2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20820
nyelvnyujtas Fiam? nyelvnyujtas
Üdv az ott maradottaknak, készüljetek a majdani biciklis túrára! Reméljük addig Pito M ka is megtanul biciklizni laza
#20819
Ezt a vádat természetesen egy az egyben az asszonykámra hárítanám, aki még 10:00-kor is az ágyban heverészett nyelvnyujtas Ha rajtam múlt volna, ekkor már az állomáson lettünk volna, Pito M ka nyelvnyujtas Vigyázz a szemüvegedre vidám

Peti, készültek képek, de ezúttal nem én voltam a fotós nevet

Tanulj meg fiam helyesen írni, különös tekintettel a felhasználók nevére! nevet- Mod.
#20818
Hello!

oké rendbe, nemsokára hívunk vissza, még itt vagyunk, akkor gyertek, Feri üzeni.

üdv levcsenko
#20817
Remélem,még ott vagytok! Kivinnénk a kisfiamat,ismerkedjen a meteorológia tudományával!
#20816
Csonti, én ezzel nem büszkélkednékvidám Azzal, hogy mi értünk haza a legkorábban meg végképp nem, hisz nem tudom, hogy ki(k) ért(ek) ki legkésõbb nyelvnyujtas
#20815
Mindig öröm olvasni ilyen dolgokról.
nevet
Esetleg készültek fotók is?
#20814
Hazaértünk elsõként a találkozóról.
A találkozó talán a lehetõ legjobban sikerült, minden a helyén volt. Nagyon jó volt a hangulat, ilyen finom halászlevet talán még sosem ettem (!), a reptér közelsége adott még némi pikantériát, illetve némi szakmát is csempésztünk a találkozóba, nem egyszer "vitáztunk" a profival, hogy épp hány okta felhõzet van jelen, illetve milyen fajtájú a felhõzet, stb., igazán élvezetes volt minden mozdulat nevet
Szóval csak a szokásos, mondhatni, soha rosszabb találkozót, és remélem hogy immáron hagyomány lesz a szegediek összejövetelébõl nevet
#20813
Jó napot! Többszöri zápor,de nem ettõl áztunk el igazán!
Bánhatja,aki nem kóstolta a hangulatot(kellemes meglepetés : Pitom személye -pláne a szerény személyem által készített halászlét-!:Nagyon jó a hangulat,most indulunk(gyalogtúrát teszünk) a reptérre,mert érdekes módon valami azonosítatlan tárgyat dobálnak kb. 300 m. magasból a repülõkbõl,kb. félóránként. Megérdeklõdjük,mi az...
#20812
Holnap napos idõ várható laza
#20811
"Picit" kése bár, de törve nem, indulunk kacsint
#20810
Egyelõre 10 fokban szakad az esõ, nem épp ideális az idõ. Viszont a radarképet nézve talán megússzuk még 1-2 ilyen záporral, utána nem várok csapadékot. Majd viszünk valami lélekmelegítõt kacsint
#20809
Pár óra és startol a Pázmándi Toporgó! Link
Gyertek nevet
#20808
Oké! Mi 10:15 körül érünk oda,de szintén az asszonyon múlik ,hogy ez teljesíthetõ-e... zivatar
#20807
Rétes kenyérrel? Ki nem hagynám nyelvnyujtas
Holnap elõbb-utóbb érkezünk, Béla, pontos idõt nem mondok, asszonyon múlik minden... nyelvnyujtas
#20806
Kenyér lesz elég,szeke mester intézi!

Jó étvágyat a réteshez,Ripley! Érezzétek jól magatokat !
#20805
Hány kilóval született? laza
Igen, gondoljatok ránk mikor jókat esztek, isztok, mert mi cserében, úgysem fogunk rátok!
vidám
#20804
Megszületett a döntés, megyünk túrázni mind a 3-an, most már biztos.

A holnapi halászlé fõzés résztvevõinek jó szórakozást kívánok !

Rip: nehéz szülés volt,ennyi legyen elég nevet
#20803
Hozhatsz, de rétesezünk, ezért feleslegesnek tartom vidám
#20802
Kenyér akkor lesz elég, vagy vigyek?
#20801
2 hét mulva kikerül, az idén már 3. alkalommal szervezett téli bükkszentkereszti találkozó programja. Jelentkezzetek minél többennevet Megpróbálok kitalálni még valami okosságot is a tali idejérenevet
#20800
Találkozó: 10kor, Budenz CBA elõtt a Bognár utca és a Budenz utca sarkán a 2. kerületben.
Megközelítés: Moszkva térrõl 61-es villamosról a Kelemen László utcánál kell leszállni, ami 10 perc kb a Moszkváról. Be kell sétálni balra a Bognár utcán kb 300métert. Ennyi.
vidám
#20799
Hánykor és hol lesz a találkozó ?
#20798
Akkor eddig elvileg, akik jönnek:

Cleoo+2
Geszti+1
Predina
Antibulvár
Ripley

Vészesen fogy a hely vidám
#20797
Mi köszönjük,hogy mehetünk!
#20796
Aki jön a szegedi találkozóra ne ijedjen meg az állomás elõtt álló mammuttól laza! (már ha még holnap reggel is ott lesz)
Szívesen fogadunk mindenkit!
#20795
Szia. Akkor,ha tudsz,hozzál légyszíves csípõs paprikát! Köszi!
A halat megvettem/ki van filézve!/,nemsokára készítem az alaplevet/kárászból,törpeharcsából,pontyból / nevet
Vettem egy kis halbelsõséget/ikra,haltej/is.

