet milyen most a Börzsönyben? Mint szenvedélyes gombász arra gondoltam, hogy a vadpörkölt mellé süthetnénk nyárson gombákat is.
#20194
Ha valaki csinálja az elõrejelzési versenyt itt a metneten, akkor az tudhatja, hogy a legkaotikusabb forduló rendszeresen a kékestetõi szokott lenni... NHH-Kékestetõ ilyen szempontból egyre megy vidám
#20193
Az elsõ kettõben benne vagy. laza
Lehet, valami szorzót kellett volna kieszelni, de nem akartam túlbonyolítani. Szvsz a NHH egyébként sem egyértelmû 18 UTC-re. nyelvnyujtas
#20192
Legrosszabb esetben ingyen szállok meg.nevet
Én azt hittem már az utolsók között adom le a tippet!:O
#20191
Legalább biztos nyertes lesz laza
Gondolom majd a legtöbbje holnap este fogja leadni a tippeket.
#20190
Szabad. Ketten. havazas
Kicsit kevésnek tartom. zivatar
#20189
Kis segítség az elõrejelzõknek: ma a maxi ott fent 18.1 fok volt...

Egy elõrejelzést nem lehet elhamarkodni... Itt az utolsó pillanatokig várni kell... kacsint
#20188
affirmative
#20187
Szabad kérdezni,hogy eddig mennyien adták le a tippeket? Csak azért kérdem,hogy majd mennyi az esélyem kbvidám Nembaj majd az orákulum segítt laza Link
És még éhes sem leszek utánna laza
#20186
Ezt nem hiszem el... Kész az elõrejelzésem, amikor is átolvasom mégegyszer a kiírást... Nincs nagy gond, csak mindent Királyrétre néztem és nem a Nagy-Hideg-Hegyre nyelvnyujtas zavarban
#20185
Az Egér utat akkor használom, ha az M7-es autópályáról a Lágymányosi hídon szeretnék átmenni. Az egérút az más tészta. Mindezt azért írom ,mert trianoni határon belül vagy, tudnod kell!
#20184
Az egér utat meghagyjuk az egereknek, a versenyt meghagyjuk a kezdõknek és a fiataloknak! vidám Kisasszony, lehet, hogy Ön nem ismeri a jelszót? ... Link
laza
#20183
Van még idõ, de el ne felejtsétek az elõrejelzési versenyt:
Link
Ha valami csoda révén Rip nyerné az elsõ díjat, tõlem egérutat kapna! hideg
#20182
Hmm..nem is rossz ötlet vidám
#20181
Tedd fel pókeren! laza
#20180
Ha valakinek esetleg köne akkor eladom ezt a müszert mindösze 12 ezer forintértvidám Link
Eredeti árához képest a szenzor többe kerül mint amennyiért eladomnevetA találkozóra is szépen elviszem és aki godnolja megnézegetni és elviheti de csak úgy ha fizet érte 12 ezretvidám
#20179
Egyedi királyréti látványra nézõ szobád lesz: szénabálaerdõ!vidám
#20178
A szám stimmel, csak egy nullát lehagytál: 8000Ft, amit át is utaltam már! vidám
Jó a tengerre nézõ szobát nem kérem, de többi alapellátás! laza
#20177
Ripleykém, akkor az pontosan 800 euró lesz. A bankszámlám számát tudod. vidám laza

Szerk: Tévedésben vagy, nem forint, euró!!
#20176
Küldök érted egy taxit egy laptoppal, amin mobilinternet is lesz, a taxiban 2 rekesz sörrel és egy csinos sofõrrel vidám vidám vidám
#20175
Ha Szobig el tudsz jutni, akkor elugrok érted.
#20174
Mégegyszer és utoljára kérdezném Mindenkitõl: lenne -e esetleg valaki, aki Párkány vagy Esztergom felé jönne autóval, és lesz még egy szabad helye? Ha valaki a 10 -es úton jönne Gyõr felõl, akkor akár Táton vagy Tokodaltárón is tudnék csatlakozni hozzájuk.

Ha valakinél lenne hely, és szívesen elvinne, az írjon!

Elõre is köszönöm!
#20173
Akkor, ahogyan megbeszéltük a tengerre nézõ szobát szeretném, monokinis lányokkal és egy sörcsappal! vidám
#20172
Internetkapcsolat van a bálteremben, ahol a szabadegyetem lesz, tehát már csak egy laptop kell és szerintem nincs akadálya a netezésnek. Lehetséges, hogy van neki némi anyagi vonzata az egyetemen kívüli internethasználatnak, de ezt nem tudom.
#20171
De 16:00 -tól lenne a meccs..a kötött programok meg 15:15 -ig tartanak. Egyébként Arsenal "megszálott" vagyok; meg az a másfél óra az igazán nem egy nagy idõ fõleg akkor, ha valakinek még lenne is kedve csatlakozni hozzám egy meccsnézésre nevet

Utolsó észlelés

2026-06-28 12:12:04

Bécs, Ausztria - [179 m tszf.]

37.3 °C

13505

RH: 22 | P: 1016.2

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.