Metnet találkozók
Következõ találkozó:
Január 29.
Bár aszival azt beszéltük, hogy rendezünk egy szerény zsírosdeszka-partit, valamikor decemberben.
Január 29.
Bár aszival azt beszéltük, hogy rendezünk egy szerény zsírosdeszka-partit, valamikor decemberben.
Mondtam, hogy 300m felett ez lesz, bár ennyire én sem számítottam. A Normafától-Tündérszikláig tartó úton a legnagyobb a hó, kb. 20cm, jó volt benne gázolni, szinte megtartott lefelé.
Okés
, csak megnéztem a képeidet és hihetetlen milyen álomvilág van ott a budafoki locspocshoz, a debreceni õszhöz képest meg pláne.
Na majd legközelebb. Érdemes megnézni a kékestetõi webcamot is, zúzmarás, havas táj.
Na majd legközelebb. Érdemes megnézni a kékestetõi webcamot is, zúzmarás, havas táj.
Rövid hólesen voltam, lángos evéssel, gyönyörû volt minden. Megyünk majd, kicsit gyûlik még a hó
Most kellett volna túrázni, nekem is volt eszembe, hogy felmenjek, de egyedül nem volt kedvem. 
Érdekes nézni, hogy ott milyen tél van, úgymond karnyújtásnyira a szürkeségtõl.
Érdekes nézni, hogy ott milyen tél van, úgymond karnyújtásnyira a szürkeségtõl.
Egy meredek szakaszon haladtunk és ahogy azt illik, a jó túraszervezõ megmutatta, hogyan ne menjünk le!
Ja, megmutattam, hogy nem kell lejönni onnan
Amugy hidd el nem volt kellemes
Része volt a mûsornak?
Vald be, hogy fel akartad dobni kicsit a hangulatot
Mint Robi is írta, estem egy nagyot. Kb. 3 m magasról bukfenceztem le, és a bal lábamat rendesen megütöttem. Kicsit még most is sántikálok.
Hazaértem a találkozoról én is. Kicsit fájdalmas, de jó volt
Köszönöm mindenkinek aki eljött.Az ott elhangzottakból jól is éreztétek magatokat, ha mégsem akkor nyugodtan írjátok be
Képeket majd késõbb rakok fel, igaz csak mobilos képek. Nagyon szép volt a táj, fõleg szombat reggel, amikor majdnem intenzív havazásra ébredtünk
Remélem jövõre is kifogom a havat.
Szeke, 12-en aludtunk ott, de a túrán 16-an voltunk.
Még Vissy Károlyt nem is említettem, pedig jól elbeszélgettünk vele a késõ esti órákig
Szeke, 12-en aludtunk ott, de a túrán 16-an voltunk.
Még Vissy Károlyt nem is említettem, pedig jól elbeszélgettünk vele a késõ esti órákig
Igen, nekem is ez jutott eszembe! Dom, jó az informátorod!
Hányan voltatok végül?
Hányan voltatok végül?
Jó képek!
Örülök, hogy jól sikerült a túrátok.
Ha van még valakinek fotója, ne titkolja, mutogassa!
Örülök, hogy jól sikerült a túrátok.
Ha van még valakinek fotója, ne titkolja, mutogassa!
Visszaért mindenki a szállásra, majdnem mindenki egyben.
Attila vert egy hátast a túra során az egyik meredek részen, de szerencsére komoly baja nem lett.
A hóréteg vastagsága reggel 15 cm volt Bükkszentkereszten, nem is olvadt fent semmit.
Lillafüreden már csak kb. 5cm, latyakos, vizes hó maradt délutánra.
Jó hangulatban telt a túra, és sokan voltunk.
Képek:Link
Atti!
Köszi a szervezést, na meg hogy így lepaktálni a szakállassal, hogy neked mindig legyen a túrádon havad....
Attila vert egy hátast a túra során az egyik meredek részen, de szerencsére komoly baja nem lett.
A hóréteg vastagsága reggel 15 cm volt Bükkszentkereszten, nem is olvadt fent semmit.
Lillafüreden már csak kb. 5cm, latyakos, vizes hó maradt délutánra.
Jó hangulatban telt a túra, és sokan voltunk.
Képek:Link
Atti!
Köszi a szervezést, na meg hogy így lepaktálni a szakállassal, hogy neked mindig legyen a túrádon havad....
Sajnos munkából hazaérve is van munkám (és lesz...), így nem tudok felenni, érezzétek továbbra is jól magatokat!
Én már itthon vagyok, az éjszakát nem ott töltöttem, a mai túra állati jó volt
Ja, és 15 - 17 cm körül volt délelõtt a hó vastagsága.