Tüzelõ/fa/ összekészítve!


Én,a magam részérõl úgy döntöttem,hogy fehérbort iszom a halhoz.
#20794
Nem. szomoru
#20793
Alszunk!
#20792
Mellérakjuk vidám
#20791
Még a lángost kéne mellérakni... nevet
#20790
Köszi, hogy tetszik laza
#20789
Jól néz ki a menü nevet
#20788
Leifur, Alonso, Pitom, Sanyika, Mici... mindenki alszik már? vidám

beillesztett kép

#20787
Abban az esetben ,ha elmúlik végre a köhögésem csatlakozom. + 2 még fõ jönne velem.

Peti, Sazo jöttök ?
#20786
Igen arrafelé egy kis rétessel összekötve nevet
Oké Cleoo néni vidám
#20785
Vissza a kezdetekhez? Normafa, Tündérszikla, Hárs-hegy? vidám
Ez esetben nekem is ott a helyem, rég jártam már arrafelé! vidám
#20784
Sziasztok!

Vasárnap jó idõ lesz egy kis sétához a Budai hegységben és túl korán sem kell kelni, aki úgy gondolja csatlakozhat egy kellemes csapathoz! Vehetjük az irányt a rétesezõ felé, néhány szép kilátással fûszerezve azt.
#20783
Továbbra is úgy néz ki : kissé hûvös(a déli órákban 15 fok körüli),de alapvetõen kellemes ,csendes õszi idõ vár ránk szombaton,a légmozgás gyenge lesz.
Igazi, halászlé fõzésre való idõ! vidám
#20782
Szervusz!

köszi szépen a felajánlást, de motorral készülõk menni, mert nagyon vágyom rá. köszönöm a felajánlást, ott találkozunk. üdvözlettel
#20781
Még mindig volnának; Madaras-Petõfiszállás-Forráskút és Makó.
Gyertek, és nem lesz hiába való!
2010 utóccsó személyes találkája, na akkó is!
vidám
#20780
Sajnos nem tudok ott lenni különbözõ okok miatt... szomoru Érezzétek jól magatokat és jó étvágyat a halászléhez!
#20779
Szép szám, de lehetnénk még többen is.
Siheone- (Kaktusz Jack), he..he.. és még GáspárRobi is jöhetne.
Igaz még nem annyira növény felszedõ az idõ, de viszek lepetés-giz-gazt ami nekem van. vidám
#20778
Tehát akkor megyek, de nem Halas felé, mert csomagot viszünk Mórahalomra, Forráskút felé. nevet
#20777
Tehát,akik eddig jelezték,hogy jönnek :

szeke+1 fõ
coontac+1 fõ
kaszabubu
Ferenc+1 fõ
aszi
levcsenko
gbond
trento+2 fõ.

Ez 13 fõ ,összesen.
#20776
Újabb jó hír, minden adott egy jó szombathoz kacsint
#20775
Ez nagyon jó hír! Akkor,szeretettel várunk téged is szombaton!
#20774
Számolhattok velem is, úgy néz ki, hogy megyek nevet
A jó hangulat az garantált lesz, a névsorból ítélve laza
#20773
Ez nagyon jó hír nevet
Szép kis társaság lesz, még bárki csatlakozhat, gyerünk, ki ne akarna egy finom halászlevet, jó társaságban elfogyasztani? nevet
#20772
Most kaptam a jó hírt, ( a Mamát kezelik a halasi kórházban még a héten, de ha elengednék akkor pénteken, vagy vasárnap. Így szabad a szombat!)
Az úti tervem ; Majsa-Dorozsma- át az 55 útra. Ha esetleg Levcsenkó+ más Halasról jönne, elmehetek Halasra, és onnét Dorozsma-55, vagy a tompai elág-55 út. Vissza uaz. nevet


#20771
Már elõkészületben a piros paprika,édesnemes, olyan szegedi zamatos.Csípõs lehet zöldpaprika formájában is.
Minden megvan, csak az autó a kérdéses.Pontosat holnap tudok mondani.
nevet

Utolsó észlelés

2026-06-27 12:11:48

Ózd - Nagy Imre út

34.1 °C

RH: 33

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.