Metnet találkozók
De Te sem...
"a bükkösök most már rõten pompáznak" - erre értettem.
"a bükkösök most már rõten pompáznak" - erre értettem.
Nem olvastál figyelmesen...
"lombozatuk 600 m felett nagy részt friss avarként terül a völgyekre..."
Sanyi:Lesz sár a völgytalpon végig.Cipeld csak azt az ólomsúly kamáslit.
"lombozatuk 600 m felett nagy részt friss avarként terül a völgyekre..."
Sanyi:Lesz sár a völgytalpon végig.Cipeld csak azt az ólomsúly kamáslit.
Sár az van, bár én a déli félen vagyok hon. Gondolom, az északin sincs másképp.
Milyenek a terepviszonyok odafent? Kell kamásli? Mert ha nincs sár, feleslegesen nem cipelem.
Sebaj, hogy nincs lomb, legalább idõben meglátom a halot, és sprintelhetek fel a Csóványosra!
Sebaj, hogy nincs lomb, legalább idõben meglátom a halot, és sprintelhetek fel a Csóványosra!
Lehet lelombozlak némileg, de a bükkök már lelomboztak..., a hegy majdhogynem januári képet mutat, hó nélkül. A tölgyek tartják még valamelyest magukat, de az õ csillagzatuk is leáldozóban már.
Mai túrámon (Alsó-Tax-Ilona-bánya-Kecskehát gerinc-Bagolybükk gerinc)is alig akadt utamba "lombos" fa.
Mai túrámon (Alsó-Tax-Ilona-bánya-Kecskehát gerinc-Bagolybükk gerinc)is alig akadt utamba "lombos" fa.
2007 szeptember 30-án volt ilyen a táj
...minden év más és más..a bükkösök most már rõten pompáznak, lombozatuk 600 m felett nagy részt friss avarként terül a völgyekre,gerincekre,hegyoldalakra...színekben azért nem lesz hiány,domborzati formákban sem...ez a völgy látvány pedig azokat jutalmazza majd,akik végigjárták a képen látható völgyet odalenn...
Ezt a látványt ígéretnek vettem... Kéretik legalább ilyen mértékû, és ilyen színekben pompázó lombozat elintézése!
Keményen nyomod szombat reggel.
Az már asfixiás fázis közeli érték.
...
Ahogy nézem a pénteki programom, én két-három ezrelékkel indulok.
Azt nem írtam, hogy nálam mi a 100%... a két évvel ezelõtti állapotom kb 50%-át jelenti... Továbbá az akkori állapotomhoz képest viszek még magammal kb 6kg "extra cuccot" is
De sebaj, a látvány, a hangulat, majd feledtet minden egyebet...
De sebaj, a látvány, a hangulat, majd feledtet minden egyebet...
Nem a felmelegítés volt a célom ! De ennyi általam kiváltott hozzászólásra bátorkodtam reagálni.
Fõleg,ha már olyan jellemzést kapom magamról,amit életemben soha.
További kellemes fórumozást !
Fõleg,ha már olyan jellemzést kapom magamról,amit életemben soha.
További kellemes fórumozást !
Én is nagyon várom!
Készítene valaki egy idõjárás-elõrejelzést a szombati napra (nov. 6.) a Börzsöny területére? Inverzióval, páratartalommal, esetleges köddel együttvéve!
Készítene valaki egy idõjárás-elõrejelzést a szombati napra (nov. 6.) a Börzsöny területére? Inverzióval, páratartalommal, esetleges köddel együttvéve!
Szerintem sikerült tisztázni már a dolgot, ne melegítsük fel újra
Úgy el vagyok lustulva, hogy örülök majd , ha a tüdõm után nem jön a többi lom
Szóval én csak 98% leszek
Azt hiszem vannak ,akik úgy értették a beírásom, ahogy van . Vannak, akik sajnos nem létezõ dolgokat is látnak benne. Ez van sajna.
Ha az elmúlt tizensok hsz. közül csak a 21041. maradna benn, akár kiemelve, el is érné a célját
Várom már a hétvégi kiruccnaást a Börzsönybe (talán addig 100%-os állapotba kerülhetek a mostani antibiotikum kúra végére), amire bárki, még újoncok is bátran jelentkezhettek
Várom már a hétvégi kiruccnaást a Börzsönybe (talán addig 100%-os állapotba kerülhetek a mostani antibiotikum kúra végére), amire bárki, még újoncok is bátran jelentkezhettek
Nyulinak is ez kb. a véleménye
Csak szépen összegezve, röviden
Ripley, minden hétvégén? erre okt. 23-i hétvégén erõteljesen rácáfoltál...
