Metnet találkozók
Óóó, hát azóta már krómozott acélkorlát csúfítja az ország egyik legszebb természeti látványosságát. A patak próbálta visszavenni ami az övé, de ez nem hatotta meg az embereket, újra ott a fertelmes fémtömeg.
Sajnálatos dolog a baleset, de ki van írva öles betûkkel, hogy nem gyerekjáték a völgy. Sajnálatos, hogy ezt kevesen vették komolyan, ezért néz ki most úgy ahogy.
Sajnálatos dolog a baleset, de ki van írva öles betûkkel, hogy nem gyerekjáték a völgy. Sajnálatos, hogy ezt kevesen vették komolyan, ezért néz ki most úgy ahogy.
Most is lehet lógni, de nem ez a kizárólagos mozgási lehetõség
Az elhelyezett létrák maximálisan elõsegítik a biztonságos közlekedést, szerintem bátran bevállalható...
Én 2 éve voltam kb., akkor is szépen végigmentünk. Kicsit sárosak lettünk, mert nagy esõ után volt éppen, és rendesen csúszott, de a korlátokba kapaszkodva teljesen biztonságosan le lehetett menni.
Sziasztok!
Rip!
Tudsz néhány információval szolgálni az elsõ januári túráról?
Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy engem is érdekelne a dolog.
Köszi elõre is.
Rip!
Tudsz néhány információval szolgálni az elsõ januári túráról?
Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy engem is érdekelne a dolog.
Köszi elõre is.
Valami akkor nem stimmel mert amikor én voltam akkor kizárólagosan láncon lógva lehetett közlekedni, és egy rossz mozdulat és kész a lábtörés. Barátom ott elõttem nyílt sípcsonttöréssel zúgott le.
Mikor voltál ott utoljára? Ha régen, akkor biztosíthatlak: ma már kerekesszékkel vagy járókerettel is majdnem járható.
Pedig azt hittem, hogy az árvíz után nem állítják helyre, de tévedtem. Kár.
Rám szakadék? Na neee. Azt az egy helyet utálom. Életveszélyes, fõleg ilyenkor. Nem fûznek jó emlékek oda.
Köszi a szervezést, jó helyen voltunk, jót kajáltunk és mosolyogtunk is:-) Mindenki rendben hazaért. Remélhetõleg az elsõ túrára is tudok menni.
Finom volt a pizza, jó volt a hangulat, köszönjük a szervezést
Lászéknak pedig még egyszer köszi a haza fuvart
Lászéknak pedig még egyszer köszi a haza fuvart
Rövid túra a pizza elõtt:
Aztán az interjú: Link
Végül az esti vacsora is jól sikerült, mert mindenki eljött:
Predina
Boszi a meglepetés vendég
Lász
Leifur
Pitom
Antibulvár
Alonso
Sazomux
Ripley
A Rám-szakadékot gondoltuk ki az újévi túrára, ami télen is gyönyörû



Aztán az interjú: Link
Végül az esti vacsora is jól sikerült, mert mindenki eljött:

Predina
Boszi a meglepetés vendég
Lász
Leifur
Pitom
Antibulvár
Alonso
Sazomux
Ripley
A Rám-szakadékot gondoltuk ki az újévi túrára, ami télen is gyönyörû
Mér rég hazaértem
Király volt az utcájában ez a pizzázás, sõt már azt is tudjuk, hogy in vino veritas, igaz Rip?
Amúgy mi is van azokkal az aprókkal?
Megtartottad, te .... ?
Ejha! Evõprogram is van? Imádok enni! Szinte mindent!
Hmmm nekem egy békaköpésre van a Király utca. Ha idõben végzek a dolgaimmal, lehet, hogy csatlakozom, ha szabad!
Hmmm nekem egy békaköpésre van a Király utca. Ha idõben végzek a dolgaimmal, lehet, hogy csatlakozom, ha szabad!
Pizza holnap és egy szerencsés új tag
Köszöntjük a táborban
Predina
Leifur
Lász ***
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
Aki hezitál, lecsúszik egy finom estérõl
Predina
Leifur
Lász ***
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
Aki hezitál, lecsúszik egy finom estérõl
Holnap este 7kor a Magdalena Merlo pizzázóban (1072 Budapest, Kürt utca 16.) találkozunk.
A 4-6-os villamosról a Király utcai megállónál kell leszállni. Aki még szeretne jönni szóljon. Akik jönnek:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
A 4-6-os villamosról a Király utcai megállónál kell leszállni. Aki még szeretne jönni szóljon. Akik jönnek:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
Újabb résztvevõ a túrára, ami 2011-01-02 lesz:
Kismacsek
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Bluli
Ripley
Várjuk a telet kedvelõket
A holnap esti találkozót se felejtsétek el
résztvevõk:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
A 3 bizonytalan jelentkezõ is remélem jön holnap!
Kismacsek
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Bluli
Ripley
Várjuk a telet kedvelõket
A holnap esti találkozót se felejtsétek el
résztvevõk:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
A 3 bizonytalan jelentkezõ is remélem jön holnap!
Brekkel telefonon már lebeszéltem tegnap.
De azért köszi a figyelmességet. Már nem lesz gond. Majd még megbeszéljük a részleteket Brekkel, hogy hánykor stb... amit még én sem tudok.
Nmetudom még, hogy mivel megyek, vagy a Délire érkezek vagy a Népligetre, majd kiderül.
Én is leginkább a fõvárosi közlekedéstõl tartok...
Majd csak össze jön az autóval kapcsolatos tervem jövõre.
Pedig szívesen mennék én is egyszer egy ilyen túrázós talira.
