2026. június 26., péntek

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21070
De Te sem... vidám
"a bükkösök most már rõten pompáznak" - erre értettem. kacsint
#21069
Nem olvastál figyelmesen... kacsint
"lombozatuk 600 m felett nagy részt friss avarként terül a völgyekre..."

Sanyi:Lesz sár a völgytalpon végig.Cipeld csak azt az ólomsúly kamáslit. vidám
#21068
Sár az van, bár én a déli félen vagyok hon. Gondolom, az északin sincs másképp.
#21067
Milyenek a terepviszonyok odafent? Kell kamásli? Mert ha nincs sár, feleslegesen nem cipelem.
Sebaj, hogy nincs lomb, legalább idõben meglátom a halot, és sprintelhetek fel a Csóványosra! laza
#21066
Lehet lelombozlak némileg, de a bükkök már lelomboztak..., a hegy majdhogynem januári képet mutat, hó nélkül. A tölgyek tartják még valamelyest magukat, de az õ csillagzatuk is leáldozóban már.

Mai túrámon (Alsó-Tax-Ilona-bánya-Kecskehát gerinc-Bagolybükk gerinc)is alig akadt utamba "lombos" fa.
#21065
Szépek szavaidnevet
Így lesznevet
#21064
2007 szeptember 30-án volt ilyen a táj nevet ...minden év más és más..a bükkösök most már rõten pompáznak, lombozatuk 600 m felett nagy részt friss avarként terül a völgyekre,gerincekre,hegyoldalakra...színekben azért nem lesz hiány,domborzati formákban sem...ez a völgy látvány pedig azokat jutalmazza majd,akik végigjárták a képen látható völgyet odalenn... nevet
#21063
Ezt a látványt ígéretnek vettem... Kéretik legalább ilyen mértékû, és ilyen színekben pompázó lombozat elintézése! kacsint laza
#21062
Mert ez nem a Kemence-völgy... kacsint
#21061
Nem látom az aszfaltos utat, melyen felautókázunk.vidám
#21060
Egy kis kedvcsináló-ráhangoló képélmény a szombathoz... nevet
Link
Link

#21059
Akkor a Nyugatiban rá kell lökni még egy légkört, oszt' gyí vidám
#21058
Keményen nyomod szombat reggel. vidám Az már asfixiás fázis közeli érték. laza kacsint ...
#21057
Ahogy nézem a pénteki programom, én két-három ezrelékkel indulok.vidám
#21056
Ohh, szerintem nem kell több dráma, ért mindenki mindent.
#21055
Azt nem írtam, hogy nálam mi a 100%... a két évvel ezelõtti állapotom kb 50%-át jelenti... Továbbá az akkori állapotomhoz képest viszek még magammal kb 6kg "extra cuccot" is zavarban
De sebaj, a látvány, a hangulat, majd feledtet minden egyebet... nevet
#21054
Nem a felmelegítés volt a célom ! De ennyi általam kiváltott hozzászólásra bátorkodtam reagálni.
Fõleg,ha már olyan jellemzést kapom magamról,amit életemben soha.

További kellemes fórumozást !
#21053
Én is nagyon várom!
nevet
Készítene valaki egy idõjárás-elõrejelzést a szombati napra (nov. 6.) a Börzsöny területére? Inverzióval, páratartalommal, esetleges köddel együttvéve!
kacsint
#21052
Szerintem sikerült tisztázni már a dolgot, ne melegítsük fel újra nevet
#21051
Úgy el vagyok lustulva, hogy örülök majd , ha a tüdõm után nem jön a többi lom nevet Szóval én csak 98% leszek laza
#21050
Azt hiszem vannak ,akik úgy értették a beírásom, ahogy van . Vannak, akik sajnos nem létezõ dolgokat is látnak benne. Ez van sajna.
#21049
Ha az elmúlt tizensok hsz. közül csak a 21041. maradna benn, akár kiemelve, el is érné a célját kacsint
Várom már a hétvégi kiruccnaást a Börzsönybe (talán addig 100%-os állapotba kerülhetek a mostani antibiotikum kúra végére), amire bárki, még újoncok is bátran jelentkezhettek nevet
#21048
A tartalma ennyi: nevet
#21047
Igen, éreztem nevet
#21046
Már csak a ... tartalma érdekelne nevet

Pitoooomkaaaa laza
#21045
Nyulinak is ez kb. a véleményenevet Csak szépen összegezve, rövidennevet

