2026. június 26., péntek

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21220
Következõ találkozó:
Január 29. vidám

Bár aszival azt beszéltük, hogy rendezünk egy szerény zsírosdeszka-partit, valamikor decemberben.
#21219
Aki havat akar - Cassanoék figyelmébe ajánlom - az szóljon Domnak! vidám
#21218
Mondtam, hogy 300m felett ez lesz, bár ennyire én sem számítottam. A Normafától-Tündérszikláig tartó úton a legnagyobb a hó, kb. 20cm, jó volt benne gázolni, szinte megtartott lefelé. vidám
#21217
Okés kacsint , csak megnéztem a képeidet és hihetetlen milyen álomvilág van ott a budafoki locspocshoz, a debreceni õszhöz képest meg pláne.
Na majd legközelebb. Érdemes megnézni a kékestetõi webcamot is, zúzmarás, havas táj.
#21216
Rövid hólesen voltam, lángos evéssel, gyönyörû volt minden. Megyünk majd, kicsit gyûlik még a hó vidám
#21215
Most kellett volna túrázni, nekem is volt eszembe, hogy felmenjek, de egyedül nem volt kedvem. szomoru
Érdekes nézni, hogy ott milyen tél van, úgymond karnyújtásnyira a szürkeségtõl.
#21214
vidám de egyben van és az a lényeg! Itt is esett egy kis hó tegnap: Link nyelvnyujtas
#21213
Egy meredek szakaszon haladtunk és ahogy azt illik, a jó túraszervezõ megmutatta, hogyan ne menjünk le! hideg
#21212
Ja, megmutattam, hogy nem kell lejönni onnanvidám Amugy hidd el nem volt kellemeszavarban
#21211
Része volt a mûsornak? nevet Vald be, hogy fel akartad dobni kicsit a hangulatot vidám
#21210
Mint Robi is írta, estem egy nagyot. Kb. 3 m magasról bukfenceztem le, és a bal lábamat rendesen megütöttem. Kicsit még most is sántikálok.
#21209
Fájdalmas?
#21208
Hazaértem a találkozoról én is. Kicsit fájdalmas, de jó voltnevet Köszönöm mindenkinek aki eljött.Az ott elhangzottakból jól is éreztétek magatokat, ha mégsem akkor nyugodtan írjátok benyelvnyujtas Képeket majd késõbb rakok fel, igaz csak mobilos képek. Nagyon szép volt a táj, fõleg szombat reggel, amikor majdnem intenzív havazásra ébredtünknevet Remélem jövõre is kifogom a havat.
Szeke, 12-en aludtunk ott, de a túrán 16-an voltunk.
Még Vissy Károlyt nem is említettem, pedig jól elbeszélgettünk vele a késõ esti órákignevet
#21207
Igen, nekem is ez jutott eszembe! Dom, jó az informátorod! vidám
Hányan voltatok végül?
#21206
Jó képek! nevet
Örülök, hogy jól sikerült a túrátok.
Ha van még valakinek fotója, ne titkolja, mutogassa!
#21205
Visszaért mindenki a szállásra, majdnem mindenki egyben.
Attila vert egy hátast a túra során az egyik meredek részen, de szerencsére komoly baja nem lett.
A hóréteg vastagsága reggel 15 cm volt Bükkszentkereszten, nem is olvadt fent semmit.
Lillafüreden már csak kb. 5cm, latyakos, vizes hó maradt délutánra.
Jó hangulatban telt a túra, és sokan voltunk.

Képek:Link

Atti!
Köszi a szervezést, na meg hogy így lepaktálni a szakállassal, hogy neked mindig legyen a túrádon havad.... nevet
#21204
Sajnos munkából hazaérve is van munkám (és lesz...), így nem tudok felenni, érezzétek továbbra is jól magatokat!
#21203
Én már itthon vagyok, az éjszakát nem ott töltöttem, a mai túra állati jó volt hideg hideg hideg Ja, és 15 - 17 cm körül volt délelõtt a hó vastagsága. hideg
#21202
Létrehoztam egy új mappát a képtárban a bükki találkozó számára.
Link
Jó túrázást, kirándulást, beszélgetéseket kívánok Nektek! nevet
#21201
Kb. 12 cm hoval koszontott a reggel, kituno a hangulat! hideg havazas
#21200
sûrû apró pelyhes havazás van,szép fehér már a táj.
jó éjt,üdv:Maci
#21199
Én is lépek 5 perc múlva a cégtõl, és megyek a Tiszai Pu-ra Tamásért, Gáborért, meg Leviért.
16:30-ra érkeznek (ha a menetrend is úgy akarja), és onnan egyenesen fel is megyünk.

