Metnet találkozók
Esetleg indulhatnánk valamivel hamarabb Dömösre ?
Az se lenne hátrány,ha most mindannyian egy busszal
Az se lenne hátrány,ha most mindannyian egy busszal
Jó-jó, nagyon jó
Aki nem akar bebutulni, jöjjön gyalogolni!
...hová is megyünk?
Aki nem akar bebutulni, jöjjön gyalogolni!
...hová is megyünk?
Mondjuk neked már teljesen mindegy. Rajtad már napi 100 Km se segít
... csak eszembe jutott,... újra...
... csak eszembe jutott,... újra...
"de finom meleg" - Dumb és Dumber
Ennek örömére várunk mindenkit vasárnap egy jó sétára 10-14km, pont a heti adag, hogy ne butuljunk olyan gyorsan
Én még emlékezni fogok erre a beszólásra 50év múlva is, te meg már magad alá pisilsz majd akkora
Sziasztok!
Egy kis érdekesség:
"A rendszeresen gyalogló idõs embereknél kisebb a szellemi leépülés kockázata - közölték szerdán amerikai kutatók. A Pittsburghi Egyetem munkatársai agyi szkenneléssel megállapították, hogy a heti 10-14 kilométert gyalogló idõsebb embereknek több agyszövetük marad a kulcsfontosságú területeken, kisebb náluk az agyzsugorodás mértéke."
teljes cikk: Link
Egy kis érdekesség:
"A rendszeresen gyalogló idõs embereknél kisebb a szellemi leépülés kockázata - közölték szerdán amerikai kutatók. A Pittsburghi Egyetem munkatársai agyi szkenneléssel megállapították, hogy a heti 10-14 kilométert gyalogló idõsebb embereknek több agyszövetük marad a kulcsfontosságú területeken, kisebb náluk az agyzsugorodás mértéke."
teljes cikk: Link
Vasárnapi túra következik:
Útvonal: Dömös-Vadálló-kövek-Prédikáló-szék-Pilisszentkereszt(itt beülünk mulatni)-Pomáz.
Várunk Mindegy-kit!
Útvonal: Dömös-Vadálló-kövek-Prédikáló-szék-Pilisszentkereszt(itt beülünk mulatni)-Pomáz.
Várunk Mindegy-kit!
Örülök neki !
Köszönet érte a helynek, a résztvevõknek, besegítõ készítõknek.
Pitom: köszi ! Levcsenko jobb dalos pacsirtának.
Sanyi: én is sajnálom ! De még az idén szavadon foglak
Köszönet érte a helynek, a résztvevõknek, besegítõ készítõknek.
Pitom: köszi ! Levcsenko jobb dalos pacsirtának.
Sanyi: én is sajnálom ! De még az idén szavadon foglak
Rövid kedvcsináló, beharangozó hír!
Összedugtuk Milán egykomával a fejünket és idén sem marad el a Börzsönyi Ipoly Erdõ-Metnet Nyílt Napos jamboree, immár ötödik alkalommal!!
..ugyan kicsit visszafogjuk magunkat a tercier szektor szintjén
(még pihenjük a nyarat utánatok
), de azért a hely, ahova készülünk, börzsönyi szívünk közepe..kalendáriumot kalandozó szemetek november elsõ hétvégéjére vessétek..
..részletek hamarost..
Összedugtuk Milán egykomával a fejünket és idén sem marad el a Börzsönyi Ipoly Erdõ-Metnet Nyílt Napos jamboree, immár ötödik alkalommal!!
Hát tény,h szinte semmi alvással jöttél és ennek ellenére nagyon jól bírtad !
De szerintem még keveset pihiztél,mert a hozzászólásod középsõ része félreérthetõ azoknak,akik nem voltak ott.
Vasárnap tessék jönni ! Ez szól másoknak is !
(Jó képeket csináltál,köszi. )
De szerintem még keveset pihiztél,mert a hozzászólásod középsõ része félreérthetõ azoknak,akik nem voltak ott.
Vasárnap tessék jönni ! Ez szól másoknak is !
