Metnet találkozók
Megvan a dugóhúzó, meg a paprika is
. Szeke a paprikádat be tudom hozni a városba legközelebb, ha jövök haza munkából. Kaszabubu: Kiskunmajsára nem tervezek menni mostanában, de ha bármikor Szegeden jársz térj be érte
Áthelyezve innen: Párbeszéd a moderátorokkal (#9407 - 2010-10-07 17:31:57)
Gábor várunk vasárnap kirándulni téged is!
Gábor várunk vasárnap kirándulni téged is!
No,mindenki ott hagyott valamit?
Én is,a bográcsállványt ...de már voltam érte.
Valami történhetett az agysejtekkel,hogy ilyen feledékenyek lettünk...
Szerintem nem a halászlé okozta...
Én is,a bográcsállványt ...de már voltam érte.
Valami történhetett az agysejtekkel,hogy ilyen feledékenyek lettünk...
Szerintem nem a halászlé okozta...
Sziasztok!
Lehet, hogy valakinek érdekes lehet egy Rám-szakadék túra a Visegrádi hegységben vasárnap, (ha még lábra tudok állni a kerti munkák után)
túraterv: Dömös-Rám-szakadék-Dobogó-kõ (rövidtáv)
Lehet, hogy valakinek érdekes lehet egy Rám-szakadék túra a Visegrádi hegységben vasárnap, (ha még lábra tudok állni a kerti munkák után)
túraterv: Dömös-Rám-szakadék-Dobogó-kõ (rövidtáv)
Még én sem néztem utána, a felhúzó kütyüknek. Ugye amikor elértek egy bizonyos helyzetet, nem magasságot, hanem a repi tér szélét, akkor oldották ki azt a kampót, a végén fékezõ kisernyõvel.
Szerintem ez olyan villanymotoros, rugós "futó macska" féle, amit a rep anyahajókon is használnak-tak, az vmi gõzzel hajtott féle, amikor startol a gép, rásegítõ megoldás.
Szaasztok, minden jót. ( aszi; ott felejtettem a pincér dugóhúzómat, majd õrizzétek,használjátok, majd érte megyek eccer..)
Szerintem ez olyan villanymotoros, rugós "futó macska" féle, amit a rep anyahajókon is használnak-tak, az vmi gõzzel hajtott féle, amikor startol a gép, rásegítõ megoldás.
Szaasztok, minden jót. ( aszi; ott felejtettem a pincér dugóhúzómat, majd õrizzétek,használjátok, majd érte megyek eccer..)
Egyik kollégám azt mondta, hogy a békéscsabai reptéren is dobáltak régebben hasonló tárgyakat, és utána megmérték, hogy mennyire süllyedt bele a talajba. Ez nem biztos, hogy ugyanolyan volt, de talán...
Kösz, hogy jöttetek a találkozóra! Tényleg eszméletlen finom volt a halászlé, és jó a hangulat!
Legközelebb megjátszuk azt, amit Szeke írt lejjebb
Meg van hívva mindenki, aki most ott volt + aki nem volt, de szeretne jönni! Addig kiderítem, hogy miket dobáltak a reptérre a gépbõl
"Akinek még van képe, ne habozzon feltölteni! "
Igenis! Feltöltöttem néhányat...
Igenis! Feltöltöttem néhányat...
Én is remélem ,h már hazatalált.
Ha nem kerül meg felteszem az utoljára készített képemet róla (amikor gombászott
), h keressük,aki látja szóljon.
Ha nem kerül meg felteszem az utoljára készített képemet róla (amikor gombászott
Mi is köszi ! Nagyon jó volt ! ( Bár pár lépcsõvel lehetett volna kevesebb )
Mici Te is hazaértél vagy még túrázol egyedül ?
Mici Te is hazaértél vagy még túrázol egyedül ?
Én is köszönöm a lehetõséget, potyautas részvételt a szegedi találkozón
De egy ilyen halászlé partit nem szabadott volna kihagynom, mikor az egyik kedvenc ételem
Hmm, nagyon fnom volt
De egy ilyen halászlé partit nem szabadott volna kihagynom, mikor az egyik kedvenc ételem
Mi pedig csak köszönni tudjuk a fenséges étket, nem gyõzöm dicsérni 
A szegedi kollégáknak pedig a helyszín biztosítását, illetve a kis szakmai "szösszeneteket", tényleg, hibátlan volt minden
Akinek még van képe, ne habozzon feltölteni!
A szegedi kollégáknak pedig a helyszín biztosítását, illetve a kis szakmai "szösszeneteket", tényleg, hibátlan volt minden
Akinek még van képe, ne habozzon feltölteni!
Remekül sikerült a tegnapi szegedi találkozó! Kellemes meglepetés volt,hogy pitom is tiszteletét tette!
Szívesen készítettem a halászlevet,mégegyszer kedves egészségetekre!
Nagyon finom volt a szeke által szállított tápai 3 kilós kenyér!
A jó étvággyal elfogyasztott ebéd után,levezetésként fociztunk is egyet/szegény rózsák!/
Folyt .köv.:novemberben zsíros kenyér-lilahagymás,forralt boros összejövetel,majd májusban vagy júniusban egy komoly kerékpáros túra Versecre!
Szívesen készítettem a halászlevet,mégegyszer kedves egészségetekre!
Nagyon finom volt a szeke által szállított tápai 3 kilós kenyér!
