Metnet találkozók
Persze, a szállástól 200 m-re van egy kisbolt. Az szombat reggel tuti nyitva van. Majd megmutatom a helyszínen, hogy merre
Én is kihasználnám az étkezési lehetõségeket
Apropó, lehet hülye kérdés, bár még sosem jártam ott, de a túrára szombat reggel lehet vásárolni ott Bükkszentkereszten útravalót, igaz?
Apropó, lehet hülye kérdés, bár még sosem jártam ott, de a túrára szombat reggel lehet vásárolni ott Bükkszentkereszten útravalót, igaz?
Én személy szerint 2 vacsora, 2 reggeli kombinációra gondoltam és a túrára vinnék magammal valami szendvics-jellegû kaját.
Azt majd szerintem a helyszínen megkérdezem. Ugyis mondanak 2 lehetõséget, aztán amelyikre több szavazat jön. Nekem most csak annyi kéne, hogy ki kér, ki nem. Rossz vacsora biztos nem lesz, mert 2 éve ott eszünk, és még egy szavam nem volt rá, de szerintem a többieknek sem
Annyit kérhetek, hogy aki ott alszik az leírná, hogy étkezés ügyileg mit kér mit nem? Azért kéne, mert ha délután lemegyek, akkor idõben kéne közölni, hogy hányan vacsoráznak.
Ha gondolod majd felhívlak mikor indulunk vissza, az úgyis lesz 1 óra míg visszaérünk.
Sötétedésre tervezem a visszatérést, ami olyan 16-16:30 lenne. Gyere fel nyugodtan, ha 1 órát vagy akkor 1 órát vagy, legalább látunk téged is
Attila,
Szombat délután mikor értek vissza a szállásra?
Érdemes nekem felmennem munka után, ha már 20.55-kor távoznom is kell?
Magyarán 15óra utáni visszaérkezés nekem már túl rövid idõ lenne.
Szombat délután mikor értek vissza a szállásra?
Érdemes nekem felmennem munka után, ha már 20.55-kor távoznom is kell?
Magyarán 15óra utáni visszaérkezés nekem már túl rövid idõ lenne.
Igen a távolság az még nem neki való.
Bükkszentkeresztire gondoltam igen
Dom!
Dolgozol jövõre?És kit érdekel?
Szerinted mi nem dolgozunk?
Bükkszentkeresztire gondoltam igen
Dom!
Dolgozol jövõre?És kit érdekel?
Szerinted mi nem dolgozunk?
Dávid akkor az esõ szinte kizárt, még tán idelent is. Pénteken -5 fok alatt leszünk 850-en.
Ha 15:45-ös express és nincs nagy forgalom (bár félõ hogy péntek kifele nem kicsi lesz) akkor 17:30-ra röhögve be fogsz érni. Akkor max eléd megyek és akkor húzás. Csak ne essen az esõ, mert ebben a katyvaszban borzalmas volt most vezetni.
Lebeszéltem a vendégünkkel a találkozót. 18 órára fog érkezni, ugyhogy addig aki tud az érjen oda.
Én felérek Bükkszentkeresztre pénteken délután fél ötre, ha minden igaz (a fél négyes busszal). Ha mégsem, akkor hazajöttem Barcikára munkából, s nem mentem egybõl Miskolcról Bükkszentkeresztre, de nem így tervezem.
3-ig dolgozom, Pestrõl megyek. A 15:45-ös busszal mennék, elméletileg simán el kellene érnem, de a BKV õshazájában ilyet nem lehet biztosra kijelenteni...
Jövõre már én is munkásember leszek, ugyhogy nem tudom még, hogy lesz. Addig még élni is kell
A vonattal nincs gond, szeret vonatozni, csak nagyon messze van. Jövõre a két ünnep közt lesz? Vagy a januári talira gondoltál?
Hûha. Honnan jössz? 18:05 az nagyon késõ lesz akkor vagy 18:50 mire odaérünk. jó lenne ha 17:35-re ide tudnál érni Egerbe.
Jó késõn fogtok akkor felérni
Nem lenne jó, ha megbeszélem Vissy Károllyal aztán a fél társaság nincs itt
Hát igen, egyértelmû. Inkább egy majdnem tele autó, mint két majdnem üres. 
Én leghamarabb 17:35-re, de legkésõbb 18:05-re tudok Egerbe érni.
Én leghamarabb 17:35-re, de legkésõbb 18:05-re tudok Egerbe érni.
Nem tudom mi legyen. JoeJack? végülis ketten vagyunk éppen elférünk Adaz ótójában is.
Még az is lehet, hogy a busz fel sem jut....
Annyi azért bizonyosnak tûnik, hogy a rövidnadrág otthon marad
Aki Egerbõl szeretne feljönni kocsival, jelezze, még bõven van hely.