(Jó képeket csináltál,köszi. )
Kicsit késõn szólok hozzá, de jómagam is sikeresen hazaértem, a kollégák sem küldtek értem mentõt a Rám-szakadékba
Ismét nagyon szép túra volt, új emberekkel, egy Megasztár-jelölttel, Cleooval, Micivel, és az elmaradhatatlan Gézával
Este ettünk egy különösen finom halászlevet Lala bácsinál, így aztán kellõen elfáradtam 2 óra alvás után
Ismét nagyon szép túra volt, új emberekkel, egy Megasztár-jelölttel, Cleooval, Micivel, és az elmaradhatatlan Gézával
Este ettünk egy különösen finom halászlevet Lala bácsinál, így aztán kellõen elfáradtam 2 óra alvás után
sziasztok, hazaértem én is.
nagyon jól éreztem magam a társaságotokban, még az út teljes végéig. még most is az élmények hatása alatt vagyok. a képeket jelenleg töltöm fel a facebookra. megtaláltok fent Lucskai Levente néven. a metnetre is fel fogom tölteni, de lehet, hogy már nem ma este, mert érzem, hogy elfáradtam, de megígérhetem, hogy hamarosan fent lesznek a kisfilmeket is megoldóm. köszönöm nektek és a szervezésnek ezt a gyönyörû napot. kitettetek magatokért, még a halászlé is ízletes volt a végére.
nagyon jól éreztem magam a társaságotokban, még az út teljes végéig. még most is az élmények hatása alatt vagyok. a képeket jelenleg töltöm fel a facebookra. megtaláltok fent Lucskai Levente néven. a metnetre is fel fogom tölteni, de lehet, hogy már nem ma este, mert érzem, hogy elfáradtam, de megígérhetem, hogy hamarosan fent lesznek a kisfilmeket is megoldóm. köszönöm nektek és a szervezésnek ezt a gyönyörû napot. kitettetek magatokért, még a halászlé is ízletes volt a végére.
Hát ez tényleg nagyon-nagyon szép volt !
Egyszer el kell menni.
Késõbb rakok fel én is képeket.
Köszönjük Timivel,Andrással a mai túrát, nagyon jó volt,jó csapattal. Hmmm, meg a halászlé is ...
Egyszer el kell menni.
Késõbb rakok fel én is képeket.
Köszönjük Timivel,Andrással a mai túrát, nagyon jó volt,jó csapattal. Hmmm, meg a halászlé is ...
A kép címe lehetne: Tarzan hazatalált.
Sajnálom, hogy nem tudtam menni.
Sajnálom, hogy nem tudtam menni.
Hû de szép hely!
Jók a fotók!
Nem is értem, hogy miért nem mentem el.....
Jók a fotók!
Nem is értem, hogy miért nem mentem el.....
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.
Várjuk a képes élménybeszámolót.
Várjuk a képes élménybeszámolót.
Végül heten voltunk, és remek túra volt. A Rám-szakadék néha jobban be volt dugulva mint we**end karácsonykor 
Képek hamarosan.
Képek hamarosan.
Tudom (Rip meg fõleg tudja), hogy nem vagy sértõdékeny, de jó volt egy kicsit cikizni téged.
Így legalább megjelentél.
Így legalább megjelentél.
Miért raktál oda hányós fejet?
Peti, nem sértõdtem meg, már el is felejtettem.
Az elmúlt pár hétvégén más dolgom volt
Peti, nem sértõdtem meg, már el is felejtettem.
Az elmúlt pár hétvégén más dolgom volt
Tuti megsértõdött akkor, amikor szombatról vasárnapra lett átrakva a túra. (Pilis)
Nincs mit, jó éjt!
Alonsoval tudja valaki, hogy mi lett? Mostanában nem látom...
Bemegyek a rendõrségre, kérek egy országos körözést
Alonsoval tudja valaki, hogy mi lett? Mostanában nem látom...
Bemegyek a rendõrségre, kérek egy országos körözést
Köszönöm az infót, akkor ott a városkapunál tali reggel 9-kor.
jó éjszakát!
jó éjszakát!
Sziasztok!
Vasárnapi túra enyhe részletei:
Találkozó: Újpest városkapu 9:00kor (9:35kor indul a busz, ami 11:00kopr van ott Dömösön)
Útvonalterv: Dömös-Rám-szakadék-Dobogó-kõ (laza menetben)
Várunk senkit!
Vasárnapi túra enyhe részletei:
Találkozó: Újpest városkapu 9:00kor (9:35kor indul a busz, ami 11:00kopr van ott Dömösön)
Útvonalterv: Dömös-Rám-szakadék-Dobogó-kõ (laza menetben)
Várunk senkit!
Betérek; majd ha extrém helyzet adódik, ott a síkságon, kb. jan.10-11 felé akkor van a szülinapunk a lányommal, bazi nagy hidegek szoktak lenni akkor.
SZevasz RIPLEY!
rám is számíthatsz most vasárnap. még sosem jártam ott. írd meg a részleteket hogy hol lesz a találkozó. ígérhetem, hogy most ott leszek.
várom válaszod
rám is számíthatsz most vasárnap. még sosem jártam ott. írd meg a részleteket hogy hol lesz a találkozó. ígérhetem, hogy most ott leszek.
várom válaszod

