2026. június 26., péntek

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21420
Óóó, hát azóta már krómozott acélkorlát csúfítja az ország egyik legszebb természeti látványosságát. A patak próbálta visszavenni ami az övé, de ez nem hatotta meg az embereket, újra ott a fertelmes fémtömeg.

Sajnálatos dolog a baleset, de ki van írva öles betûkkel, hogy nem gyerekjáték a völgy. Sajnálatos, hogy ezt kevesen vették komolyan, ezért néz ki most úgy ahogy.
#21419
Most is lehet lógni, de nem ez a kizárólagos mozgási lehetõség kacsint Az elhelyezett létrák maximálisan elõsegítik a biztonságos közlekedést, szerintem bátran bevállalható...
#21418
Én 2 éve voltam kb., akkor is szépen végigmentünk. Kicsit sárosak lettünk, mert nagy esõ után volt éppen, és rendesen csúszott, de a korlátokba kapaszkodva teljesen biztonságosan le lehetett menni.
#21417
Sziasztok!
Rip!
Tudsz néhány információval szolgálni az elsõ januári túráról?
Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy engem is érdekelne a dolog.
Köszi elõre is.
nevet
#21416
Valami akkor nem stimmel mert amikor én voltam akkor kizárólagosan láncon lógva lehetett közlekedni, és egy rossz mozdulat és kész a lábtörés. Barátom ott elõttem nyílt sípcsonttöréssel zúgott le.
#21415
Bizony! Még én is végig tudtam járni nyelvnyujtas
#21414
Kár bizony. Tele van tûsarkús némberekkel (finom voltam).
#21413
Mikor voltál ott utoljára? Ha régen, akkor biztosíthatlak: ma már kerekesszékkel vagy járókerettel is majdnem járható. zavarban Pedig azt hittem, hogy az árvíz után nem állítják helyre, de tévedtem. Kár.
#21412
Én is csatlakozom az elõttem szólókhoz, nagyon kellemes este volt! nevet
#21411
Rám szakadék? Na neee. Azt az egy helyet utálom. Életveszélyes, fõleg ilyenkor. Nem fûznek jó emlékek oda. zavarban
#21410
Köszi a szervezést, jó volt a tegnap este, és még a lángvágós pincér is lecsapott. nevet
#21409
Köszi a szervezést, jó helyen voltunk, jót kajáltunk és mosolyogtunk is:-) Mindenki rendben hazaért. Remélhetõleg az elsõ túrára is tudok menni.
#21408
Finom volt a pizza, jó volt a hangulat, köszönjük a szervezést nevet
Lászéknak pedig még egyszer köszi a haza fuvart vidám
#21407
Rövid túra a pizza elõtt:

beillesztett kép


beillesztett kép


beillesztett kép


Aztán az interjú: Link vidám

Végül az esti vacsora is jól sikerült, mert mindenki eljött:

beillesztett kép


Predina
Boszi a meglepetés vendég
Lász
Leifur
Pitom
Antibulvár
Alonso
Sazomux
Ripley

A Rám-szakadékot gondoltuk ki az újévi túrára, ami télen is gyönyörû vidám
#21406
Mér rég hazaértem laza Király volt az utcájában ez a pizzázás, sõt már azt is tudjuk, hogy in vino veritas, igaz Rip?kacsint Amúgy mi is van azokkal az aprókkal?kacsint Megtartottad, te .... ? laza
#21405
Várunk laza
#21404
Lehet, hogy megjelenek én is.
#21403
Várunk vidám
#21402
Ejha! Evõprogram is van? Imádok enni! Szinte mindent!
Hmmm nekem egy békaköpésre van a Király utca. Ha idõben végzek a dolgaimmal, lehet, hogy csatlakozom, ha szabad! nyelvnyujtas
#21401
Pizza holnap és egy szerencsés új tag vidám Köszöntjük a táborban laza

Predina
Leifur
Lász ***
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley

Aki hezitál, lecsúszik egy finom estérõl kacsint
#21400
Holnap este 7kor a Magdalena Merlo pizzázóban (1072 Budapest, Kürt utca 16.) találkozunk.
A 4-6-os villamosról a Király utcai megállónál kell leszállni. Aki még szeretne jönni szóljon. Akik jönnek:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
#21399
Cica? Perzsa, sziámi? szegyenlos
#21398
Szerk: vidám
Volt már túrán régebben, páran ismerik nevet
#21397
Ki az a Kismocsok? laza
#21396
Újabb résztvevõ a túrára, ami 2011-01-02 lesz:

