2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20870
Megvan a dugóhúzó, meg a paprika is nevet. Szeke a paprikádat be tudom hozni a városba legközelebb, ha jövök haza munkából. Kaszabubu: Kiskunmajsára nem tervezek menni mostanában, de ha bármikor Szegeden jársz térj be érte kacsint
#20869
Az is valami nevet
Alonso, Pitom elvesztetek? vidám
#20868
Köszi, még nem 100%, de a szándék megvan. :]
#20867
Áthelyezve innen: Párbeszéd a moderátorokkal (#9407 - 2010-10-07 17:31:57)

Gábor várunk vasárnap kirándulni téged is! vidám
#20866
No,mindenki ott hagyott valamit? laza
Én is,a bográcsállványt ...de már voltam érte. nevet
Valami történhetett az agysejtekkel,hogy ilyen feledékenyek lettünk... vidám
Szerintem nem a halászlé okozta... hideg
#20865
Aszi, én meg a paprikámat hagytam ott!
#20864
Sziasztok!

Lehet, hogy valakinek érdekes lehet egy Rám-szakadék túra a Visegrádi hegységben vasárnap, (ha még lábra tudok állni a kerti munkák után) nevet

túraterv: Dömös-Rám-szakadék-Dobogó-kõ (rövidtáv)
#20863
Még én sem néztem utána, a felhúzó kütyüknek. Ugye amikor elértek egy bizonyos helyzetet, nem magasságot, hanem a repi tér szélét, akkor oldották ki azt a kampót, a végén fékezõ kisernyõvel.
Szerintem ez olyan villanymotoros, rugós "futó macska" féle, amit a rep anyahajókon is használnak-tak, az vmi gõzzel hajtott féle, amikor startol a gép, rásegítõ megoldás.
kacsint vidám
Szaasztok, minden jót. ( aszi; ott felejtettem a pincér dugóhúzómat, majd õrizzétek,használjátok, majd érte megyek eccer..) nevet

#20862
Ühüm! Könnyen lehet,hogy ez a magyarázat!
#20861
Egyik kollégám azt mondta, hogy a békéscsabai reptéren is dobáltak régebben hasonló tárgyakat, és utána megmérték, hogy mennyire süllyedt bele a talajba. Ez nem biztos, hogy ugyanolyan volt, de talán...
#20860
Köszi a lehetõséget neked és kollégáidnak!
De tényleg,miket dobálhattak?
#20859
Kösz, hogy jöttetek a találkozóra! Tényleg eszméletlen finom volt a halászlé, és jó a hangulat! nevet Legközelebb megjátszuk azt, amit Szeke írt lejjebb kacsint Meg van hívva mindenki, aki most ott volt + aki nem volt, de szeretne jönni! Addig kiderítem, hogy miket dobáltak a reptérre a gépbõl nevet
#20858
"Akinek még van képe, ne habozzon feltölteni! "

Igenis! Feltöltöttem néhányat... nevet
#20857
Én is remélem ,h már hazatalált.
Ha nem kerül meg felteszem az utoljára készített képemet róla (amikor gombászott laza ), h keressük,aki látja szóljon. kacsint
#20856
Remélem nem tévedt el nevet
Köszi, hogy jöttetek, szimpi csapat volt!
#20855
Mi is köszi ! Nagyon jó volt ! ( Bár pár lépcsõvel lehetett volna kevesebb )

Mici Te is hazaértél vagy még túrázol egyedül ?
#20854
Én is köszönöm a lehetõséget, potyautas részvételt a szegedi találkozónnevet
De egy ilyen halászlé partit nem szabadott volna kihagynom, mikor az egyik kedvenc ételemnevet Hmm, nagyon fnom volt vidám
#20853
Mi pedig csak köszönni tudjuk a fenséges étket, nem gyõzöm dicsérni nevet
A szegedi kollégáknak pedig a helyszín biztosítását, illetve a kis szakmai "szösszeneteket", tényleg, hibátlan volt minden nevet

Akinek még van képe, ne habozzon feltölteni!
#20852
Ezen a padon ültünk mi is:
Link
Link
vidám
#20851
Remekül sikerült a tegnapi szegedi találkozó! Kellemes meglepetés volt,hogy pitom is tiszteletét tette!
Szívesen készítettem a halászlevet,mégegyszer kedves egészségetekre!
Nagyon finom volt a szeke által szállított tápai 3 kilós kenyér!
A jó étvággyal elfogyasztott ebéd után,levezetésként fociztunk is egyet/szegény rózsák!/ nevet