Vagy tévedek? Újoncként pedig tényleg nem tud(hat)ják az emberek
Ripley, minden hétvégén? erre okt. 23-i hétvégén erõteljesen rácáfoltál...
Látod, megy ez
Ne felejtsd el, nem mindeki olyan gátlástalan... izé... laza, mint Te
Van akinek konkrétan ezek a szavak kellenek, amiket írtál
Jót tesz egy kis friss hegyi levegõ, kicsit távol a számítógéptõl, személyesen találkozni másokkal, személyesen megmondani a véleményét, érezni egy kicsit élõben a dolgok lényegét, sokan kezdik elfelejteni milyen is az...
Minden hétvégén megyünk, aki eddig nem tudta, akkor most ez itt a tökéletes alkalom, nem most voltunk elõször, több, mint egy éve mûködik ez a dolog, mindenkit várunk, szívesen megismerünk...
Minden hétvégén megyünk, aki eddig nem tudta, akkor most ez itt a tökéletes alkalom, nem most voltunk elõször, több, mint egy éve mûködik ez a dolog, mindenkit várunk, szívesen megismerünk...
Bocs nyuli, de nekem is van néhány gondolatom, és remélem nem sértek meg senkit!
Mindezt "újoncként"üzenem, és nem Peti védelmében!
Privát túra hasonló örömre érdemes, privátban.
Vagy nyilvánossá teszem a tervem, vagy csendben emlékezem a barátokkal.
Mindezt "újoncként"üzenem, és nem Peti védelmében!
Privát túra hasonló örömre érdemes, privátban.
Vagy nyilvánossá teszem a tervem, vagy csendben emlékezem a barátokkal.
Nem, nem bántottál meg
A Metnet lényege az, hogy egy közösség, régi, nem olyan régi és új tagokkal, ráadásul a közösség folyamatosan bõvül. Képzeld el, hogy egy új látogató benéz a Metnet találkozók fórumába, remélve, hogy õ is megismerkedhet egy ilyen túra alkalmával néhány taggal. És mit lát (mégegyszer mondom, újoncként), egy ilyen beírást ill. beszélgetést olvasva? "Hm, belterjes társaság, a talikat egymás között szervezik, magánúton, nem vagyok én ide való..." - és már megy is. Amikor moderátorként írom a reakcióimat, akkor leginkább a Metnet összességére KELL gondolnom. Ha egy közösségi topicban egy hozzászólás nem közösségi irányzatú, azt pedig szóvá kell tennem és mindig is szóvá fogom tenni. Megígérem
Igy van, ez egy privát túra volt. Néhány barát együtt elment kirándulni, tehát nem meghirdetett dolog volt (akárki nem csatlakozhatott), ez is teljesen rendben van. Én is elmegyek a barátaimmal vacsorázni, bulizni, kirándulni.
Majd a képeket felrakva a képtárba, megemlítve, hogy két emberrõl azt gondolták nem ér rá, elindul a beszélgetés. És a többiek?
Majd egy mondat, ha bárki akart volna menni, felemelhette volna a telefont és felhívhatta volna Cleoot?, esetleg.
Ez nem MetNet túra volt, ennyi. Gondolom, hogy nem kell ezt tovább boncolgatni.
Majd a képeket felrakva a képtárba, megemlítve, hogy két emberrõl azt gondolták nem ér rá, elindul a beszélgetés. És a többiek?
Majd egy mondat, ha bárki akart volna menni, felemelhette volna a telefont és felhívhatta volna Cleoot?, esetleg.
Ez nem MetNet túra volt, ennyi. Gondolom, hogy nem kell ezt tovább boncolgatni.
Elolvastam és én úgy értelmezem, hogy ez csak egy privát túra volt, amirõl nem lenne muszáj ilyen sokat beszélni itt (metnet találkozók), fõleg annak tükrében, hogy meg sem lett hirdetve.
Talán most a 2. mondatomat már nem írnám le illetve a hozzászólások a sima társalgóba jobban beillenének.