Annyi azért bizonyosnak tûnik, hogy a rövidnadrág otthon marad
Aki Egerbõl szeretne feljönni kocsival, jelezze, még bõven van hely.
A szombat délutántól a 20:55-ös buszig tartó idõszak nekem is megfelelõ.
Sajnos több nem fér bele, hajnalos leszek.
Sajnos több nem fér bele, hajnalos leszek.
Ej de jó lett volna ha maradsz.
Szeke!
Majd akkor jövõre,egyedül is hosszú az-az út nemhogy még kis gyerkõccel,addig szoktasd a vonathoz
Szeke!
Majd akkor jövõre,egyedül is hosszú az-az út nemhogy még kis gyerkõccel,addig szoktasd a vonathoz
Szombaton 9:20-ra leszek fent volán busszal Bükkszenten, a túrán, a vacsorán részt veszek, majd este 20:55-kor indul az utolsó busz vissza Miskolcra, azzal lejövök a hegyrõl.
Ennyi jön össze most csak...
Ennyi jön össze most csak...
Így van, 1-2 órán belül jelzem, hogy mennyi ideig és miként veszek részt a talin. Naa
Pitom is csatlakozik a társasághoz, sõt lehet, hogy Gambuc is részt vesz, ha csak részben is. Aki szereti a telet meg a hideget, az ne csak a fórumban irogasson, tessék jönni
Bocsánat, de most kihagyjuk. Elég zúzósak a hétköznapok és most nem vágunk neki ilyen hosszú útnak a kisfiammal - aki hétvégén szokott velem lenni.
Én írtam Szekének privátot, de semmi válasz nem jött még, pedig már elolvasta.
Hozzám be van jelentkezve már elvileg JoeJack. Legalábbis Dom azt mondta, hogy aztán Szekével mi lesz? Nem látom a listán se, de tõle függ majd az érkezésünk.
Jut eszembe!
Van 2 szabad hely a kocsiba. Aki akar jönni Bükkszentkeresztre az írjon privit nekem. Szóval csak hajrá környékbeliek!
Van 2 szabad hely a kocsiba. Aki akar jönni Bükkszentkeresztre az írjon privit nekem. Szóval csak hajrá környékbeliek!
Egy utolsó hajrá, mindenki nézze meg a GFS-t és jelentkezzen, ha egy csodás (havas) hétvégét akar tölteni Bükkszentkereszten
Nyilván kell jelezni, de az elég ha csak ide beírja. Mint ahogy jön Aurix kollega is, de õ nem alszik ott, csak a túrára jön.
de attól még jelezheti azt hogy tudjuk kikre számítsunk és hogy bevárjuk adott esetben.
Szólok, hogy már csak 1 hét van a határidõig, ugyhogy aki eddig nem jelentkezett, az tegye meg minél hamarabb. Aki csak a túrára jön annak nem muszáj küldeni e-mailt.
Mehetünk ugyanarra, azt az alu-sodronyt csak el kéne hozni onnan. Kiszedem a hó alól is.
Úgy nem fog beleérni a lábad a vízbe
...felnyomjuk 706-ra..annyi már nem ügy
...
Remélem mindenkinek jó érzésû élmény volt a Börzsöny, szerencsére még kevésbé járt/járható, Rózsás völgyében és a felette emelkedõ sziklás Nagy-Mána(Márna?
) gerincen tett vándorlásunk.Érdemes Mici grafikonjának adataira pillantani..26%-os max. meredekség..az emelkedõ-lejtõ nyelvre fordítva 23 fokos lejtõt jelent...havon már biztosítanánk
..Többen talán csak most nyertek képet róla, hogy milyen tájképi kincseket rejt e hazai vulkáni hegytájunk.És akadna még bõven gerinc,bérc,völgy,mellékvölgy melyen újabb és újabb börzsönyi " varázsos vadregények" várják a hegyen barangolót...majd legközelebb tavasszal..(vagy a merészebbjével esetleg egy vad téli napon?
..)..
Köszönet nektek,hogy jöttetek, hogy kitartóan róttátok az erdei-hegyi km-ket és közben nem veszett el a remek hangulat sem..
sõt! 
(Akinek van még fotója, ne tartsa magában..
..)
Remélem mindenkinek jó érzésû élmény volt a Börzsöny, szerencsére még kevésbé járt/járható, Rózsás völgyében és a felette emelkedõ sziklás Nagy-Mána(Márna?
Köszönet nektek,hogy jöttetek, hogy kitartóan róttátok az erdei-hegyi km-ket és közben nem veszett el a remek hangulat sem..
(Akinek van még fotója, ne tartsa magában..