Metnet találkozók
Üdv az ott maradottaknak, készüljetek a majdani biciklis túrára! Reméljük addig Pito M ka is megtanul biciklizni
Ezt a vádat természetesen egy az egyben az asszonykámra hárítanám, aki még 10:00-kor is az ágyban heverészett
Ha rajtam múlt volna, ekkor már az állomáson lettünk volna, Pito M ka
Vigyázz a szemüvegedre
Peti, készültek képek, de ezúttal nem én voltam a fotós
Tanulj meg fiam helyesen írni, különös tekintettel a felhasználók nevére!
- Mod.
Peti, készültek képek, de ezúttal nem én voltam a fotós
Tanulj meg fiam helyesen írni, különös tekintettel a felhasználók nevére!
Hello!
oké rendbe, nemsokára hívunk vissza, még itt vagyunk, akkor gyertek, Feri üzeni.
üdv levcsenko
oké rendbe, nemsokára hívunk vissza, még itt vagyunk, akkor gyertek, Feri üzeni.
üdv levcsenko
Remélem,még ott vagytok! Kivinnénk a kisfiamat,ismerkedjen a meteorológia tudományával!
Csonti, én ezzel nem büszkélkednék
Azzal, hogy mi értünk haza a legkorábban meg végképp nem, hisz nem tudom, hogy ki(k) ért(ek) ki legkésõbb
Hazaértünk elsõként a találkozóról.
A találkozó talán a lehetõ legjobban sikerült, minden a helyén volt. Nagyon jó volt a hangulat, ilyen finom halászlevet talán még sosem ettem (!), a reptér közelsége adott még némi pikantériát, illetve némi szakmát is csempésztünk a találkozóba, nem egyszer "vitáztunk" a profival, hogy épp hány okta felhõzet van jelen, illetve milyen fajtájú a felhõzet, stb., igazán élvezetes volt minden mozdulat
Szóval csak a szokásos, mondhatni, soha rosszabb találkozót, és remélem hogy immáron hagyomány lesz a szegediek összejövetelébõl
A találkozó talán a lehetõ legjobban sikerült, minden a helyén volt. Nagyon jó volt a hangulat, ilyen finom halászlevet talán még sosem ettem (!), a reptér közelsége adott még némi pikantériát, illetve némi szakmát is csempésztünk a találkozóba, nem egyszer "vitáztunk" a profival, hogy épp hány okta felhõzet van jelen, illetve milyen fajtájú a felhõzet, stb., igazán élvezetes volt minden mozdulat
Szóval csak a szokásos, mondhatni, soha rosszabb találkozót, és remélem hogy immáron hagyomány lesz a szegediek összejövetelébõl
Jó napot! Többszöri zápor,de nem ettõl áztunk el igazán!
Bánhatja,aki nem kóstolta a hangulatot(kellemes meglepetés : Pitom személye -pláne a szerény személyem által készített halászlét-!:Nagyon jó a hangulat,most indulunk(gyalogtúrát teszünk) a reptérre,mert érdekes módon valami azonosítatlan tárgyat dobálnak kb. 300 m. magasból a repülõkbõl,kb. félóránként. Megérdeklõdjük,mi az...
Bánhatja,aki nem kóstolta a hangulatot(kellemes meglepetés : Pitom személye -pláne a szerény személyem által készített halászlét-!:Nagyon jó a hangulat,most indulunk(gyalogtúrát teszünk) a reptérre,mert érdekes módon valami azonosítatlan tárgyat dobálnak kb. 300 m. magasból a repülõkbõl,kb. félóránként. Megérdeklõdjük,mi az...
Egyelõre 10 fokban szakad az esõ, nem épp ideális az idõ. Viszont a radarképet nézve talán megússzuk még 1-2 ilyen záporral, utána nem várok csapadékot. Majd viszünk valami lélekmelegítõt
Oké! Mi 10:15 körül érünk oda,de szintén az asszonyon múlik ,hogy ez teljesíthetõ-e...
