2026. június 24., szerda

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21520
Ebben egyetértünk!nevet Link
Ha kinagyítod a képet, pont olyan pofát vág, mint miután magába töltött egy doboz energia italt. laza
#21519
laza
#21518
Ez Link a legjobb kép Riprõl! nyelvnyujtas
#21517
Sanyi, Peti, jó képek. nevet
Peti jobb, mert sok képen rajta vagyok vidám
#21516
Sziasztok!

Pénteken ismét összegyûlünk, akinek van kedve csatlakozni írjon.
A hely és az idõ ugyanaz, mint a múltkor, a pizzázóban találkozunk.
Résztvevõk:

Predina
Kismacsek
Leifur
Pitom
Lász
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Kérjük jelezze, aki szeretne velünk mulatni vidám
#21515
A Te képeid is nagyon tetszenek.
nevet
Hazafelé volt bõven szabad hely a Flirten. vidám
#21514
Jó képek!nevet
Rég utaztam már ilyen zsúfolt vonaton!vidám
#21513
Egy szóval sem írtam, hogy nevetséges, ha valaki sérülést szerez.nevet

Be kell látnom, hogy télen hóval és jéggel valóban "szinte" észrevehetetlen a korlát és a létra, a szurdok ilyenkor semmivel nem csúnyább, mint egykor. Szép fotók, videók készültek a túrán, örülök, hogy jól érezték magukat a résztvevõk!

Nyáron azért még mindig bevállalnám a járókeretet, de erre majd térjünk vissza 2108 júliusában. hideg
#21512
Szerencsére balesetet nem láttunk és velünk sem történt semmi különös. (kivéve Alonso kabátját) kacsint
Jó volt a szervezés, tapasztalt túravezetõnk volt. vidám
Nem volt könnyû terep, járókerettel senkinek sem ajánlom. laza
#21511
Nagyon jók lettek a videóid!
vidám laza
#21510
Na szóval akkor kik is voltak azok akik járókerettel és szöges bakancsal a nyakamban is végigcsinálnák a túrát? laza Mégis igazam volt valamennyire azért, hogy ez nem játék, és ha ott szerez valaki sérülést akkor az nem olyan nevetséges, ugye ugye kedves nem tudom ki. hideg
Tényleg amúgy nem sérûlt meg senki, vagy nem láttatok baleseteket?
#21509
Ezt majdnem elfelejtettem: Link
laza laza laza
#21508
A tegnapi túra képei: Link (facebookra feltöltött képek)
-------------------------------
Nagyszerû túra volt.
Köszönöm, hogy részt vehettem rajta.
nevet
#21507
Feltöltöttem a vasárnapi túra képeit: Link nevet
#21506
Semmi gond, megbocsátunk vidám
Ami szép, az szép!
#21505
Szereljétek vissza a régi idõk láncait és vágjatok újra neki a fix "vasak" nélkül laza ....hágóvas,jégcsavar,jégszerszám ne maradjon otthon hideg ...kicsit zavartok a képeken kacsint vidám ,de ha jól látom tõletek a "Rám-szaki" jégtüneményei most is mesések.. nevet
#21504
Mikor a patak is alszik: Link nevet
Nem lehet betelni ezzel a Rám-szakadékkal, bocsánat érte!
#21503
Rám-szakadék: elsõ felvonás.

beillesztett kép


nevet Link
#21502
Kismacsek záróképe, küldi a csapatnak és üdvözöl mindenkit:

beillesztett kép


nevet
Link
#21501
Összefoglaló:

2011-01-02 Rám-szakadék télen, legjegesebb rész: Link
Rám-szakadék télen 2011-01-02, 2. lépcsõ: Link
Rám-szakadék legnehezebb része 2011-01-02: Link
Rám-szakadék a vége felé 2011-01-02: Link
Rám-szakadék: utolsó felvonás: Link
Rám-szakadék: hózápor: Link

beillesztett kép

#21500
Szép jó estét! nevet
Csak beköszönni jöttem, 5 perce értem haza, kissé fárasztó volt az utazás. laza
Köszönöm az élményt, felejthetetlen túra volt! vidám
Képek holnap.
#21499
Rám-szakadék: utolsó felvonás: Link
#21498
Rám-szakadék a vége felé 2011-01-02: Link
*****
#21497
Az elsõ videó a legkeményebb jégszempontjából, ahogy az egész létra szét volt fagyva aztán a 3. ahogy a vízesés burkot csinált.
Ami még nagyon jó volt, az az, ahogy a patak teteje megfagyott, de alatta még folyt a víz, milyen jó hangja volt. nevet
#21496
Valaki ott befedezett valakit laza
Tomi és ....? hideg
#21495
Ha még sokáig szívóztok, belinkelem amikor a csaj szoknyában, magassarkú szandálban sasszézik fent a Rám közepén laza Igaz, az májusban volt hideg

