Metnet találkozók
Remélem már beszervezted a tortát amibõl egy pucér csaj ugrik ki
Sipi, adott, hogy nem én
Sipi, adott, hogy nem én
21:05 Bp. Keleti pu. vagy 20:21 Bp. Déli pu.
Mikorra szoktatok visszaérni Pestre?
Bocsánat a sok off-olásért, de nem mûködik a privát vonal!
Mikorra szoktatok visszaérni Pestre?
Bocsánat a sok off-olásért, de nem mûködik a privát vonal!
Petivel ülj fel a vonatra és hopsz itt is leszel velünk!
Peti, mikor indul visszafelé a vonatod, az még egy fontos infó lehet
Belefelejtkezünk a szülinapozásba még a végén
Peti, mikor indul visszafelé a vonatod, az még egy fontos infó lehet
Belefelejtkezünk a szülinapozásba még a végén
Irigyellek kedves "szomszéd" ... 
Remélem eljutok õsszel én is egy erdei, õszi színfelhozatal-nézõbe...
Remélem eljutok õsszel én is egy erdei, õszi színfelhozatal-nézõbe...
"Elsõre" a 9:18-as hévvel indulunk Pomázig, ami a Batthyány térrõl indul.
Szia!
Mondj idõpontot és helyszínt (indulási) és meg fogom oldani a dolgot!
Én vagyok az újonc túrázó és alkalmazkodom.
Elég gyakran mennek Bp-re vonatok, így megoldható a dolog.
Mondj idõpontot és helyszínt (indulási) és meg fogom oldani a dolgot!
Én vagyok az újonc túrázó és alkalmazkodom.
Elég gyakran mennek Bp-re vonatok, így megoldható a dolog.
Igen szombat és szép helyeken és beülünk Vörösváron kedvenc pizzázónkba is, jeee
GYertek, de jó!
Péter nézd meg a lehetõségeket és mi nézünk hozzá lehetõséget, hiszen te jössz messzirõl
Szentendrei hévvel megyünk, ami a Batthyányi térrõl indul, amit a metróval lehet könnyen megközelíteni!
GYertek, de jó!
Péter nézd meg a lehetõségeket és mi nézünk hozzá lehetõséget, hiszen te jössz messzirõl
Szentendrei hévvel megyünk, ami a Batthyányi térrõl indul, amit a metróval lehet könnyen megközelíteni!
Gondolkodom rajta, illetve megpróbálom átszervezni a hétvégémet.
Nem tudom még, hogy sikerül-e. Pesten hol lenne a találkozó?
Nem tudom még, hogy sikerül-e. Pesten hol lenne a találkozó?
Mikor indulnátok?
Már régóta szeretnék egy túrára elmenni, és most eléggé elszánt vagyok.
Idõpont érdekelne, mert vonattal mennék fel a keletibe, onnan az általad kijelölt helyre.
Meg kell néznem a lehetõségeket, hogy oda tudok-e érni idõben.
Köszi a válaszodat elõre is!
Már régóta szeretnék egy túrára elmenni, és most eléggé elszánt vagyok.
Idõpont érdekelne, mert vonattal mennék fel a keletibe, onnan az általad kijelölt helyre.
Meg kell néznem a lehetõségeket, hogy oda tudok-e érni idõben.
Köszi a válaszodat elõre is!
Szombat?
Jól van na, nem volt az olyan nehéz azért, attól a pár perces emelkedõtõl eltekintve.
Jól van na, nem volt az olyan nehéz azért, attól a pár perces emelkedõtõl eltekintve.
Köszi a jelentkezésed, ezzel te vagy a 6.
Jó változott és más irányba mentünk, azért emelkedett egyet feljebb!
Jó változott és más irányba mentünk, azért emelkedett egyet feljebb!
Te vagy az 5. jelentkezõ!
Lehetne csúcsdöntõ õszi túra a Pilisben a neve!
Könnyû terepen megyünk, aki csatlakozni akar, most megteheti, mert bárki kibírja a mostanra tervezett túrát, még egy 5éves gyerek is!
Lehetne csúcsdöntõ õszi túra a Pilisben a neve!
Könnyû terepen megyünk, aki csatlakozni akar, most megteheti, mert bárki kibírja a mostanra tervezett túrát, még egy 5éves gyerek is!