Rétes kenyérrel? Ki nem hagynám 
Holnap elõbb-utóbb érkezünk, Béla, pontos idõt nem mondok, asszonyon múlik minden...
Holnap elõbb-utóbb érkezünk, Béla, pontos idõt nem mondok, asszonyon múlik minden...
Kenyér lesz elég,szeke mester intézi!
Jó étvágyat a réteshez,Ripley! Érezzétek jól magatokat !
Jó étvágyat a réteshez,Ripley! Érezzétek jól magatokat !
Hány kilóval született?
Igen, gondoljatok ránk mikor jókat esztek, isztok, mert mi cserében, úgysem fogunk rátok!
Igen, gondoljatok ránk mikor jókat esztek, isztok, mert mi cserében, úgysem fogunk rátok!
Megszületett a döntés, megyünk túrázni mind a 3-an, most már biztos.
A holnapi halászlé fõzés résztvevõinek jó szórakozást kívánok !
Rip: nehéz szülés volt,ennyi legyen elég
A holnapi halászlé fõzés résztvevõinek jó szórakozást kívánok !
Rip: nehéz szülés volt,ennyi legyen elég
2 hét mulva kikerül, az idén már 3. alkalommal szervezett téli bükkszentkereszti találkozó programja. Jelentkezzetek minél többen
Megpróbálok kitalálni még valami okosságot is a tali idejére
Találkozó: 10kor, Budenz CBA elõtt a Bognár utca és a Budenz utca sarkán a 2. kerületben.
Megközelítés: Moszkva térrõl 61-es villamosról a Kelemen László utcánál kell leszállni, ami 10 perc kb a Moszkváról. Be kell sétálni balra a Bognár utcán kb 300métert. Ennyi.
Megközelítés: Moszkva térrõl 61-es villamosról a Kelemen László utcánál kell leszállni, ami 10 perc kb a Moszkváról. Be kell sétálni balra a Bognár utcán kb 300métert. Ennyi.
Akkor eddig elvileg, akik jönnek:
Cleoo+2
Geszti+1
Predina
Antibulvár
Ripley
Vészesen fogy a hely
Cleoo+2
Geszti+1
Predina
Antibulvár
Ripley
Vészesen fogy a hely
Aki jön a szegedi találkozóra ne ijedjen meg az állomás elõtt álló mammuttól
! (már ha még holnap reggel is ott lesz)
Szívesen fogadunk mindenkit!
Szívesen fogadunk mindenkit!
Szia. Akkor,ha tudsz,hozzál légyszíves csípõs paprikát! Köszi!
A halat megvettem/ki van filézve!/,nemsokára készítem az alaplevet/kárászból,törpeharcsából,pontyból /
Vettem egy kis halbelsõséget/ikra,haltej/is.
Tüzelõ/fa/ összekészítve!
Én,a magam részérõl úgy döntöttem,hogy fehérbort iszom a halhoz.
A halat megvettem/ki van filézve!/,nemsokára készítem az alaplevet/kárászból,törpeharcsából,pontyból /
Vettem egy kis halbelsõséget/ikra,haltej/is.
Tüzelõ/fa/ összekészítve!
Én,a magam részérõl úgy döntöttem,hogy fehérbort iszom a halhoz.
Abban az esetben ,ha elmúlik végre a köhögésem csatlakozom. + 2 még fõ jönne velem.
Peti, Sazo jöttök ?
Peti, Sazo jöttök ?
Vissza a kezdetekhez? Normafa, Tündérszikla, Hárs-hegy? 
Ez esetben nekem is ott a helyem, rég jártam már arrafelé!
Ez esetben nekem is ott a helyem, rég jártam már arrafelé!
Sziasztok!
Vasárnap jó idõ lesz egy kis sétához a Budai hegységben és túl korán sem kell kelni, aki úgy gondolja csatlakozhat egy kellemes csapathoz! Vehetjük az irányt a rétesezõ felé, néhány szép kilátással fûszerezve azt.
