2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20620
Elõször is köszönjük, hogy a nevünkben is megköszöntötted Alonso-t!nevet

Kicsit hihetetlen a mai idõ után, de holnapra késõ nyárias idõ látszik most is: Link
Kevés felhõ, 25 fok, szél szinte semmi.

Mici üzeni: lekéstétek a HÉV-et a mai túrához! laza kacsint
#20619
Elõször is Boldog születésnapot Dávidnak! vidám Link

Cleoo
Peti80
Gbond
Pitom
Sazomux
StormHunter
Geszti
Mici
Predina
Ripley

Remélem senkit nem hagytam ki...
#20618
Na igen, te már csak tudod tavalyról, igaz...
Képzeld el, hogy nem szeretném ha ütközne, mert lehet, hogy van olyan aki ide is, meg oda is mennekacsint Lam írt nekem, így megnyugodtam, mert nem fog ütközninevet
#20617
Köszi! Sajnos már nem emlékszem ki volt a fotós, de a képen Reisz Andris és Kisbéka szerepel. Ezt nem találom a feltöltött fotók között. Ha valakinél megvan elküldené nekem?? Digipéter vagy a testvére talán? Vagy másnál esetleg? Elõre is köszönettel.
#20616
A legjobb helyen! nevet
#20615
Szép estét! Lenne egy archív kérdésem az idei gödöllõi talival, ill fotóval kapcsolatban. Idõszerû és jó helyen kérdeznék??
#20614
Akkor végül hányan leszünk az "egyszemélyes" ellentúrán? nevet
#20613
Vasárnapi idõ: Link
vidám
#20612
A születésnapos miatt tettem úgy, de szombaton beülünk kicsit ünnepelni, akinek van kedve jönni, szívesen látjuk! nevet
#20611
Na neee, áruló lettél! A saját mozgalmadat árultad el! laza Tegnap még olyan makacsul ragaszkodtál a szombathoz, hogy szinte én éreztem rosszul magam?! szegyenlos
#20610
Jó hír, sikerült Petivel is megbeszélnem a vasárnapot! Ezért csatlakozunk a többiekhez. 8:45 kor (9:1laza találkozunk a Batthyány téren , további szép napot, ebben a száraz napos idõben! nevet
#20609
Annyira messze vagy, szerintem nem ütközik, még, ha egy idõben van, is, de nem szólok bele laza
#20608
Nekem elég, csak én is szervezem majd a találkozót, és nem akarom, hogy az idõpont ütközzön, vagy, hogy egymásra szervezzünk.
#20607
Múlthéten is Börzsöny túra volt, meg elõtte is, nem elég? vidám
#20606
Komolyan mondom, egy országos metnet találkozónál nincs ennyi hozzászólásvidám
Myloh, mivel már letelt a 2 hét, megkérdezném, hogy terveztek e Börzsöny túrát valamikor?
#20605
Petivel beszélek, aztán lehetséges a szombat esti szülinapozás és a vasárnapi kirándulás nekünk is nevet
#20604
Link
Pilis
#20603
Még mindig stabilan mutatja az esõt szombatra. Vasárnap talán mégis jobb idõpont lenne nevet
#20602
Link Link anno.
#20601
Nem hangzik rosszul. kacsint
#20600
Mici tanácsára változtatunk az útvonalon kicsit, tervben van Holdvilág-árok, Prédikáló, Vadálló kövek, héven megszavazzuk még...
#20599
vidám te ugyanezt, túra visszamondások miatt laza
#20598
Alonso most ezt hallgatja, mert nem jöttök a születésnapjára szombaton: Link
laza
#20597
Szombat:
Peti
Gbond
Predina
Alonso
Perico
Ripley
hát ennyien vagyunk, 300, ennyi maradt, de a legjobbak nevet
#20596
Köszi elõre is nevet

Sanyi laza vidám egy jó kis citromosat húzzál le vidám
#20595
laza
#20594
Hát mindig ez van, nem tudom mit csodálkozol ezen vidám
Itt egy kép, hogy jobb kedved legyen:Link
Hippi korszakomban készült laza
#20593
Sorra mondjátok vissza a szombatot?
szomoru
Áááááá, pedig örültem volna egy nagy létszámos metnetes túrának....
#20592
Már kétszemélyes ! kacsint
#20591
Köszi, jól fogunk!
Az otthonmaradóknak jó punnyadást!
vidám
Meglátjuk mennyi esõ esik holnap, ha nagyon sok bevetjük a Tündérsziklát!
vidám

Egy kép a 90-es évekbõl:
Link
laza
#20590
Jó szórakozást!