Közben a magasszintû felhõzet ép csúszik már felénk is. A horizonton D-; Dny- felõl ütemesen borul.
Odafent biztosan szép lesz a ma éjszaka, holnap reggel. Aztán a lengedezõ szélben a túra is.
#21198
Köszönjük,GO!
#21197
Köszönjük szépen, most indulok. Idõpont választásban valahogy mindig szerencsés vagyok, másban már nem igennyelvnyujtas
#21196
De jó idõpontot választottatok! havazas hideg nevet
Érezzétek jól magatokat és várjuk a beszámolókat, képeket! nevet
#21195
Kellemes túrázást, jó szórakozást a most indulóknak! Vigyázzatok Magatokra és egymásra is! nevet
#21194
Na hazaértem melóból,gyors zuhany és indulás! nevet
#21193
Ha nem írod be el is felejtettem volna, végülis csak te hívsz naponta 2xnyelvnyujtaskacsint
#21192
Van még hely?
Mert mennék én is laza
#21191
Lesz még egy + fõ Leifur személyébennevet Úgy néz ki végre megdõl a 10+ fõnevet A túrán még csatlakozik hozzánk Kerekrobi, illetve Gambuc is, sõt szombat este felnéz még Snowhunter is. Aki esetleg még kedvet kapott egy havas túrázáshoz, az jöjjönnevet
#21190
Na megyünk mi is, újabb 2 fõ kacsint
Túra az kimarad, csak 1 kezem mûködik zavarban laza
#21189
Ez számomra nem volt kérdés, hiszen már 1,5 hónapja megrendeltem, le is csesztem volna a céget ha nem jön meg amit rendelekvidám
#21188
vidám
Kutyát hozod?
#21187
Lemondok a desszertrol reszedre egy jol iranyzott hogolyo formajaban hideg
#21186
Minden megoldható!
Majd akkor egy szavad nem akarom hallani ha 10-en kiviszünk és meghempergetünk a hóba laza
#21185
En havat is kerek vacsorara, megoldhato? Tisz tagoknak fel aron esetleg? hideg
#21184
Hey, fõnök!

Úgy néz ki idõben megérkezik a korábbi rendelés! hideg havazas

ECMWF: Link

GFS: Link

7-10 cm mindenképpen esélyes. nevet
#21183
Okés, rendben, akkor úgy adom a rendeléstnevet
#21182
Így van, ha megyek, egy vacsorát én is kérnék.
Ez kedd-szerdára kiderül, a többi rajtatok múlik, visszaértek-e 16órára.
#21181
A szombat esti vacsorára én is "bejelentkeznék"! Ha lehet. nevet

Ha feljön Jóska, akkor szerintem õ is. De majd nyilatkozik, gondolom.
#21180
szevasz Dom!

2vacsora, 2reggeli

üdv
#21179
2 vacsora és 2 reggeli.
Köszönöm nincs több kérdés nevet
#21178
Ok, akkor én fél hatkor buszpályánál leszek.

Dom: hideg havazas
#21177
bemegyek én a busz pu.-ra így rögtön lehet menni és nem kell még külön rám is várni.
#21176
Csak keresztbe, de azért óvatosankacsintnyelvnyujtas
#21175
Teljesen oké, hogy felvigyelek titeket, bevárom Joe-t a buszpályán, utána pedig elmegyünk érted. Ahogy persze a modelleket elnézem, még arra is lehet esély, hogy kissé nehézkesebb legyen a feljutás. hideg De hatra már amúgy sem érkeznénk meg. Mivel a jövõ héten alig tudok majd fenn lenni az oldalon, priviben írja meg mindenki, aki velem jönne, hogy hol és mikor vegyem fel.
#21174
Ismerõs szitu. nevet Én repülésnél vagyok így. Most kérdés az hogy te mikor akarsz átmenni a Bükkön? Mert Ádám ugye fél 6 körül ér be a pesti busszal. Ha te ráérsz addig akkor menjünk egy kocsival.
#21173
2 vacsora, 2 reggeli rendel. Írjatok utazásügyben, én biztos kocsival megyek fel, többek között azért is, mert ha nem én vezetek akkor tuti kidobom a taccsot... szegyenlos
#21172
Simán. nyelvnyujtas Nekem is minden jöhet, vacsora is. Hú de várom már a kövi hétvégét. márcsak 5 nap. nyelvnyujtas
#21171
Említettem már neked, de ide is leírom: kérem a két vacsorát és a két reggelit én is (az elmúlt két évben elégedett voltam a menüvel). Szombati ebédre pedig akár egy lillafüredi lángos + forralt bor is szóba jöhet nálam. nevet

Utolsó észlelés

2026-06-26 10:10:21

Aba

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.