2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20920
1 órával elõbb lehetne és egy buszon vidám
#20919
Esetleg indulhatnánk valamivel hamarabb Dömösre ?

Az se lenne hátrány,ha most mindannyian egy busszal kacsint
#20918
Jó-jó, nagyon jó vidám
Aki nem akar bebutulni, jöjjön gyalogolni! vidám
...hová is megyünk?
laza laza laza
#20917
laza Ez tetszett !

Rip: 5 fõnél tartunk már.
#20916
Rájöttél? vidám
#20915
Mondjuk neked már teljesen mindegy. Rajtad már napi 100 Km se segít kacsint

... csak eszembe jutott,... újra... vidám
#20914
laza
"de finom meleg" - Dumb és Dumber

Ennek örömére várunk mindenkit vasárnap egy jó sétára 10-14km, pont a heti adag, hogy ne butuljunk olyan gyorsan vidám
#20913
csitt
itt picik is vannak ,mint én nevet
#20912
Akkora micsodát ? nevet Tócsát ? nevet
#20911
Én még emlékezni fogok erre a beszólásra 50év múlva is, te meg már magad alá pisilsz majd akkora vidám
#20910
Így már értjük a motivációdat laza
#20909
Sziasztok!
Egy kis érdekesség:
"A rendszeresen gyalogló idõs embereknél kisebb a szellemi leépülés kockázata - közölték szerdán amerikai kutatók. A Pittsburghi Egyetem munkatársai agyi szkenneléssel megállapították, hogy a heti 10-14 kilométert gyalogló idõsebb embereknek több agyszövetük marad a kulcsfontosságú területeken, kisebb náluk az agyzsugorodás mértéke."
teljes cikk: Link
nevet
#20908
eddig 3 fõn vidám
#20907
Megelõztél vidám
#20906
Elsõ jelentkezõ.
#20905
Vasárnapi túra következik:
Útvonal: Dömös-Vadálló-kövek-Prédikáló-szék-Pilisszentkereszt(itt beülünk mulatni)-Pomáz.

Várunk Mindegy-kit! vidám
#20904
szuper hír! vidám
Várjuk a részleteket!
#20903
Örülök neki ! nevet
Köszönet érte a helynek, a résztvevõknek, besegítõ készítõknek.

Pitom: köszi ! Levcsenko jobb dalos pacsirtának.

Sanyi: én is sajnálom ! De még az idén szavadon foglak kacsint

#20902
Kedves Klaudia!
A frissen feltöltött képeid nagyon tetszenek.
nevet
#20901
Nagyon jó hír!kacsint
Meg is rendelem a havat arra az idõpontra.nevet
#20900
Rövid kedvcsináló, beharangozó hír!
Összedugtuk Milán egykomával a fejünket és idén sem marad el a Börzsönyi Ipoly Erdõ-Metnet Nyílt Napos jamboree, immár ötödik alkalommal!!nevet ..ugyan kicsit visszafogjuk magunkat a tercier szektor szintjén laza (még pihenjük a nyarat utánatok kacsint ), de azért a hely, ahova készülünk, börzsönyi szívünk közepe..kalendáriumot kalandozó szemetek november elsõ hétvégéjére vessétek.. nevet..részletek hamarost..
#20899
Egyértelmûsítettem laza
#20898
Hát tény,h szinte semmi alvással jöttél és ennek ellenére nagyon jól bírtad ! nevet

De szerintem még keveset pihiztél,mert a hozzászólásod középsõ része félreérthetõ azoknak,akik nem voltak ott. kacsint

Vasárnap tessék jönni ! Ez szól másoknak is !

