Metnet találkozók
Nem, szénabálát!
Talpig zöldben leszek, az erdõgazdaság által fémjelzett feliratú pólóban. Jobb személyleírást nem tudok magamról adni. Mellesleg egy szürke, Nissan Terrano I. autó is a közelemben lesz.
Talpig zöldben leszek, az erdõgazdaság által fémjelzett feliratú pólóban. Jobb személyleírást nem tudok magamról adni. Mellesleg egy szürke, Nissan Terrano I. autó is a közelemben lesz.
...és honnan ismerünk fel? Tornádót tartasz majd a kezedben?
Természetesen, mi fel fogunk ismerni, csak a többiek miatt kérdem...
)
Természetesen, mi fel fogunk ismerni, csak a többiek miatt kérdem...
Holnap gyerekek célszerû érkezésnél Lacit vagy engem megkeresni. Nem lesz bonyolult, aki él és mozog (vasutas, vendéglátós, büfés, lovász, stb.) meg lehet kérdezni Királyréten, hogy hol van ez a két suhanc, kapásból fogják a választ tudni, ugyanis mindenki tudja a találkozó tényét!
Egyébként 12 óráig nagy valószínûséggel telefonon is elérhetõ vagyok (írjátok fel az útra a számaimat, a vonalast is), utána pedig térerõ híján a játszótér környékén leszünk vizuálisan is felfedezhetõek.
A tel.számok még egyszer: 27/375-381
30/328-3495
Laciét nem írom, mert az 20-as és neki nem van térereje K.réten.
Tomka: Bármelyik most megadott kettõn, az egyiken tuti elérsz. Ha csilingelõ hang szól a telefonba, akkor az a feleségem lesz.
Még mielõtt valaki a játszótérrel szellemeskedne (fõleg Ripleynek szól), ott lesz a vacsi a mellette lévõ pihenõhelyen.
Egyébként 12 óráig nagy valószínûséggel telefonon is elérhetõ vagyok (írjátok fel az útra a számaimat, a vonalast is), utána pedig térerõ híján a játszótér környékén leszünk vizuálisan is felfedezhetõek.
A tel.számok még egyszer: 27/375-381
30/328-3495
Laciét nem írom, mert az 20-as és neki nem van térereje K.réten.
Tomka: Bármelyik most megadott kettõn, az egyiken tuti elérsz. Ha csilingelõ hang szól a telefonba, akkor az a feleségem lesz.
Még mielõtt valaki a játszótérrel szellemeskedne (fõleg Ripleynek szól), ott lesz a vacsi a mellette lévõ pihenõhelyen.
Szia!
Azt szeretném kérdezni melyik telefonszámon kérhetek majd autós helyhez szállítást? Mivel 3 telefonszám van megadva. Egyébként én dél körül fogok Kismarosra érni.
Köszönöm a választ és a szervezést is, már nagyon várom.
Azt szeretném kérdezni melyik telefonszámon kérhetek majd autós helyhez szállítást? Mivel 3 telefonszám van megadva. Egyébként én dél körül fogok Kismarosra érni.
Köszönöm a választ és a szervezést is, már nagyon várom.
Szia, természetesen ott lehet hagyni a táskákat, reggeltõl már a mi territóriumunk a fogadó. Vasárnap az már neccesebb, de ha nem lehet, nálam nyugodtan letehetitek. A vacsora holnap 17-18 óra közöttre készül el.
Ha még nem mondtam volna, pár perc sétáre lakom a fogadótól, így számtalan dolgot meg tudunk oldani, amit esetleg ott nem.
Ha még nem mondtam volna, pár perc sétáre lakom a fogadótól, így számtalan dolgot meg tudunk oldani, amit esetleg ott nem.
Igen, tudom, egy évvel elõtte Lász ugyanezt csinálta.
Akkor Hasi Taki helyetteseként Hasi Laci volt.
Most legfeljebb a szénabálákat kell kerülgetni.