Rip azt modta, hogy ha jövök túrázni, akkor megint jó havas telünk lesz. Tehát jövök túrázni. (x)
(x) Fizetett hirdetés.
(x) Fizetett hirdetés.
Csobánka felé mentem ma melózni,mert a másik irány teljesen beállt Szentendre felé. Szép volt a Pilis nagyon, gondoltam a következõ túra lehetne arrafelé...
(Pomáz-Vörösvár)
(Pomáz-Vörösvár)
Melyik fotó?
Királyrétrõl a zöld jelzésen mentünk, Nagyirtáspuszta felé.
Sanyi, néha kell olyan is, megvolt a hangulata!
Sanyi, néha kell olyan is, megvolt a hangulata!
Sõt, ez a mai szikrázó napsütés még a sárga festéket is kiszárította, nemhiába letteka jelek zöldre átfestve, igaz Géza?

Egyébként ténylag klassz volt
Egyébként ténylag klassz volt
Persze, királyak
bár még van 1-2
Bizony, szép helyek voltak, kár az esõért, de még a meteorológus sem várt ekkora esõt.
Bizony, szép helyek voltak, kár az esõért, de még a meteorológus sem várt ekkora esõt.
Megfelel?
Marha jó helyeken voltunk,
ha nem szakad ránk az ég még láthattunk volna szépeket!
Marha jó helyeken voltunk,
ha nem szakad ránk az ég még láthattunk volna szépeket!
Akkor úgy látszik, ma nem ugyanazt a csatornát néztük! 
De amúgy tényleg jó volt, örülök, hogy visszatértem.
De amúgy tényleg jó volt, örülök, hogy visszatértem.
Jaja, kellemes 25-28 fok volt
Na, lássuk a képeket, mindenki epekedve várja..
Na, lássuk a képeket, mindenki epekedve várja..
Meggondoltam magam és én is átadom a helyem valakinek, hogy kényelmesen elférjen mindenki!
Börzsöny túra
Jó levegõ
jó hely
jó csapat
jó idõ
Akkor holnap:
Predina
Alonso
Antibulvár
Pitom
Ripley
-Nyugati 8:45!-
Van még szabad hely, aki meggondolta magát, jöhet
Jó levegõ
jó hely
jó csapat
jó idõ
Akkor holnap:
Predina
Alonso
Antibulvár
Pitom
Ripley
-Nyugati 8:45!-
Van még szabad hely, aki meggondolta magát, jöhet
Alkalmazkodunk a résztvevõkhöz, senkinek nem kell félnie a kilométerektõl!
Gyertek bátran!
Gyertek bátran!
Szia!
Közepes túra, szerintem jót fog tenni, nem nyúzzuk halálra magunkat
Közepes túra, szerintem jót fog tenni, nem nyúzzuk halálra magunkat
Milyen nehézségûre tervezed? 
Elég rég voltam már, szívesen mennék, és most pont rá is érek valószínûleg, úgy néz ki.
Csak mivel utána kedden van a katonai fizikai felmérés, ezért nem bánnám, ha valami kis lájtosabb terepet találnánk!
Elég rég voltam már, szívesen mennék, és most pont rá is érek valószínûleg, úgy néz ki.
Csak mivel utána kedden van a katonai fizikai felmérés, ezért nem bánnám, ha valami kis lájtosabb terepet találnánk!
Sziasztok!
Börzsönybe mennénk szombaton.
Gyülekezõ: 08:45kor a nyugati
pályaudvaron a Westendhez esõ
automata jegykiadóknál.
Aki úgy érzi, hogy van vér a
pucájában és szeretne egy jó
napot eltölteni az erdõben,
jó levegõn, ne habozzon,
jöjjön
Üvöltsön, aki jönne!
Börzsönybe mennénk szombaton.
Gyülekezõ: 08:45kor a nyugati
pályaudvaron a Westendhez esõ
automata jegykiadóknál.
Aki úgy érzi, hogy van vér a
pucájában és szeretne egy jó
napot eltölteni az erdõben,
jó levegõn, ne habozzon,
jöjjön
Üvöltsön, aki jönne!
Sztem mert fél órája mondogatta már nekik, hogy "menjüüünk máár".
Áhá, szóval ekkor romlott el valami... pedig itt még a szád is csukva van
Hû, de rég is volt, igaz?