A jó étvággyal elfogyasztott ebéd után,levezetésként fociztunk is egyet/szegény rózsák!/
Folyt .köv.:novemberben zsíros kenyér-lilahagymás,forralt boros összejövetel,majd májusban vagy júniusban egy komoly kerékpáros túra Versecre!
Jó volt a séta, köszi a szervezõnek és Micinek, hogy eljöttek!
Szimpatikusak az új tagok is!
Szimpatikusak az új tagok is!
Nagyon jó volt a szegedi találkozó, meg az éjszakai after party
még egyszer köszi ezt a remek halászlevet!
Bizony az! Jobb is volt, hogy nem szerveztük rá az egy hónappal ezelõtti nagy városi fesztiválra! Trento, köszönjük a fáradozást! A találkozón két dologban állapodtunk meg (Bajai úti konkordátum)
1. Jövõ tavasszal vagy nyár elején szervezünk egy túrát Versecre.
2. Idén még rendezünk egy szerényebb evészetet, valamikor novemberben, amely vagy zsíroskenyér lesz paprikával és hagymával, vagy sültkolbász mustárral.
1. Jövõ tavasszal vagy nyár elején szervezünk egy túrát Versecre.
2. Idén még rendezünk egy szerényebb evészetet, valamikor novemberben, amely vagy zsíroskenyér lesz paprikával és hagymával, vagy sültkolbász mustárral.
A fenébe... írhatom be mégegyszer, hogy nagyszerû kezdeményezés volt a szegedi halászléevõs találkozó, irigylem a részvevõket!
A képeket köszönjük!
A képeket köszönjük!
November utolsó hétvégéjén lesz.
Dávid, olyan meglepetés lesz, ha összejön, amire most tuti nem gondolsz
Ezzel viszont tuti fog nõni a jelentkezõk száma is
Dávid, olyan meglepetés lesz, ha összejön, amire most tuti nem gondolsz
Ha nem olyan messze lenne mennék simán.
elõzõ hétvégén feltekertünk volt osztálytársammal a töbörhöz.~65km legalább700m szintkülönbség. Fincsi volt. Áh de jót ejtõztünk a töbör oldalában. szép napsütéses idõ volt.
Még kihasználtuk a 20 fokos kellemes õszi idõt. Aznap este már esett.
Csak nehogy úgy járjál mint Jóska bácsi!
"Jóska bácsinak sebes lett az arca...És mér' lett sebes az arca?
Mert kiszaladt a kocsma elé és felugrott a kerékpárra.
És mi volt ezzel a baj?
....hát hogy a kerékpár neki volt támasztva a falnak."
"Jóska bácsinak sebes lett az arca...És mér' lett sebes az arca?
Mert kiszaladt a kocsma elé és felugrott a kerékpárra.
És mi volt ezzel a baj?
....hát hogy a kerékpár neki volt támasztva a falnak."
Mici, te meg gyújtóst hozod, vagy fel a pecabotot a Prédikálószékre, hogy onnan foghasd ki a dunai halat?
Megoldható
Ja és holnap séta a budai hegyekben, senki se felejtse!
Találkozó 10kor a CBA-nál
Ja és holnap séta a budai hegyekben, senki se felejtse!
Találkozó 10kor a CBA-nál
Szerintem meg a következõ szegedi halászlé-party legyen a Prédikálószéken. Tûzrakó hely van, rip cipeli a bográcsot. Fa van bõven Yolandának köszönhetõen.
Nem támogatom! Inkább induljon a 2050-es Tour de Hongrie a Brest-Quimper szakasszal!
Támogatom!Induljon a 2050-es tour de france az Esztergom-Dobogókõ prológgal!
)
Én is akarok 2050-ben egy túrát a Pilisben, akinek van kedve jönni szóljon
Konti! Én ezt a biciklis túrát,komolyan gondoltam!
Tehát: aki érez magában erõt és kedvet,azt szívesen várjuk valamikor májusban,vagy júniusban egy komolyabb kerékpáros túrára!
4-5 napos lenne a túra,és Versecre mennénk(oda-vissza 308 km !!! ))+körbejárnánk a környéket is.
Mindenképp javasolt,elõtte némi edzés!!!
Aki úgy gondolja,hogy belevágna,jelezze felém!
Szállást is szervezek a túra idejére,hogy megfáradt vándorként legyen hol megpihennünk!!
Tehát: aki érez magában erõt és kedvet,azt szívesen várjuk valamikor májusban,vagy júniusban egy komolyabb kerékpáros túrára!
4-5 napos lenne a túra,és Versecre mennénk(oda-vissza 308 km !!! ))+körbejárnánk a környéket is.
Mindenképp javasolt,elõtte némi edzés!!!
Aki úgy gondolja,hogy belevágna,jelezze felém!
Szállást is szervezek a túra idejére,hogy megfáradt vándorként legyen hol megpihennünk!!
"Megpróbálok kitalálni még valami okosságot is a tali idejére"
fél méter hó kezdésnek megteszi.
A helyszín ugyanaz lesz ugye? Az nagyon korrekt szállás volt. A kis kocsma is majdnem egy köpésre volt ha épp át akartunk ugorni egy sörre.
fél méter hó kezdésnek megteszi.
A helyszín ugyanaz lesz ugye? Az nagyon korrekt szállás volt. A kis kocsma is majdnem egy köpésre volt ha épp át akartunk ugorni egy sörre.