Metnet találkozók
Elõször is köszönjük, hogy a nevünkben is megköszöntötted Alonso-t!
Kicsit hihetetlen a mai idõ után, de holnapra késõ nyárias idõ látszik most is: Link
Kevés felhõ, 25 fok, szél szinte semmi.
Mici üzeni: lekéstétek a HÉV-et a mai túrához!
Kicsit hihetetlen a mai idõ után, de holnapra késõ nyárias idõ látszik most is: Link
Kevés felhõ, 25 fok, szél szinte semmi.
Mici üzeni: lekéstétek a HÉV-et a mai túrához!
Elõször is Boldog születésnapot Dávidnak!
Link
Cleoo
Peti80
Gbond
Pitom
Sazomux
StormHunter
Geszti
Mici
Predina
Ripley
Remélem senkit nem hagytam ki...
Cleoo
Peti80
Gbond
Pitom
Sazomux
StormHunter
Geszti
Mici
Predina
Ripley
Remélem senkit nem hagytam ki...
Na igen, te már csak tudod tavalyról, igaz...
Képzeld el, hogy nem szeretném ha ütközne, mert lehet, hogy van olyan aki ide is, meg oda is menne
Lam írt nekem, így megnyugodtam, mert nem fog ütközni
Képzeld el, hogy nem szeretném ha ütközne, mert lehet, hogy van olyan aki ide is, meg oda is menne
Köszi! Sajnos már nem emlékszem ki volt a fotós, de a képen Reisz Andris és Kisbéka szerepel. Ezt nem találom a feltöltött fotók között. Ha valakinél megvan elküldené nekem?? Digipéter vagy a testvére talán? Vagy másnál esetleg? Elõre is köszönettel.
Szép estét! Lenne egy archív kérdésem az idei gödöllõi talival, ill fotóval kapcsolatban. Idõszerû és jó helyen kérdeznék??
A születésnapos miatt tettem úgy, de szombaton beülünk kicsit ünnepelni, akinek van kedve jönni, szívesen látjuk!
Na neee, áruló lettél! A saját mozgalmadat árultad el!
Tegnap még olyan makacsul ragaszkodtál a szombathoz, hogy szinte én éreztem rosszul magam?!
Jó hír, sikerült Petivel is megbeszélnem a vasárnapot! Ezért csatlakozunk a többiekhez. 8:45 kor (9:1
találkozunk a Batthyány téren , további szép napot, ebben a száraz napos idõben!
Annyira messze vagy, szerintem nem ütközik, még, ha egy idõben van, is, de nem szólok bele
Nekem elég, csak én is szervezem majd a találkozót, és nem akarom, hogy az idõpont ütközzön, vagy, hogy egymásra szervezzünk.
Komolyan mondom, egy országos metnet találkozónál nincs ennyi hozzászólás
Myloh, mivel már letelt a 2 hét, megkérdezném, hogy terveztek e Börzsöny túrát valamikor?
Myloh, mivel már letelt a 2 hét, megkérdezném, hogy terveztek e Börzsöny túrát valamikor?
Petivel beszélek, aztán lehetséges a szombat esti szülinapozás és a vasárnapi kirándulás nekünk is
Még mindig stabilan mutatja az esõt szombatra. Vasárnap talán mégis jobb idõpont lenne
Mici tanácsára változtatunk az útvonalon kicsit, tervben van Holdvilág-árok, Prédikáló, Vadálló kövek, héven megszavazzuk még...
Szombat:
Peti
Gbond
Predina
Alonso
Perico
Ripley
hát ennyien vagyunk, 300, ennyi maradt, de a legjobbak
Peti
Gbond
Predina
Alonso
Perico
Ripley
hát ennyien vagyunk, 300, ennyi maradt, de a legjobbak
Hát mindig ez van, nem tudom mit csodálkozol ezen
Itt egy kép, hogy jobb kedved legyen:Link
Hippi korszakomban készült
Itt egy kép, hogy jobb kedved legyen:Link
Hippi korszakomban készült
Sorra mondjátok vissza a szombatot?
Áááááá, pedig örültem volna egy nagy létszámos metnetes túrának....
Áááááá, pedig örültem volna egy nagy létszámos metnetes túrának....
Köszi, jól fogunk!
Az otthonmaradóknak jó punnyadást!

Meglátjuk mennyi esõ esik holnap, ha nagyon sok bevetjük a Tündérsziklát!
Egy kép a 90-es évekbõl:
Link
Az otthonmaradóknak jó punnyadást!
Meglátjuk mennyi esõ esik holnap, ha nagyon sok bevetjük a Tündérsziklát!
Egy kép a 90-es évekbõl:
Link
Jó szórakozást!
Engem zavar a sár, meg az esõ is, szal marad a vasárnap.
Max túrázok egyedül
Csinálok egyszemélyes ellentúrát
Alonsonak boldog szülinapot!