Remélem, a hozzászólásommal nem bántottam meg Nyulit! Nem volt szándékomban.
Talán most a 2. mondatomat már nem írnám le illetve a hozzászólások a sima társalgóba jobban beillenének.
Remélem, a hozzászólásommal nem bántottam meg Nyulit! Nem volt szándékomban.
Peti,
Nagyon félreértetted Nyuli írását, hidd el nekem, kérlek.
Magam is a túrák mellett vagyok, tudhatod.
Itt nem errõl van szó. Kérlek, olvasd el Nyuli hozzászólását mégegyszer.
Szerk:
Illetve inkább Cleoo írását.
Nagyon félreértetted Nyuli írását, hidd el nekem, kérlek.
Magam is a túrák mellett vagyok, tudhatod.
Szerk:
Illetve inkább Cleoo írását.
Nem tudok veled egyetérteni.
Cleoot megvédem, õ igenis csapatjátékos, illetve az összes metnetes, akik túrázni szoktak. (Rip-féle csapat)
Én egyszer voltam eddig ilyen túrán és csak pozitív tapasztalataim voltam; nem kell ennél jobb csapatépítõ tevékenység.
A túra meghirdetésérõl: Lehet, hogy ez most elmaradt, de a korábbiak számtalanszor lettek reklámozva és nem csak a metneten.
Egyébként meg semmi rossz nincs abban, ha ezt a túrát is kitárgyalják a túratársak ezen a fórumon.
Az élmények, beszámolók, képek inspirálhatják a következõ túrára az eddig inkább lustálkodó olvasókat is.
Megértésedet tisztelettel köszönöm!
Cleoot megvédem, õ igenis csapatjátékos, illetve az összes metnetes, akik túrázni szoktak. (Rip-féle csapat)
Én egyszer voltam eddig ilyen túrán és csak pozitív tapasztalataim voltam; nem kell ennél jobb csapatépítõ tevékenység.
A túra meghirdetésérõl: Lehet, hogy ez most elmaradt, de a korábbiak számtalanszor lettek reklámozva és nem csak a metneten.
Egyébként meg semmi rossz nincs abban, ha ezt a túrát is kitárgyalják a túratársak ezen a fórumon.
Az élmények, beszámolók, képek inspirálhatják a következõ túrára az eddig inkább lustálkodó olvasókat is.
Megértésedet tisztelettel köszönöm!
Cigi nuku... De nyilvánvaló, hogy hajnali háromkor (akkortájt íródott a hozzászólás) a "presszókérdés" csak mûemléki szempontból merülhet fel.
Egy meg nem hírdetett túra utózöngéit a "Metnet találkozók" fórumban kitárgyalni... hogy is mondjam... nem túl közösségépítõ. Még akkor sem, ha a túrákra szinte mindig ugyanazok a tagok mennek - így valahogy olyan színezete van a dolognak, mintha a többiek nemkívánatosak lennének. De akkor az már nem a Metnet, ugye...
Neked ugyan minek?
Cigit akarsz venni?Arra ott a bót otthon.
Más úgy se lesz nálad.
Más úgy se lesz nálad.
Nem írtuk ki ide, mert mostanában nem jelentkezett rá senki.
Micivel ketten szerveztük a túrát,sokáig úgy volt Rip nem is tud jönni.
Pitom, rólad úgy értesültünk nem leszel Pesten, ezért nem szóltunk mikor, honnan indulunk. Bocsi !
Elnézést,ha pont most emiatt valaki lemaradt !
astral: bizony
Egy telefon pl.
Micivel ketten szerveztük a túrát,sokáig úgy volt Rip nem is tud jönni.
Pitom, rólad úgy értesültünk nem leszel Pesten, ezért nem szóltunk mikor, honnan indulunk. Bocsi !
Elnézést,ha pont most emiatt valaki lemaradt !
astral: bizony
Lódítani te szoktál
Csak annyit tudtam, hogy szervezõdik, de semmi többet... Erre hova indultam volna el, Géza??
Akik jelezték, hogy jönnének, azok igazán jelentkezhetnének
Úgy néz ki az étteremben megkapjuk a különtermet péntek délután/estére. Így nyugodtan tudunk beszélgetni, senki sem zavar
Úgy látszik, ez most földalatti mozgalom volt, nem volt meghirdetve... Így aztán lemaradtam én is róla...