Létrehoztam egy új mappát a képtárban a bükki találkozó számára.
Link
Jó túrázást, kirándulást, beszélgetéseket kívánok Nektek!
Link
Jó túrázást, kirándulást, beszélgetéseket kívánok Nektek!
Én is lépek 5 perc múlva a cégtõl, és megyek a Tiszai Pu-ra Tamásért, Gáborért, meg Leviért.
16:30-ra érkeznek (ha a menetrend is úgy akarja), és onnan egyenesen fel is megyünk.
Közben a magasszintû felhõzet ép csúszik már felénk is. A horizonton D-; Dny- felõl ütemesen borul.
Odafent biztosan szép lesz a ma éjszaka, holnap reggel. Aztán a lengedezõ szélben a túra is.
16:30-ra érkeznek (ha a menetrend is úgy akarja), és onnan egyenesen fel is megyünk.
Közben a magasszintû felhõzet ép csúszik már felénk is. A horizonton D-; Dny- felõl ütemesen borul.
Odafent biztosan szép lesz a ma éjszaka, holnap reggel. Aztán a lengedezõ szélben a túra is.
Köszönjük szépen, most indulok. Idõpont választásban valahogy mindig szerencsés vagyok, másban már nem igen
De jó idõpontot választottatok!
Érezzétek jól magatokat és várjuk a beszámolókat, képeket!
Érezzétek jól magatokat és várjuk a beszámolókat, képeket!
Kellemes túrázást, jó szórakozást a most indulóknak! Vigyázzatok Magatokra és egymásra is!
Ha nem írod be el is felejtettem volna, végülis csak te hívsz naponta 2x
Lesz még egy + fõ Leifur személyében
Úgy néz ki végre megdõl a 10+ fõ
A túrán még csatlakozik hozzánk Kerekrobi, illetve Gambuc is, sõt szombat este felnéz még Snowhunter is. Aki esetleg még kedvet kapott egy havas túrázáshoz, az jöjjön
Ez számomra nem volt kérdés, hiszen már 1,5 hónapja megrendeltem, le is csesztem volna a céget ha nem jön meg amit rendelek
Lemondok a desszertrol reszedre egy jol iranyzott hogolyo formajaban
Minden megoldható!
Majd akkor egy szavad nem akarom hallani ha 10-en kiviszünk és meghempergetünk a hóba
Majd akkor egy szavad nem akarom hallani ha 10-en kiviszünk és meghempergetünk a hóba
En havat is kerek vacsorara, megoldhato? Tisz tagoknak fel aron esetleg?
Így van, ha megyek, egy vacsorát én is kérnék.
Ez kedd-szerdára kiderül, a többi rajtatok múlik, visszaértek-e 16órára.
Ez kedd-szerdára kiderül, a többi rajtatok múlik, visszaértek-e 16órára.
A szombat esti vacsorára én is "bejelentkeznék"! Ha lehet. 
Ha feljön Jóska, akkor szerintem õ is. De majd nyilatkozik, gondolom.
Ha feljön Jóska, akkor szerintem õ is. De majd nyilatkozik, gondolom.
bemegyek én a busz pu.-ra így rögtön lehet menni és nem kell még külön rám is várni.
Teljesen oké, hogy felvigyelek titeket, bevárom Joe-t a buszpályán, utána pedig elmegyünk érted. Ahogy persze a modelleket elnézem, még arra is lehet esély, hogy kissé nehézkesebb legyen a feljutás.
De hatra már amúgy sem érkeznénk meg. Mivel a jövõ héten alig tudok majd fenn lenni az oldalon, priviben írja meg mindenki, aki velem jönne, hogy hol és mikor vegyem fel.
Ismerõs szitu.
Én repülésnél vagyok így. Most kérdés az hogy te mikor akarsz átmenni a Bükkön? Mert Ádám ugye fél 6 körül ér be a pesti busszal. Ha te ráérsz addig akkor menjünk egy kocsival.
2 vacsora, 2 reggeli rendel. Írjatok utazásügyben, én biztos kocsival megyek fel, többek között azért is, mert ha nem én vezetek akkor tuti kidobom a taccsot...
Simán.
Nekem is minden jöhet, vacsora is. Hú de várom már a kövi hétvégét. márcsak 5 nap.
Említettem már neked, de ide is leírom: kérem a két vacsorát és a két reggelit én is (az elmúlt két évben elégedett voltam a menüvel). Szombati ebédre pedig akár egy lillafüredi lángos + forralt bor is szóba jöhet nálam.