Vasárnap jó idõ lesz egy kis sétához a Budai hegységben és túl korán sem kell kelni, aki úgy gondolja csatlakozhat egy kellemes csapathoz! Vehetjük az irányt a rétesezõ felé, néhány szép kilátással fûszerezve azt.
Továbbra is úgy néz ki : kissé hûvös(a déli órákban 15 fok körüli),de alapvetõen kellemes ,csendes õszi idõ vár ránk szombaton,a légmozgás gyenge lesz.
Igazi, halászlé fõzésre való idõ!
Igazi, halászlé fõzésre való idõ!
Szervusz!
köszi szépen a felajánlást, de motorral készülõk menni, mert nagyon vágyom rá. köszönöm a felajánlást, ott találkozunk. üdvözlettel
köszi szépen a felajánlást, de motorral készülõk menni, mert nagyon vágyom rá. köszönöm a felajánlást, ott találkozunk. üdvözlettel
Még mindig volnának; Madaras-Petõfiszállás-Forráskút és Makó.
Gyertek, és nem lesz hiába való!
2010 utóccsó személyes találkája, na akkó is!
Gyertek, és nem lesz hiába való!
2010 utóccsó személyes találkája, na akkó is!
Sajnos nem tudok ott lenni különbözõ okok miatt...
Érezzétek jól magatokat és jó étvágyat a halászléhez!
Szép szám, de lehetnénk még többen is.
Siheone- (Kaktusz Jack), he..he.. és még GáspárRobi is jöhetne.
Igaz még nem annyira növény felszedõ az idõ, de viszek lepetés-giz-gazt ami nekem van.
Siheone- (Kaktusz Jack), he..he.. és még GáspárRobi is jöhetne.
Igaz még nem annyira növény felszedõ az idõ, de viszek lepetés-giz-gazt ami nekem van.
Tehát akkor megyek, de nem Halas felé, mert csomagot viszünk Mórahalomra, Forráskút felé.
Tehát,akik eddig jelezték,hogy jönnek :
szeke+1 fõ
coontac+1 fõ
kaszabubu
Ferenc+1 fõ
aszi
levcsenko
gbond
trento+2 fõ.
Ez 13 fõ ,összesen.
szeke+1 fõ
coontac+1 fõ
kaszabubu
Ferenc+1 fõ
aszi
levcsenko
gbond
trento+2 fõ.
Ez 13 fõ ,összesen.
Számolhattok velem is, úgy néz ki, hogy megyek 
A jó hangulat az garantált lesz, a névsorból ítélve
A jó hangulat az garantált lesz, a névsorból ítélve
Ez nagyon jó hír
Szép kis társaság lesz, még bárki csatlakozhat, gyerünk, ki ne akarna egy finom halászlevet, jó társaságban elfogyasztani?
Szép kis társaság lesz, még bárki csatlakozhat, gyerünk, ki ne akarna egy finom halászlevet, jó társaságban elfogyasztani?
Most kaptam a jó hírt, ( a Mamát kezelik a halasi kórházban még a héten, de ha elengednék akkor pénteken, vagy vasárnap. Így szabad a szombat!)
Az úti tervem ; Majsa-Dorozsma- át az 55 útra. Ha esetleg Levcsenkó+ más Halasról jönne, elmehetek Halasra, és onnét Dorozsma-55, vagy a tompai elág-55 út. Vissza uaz.
Az úti tervem ; Majsa-Dorozsma- át az 55 útra. Ha esetleg Levcsenkó+ más Halasról jönne, elmehetek Halasra, és onnét Dorozsma-55, vagy a tompai elág-55 út. Vissza uaz.
Már elõkészületben a piros paprika,édesnemes, olyan szegedi zamatos.Csípõs lehet zöldpaprika formájában is.
Minden megvan, csak az autó a kérdéses.Pontosat holnap tudok mondani.
Minden megvan, csak az autó a kérdéses.Pontosat holnap tudok mondani.
