2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20520
Remélem már beszervezted a tortát amibõl egy pucér csaj ugrik ki vidám

Sipi, adott, hogy nem én laza kacsint nyelvnyujtas
#20519
21:05 Bp. Keleti pu. vagy 20:21 Bp. Déli pu.
Mikorra szoktatok visszaérni Pestre?
Bocsánat a sok off-olásért, de nem mûködik a privát vonal!
#20518
Akkor már adott, hogy ki fizet a pizzázóban. laza kacsint
#20517
Petivel ülj fel a vonatra és hopsz itt is leszel velünk! vidám
Peti, mikor indul visszafelé a vonatod, az még egy fontos infó lehet laza
Belefelejtkezünk a szülinapozásba még a végén nyelvnyujtas
#20516
Irigyellek kedves "szomszéd" ... nevet
Remélem eljutok õsszel én is egy erdei, õszi színfelhozatal-nézõbe...
#20515
Jehej, király vagy! kacsint
#20514
Tökéletes!
nevet
Jelentkezem a túrára!
#20513
Witch - sima ügy laza
#20512
"Elsõre" a 9:18-as hévvel indulunk Pomázig, ami a Batthyány térrõl indul.
#20511
Szia!
Mondj idõpontot és helyszínt (indulási) és meg fogom oldani a dolgot!
Én vagyok az újonc túrázó és alkalmazkodom.
Elég gyakran mennek Bp-re vonatok, így megoldható a dolog.
#20510
...és hab a tortán, hogy Alonso születésnapja lesz! vidám
#20509
Igen szombat és szép helyeken és beülünk Vörösváron kedvenc pizzázónkba is, jeee vidám

GYertek, de jó!
Péter nézd meg a lehetõségeket és mi nézünk hozzá lehetõséget, hiszen te jössz messzirõl kacsint

Szentendrei hévvel megyünk, ami a Batthyányi térrõl indul, amit a metróval lehet könnyen megközelíteni!
#20508
Gondolkodom rajta, illetve megpróbálom átszervezni a hétvégémet.
Nem tudom még, hogy sikerül-e. Pesten hol lenne a találkozó?
#20507
Mikor indulnátok?
Már régóta szeretnék egy túrára elmenni, és most eléggé elszánt vagyok.
Idõpont érdekelne, mert vonattal mennék fel a keletibe, onnan az általad kijelölt helyre.
Meg kell néznem a lehetõségeket, hogy oda tudok-e érni idõben.
Köszi a válaszodat elõre is!



#20506
Szombat?

Jól van na, nem volt az olyan nehéz azért, attól a pár perces emelkedõtõl eltekintve. nevet
#20505
Köszi a jelentkezésed, ezzel te vagy a 6. vidám
Jó változott és más irányba mentünk, azért emelkedett egyet feljebb!
laza
#20504
"Közepesen nehéz terep."

Khmm... vidám vidám vidám
#20503
Te vagy az 5. jelentkezõ!
Lehetne csúcsdöntõ õszi túra a Pilisben a neve!
Könnyû terepen megyünk, aki csatlakozni akar, most megteheti, mert bárki kibírja a mostanra tervezett túrát, még egy 5éves gyerek is!
vidám
#20502
Rip azt modta, hogy ha jövök túrázni, akkor megint jó havas telünk lesz. Tehát jövök túrázni. (x)


(x) Fizetett hirdetés.

#20501
Csobánka felé mentem ma melózni,mert a másik irány teljesen beállt Szentendre felé. Szép volt a Pilis nagyon, gondoltam a következõ túra lehetne arrafelé...
(Pomáz-Vörösvár)
#20500
Melyik fotó? nevet Királyrétrõl a zöld jelzésen mentünk, Nagyirtáspuszta felé.
Sanyi, néha kell olyan is, megvolt a hangulata! vidám
#20499
Vasárnap mindig jó idõ van.nevet
#20498
Hol készült a fotó? Esetleg Kálmán-kaszáló - Magas-Tax között?
#20497
Ma bezzeg süt a nap vidám
#20496
Igaz Béla vidám
#20495
Sõt, ez a mai szikrázó napsütés még a sárga festéket is kiszárította, nemhiába letteka jelek zöldre átfestve, igaz Géza?vidámvidám

Egyébként ténylag klassz voltnevet
#20494
Persze, királyak vidám bár még van 1-2 nyelvnyujtas laza

Bizony, szép helyek voltak, kár az esõért, de még a meteorológus sem várt ekkora esõt. vidám
#20493
Megfelel?
vidám
Marha jó helyeken voltunk,
ha nem szakad ránk az ég még láthattunk volna szépeket!
#20492
Akkor úgy látszik, ma nem ugyanazt a csatornát néztük! vidám
De amúgy tényleg jó volt, örülök, hogy visszatértem. nevet
#20491
Jaja, kellemes 25-28 fok volt nyelvnyujtas
Na, lássuk a képeket, mindenki epekedve várja.. laza vidám
#20490
...és elég magas T-vel vidám
#20489
Úgy látszik elsõ vagyok, ez is ritka nevet

Jó volt a mai túra, száraz, napos vidám
#20488
Áhh, de hüle vagyok hát persze. Ez a jó megoldás. nyelvnyujtas
#20487
Princess, avagy Predina = Edina Hercegnõ laza
#20486
Vagy netán Edina? A Pr nem tom mi lehet. kacsint
#20485
Nõi predátor laza
#20484
Ki az a Predina? laza
#20483
Már késõ, felírtak a zónázó listájára kacsint
#20482
Meggondoltam magam és én is átadom a helyem valakinek, hogy kényelmesen elférjen mindenki! laza
#20481
Börzsöny túra
Jó levegõ
jó hely
jó csapat
jó idõ
laza

Akkor holnap:
Predina
Alonso
Antibulvár
Pitom
Ripley

-Nyugati 8:45!-
Van még szabad hely, aki meggondolta magát, jöhet vidám
#20480
Alkalmazkodunk a résztvevõkhöz, senkinek nem kell félnie a kilométerektõl!
Gyertek bátran!
#20479
Szia!

Közepes túra, szerintem jót fog tenni, nem nyúzzuk halálra magunkat vidám
#20478
Milyen nehézségûre tervezed? vidám

Elég rég voltam már, szívesen mennék, és most pont rá is érek valószínûleg, úgy néz ki.
Csak mivel utána kedden van a katonai fizikai felmérés, ezért nem bánnám, ha valami kis lájtosabb terepet találnánk! nevet
#20477
Pitom jelezte részvételét, köszönjük nevet
#20476
Sziasztok!

Börzsönybe mennénk szombaton.
Gyülekezõ: 08:45kor a nyugati
pályaudvaron a Westendhez esõ
automata jegykiadóknál.

Aki úgy érzi, hogy van vér a
pucájában és szeretne egy jó
napot eltölteni az erdõben,
jó levegõn, ne habozzon,
jöjjön vidám

Üvöltsön, aki jönne!
#20475
Sziasztok!

Túra hétvégén!

Részletek késõbb.
#20474
Sztem mert fél órája mondogatta már nekik, hogy "menjüüünk máár". laza
#20473
..és miért van mindenki háttal neked? vidám
Költõi kérdés laza kacsint
#20472
De jó! nevet
#20471
Áhá, szóval ekkor romlott el valami... pedig itt még a szád is csukva van laza Hû, de rég is volt, igaz? vidám

Utolsó észlelés

2026-06-27 22:39:23

Egyházasrádóc

25.8 °C

00000

RH: 58 | P: 1018.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.