Metnet találkozók
Veheted, de a kérdés még mindíg áll. A két ünnep között növesztjük a hasunkat vagy lesz valami megmozdulás?
Örülök, hogy jössz, jöttök!
Daniello, ezt vehetem jelentkezésnek a túrára?
Daniello, ezt vehetem jelentkezésnek a túrára?
Mostanra elõttem is elhárult az akadály, biztosan részt tudok venni az év eleji túrán
Igaz, hulla leszek - no nem a szilveszteri buli nyomán - de ez már egyéni szociális probléma
Igaz, hulla leszek - no nem a szilveszteri buli nyomán - de ez már egyéni szociális probléma
Remek!!! 
Úgy intézem, hogy ott legyek!
Köcce!
*
Daniello! Túrha bármikor lehet! Már most fázz meg, hogy legyen bõven a két ünnep között!
Úgy intézem, hogy ott legyek!
Köcce!
*
Daniello! Túrha bármikor lehet! Már most fázz meg, hogy legyen bõven a két ünnep között!
Szia!
2011. január 2. Éveleji nyitó túra lesz. A túraútvonal az idõjárástól függ, ezért, azt még nem tudjuk, de az idõpont fix, aki esetleg jönne velünk tud tervezni elõre.
Bõvül a csapat:
Predina
Leifur
Lász
Pitom
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley
Várunk Mindenkit, aki szereti a szépet és jót!
2011. január 2. Éveleji nyitó túra lesz. A túraútvonal az idõjárástól függ, ezért, azt még nem tudjuk, de az idõpont fix, aki esetleg jönne velünk tud tervezni elõre.
Bõvül a csapat:
Predina
Leifur
Lász
Pitom
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley
Várunk Mindenkit, aki szereti a szépet és jót!
Akkor bõvültünk:
Predina
Leifur
Lász
Pitom
StormHunter
Alonso
Ripley
Várunk minden erõs idegzetût
Predina
Leifur
Lász
Pitom
StormHunter
Alonso
Ripley
Mikor elõre leadod a kívánságod az idõjárásra, tutira hóvihar lesz belõle!
Jót fog tenni az ünnepek utáni mozgás mindenkinek.
Jót fog tenni az ünnepek utáni mozgás mindenkinek.
Srácok, ez a túra jól hangzik, rég voltam már veletek, ezért ha minden jól megy akkor engedelmetekkel csatlakozom a csapathoz:-) Remélem kellemes +10 fokos idõ lesz már végre aznap:-)
A lényeg nem is ez, hanem a 2011-es január 2-i túra, szeretettel várunk téged is
szerk: Coontac: megbeszéltük, hogy nem mondod el nekik
Jól esik visszanézni ezeket az eseményeket, majd évek múlva rájöttök ti is
...majd mikor 70-80 évesek leszünk, jókat nevetünk rajta
Jól esik visszanézni ezeket az eseményeket, majd évek múlva rájöttök ti is
...majd mikor 70-80 évesek leszünk, jókat nevetünk rajta
A megnyilvánulás mondanivalója teljesen jól illeszkedett ahhoz, hogy mennyire jól esik az embernek, ha örökké spontán videókat készítenek róla vacsora közben.
Abban a helyzetben nem volt sértõ a megnyilvánulás, sõt hallatszott is az ellenkezõje
Igen!
2011. január 2. Éveleji nyitó túra lesz. A túraútvonal az idõjárástól függ, ezért, azt még nem tudjuk, de az idõpont fix, aki esetleg jönne velünk tud tervezni elõre.
Résztvevõk:
Predina
Leifur
Pitom
StormHunter
Alonso
Ripley
Várjuk a fázni vágyókat
2011. január 2. Éveleji nyitó túra lesz. A túraútvonal az idõjárástól függ, ezért, azt még nem tudjuk, de az idõpont fix, aki esetleg jönne velünk tud tervezni elõre.
Résztvevõk:
Predina
Leifur
Pitom
StormHunter
Alonso
Ripley
Várjuk a fázni vágyókat
Örülök, hogy rendben hazaért a csapat, sajnálom, hogy ma nem lehettem ott... Lesz még rá alkalom
Rip, ma az arcodra fagyott a mosoly? Hova tûnt a fogkrémreklámarc?
Rip, ma az arcodra fagyott a mosoly? Hova tûnt a fogkrémreklámarc?
Leifur, miért törölted a linkeket?
Meg lehetett a képeket úgy nézni, hogy jobb egér, majd a kép megjelenítése.
Sebaj, én láttam és nagyon tetszettek!
Meg lehetett a képeket úgy nézni, hogy jobb egér, majd a kép megjelenítése.
Sebaj, én láttam és nagyon tetszettek!
Klassz volt a túra, fent egészen szép volt a táj, 25-30cm hóvastagsággal.
A képek feltöltése most nem megy, talán késõbb. :]
A képek feltöltése most nem megy, talán késõbb. :]
Jó volt a túra, köszi
Szép nagy hó volt és gyönyörû, mesebeli táj volt fent és ami meglepõ volt az az, hogy abszoludt nem fáztunk, talán Edinát kivéve
..és a végén Sanyi is beugrott
Most irány az X faktor
Szép nagy hó volt és gyönyörû, mesebeli táj volt fent és ami meglepõ volt az az, hogy abszoludt nem fáztunk, talán Edinát kivéve
..és a végén Sanyi is beugrott
Most irány az X faktor
Sziasztok, meg vagyunk, jól vagyunk
köszi az aggódást
Gyönyörû volt a minden
Gyönyörû volt a minden
Remélem, hogy a bátor túracsapat már rendben hazaérkezett.
Melegetek biztosan nem volt ma, de a csodaszép havas táj minden bizonnyal kárpótlás volt a fagyoskodásért.
Melegetek biztosan nem volt ma, de a csodaszép havas táj minden bizonnyal kárpótlás volt a fagyoskodásért.
Aki még fel tud állni a gép elõl, holnap túra jöhet
Eddigi befutók:
Predina
Leifur
Alonso
Ripley
Eddigi befutók:
Predina
Leifur
Alonso
Ripley
Ekkora tolongást a holnapi túrára is már rég láthattunk itt
Hát igaz, egyre lustább az emberi faj, míg a végén már csak guruló székkel tud majd közlekedni
Hát igaz, egyre lustább az emberi faj, míg a végén már csak guruló székkel tud majd közlekedni
Ránk lesz szólva, ha itt társalgunk, úgy, hogy menjünk társalgóba és/vagy gyere túrázni vasárnap
Annyira csak nem lehetsz lehangoló, hogy elrontsd a hangulatot
Annyira csak nem lehetsz lehangoló, hogy elrontsd a hangulatot
Miért, el akarod rontani?
Más. Mi van a neveddel? Egyre inkább fogy el. Csak nehogy egy rosszúl sikerült túra után már csak RIP maradjál.
Más. Mi van a neveddel? Egyre inkább fogy el. Csak nehogy egy rosszúl sikerült túra után már csak RIP maradjál.