Engem zavar a sár, meg az esõ is, szal marad a vasárnap.

Max túrázok egyedül nevet Csinálok egyszemélyes ellentúrát nyelvnyujtas



Alonsonak boldog szülinapot!

---

Eltekertem a Kevélyig nemrég. A sóderes rész teljesen korrekt, ahol vége onnan tócsák, az agyaogos rész valószínûleg rémálom, bár odáig nem merészkedtem el.
#20589
Középiskolában vidám

beillesztett kép


Michael Jackson kabátban!
találtam megint egy túrás képet laza
#20588
Áh, nem fog rá emlékezni, csak a teleportra. vidám vidám

Alonso: idehaza bontok én is egy sört az egészségedre! kacsint
#20587
Nincs-mit vidám
#20586
Köszi! nevet
#20585
Jön velünk csajszi, múltkor is jött és még élünk mi is, de persze te tudod mit bírsz, szeretsz, akarsz. Tökéletes idõ lesz szombaton, már most is rövid ujjas idõ van...ennél csak rosszabbodni fog, hiszen megyünk a tél felé. Na elég a dumából, köszi, hogy szóltál.
laza
#20584
Egy kis esõtõl nem tartnék ( max nõnék még egy kicsit nevet ).
De az idõjárást elnézve ázás, fázás, dagonyázás, négykézláb mászás lenne belõle. [esõ]
Sajnálom, emiatt én is lemondom a szombatot, pedig örültem nagyon,h ez egy könnyebb túra lesz és mentem volna szívesen.
Alonso neked boldog születésnapot kívánok, biztos emlékezetes lesz !
#20583
Szombaton megyünk, Dávid születésnapja eldöntötte, akkor tud jönni!
Döntse el mindenki tud-e jönni ma estig.
Akik jönnek:
Peti
Gbond
Predina
Alonso
Mici
Cleoo
Perico
Ripley

Kit érdekel a sár, ha nem túrják gépek nem gáz, a múlthetet is túléltük és jó volt...
#20582
Ha a túra alatt olyan idõ lenne, mint amilyen ma nálunk volt, akkor nagyon örülnék neki. (Délelõtt még felhõs, de délutánra 20-22°C, kevés felhõ, gyenge északnyugati szél.)

A szombati nap akkor már tuti biztos?
Nekem ezt ma estig tudnom kellene.

#20581
Helló!
Nekem mindegy, hogy melyik napon lesz a túra.

#20580
ÁÁÁ, ez az örökös variálás...
Vasárnap egyértelmüen jobb idõ valószínü, de a dagonya így is adott lesz. Nekem igazából egyik nap sem tökéletes, de a vasárnapba egy rövidített túra beleférne 7 elõtti hazaérkezéssel...
#20579
A gyülekezõ marad: 8:45 Batthyány tér (9:18hév)
A többit ott eldöntjük, hogy mi lesz, vagy Pilis, vagy Csobánka és társai, de szombaton megyünk.
Aranyló fogadóban vacsorázunk, ezért fontos eldönteni ki szeretne jönni!
#20578
Sajnos nem tud vasárnap jönni, ezért marad a szombati nap túrára, kérem, hogy írjátok le ki jön . Szerintem mire odaérünk, hogy gyalogoljunk nem fog esni sem már, szemerkélõ esõtõl senki nem hull el.
nevet
#20577
Hát igen Alonsonak szombaton van a születésnapja és az idõjárásról nem tehet!
#20576
Legyen 2 túra. Szombaton sárdagasztás az esõben a Kevély környékén, vasánap meg séta a Pilis környékén nevet


Nekem mindkét nap jó egyelõre.
#20575
Most csak kéreti magát vidám
#20574
Te vagy az ünnepelt, jönnöd kell! nevet
#20573
Ne aggódj, vasárnap mentek, nekem viszont az nem jó és ez már fix, sajnos szomoru
#20572
Ha szombatra esik a döntés, akkor átadom helyem, nincs kedvem ázni. Ráadásul a Pilis is felhõben lesz, semmi látvány nem lesz.nyelvnyujtas
#20571
Egy rövid szombati elemzés jól jönne, segítene eldöntetni mikor menjünk! Help! nevet
Pitom, Te mint vérbeli meteo nevet mondj valamit.

Utolsó észlelés

2026-06-27 20:18:54

Nagyalásony

33.0 °C

18002

RH: 25 | P: 1018.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.