Kismacsek
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Bluli
Ripley

Várjuk a telet kedvelõket vidám

A holnap esti találkozót se felejtsétek el laza
résztvevõk:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
A 3 bizonytalan jelentkezõ is remélem jön holnap! kacsint
#21395
Brekkel telefonon már lebeszéltem tegnap. nevet De azért köszi a figyelmességet. Már nem lesz gond. Majd még megbeszéljük a részleteket Brekkel, hogy hánykor stb... amit még én sem tudok. szegyenlos Nmetudom még, hogy mivel megyek, vagy a Délire érkezek vagy a Népligetre, majd kiderül. laza
#21394
Én is leginkább a fõvárosi közlekedéstõl tartok... szegyenlos
Majd csak össze jön az autóval kapcsolatos tervem jövõre.
Pedig szívesen mennék én is egyszer egy ilyen túrázós talira.nevet
De a mostanit biztosan ki kell hagyjam.
#21393
Szerintem bármelyikünk segít elkalauzolni téged Bp-en, sõt, ha valaki közelben lakónak jelzed hova érkezel, elmegyünk oda, és úgy egyszerûbb lesz eljutni a találkozó helyszínérenevet
Egyáltalán busszal, vagy vonattal jönnél?
#21392
Rip: Jól vagyok, csak kb tele vagyok már! laza

Le van zsírozva minden, Békával megbeszéltem telefonon, hogy muszáj lesz kalauzolnia. kacsint
Megyek. nevet
További kellemes Karácsonyt! nevet
#21391
Itt vagyok, itt vagyok (még mindig teli a has az este után...)
Január elsõ hétvégéje a gyereké lesz (most tölti be a 4-et! vidám)
Így, ha Peti megy is, egyke marad Gyõrbõl. Nagyon jó kedvet, és idõt kívánok nektek a túrához! kacsint
#21390
Sziasztok, karácsony elsõ napján vidám Mindenki jól van? laza
Pizzafogyasztók is bõvültek:
Predina
Leifur
Antibulvár
Pitom
Alonso
Ripley
további 3 fõ még bizonytalan befutó vidám

További szép karácsonyt hideg
#21389
Haza nem lehet rendelni, és te hoznád ki? laza
#21388
Rip, szerintem én is benéznék majd a pizzatúrára. kacsint

Illetve valószínûleg a január 2-i túrára is, már úgyis megint elég rég voltam. vidám


#21387
Majd engem Béka visz, úgyis csak eltévednék! laza
#21386
Nagy rekordnak néz ki ez az év eleji szezonnyitó túra! laza
Új mottó: mindenki hozzon magával még egy embert! laza
Boldog karácsonyt!
#21385
Sziasztok! nevet
Nem írom biztosra még (ugyhogy ne írjatok még fel), de ha nem bánjátok, én is részt vennék a túrán. Brekkel már beszéltünk róla, hogy kellene menni, õ már látom ott lesz. nevet Holnap írom a biztos választ. nevet
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! : )
#21384
Boldog karácsonyt mindenkinek! vidám
#21383
Két ünnep között lesz egy rövid túra a pizzázóba, akinek van kedve jöhet. laza
Pizzafogyasztók:
Predina
Leifur
Pitom
Alonso
Ripley

Dobj privátot, dobok választ vidám
#21382
Itt vagyok és figyelem ám az eseményeket, a szervezõdést.
vidám
#21381
Ez aaaaaaz. Egyik kedvenc filmem. Nincs nagyobb. " 5-en vannak" hideg hideg hideg
#21380
Link Bûnvadászok! vidám "Te mondd, hogy kezeket fel, a te hangod mélyebb." laza
Ebbõl rekorddöntés lesz!nevet
#21379
Újabb tag vidám

Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley

Szabad a pálya, Peti, Pauli, Antibulvár, Levcsenko, GBond, Mici?

[egy* jelet inkább még tettem a nevem mellé, mert biztos, hogy ott leszek laza laza laza
[ej, csapok a kezedre!
#21378
Melyik Bud Spenceres filmben is volt az hogy benéztek a kulcslyukon és csak 2 embert láttak, majd mikor berontottak kb ott állt 30. Erre mondta a Bud hogy ez egy kisebb hadsereg. vidám
#21377
Ki kell heverni a szilveszteri partit (nekem az éjszakás mûszakokat), és jönni, nincs más kifogás (mert a többi csak nyafogásvidám ) kacsint

szerk.: Peti80 "elcsábítja" Paluit, hogy egyszerûbb legyen az eljutás ide, és már vonul is a díszszázad kacsint
#21376
Nagyon csábító! nyelvnyujtas Az ismételt rekorddöntést pedig nem szívesen hagynám ki.
Meglátjuk, hogy hogyan alakul a jövõ hetem. Nem esélytelen a kérdés. nevet
#21375
Remélem nem sokkal megyünk többet a 90-es megállója és a réteses közti távolságnál. hideg
#21374
Nem hét fõ, (nem is kedd), hanem 8 fõ egy "ellentúrán", amin te is részt vettélnevet Most nem akarod növelni a jelenléteddel a csapat nívóját, Boszika drága? laza
#21373
Kisebb hadsereg. laza
#21372
Azt a mindenit! Jó kis csapat kezd összejönni. nevet
Mennyien voltunk, amikor a legnagyobb volt a túrázó csapat létszáma?
#21371
Két ünnep között hasnövesztõ pizzaevés lesz, túra nem nyelvnyujtas

Tovább bõvül a csapat:

Predina
Leifur
Lász
Pitom
Daniello
StormHunter
Alonso
Brekk20
Ripley

Várjuk a jelentkezõket laza

Utolsó észlelés

2026-06-26 00:48:03

Csesznek

16.2 °C

RH: 85

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.