Ripley, minden hétvégén? erre okt. 23-i hétvégén erõteljesen rácáfoltál... nyelvnyujtas Vagy tévedek? Újoncként pedig tényleg nem tud(hat)ják az emberek szegyenlos
#21044
Nem Te lennél, ha...De így jó laza nevet laza nevet
#21043
Látod, megy ez nevet Ne felejtsd el, nem mindeki olyan gátlástalan... izé... laza, mint Te laza Van akinek konkrétan ezek a szavak kellenek, amiket írtál nevet
#21042
Köszönömnevet Én nem felejtem szavaidnevet Kedveseknevet
#21041
Jót tesz egy kis friss hegyi levegõ, kicsit távol a számítógéptõl, személyesen találkozni másokkal, személyesen megmondani a véleményét, érezni egy kicsit élõben a dolgok lényegét, sokan kezdik elfelejteni milyen is az...
Minden hétvégén megyünk, aki eddig nem tudta, akkor most ez itt a tökéletes alkalom, nem most voltunk elõször, több, mint egy éve mûködik ez a dolog, mindenkit várunk, szívesen megismerünk...
vidám
#21040
Bocs nyuli, de nekem is van néhány gondolatom, és remélem nem sértek meg senkit!
Mindezt "újoncként"üzenem, és nem Peti védelmében!
Privát túra hasonló örömre érdemes, privátban.
Vagy nyilvánossá teszem a tervem, vagy csendben emlékezem a barátokkal.
#21039
Nem, nem bántottál meg nevet A Metnet lényege az, hogy egy közösség, régi, nem olyan régi és új tagokkal, ráadásul a közösség folyamatosan bõvül. Képzeld el, hogy egy új látogató benéz a Metnet találkozók fórumába, remélve, hogy õ is megismerkedhet egy ilyen túra alkalmával néhány taggal. És mit lát (mégegyszer mondom, újoncként), egy ilyen beírást ill. beszélgetést olvasva? "Hm, belterjes társaság, a talikat egymás között szervezik, magánúton, nem vagyok én ide való..." - és már megy is. Amikor moderátorként írom a reakcióimat, akkor leginkább a Metnet összességére KELL gondolnom. Ha egy közösségi topicban egy hozzászólás nem közösségi irányzatú, azt pedig szóvá kell tennem és mindig is szóvá fogom tenni. Megígérem nevet
#21038
Megértettem és elfogadom, amit írtál.
nevet
#21037
Igy van, ez egy privát túra volt. Néhány barát együtt elment kirándulni, tehát nem meghirdetett dolog volt (akárki nem csatlakozhatott), ez is teljesen rendben van. Én is elmegyek a barátaimmal vacsorázni, bulizni, kirándulni.
Majd a képeket felrakva a képtárba, megemlítve, hogy két emberrõl azt gondolták nem ér rá, elindul a beszélgetés. És a többiek?
Majd egy mondat, ha bárki akart volna menni, felemelhette volna a telefont és felhívhatta volna Cleoot?, esetleg.
Ez nem MetNet túra volt, ennyi. Gondolom, hogy nem kell ezt tovább boncolgatni.
#21036
Elolvastam és én úgy értelmezem, hogy ez csak egy privát túra volt, amirõl nem lenne muszáj ilyen sokat beszélni itt (metnet találkozók), fõleg annak tükrében, hogy meg sem lett hirdetve.
Talán most a 2. mondatomat már nem írnám le illetve a hozzászólások a sima társalgóba jobban beillenének.

Remélem, a hozzászólásommal nem bántottam meg Nyulit! Nem volt szándékomban.

#21035
Peti,
Nagyon félreértetted Nyuli írását, hidd el nekem, kérlek. nevet
Magam is a túrák mellett vagyok, tudhatod. nevet Itt nem errõl van szó. Kérlek, olvasd el Nyuli hozzászólását mégegyszer.
Szerk:
Illetve inkább Cleoo írását.
#21034
Nem tudok veled egyetérteni.
Cleoot megvédem, õ igenis csapatjátékos, illetve az összes metnetes, akik túrázni szoktak. (Rip-féle csapat) nevet
Én egyszer voltam eddig ilyen túrán és csak pozitív tapasztalataim voltam; nem kell ennél jobb csapatépítõ tevékenység.
A túra meghirdetésérõl: Lehet, hogy ez most elmaradt, de a korábbiak számtalanszor lettek reklámozva és nem csak a metneten.
Egyébként meg semmi rossz nincs abban, ha ezt a túrát is kitárgyalják a túratársak ezen a fórumon.
Az élmények, beszámolók, képek inspirálhatják a következõ túrára az eddig inkább lustálkodó olvasókat is. vidám
Megértésedet tisztelettel köszönöm! nevet

#21033
Cigi nuku... De nyilvánvaló, hogy hajnali háromkor (akkortájt íródott a hozzászólás) a "presszókérdés" csak mûemléki szempontból merülhet fel.nevet
#21032
Egy meg nem hírdetett túra utózöngéit a "Metnet találkozók" fórumban kitárgyalni... hogy is mondjam... nem túl közösségépítõ. Még akkor sem, ha a túrákra szinte mindig ugyanazok a tagok mennek - így valahogy olyan színezete van a dolognak, mintha a többiek nemkívánatosak lennének. De akkor az már nem a Metnet, ugye...
#21031
Neked ugyan minek? kacsint Cigit akarsz venni?Arra ott a bót otthon. vidám
Más úgy se lesz nálad. laza
#21030
Nem írtuk ki ide, mert mostanában nem jelentkezett rá senki.
Micivel ketten szerveztük a túrát,sokáig úgy volt Rip nem is tud jönni.
Pitom, rólad úgy értesültünk nem leszel Pesten, ezért nem szóltunk mikor, honnan indulunk. Bocsi !
Elnézést,ha pont most emiatt valaki lemaradt !

astral: bizony kacsint Egy telefon pl.
#21029
Ezt neked már ösztönösen meg kellett volna oldanod.nevet
#21027
Lódítani te szoktálkacsint Csak annyit tudtam, hogy szervezõdik, de semmi többet... Erre hova indultam volna el, Géza??
#21026
Jelentkeztem és utaltam nyelvnyujtas
#21025
Akik jelezték, hogy jönnének, azok igazán jelentkezhetnéneknyelvnyujtas Úgy néz ki az étteremben megkapjuk a különtermet péntek délután/estére. Így nyugodtan tudunk beszélgetni, senki sem zavarnevet
#21024
Tudtál róla, ne szédítsd a népet nevet
#21023

beillesztett kép

#21022
Úgy látszik, ez most földalatti mozgalom volt, nem volt meghirdetve... Így aztán lemaradtam én is róla...
#21021
Prémium túra volt nevet

Utolsó észlelés

2026-06-26 17:55:22

Szolnok

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.