2026. június 26., péntek

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21370
Veheted, de a kérdés még mindíg áll. A két ünnep között növesztjük a hasunkat vagy lesz valami megmozdulás? nyelvnyujtas
#21369
Örülök, hogy jössz, jöttök! nevet
Daniello, ezt vehetem jelentkezésnek a túrára?
#21368
Mostanra elõttem is elhárult az akadály, biztosan részt tudok venni az év eleji túránnevet
Igaz, hulla leszek - no nem a szilveszteri buli nyomán - de ez már egyéni szociális probléma
#21367
Remek!!! nevet
Úgy intézem, hogy ott legyek!
Köcce!
*
Daniello! Túrha bármikor lehet! Már most fázz meg, hogy legyen bõven a két ünnep között! laza
#21366
Két ünnep között nem lesz túrha?
#21365
Szia!

2011. január 2. Éveleji nyitó túra lesz. A túraútvonal az idõjárástól függ, ezért, azt még nem tudjuk, de az idõpont fix, aki esetleg jönne velünk tud tervezni elõre.

Bõvül a csapat:

Predina
Leifur
Lász
Pitom
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley

Várunk Mindenkit, aki szereti a szépet és jót! nevet
#21364
Fiatalok! Mikor lesz túra legközelebb? Szeretnék menni, már ha lehet! kacsint
#21363
Legfeljebb Pakisztánban! kacsint

Rip: alakul a csapat! nevet
#21362
Akkor bõvültünk:

Predina
Leifur
Lász
Pitom
StormHunter
Alonso
Ripley

vidám Várunk minden erõs idegzetût laza
#21361
Ezek szerint nem lesz nyár aznap?:-)
#21360
Mikor elõre leadod a kívánságod az idõjárásra, tutira hóvihar lesz belõle! laza
Jót fog tenni az ünnepek utáni mozgás mindenkinek. nevet
#21359
Srácok, ez a túra jól hangzik, rég voltam már veletek, ezért ha minden jól megy akkor engedelmetekkel csatlakozom a csapathoz:-) Remélem kellemes +10 fokos idõ lesz már végre aznap:-)
#21358
Mindjárt bepisilek a nevetéstõl. vidám vidám vidám laza laza laza laza
#21357
Miért is?
#21356
A lényeg nem is ez, hanem a 2011-es január 2-i túra, szeretettel várunk téged is nevet
#21355
Leszünk??? Én azt hittem, te már annyi vagy laza
#21354
szerk: Coontac: megbeszéltük, hogy nem mondod el nekik zavarban

Jól esik visszanézni ezeket az eseményeket, majd évek múlva rájöttök ti is laza
...majd mikor 70-80 évesek leszünk, jókat nevetünk rajta vidám
#21353
A megnyilvánulás mondanivalója teljesen jól illeszkedett ahhoz, hogy mennyire jól esik az embernek, ha örökké spontán videókat készítenek róla vacsora közben. laza
#21352
Abban a helyzetben nem volt sértõ a megnyilvánulás, sõt hallatszott is az ellenkezõje laza
#21351
Nem is vártam többet. zavarban
#21350
Többiek azért röhögtek rajta egyet, nem komolyan mondtam, Peti, ha ez megnyugtat vidám
#21349
Alonso megnyilvánulása tényleg kissé radikálisra sikeredett.
#21348
Kiszakadt az értelem? vidám
#21347
laza
#21346
vidám
Jó lett. nevet
#21345
Az elõzõ tartalmából:
esti beülõs 'részlet'
Link
vidám
#21344
Igen! nevet

2011. január 2. Éveleji nyitó túra lesz. A túraútvonal az idõjárástól függ, ezért, azt még nem tudjuk, de az idõpont fix, aki esetleg jönne velünk tud tervezni elõre.

Résztvevõk:
Predina
Leifur
Pitom
StormHunter
Alonso
Ripley

Várjuk a fázni vágyókat vidám
#21343
Lehet már valamit tudni a Január végi, hagyományos találkozóról? nevet
#21342
Örülök, hogy rendben hazaért a csapat, sajnálom, hogy ma nem lehettem ott... Lesz még rá alkalomnevet

Rip, ma az arcodra fagyott a mosoly? Hova tûnt a fogkrémreklámarc? vidám
#21341
Jók a képek nevet
Sanyi! laza
#21340
Link Rip úgy néz ki ezen a képen, mint E.T.!vidám
Nagyon látványos képek, gyönyörû a táj odafent!nevet
#21339
A Tarnai pihenõ télen sem rossz hely nevet Jó képek!
#21338
Beillesztve nem ment, próbálom linkesen:
Link Link Link Link Link Link Link Link Link
#21336
Leifur, miért törölted a linkeket?
Meg lehetett a képeket úgy nézni, hogy jobb egér, majd a kép megjelenítése.
Sebaj, én láttam és nagyon tetszettek! nevet
#21334
Jók ezek a beillesztett képek hideg
#21333
Klassz volt a túra, fent egészen szép volt a táj, 25-30cm hóvastagsággal.
A képek feltöltése most nem megy, talán késõbb. :]
#21332
Jó volt a túra, köszi vidám

Szép nagy hó volt és gyönyörû, mesebeli táj volt fent és ami meglepõ volt az az, hogy abszoludt nem fáztunk, talán Edinát kivéve nevet

..és a végén Sanyi is beugrott vidám

Most irány az X faktor laza
#21331
Mai túra tömören vidám vidám vidám

beillesztett kép


beillesztett kép


beillesztett kép



Kérdés: Mikor látszik majd oldalt a feltöltött kép megint?
#21330
Sziasztok, meg vagyunk, jól vagyunk kacsint köszi az aggódást vidám
Gyönyörû volt a minden laza
#21329
Remélem, hogy a bátor túracsapat már rendben hazaérkezett.
Melegetek biztosan nem volt ma, de a csodaszép havas táj minden bizonnyal kárpótlás volt a fagyoskodásért. nevet
#21328
Csak meg ne fázzatok!
Jó túrázást!
#21327
Csípõs reggelre ébredtünk, nem semmi levegõ lesz a hegyekben hideg
#21326
Aki még fel tud állni a gép elõl, holnap túra jöhet nevet
Eddigi befutók:

Predina
Leifur
Alonso
Ripley
#21325
Ekkora tolongást a holnapi túrára is már rég láthattunk itt vidám
Hát igaz, egyre lustább az emberi faj, míg a végén már csak guruló székkel tud majd közlekedni laza
#21324
Ránk lesz szólva, ha itt társalgunk, úgy, hogy menjünk társalgóba és/vagy gyere túrázni vasárnap nevet
Annyira csak nem lehetsz lehangoló, hogy elrontsd a hangulatot vidám
#21323
Miért, el akarod rontani? laza
Más. Mi van a neveddel? Egyre inkább fogy el. Csak nehogy egy rosszúl sikerült túra után már csak RIP maradjál. hideg
#21322
Te is jöhetnél egyszer végre, jó hangulat uralkodik vidám
#21321
Azokat már leírtam vidám laza

Utolsó észlelés

2026-06-26 09:51:28

Csesznek

29.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.