Most legfeljebb a szénabálákat kell kerülgetni.
Volt már ilyen.
Peti80 fotója.
Az autó ugyanaz lesz, hogy hó mekkora lesz, azt én nem tudom.

Peti80 fotója.
Az autó ugyanaz lesz, hogy hó mekkora lesz, azt én nem tudom.
Sziasztok, mi holnap dél körül érkezünk és arra lennék kíváncsi, hogy a csomagokat ott tudjuk-e hagyni délben a szálláson? Szeretnénk egy kicsit túrázni délután.
Illetve az is érdekelne, hogy vasárnap ott lehet- e hagyni ugyanígy a szálláson a csomagokat, szintén túrázás céljából?
Utolsó kérdésem: hánykor lesz a vacsi holnap?
Illetve az is érdekelne, hogy vasárnap ott lehet- e hagyni ugyanígy a szálláson a csomagokat, szintén túrázás céljából?
Utolsó kérdésem: hánykor lesz a vacsi holnap?
Bizony... és az elengedhetetlen hasi-tasi is ott lóg majd rajta
...
Holnap ilyenkor már valószínû, hogy kompozunk Visegrádnál
Eszméletlen mennyiségû gombainvázó volt a Börzsönyben 2 héttel ezelõtt. Voltak olyan helyek, ahol méterenként álltam meg fotózni õket.
A Kismarosi állomáson láttam egy srácot, aki egy szatyorral szedett.
Itt találsz néhányat: Link
Itt találsz néhányat: Link
Holnapra odafelé megtelt a kocsim!
Gbond, Leifur, Pitom kellemes társaságában érkezem.
A csomagtartóm várható tartalma:
- 1 tálca sör
- 1 liter pálinka
- 1 db Videoton erõsítõ
- 2 db Orion hangfal
- 3 db csapadékmérõ
- 9 db árnyékoló
- a cuccom.
Gbond, Leifur, Pitom kellemes társaságában érkezem.
A csomagtartóm várható tartalma:
- 1 tálca sör
- 1 liter pálinka
- 1 db Videoton erõsítõ
- 2 db Orion hangfal
- 3 db csapadékmérõ
- 9 db árnyékoló
- a cuccom.
A csapadék az éghajlati napló szabályai szerint: aznap (10.08.20.) 06UTC-tõl másnap (10.08.21.) 06UTC-ig.Köszi az észrevételt, azonnal módosítom is a kiírást.
Tudom, a helyszín adott volt, igyekeztem egy "kellemetlen" idõpontot kijelölni. A Takt és a szélirány-sebesség lesz a döntõ.
A telefonban elfelejtettem megkérdezni
A csapadék egész napra szól, vagy csak arra, hogy 18:00 UTC-kor fog-e esni, vagy nem?
A gombahelyzet milyen most a Börzsönyben? Mint szenvedélyes gombász arra gondoltam, hogy a vadpörkölt mellé süthetnénk nyárson gombákat is.
Ha valaki csinálja az elõrejelzési versenyt itt a metneten, akkor az tudhatja, hogy a legkaotikusabb forduló rendszeresen a kékestetõi szokott lenni... NHH-Kékestetõ ilyen szempontból egyre megy
Az elsõ kettõben benne vagy.
Lehet, valami szorzót kellett volna kieszelni, de nem akartam túlbonyolítani. Szvsz a NHH egyébként sem egyértelmû 18 UTC-re.
Lehet, valami szorzót kellett volna kieszelni, de nem akartam túlbonyolítani. Szvsz a NHH egyébként sem egyértelmû 18 UTC-re.
Legrosszabb esetben ingyen szállok meg.
Én azt hittem már az utolsók között adom le a tippet!:O
Én azt hittem már az utolsók között adom le a tippet!:O
Legalább biztos nyertes lesz
Gondolom majd a legtöbbje holnap este fogja leadni a tippeket.
Gondolom majd a legtöbbje holnap este fogja leadni a tippeket.