Folyt .köv.:novemberben zsíros kenyér-lilahagymás,forralt boros összejövetel,majd májusban vagy júniusban egy komoly kerékpáros túra Versecre!
#20850
Jó volt a séta, köszi a szervezõnek és Micinek, hogy eljöttek!
vidám
Szimpatikusak az új tagok is!
vidám
#20849
Nagyon jó volt a szegedi találkozó, meg az éjszakai after partynevet még egyszer köszi ezt a remek halászlevet!nevet
#20848
Bizony az! Jobb is volt, hogy nem szerveztük rá az egy hónappal ezelõtti nagy városi fesztiválra! Trento, köszönjük a fáradozást! A találkozón két dologban állapodtunk meg (Bajai úti konkordátum) kacsint

1. Jövõ tavasszal vagy nyár elején szervezünk egy túrát Versecre.
2. Idén még rendezünk egy szerényebb evészetet, valamikor novemberben, amely vagy zsíroskenyér lesz paprikával és hagymával, vagy sültkolbász mustárral.
#20847
A fenébe... írhatom be mégegyszer, hogy nagyszerû kezdeményezés volt a szegedi halászléevõs találkozó, irigylem a részvevõket!
A képeket köszönjük! kacsint
#20840
Kérnénk egy mappát a képtárban a metnet találkozók rovatban tegnapi dátummal!
#20839
November utolsó hétvégéjén lesz.
Dávid, olyan meglepetés lesz, ha összejön, amire most tuti nem gondolszkacsint Ezzel viszont tuti fog nõni a jelentkezõk száma isnevet
#20838
Ha nem olyan messze lenne mennék simán. nevet elõzõ hétvégén feltekertünk volt osztálytársammal a töbörhöz.~65km legalább700m szintkülönbség. Fincsi volt. Áh de jót ejtõztünk a töbör oldalában. szép napsütéses idõ volt. nevet Még kihasználtuk a 20 fokos kellemes õszi idõt. Aznap este már esett. szomoru
#20837
Kétkerekû legyen,a többi már jön magától!
#20836
Köszi! nevet
#20835
Telitalálat! vidám vidám
Boldog szülinapot! kacsint
#20834
laza
(Bocz Géza?)
#20833
Csak nehogy úgy járjál mint Jóska bácsi!

"Jóska bácsinak sebes lett az arca...És mér' lett sebes az arca?
Mert kiszaladt a kocsma elé és felugrott a kerékpárra.
És mi volt ezzel a baj?
....hát hogy a kerékpár neki volt támasztva a falnak."
laza laza
#20832
Bicikli? Majd lopok egyet a kocsma elõl.
#20831
Mici, te meg gyújtóst hozod, vagy fel a pecabotot a Prédikálószékre, hogy onnan foghasd ki a dunai halat?nevet
#20830
Megoldható vidám
Ja és holnap séta a budai hegyekben, senki se felejtse!
Találkozó 10kor a CBA-nál
laza
#20829
Szerintem meg a következõ szegedi halászlé-party legyen a Prédikálószéken. Tûzrakó hely van, rip cipeli a bográcsot. Fa van bõven Yolandának köszönhetõen.
#20828
Megszervezzük! nyelvnyujtas
#20827
Nem támogatom! Inkább induljon a 2050-es Tour de Hongrie a Brest-Quimper szakasszal! hideg
#20826
Támogatom!Induljon a 2050-es tour de france az Esztergom-Dobogókõ prológgal! nevet)
#20825
Én is akarok 2050-ben egy túrát a Pilisben, akinek van kedve jönni szóljon vidám
#20824
A mai halászlé fõzõs taliról,rövidesen feltöltöm a képeket!
#20823
Konti! Én ezt a biciklis túrát,komolyan gondoltam!
Tehát: aki érez magában erõt és kedvet,azt szívesen várjuk valamikor májusban,vagy júniusban egy komolyabb kerékpáros túrára!
4-5 napos lenne a túra,és Versecre mennénk(oda-vissza 308 km !!! ))+körbejárnánk a környéket is.
Mindenképp javasolt,elõtte némi edzés!!!
Aki úgy gondolja,hogy belevágna,jelezze felém!
Szállást is szervezek a túra idejére,hogy megfáradt vándorként legyen hol megpihennünk!!
#20822
"Megpróbálok kitalálni még valami okosságot is a tali idejére"

fél méter hó kezdésnek megteszi. laza

A helyszín ugyanaz lesz ugye? Az nagyon korrekt szállás volt. A kis kocsma is majdnem egy köpésre volt ha épp át akartunk ugorni egy sörre. vidám
#20821
Mikor lesz?

Utolsó észlelés

2026-06-27 08:24:14

Nagyalásony

23.2 °C

18002

RH: 63 | P: 1019.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.