Jó képeket hoztatok, csak keveset nevet Jöhetnek még!
#21494
Rám-szakadék legnehezebb része 2011-01-02: Link
______________________..................
#21493
Nagyon jól éreztem magam én is a túrán. Tényleg fantasztikusan néz ki ez a völgy. Izgalmas utunk volt fölfelé, a végére éppen kellemesen elfáradtunk. Egy nagy élmény volt, köszönöm nevet
Majd lehet, hogy én is rakok fel pár képet.
#21492
Sajnálhatod, hogy nem voltál nyelvnyujtas
Reggel néztem a HÉV megállóban, hogy hol vagy már.. nevet

Elég kemény volt 1-2 helyen, némelyikünknek meg is gyûlt a baja.Gratulálok annak aki ezt magassarkúval megmássza nevet
#21491
Elképesztõ! Gondolom ahogy jönnek majd a képek, nekem úgy fogy majd a hajam... tépkedni fogom, amiért nem lehettem ott. Persze a gyerkõc szülinapja volt most az elsõ... jobban mondva a 4. nevet
#21490
nevet laza

Klasszak a képek és videók, szuper lehetett a rútul becsövezett, magassarkú igényekhez szabott Rám. :]
#21489
Hatalmas élmény volt a mai túra. Szeretném megköszönni a szervezést a csapat rangidõs, bölcs tagjának, Ripnek: Link vidám
Egy panoráma ízelítõnek: Link A többit majd a késõbbiekben.
#21488
Rám-szakadék, kicsit feljebb érve videó: Link
...............
#21487
Kabátgyilkos, ez jóóó vidám
#21486
Látom jól sikerült a túranevet Valakire rá szakadt az ék? laza
#21485
Én is itthon nevet

Fenomenálisan szép volt a táj, leírni nem lehet, a képek sem adják vissza, ezt élõben kell látni!

Pitom, túl jól viselted vidám kabát gyilkos szomoru
#21484
Fájdalmas látni, hogy mirõl maradtam ki, de sajna a lerobbanás keresztbetett. :/ A szakadék meg valami gyönyörûen néz ki. nevet Örülök, hogy jóléreztétek magatokat, legközelebb úgy tervezem, hogy mindenképp ott legyek. nevet
#21483
Ronda, vaslétrákkal elcsúfított, mindennapi látványosság... laza
Viccet félretéve, nem semmi élményben lehetett részetek! Nem féltetek ezeken a 20cm jéggel bevont létrákon mászkálni?
Sajnálom, hogy nem lehettem ott...
#21482
Hazaértem én is:-) Rip, kösz a szervezést, tény járókerettel azért nem járható:-)
Nagyon szép volt, és izgalmas is:-)
#21481
Igaz, hogy kissé hullán, de szerintem egész jól viseltem ezt a fergeteges napotkacsint Nagyon érdekes volt jégbe burkolva látni a Rám-szakadékot.
Örülök, hogy meglett a részvételi rekord a túrán, hogy Peti80 eljött ( Gyõriek! Vegyetek példát róla!), hogy Kismacsek hozta a szokott formáját, hogy Gézának nem lehet energiaitalt adni, mert mélybe rántja Alonsot,hogy Antibulvárnak továbbra is borsózik a háta az alja médiától, hogy Lacika továbbra is olyan laza, hogy majd szétesik, hogy Stormhunter továbbra is röhögtet, végül, de nem utolsósorban, hogy Gbond idõnként elõtûnik a homályból laza
A nap képét pedig Peti80 szolgáltatja, egy kacér pillantású Antibulvárral, elõtérben a kedvenc szennylapjával, amin szexet ígér laza laza
#21480
Hûûûû,nagyon klafa nevet
#21479
Maci: köszi nevet

Rám-szakadék télen videó, csak erõs idegzetûek nézzék meg: Link
Gyönyörû volt!
#21478
Rám-szakadék 2011-01-02, ami magassarkúban és járókerettel nem járható!
Videókat töltöm...

beillesztett kép


beillesztett kép


Link
Link
nevet
#21477
Végül kilencen voltunk ma, de ez is rekorddöntés lett így! vidám

Nagyszerû túra volt ez is, gyönyörû tájakon, fergeteges társasággal, szóval egy élmény volt! nevet

Képek majd a többiektõl. hideg
#21476
Hótornádó? laza
Már beszélgettünk is róla szûk körben, hogy vajon ez a jelenség esetleg számításba jöhetne-e.
#21475
Azon gondolkodtam, hogy most mivel készülnek majd a szervezõk... Vajon mivel lehet felülmúlni a tavalyi, szinte az egész találkozó ideje alatt tartó, intenzív hóömlést...? hmm...
laza
#21474
így van, ahogy mondod! vidám
Sajna rosszkor támadott meg a dögvész, tesóm is lerobbant. beteg zivatar
#21473
Elhúzódott a munkám.
De legközelebb,ha a fene fenét eszik is, megyek! kacsint
#21472
Már készülök lélekben... vidám
#21471
Múltkor miért nem jöttél át? Vártunk.

Utolsó észlelés

2026-06-24 16:12:36

Rákóczifalva

32.6 °C

00002

RH: 30 | P: 1015.5

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.