De a mostanit biztosan ki kell hagyjam.
Majd csak össze jön az autóval kapcsolatos tervem jövõre.
Pedig szívesen mennék én is egyszer egy ilyen túrázós talira.
De a mostanit biztosan ki kell hagyjam.
Szerintem bármelyikünk segít elkalauzolni téged Bp-en, sõt, ha valaki közelben lakónak jelzed hova érkezel, elmegyünk oda, és úgy egyszerûbb lesz eljutni a találkozó helyszínére
Egyáltalán busszal, vagy vonattal jönnél?
Egyáltalán busszal, vagy vonattal jönnél?
Rip: Jól vagyok, csak kb tele vagyok már!
Le van zsírozva minden, Békával megbeszéltem telefonon, hogy muszáj lesz kalauzolnia.
Megyek.
További kellemes Karácsonyt!
Le van zsírozva minden, Békával megbeszéltem telefonon, hogy muszáj lesz kalauzolnia.
Megyek.
További kellemes Karácsonyt!
Itt vagyok, itt vagyok (még mindig teli a has az este után...)
Január elsõ hétvégéje a gyereké lesz (most tölti be a 4-et!
)
Így, ha Peti megy is, egyke marad Gyõrbõl. Nagyon jó kedvet, és idõt kívánok nektek a túrához!
Január elsõ hétvégéje a gyereké lesz (most tölti be a 4-et!
Így, ha Peti megy is, egyke marad Gyõrbõl. Nagyon jó kedvet, és idõt kívánok nektek a túrához!
Sziasztok, karácsony elsõ napján
Mindenki jól van?
Pizzafogyasztók is bõvültek:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
további 3 fõ még bizonytalan befutó
További szép karácsonyt
Pizzafogyasztók is bõvültek:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
további 3 fõ még bizonytalan befutó
További szép karácsonyt
Rip, szerintem én is benéznék majd a pizzatúrára.
Illetve valószínûleg a január 2-i túrára is, már úgyis megint elég rég voltam.
Illetve valószínûleg a január 2-i túrára is, már úgyis megint elég rég voltam.
Nagy rekordnak néz ki ez az év eleji szezonnyitó túra!
Új mottó: mindenki hozzon magával még egy embert!
Boldog karácsonyt!
Új mottó: mindenki hozzon magával még egy embert!
Boldog karácsonyt!
Sziasztok! 
Nem írom biztosra még (ugyhogy ne írjatok még fel), de ha nem bánjátok, én is részt vennék a túrán. Brekkel már beszéltünk róla, hogy kellene menni, õ már látom ott lesz.
Holnap írom a biztos választ. 
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! : )
Nem írom biztosra még (ugyhogy ne írjatok még fel), de ha nem bánjátok, én is részt vennék a túrán. Brekkel már beszéltünk róla, hogy kellene menni, õ már látom ott lesz.
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! : )
Két ünnep között lesz egy rövid túra a pizzázóba, akinek van kedve jöhet.
Pizzafogyasztók:
Predina
Leifur
Pitom
Alonso
Ripley
Dobj privátot, dobok választ
Pizzafogyasztók:
Predina
Leifur
Pitom
Alonso
Ripley
Dobj privátot, dobok választ
Ez aaaaaaz. Egyik kedvenc filmem. Nincs nagyobb. " 5-en vannak"
Újabb tag
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley
Szabad a pálya, Peti, Pauli, Antibulvár, Levcsenko, GBond, Mici?
[egy* jelet inkább még tettem a nevem mellé, mert biztos, hogy ott leszek
[ej, csapok a kezedre!
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley
Szabad a pálya, Peti, Pauli, Antibulvár, Levcsenko, GBond, Mici?
[egy* jelet inkább még tettem a nevem mellé, mert biztos, hogy ott leszek
[ej, csapok a kezedre!
Melyik Bud Spenceres filmben is volt az hogy benéztek a kulcslyukon és csak 2 embert láttak, majd mikor berontottak kb ott állt 30. Erre mondta a Bud hogy ez egy kisebb hadsereg.
Ki kell heverni a szilveszteri partit (nekem az éjszakás mûszakokat), és jönni, nincs más kifogás (mert a többi csak nyafogás
)
szerk.: Peti80 "elcsábítja" Paluit, hogy egyszerûbb legyen az eljutás ide, és már vonul is a díszszázad
szerk.: Peti80 "elcsábítja" Paluit, hogy egyszerûbb legyen az eljutás ide, és már vonul is a díszszázad
Nagyon csábító!
Az ismételt rekorddöntést pedig nem szívesen hagynám ki.
Meglátjuk, hogy hogyan alakul a jövõ hetem. Nem esélytelen a kérdés.
Meglátjuk, hogy hogyan alakul a jövõ hetem. Nem esélytelen a kérdés.
Remélem nem sokkal megyünk többet a 90-es megállója és a réteses közti távolságnál.
Nem hét fõ, (nem is kedd), hanem 8 fõ egy "ellentúrán", amin te is részt vettél
Most nem akarod növelni a jelenléteddel a csapat nívóját, Boszika drága?
Azt a mindenit! Jó kis csapat kezd összejönni.
Mennyien voltunk, amikor a legnagyobb volt a túrázó csapat létszáma?
Mennyien voltunk, amikor a legnagyobb volt a túrázó csapat létszáma?
Két ünnep között hasnövesztõ pizzaevés lesz, túra nem
Tovább bõvül a csapat:
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley
Várjuk a jelentkezõket
Tovább bõvül a csapat:
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley
Várjuk a jelentkezõket