Kis segítség az elõrejelzõknek: ma a maxi ott fent 18.1 fok volt...
Egy elõrejelzést nem lehet elhamarkodni... Itt az utolsó pillanatokig várni kell...
Egy elõrejelzést nem lehet elhamarkodni... Itt az utolsó pillanatokig várni kell...
Szabad kérdezni,hogy eddig mennyien adták le a tippeket? Csak azért kérdem,hogy majd mennyi az esélyem kb
Nembaj majd az orákulum segítt
Link
És még éhes sem leszek utánna
És még éhes sem leszek utánna
Ezt nem hiszem el... Kész az elõrejelzésem, amikor is átolvasom mégegyszer a kiírást... Nincs nagy gond, csak mindent Királyrétre néztem és nem a Nagy-Hideg-Hegyre
Az Egér utat akkor használom, ha az M7-es autópályáról a Lágymányosi hídon szeretnék átmenni. Az egérút az más tészta. Mindezt azért írom ,mert trianoni határon belül vagy, tudnod kell!
Az egér utat meghagyjuk az egereknek, a versenyt meghagyjuk a kezdõknek és a fiataloknak!
Kisasszony, lehet, hogy Ön nem ismeri a jelszót? ... Link
Van még idõ, de el ne felejtsétek az elõrejelzési versenyt:
Link
Ha valami csoda révén Rip nyerné az elsõ díjat, tõlem egérutat kapna!
Link
Ha valami csoda révén Rip nyerné az elsõ díjat, tõlem egérutat kapna!
Ha valakinek esetleg köne akkor eladom ezt a müszert mindösze 12 ezer forintért
Link
Eredeti árához képest a szenzor többe kerül mint amennyiért eladom
A találkozóra is szépen elviszem és aki godnolja megnézegetni és elviheti de csak úgy ha fizet érte 12 ezret
Eredeti árához képest a szenzor többe kerül mint amennyiért eladom
Egyedi királyréti látványra nézõ szobád lesz: szénabálaerdõ!
A szám stimmel, csak egy nullát lehagytál: 8000Ft, amit át is utaltam már!
Jó a tengerre nézõ szobát nem kérem, de többi alapellátás!
Jó a tengerre nézõ szobát nem kérem, de többi alapellátás!
Ripleykém, akkor az pontosan 800 euró lesz. A bankszámlám számát tudod.
Szerk: Tévedésben vagy, nem forint, euró!!
Szerk: Tévedésben vagy, nem forint, euró!!
Küldök érted egy taxit egy laptoppal, amin mobilinternet is lesz, a taxiban 2 rekesz sörrel és egy csinos sofõrrel
Mégegyszer és utoljára kérdezném Mindenkitõl: lenne -e esetleg valaki, aki Párkány vagy Esztergom felé jönne autóval, és lesz még egy szabad helye? Ha valaki a 10 -es úton jönne Gyõr felõl, akkor akár Táton vagy Tokodaltárón is tudnék csatlakozni hozzájuk.
Ha valakinél lenne hely, és szívesen elvinne, az írjon!
Elõre is köszönöm!
Ha valakinél lenne hely, és szívesen elvinne, az írjon!
Elõre is köszönöm!
Akkor, ahogyan megbeszéltük a tengerre nézõ szobát szeretném, monokinis lányokkal és egy sörcsappal!
Internetkapcsolat van a bálteremben, ahol a szabadegyetem lesz, tehát már csak egy laptop kell és szerintem nincs akadálya a netezésnek. Lehetséges, hogy van neki némi anyagi vonzata az egyetemen kívüli internethasználatnak, de ezt nem tudom.
De 16:00 -tól lenne a meccs..a kötött programok meg 15:15 -ig tartanak. Egyébként Arsenal "megszálott" vagyok; meg az a másfél óra az igazán nem egy nagy idõ fõleg akkor, ha valakinek még lenne is kedve csatlakozni hozzám egy meccsnézésre