(Jó képeket csináltál,köszi. )

#20897
Kicsit késõn szólok hozzá, de jómagam is sikeresen hazaértem, a kollégák sem küldtek értem mentõt a Rám-szakadékbanevet
Ismét nagyon szép túra volt, új emberekkel, egy Megasztár-jelölttel, Cleooval, Micivel, és az elmaradhatatlan Gézávalvidám
Este ettünk egy különösen finom halászlevet Lala bácsinál, így aztán kellõen elfáradtam 2 óra alvás után szegyenlos
#20896
sziasztok, hazaértem én is.

nagyon jól éreztem magam a társaságotokban, még az út teljes végéig. még most is az élmények hatása alatt vagyok. a képeket jelenleg töltöm fel a facebookra. megtaláltok fent Lucskai Levente néven. a metnetre is fel fogom tölteni, de lehet, hogy már nem ma este, mert érzem, hogy elfáradtam, de megígérhetem, hogy hamarosan fent lesznek a kisfilmeket is megoldóm. köszönöm nektek és a szervezésnek ezt a gyönyörû napot. kitettetek magatokért, még a halászlé is ízletes volt a végére.

#20895
Hát ez tényleg nagyon-nagyon szép volt !
Egyszer el kell menni.
Késõbb rakok fel én is képeket.

Köszönjük Timivel,Andrással a mai túrát, nagyon jó volt,jó csapattal. Hmmm, meg a halászlé is ...
#20894
vidám
Jóóóóó volt!
Hazataláltam laza laza laza
#20893
A kép címe lehetne: Tarzan hazatalált.nevet
Sajnálom, hogy nem tudtam menni.szomoru
#20892
Köszi! Szerintem megyünk még oda, tudsz majd jönni te is.

További képek: Link

beillesztett kép

#20891
Hû de szép hely! nevet
Jók a fotók!
Nem is értem, hogy miért nem mentem el.....
#20890
Feltettem a fotók egy részét a villámtúrák mappába: Link

Ez a fotó jellemzi a legjobban a "tömeget". Mögöttünk is ez volt amíg a szem ellát: Link

beillesztett kép

#20889
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.
nevet
Várjuk a képes élménybeszámolót.
#20888
Végül heten voltunk, és remek túra volt. A Rám-szakadék néha jobban be volt dugulva mint we**end karácsonykor nevet

Képek hamarosan.
#20887
Azon meg fent leszünk nevet

Peti kár,h nem jössz
#20886
9:35 kor megy laza
#20885
Ez a busz elment....
laza kacsint
#20884
Ó, pedig mentünk volna. laza
#20883
Lejárt a határidõ, holnap 5en leszünk, remélhetõleg szép idõnk lesz laza
#20882
Egészségedre! laza
(így talán nem törlik) nevet
#20880
Tudom (Rip meg fõleg tudja), hogy nem vagy sértõdékeny, de jó volt egy kicsit cikizni téged.
Így legalább megjelentél.
laza
#20879
Miért raktál oda hányós fejet?

Peti, nem sértõdtem meg, már el is felejtettem. nevet
Az elmúlt pár hétvégén más dolgom volt kacsint
#20878
Alakul a csapat, nem sokára lejár a jelentkezési határidõ vidám
#20877
Mi is erre gondoltunk laza
#20876
Tuti megsértõdött akkor, amikor szombatról vasárnapra lett átrakva a túra. (Pilis)
laza
#20875
Nincs mit, jó éjt!

Alonsoval tudja valaki, hogy mi lett? Mostanában nem látom... hány
Bemegyek a rendõrségre, kérek egy országos körözést vidám
#20874
Köszönöm az infót, akkor ott a városkapunál tali reggel 9-kor.

jó éjszakát!

#20873
Sziasztok!

Vasárnapi túra enyhe részletei:
Találkozó: Újpest városkapu 9:00kor (9:35kor indul a busz, ami 11:00kopr van ott Dömösön)
Útvonalterv: Dömös-Rám-szakadék-Dobogó-kõ (laza menetben)

Várunk senkit! vidám
#20872
Betérek; majd ha extrém helyzet adódik, ott a síkságon, kb. jan.10-11 felé akkor van a szülinapunk a lányommal, bazi nagy hidegek szoktak lenni akkor. nevet
#20871
SZevasz RIPLEY!


rám is számíthatsz most vasárnap. még sosem jártam ott. írd meg a részleteket hogy hol lesz a találkozó. ígérhetem, hogy most ott leszek.

várom válaszod

Utolsó észlelés

2026-06-27 00:06:44

Ercsi

24.6 °C

18000

RH: 51 | P: 1017.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.