---
Eltekertem a Kevélyig nemrég. A sóderes rész teljesen korrekt, ahol vége onnan tócsák, az agyaogos rész valószínûleg rémálom, bár odáig nem merészkedtem el.
Engem zavar a sár, meg az esõ is, szal marad a vasárnap.
Max túrázok egyedül
Alonsonak boldog szülinapot!
---
Eltekertem a Kevélyig nemrég. A sóderes rész teljesen korrekt, ahol vége onnan tócsák, az agyaogos rész valószínûleg rémálom, bár odáig nem merészkedtem el.
Áh, nem fog rá emlékezni, csak a teleportra.
Alonso: idehaza bontok én is egy sört az egészségedre!
Alonso: idehaza bontok én is egy sört az egészségedre!
Jön velünk csajszi, múltkor is jött és még élünk mi is, de persze te tudod mit bírsz, szeretsz, akarsz. Tökéletes idõ lesz szombaton, már most is rövid ujjas idõ van...ennél csak rosszabbodni fog, hiszen megyünk a tél felé. Na elég a dumából, köszi, hogy szóltál.
Egy kis esõtõl nem tartnék ( max nõnék még egy kicsit
).
De az idõjárást elnézve ázás, fázás, dagonyázás, négykézláb mászás lenne belõle. [esõ]
Sajnálom, emiatt én is lemondom a szombatot, pedig örültem nagyon,h ez egy könnyebb túra lesz és mentem volna szívesen.
Alonso neked boldog születésnapot kívánok, biztos emlékezetes lesz !
De az idõjárást elnézve ázás, fázás, dagonyázás, négykézláb mászás lenne belõle. [esõ]
Sajnálom, emiatt én is lemondom a szombatot, pedig örültem nagyon,h ez egy könnyebb túra lesz és mentem volna szívesen.
Alonso neked boldog születésnapot kívánok, biztos emlékezetes lesz !
Szombaton megyünk, Dávid születésnapja eldöntötte, akkor tud jönni!
Döntse el mindenki tud-e jönni ma estig.
Akik jönnek:
Peti
Gbond
Predina
Alonso
Mici
Cleoo
Perico
Ripley
Kit érdekel a sár, ha nem túrják gépek nem gáz, a múlthetet is túléltük és jó volt...
Döntse el mindenki tud-e jönni ma estig.
Akik jönnek:
Peti
Gbond
Predina
Alonso
Mici
Cleoo
Perico
Ripley
Kit érdekel a sár, ha nem túrják gépek nem gáz, a múlthetet is túléltük és jó volt...
Ha a túra alatt olyan idõ lenne, mint amilyen ma nálunk volt, akkor nagyon örülnék neki. (Délelõtt még felhõs, de délutánra 20-22°C, kevés felhõ, gyenge északnyugati szél.)
A szombati nap akkor már tuti biztos?
Nekem ezt ma estig tudnom kellene.
A szombati nap akkor már tuti biztos?
Nekem ezt ma estig tudnom kellene.
ÁÁÁ, ez az örökös variálás...
Vasárnap egyértelmüen jobb idõ valószínü, de a dagonya így is adott lesz. Nekem igazából egyik nap sem tökéletes, de a vasárnapba egy rövidített túra beleférne 7 elõtti hazaérkezéssel...
Vasárnap egyértelmüen jobb idõ valószínü, de a dagonya így is adott lesz. Nekem igazából egyik nap sem tökéletes, de a vasárnapba egy rövidített túra beleférne 7 elõtti hazaérkezéssel...
A gyülekezõ marad: 8:45 Batthyány tér (9:18hév)
A többit ott eldöntjük, hogy mi lesz, vagy Pilis, vagy Csobánka és társai, de szombaton megyünk.
Aranyló fogadóban vacsorázunk, ezért fontos eldönteni ki szeretne jönni!
A többit ott eldöntjük, hogy mi lesz, vagy Pilis, vagy Csobánka és társai, de szombaton megyünk.
Aranyló fogadóban vacsorázunk, ezért fontos eldönteni ki szeretne jönni!
Sajnos nem tud vasárnap jönni, ezért marad a szombati nap túrára, kérem, hogy írjátok le ki jön . Szerintem mire odaérünk, hogy gyalogoljunk nem fog esni sem már, szemerkélõ esõtõl senki nem hull el.
Hát igen Alonsonak szombaton van a születésnapja és az idõjárásról nem tehet!
Legyen 2 túra. Szombaton sárdagasztás az esõben a Kevély környékén, vasánap meg séta a Pilis környékén 
Nekem mindkét nap jó egyelõre.
Nekem mindkét nap jó egyelõre.
Ne aggódj, vasárnap mentek, nekem viszont az nem jó és ez már fix, sajnos
Ha szombatra esik a döntés, akkor átadom helyem, nincs kedvem ázni. Ráadásul a Pilis is felhõben lesz, semmi látvány nem lesz.
