Metnet találkozók
Ebben egyetértünk!
Link
Ha kinagyítod a képet, pont olyan pofát vág, mint miután magába töltött egy doboz energia italt.
Ha kinagyítod a képet, pont olyan pofát vág, mint miután magába töltött egy doboz energia italt.
Sziasztok!
Pénteken ismét összegyûlünk, akinek van kedve csatlakozni írjon.
A hely és az idõ ugyanaz, mint a múltkor, a pizzázóban találkozunk.
Résztvevõk:
Predina
Kismacsek
Leifur
Pitom
Lász
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Kérjük jelezze, aki szeretne velünk mulatni
Pénteken ismét összegyûlünk, akinek van kedve csatlakozni írjon.
A hely és az idõ ugyanaz, mint a múltkor, a pizzázóban találkozunk.
Résztvevõk:
Predina
Kismacsek
Leifur
Pitom
Lász
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Kérjük jelezze, aki szeretne velünk mulatni
A Te képeid is nagyon tetszenek.
Hazafelé volt bõven szabad hely a Flirten.
Hazafelé volt bõven szabad hely a Flirten.
Egy szóval sem írtam, hogy nevetséges, ha valaki sérülést szerez.
Be kell látnom, hogy télen hóval és jéggel valóban "szinte" észrevehetetlen a korlát és a létra, a szurdok ilyenkor semmivel nem csúnyább, mint egykor. Szép fotók, videók készültek a túrán, örülök, hogy jól érezték magukat a résztvevõk!
Nyáron azért még mindig bevállalnám a járókeretet, de erre majd térjünk vissza 2108 júliusában.
Be kell látnom, hogy télen hóval és jéggel valóban "szinte" észrevehetetlen a korlát és a létra, a szurdok ilyenkor semmivel nem csúnyább, mint egykor. Szép fotók, videók készültek a túrán, örülök, hogy jól érezték magukat a résztvevõk!
Nyáron azért még mindig bevállalnám a járókeretet, de erre majd térjünk vissza 2108 júliusában.
Szerencsére balesetet nem láttunk és velünk sem történt semmi különös. (kivéve Alonso kabátját)
Jó volt a szervezés, tapasztalt túravezetõnk volt.
Nem volt könnyû terep, járókerettel senkinek sem ajánlom.
Jó volt a szervezés, tapasztalt túravezetõnk volt.
Nem volt könnyû terep, járókerettel senkinek sem ajánlom.
Na szóval akkor kik is voltak azok akik járókerettel és szöges bakancsal a nyakamban is végigcsinálnák a túrát?
Mégis igazam volt valamennyire azért, hogy ez nem játék, és ha ott szerez valaki sérülést akkor az nem olyan nevetséges, ugye ugye kedves nem tudom ki.
Tényleg amúgy nem sérûlt meg senki, vagy nem láttatok baleseteket?
Tényleg amúgy nem sérûlt meg senki, vagy nem láttatok baleseteket?
A tegnapi túra képei: Link (facebookra feltöltött képek)
-------------------------------
Nagyszerû túra volt.
Köszönöm, hogy részt vehettem rajta.
-------------------------------
Nagyszerû túra volt.
Köszönöm, hogy részt vehettem rajta.
Szereljétek vissza a régi idõk láncait és vágjatok újra neki a fix "vasak" nélkül
....hágóvas,jégcsavar,jégszerszám ne maradjon otthon
...kicsit zavartok a képeken
,de ha jól látom tõletek a "Rám-szaki" jégtüneményei most is mesések..
Szép jó estét!
Csak beköszönni jöttem, 5 perce értem haza, kissé fárasztó volt az utazás.
Köszönöm az élményt, felejthetetlen túra volt!
Képek holnap.
Csak beköszönni jöttem, 5 perce értem haza, kissé fárasztó volt az utazás.
Köszönöm az élményt, felejthetetlen túra volt!
Képek holnap.
Az elsõ videó a legkeményebb jégszempontjából, ahogy az egész létra szét volt fagyva aztán a 3. ahogy a vízesés burkot csinált.
Ami még nagyon jó volt, az az, ahogy a patak teteje megfagyott, de alatta még folyt a víz, milyen jó hangja volt.
Ami még nagyon jó volt, az az, ahogy a patak teteje megfagyott, de alatta még folyt a víz, milyen jó hangja volt.
Ha még sokáig szívóztok, belinkelem amikor a csaj szoknyában, magassarkú szandálban sasszézik fent a Rám közepén
Igaz, az májusban volt
Jó képeket hoztatok, csak keveset
Jöhetnek még!
Jó képeket hoztatok, csak keveset
Rám-szakadék legnehezebb része 2011-01-02: Link
______________________..................
______________________..................
Nagyon jól éreztem magam én is a túrán. Tényleg fantasztikusan néz ki ez a völgy. Izgalmas utunk volt fölfelé, a végére éppen kellemesen elfáradtunk. Egy nagy élmény volt, köszönöm 
Majd lehet, hogy én is rakok fel pár képet.
Majd lehet, hogy én is rakok fel pár képet.
Sajnálhatod, hogy nem voltál
Reggel néztem a HÉV megállóban, hogy hol vagy már..
Elég kemény volt 1-2 helyen, némelyikünknek meg is gyûlt a baja.Gratulálok annak aki ezt magassarkúval megmássza
Reggel néztem a HÉV megállóban, hogy hol vagy már..
Elég kemény volt 1-2 helyen, némelyikünknek meg is gyûlt a baja.Gratulálok annak aki ezt magassarkúval megmássza
Elképesztõ! Gondolom ahogy jönnek majd a képek, nekem úgy fogy majd a hajam... tépkedni fogom, amiért nem lehettem ott. Persze a gyerkõc szülinapja volt most az elsõ... jobban mondva a 4.
Klasszak a képek és videók, szuper lehetett a rútul becsövezett, magassarkú igényekhez szabott Rám. :]
Én is itthon
Fenomenálisan szép volt a táj, leírni nem lehet, a képek sem adják vissza, ezt élõben kell látni!
Pitom, túl jól viselted
kabát gyilkos
Fenomenálisan szép volt a táj, leírni nem lehet, a képek sem adják vissza, ezt élõben kell látni!
Pitom, túl jól viselted
Fájdalmas látni, hogy mirõl maradtam ki, de sajna a lerobbanás keresztbetett. :/ A szakadék meg valami gyönyörûen néz ki.
Örülök, hogy jóléreztétek magatokat, legközelebb úgy tervezem, hogy mindenképp ott legyek.
Ronda, vaslétrákkal elcsúfított, mindennapi látványosság...
Viccet félretéve, nem semmi élményben lehetett részetek! Nem féltetek ezeken a 20cm jéggel bevont létrákon mászkálni?
Sajnálom, hogy nem lehettem ott...
Viccet félretéve, nem semmi élményben lehetett részetek! Nem féltetek ezeken a 20cm jéggel bevont létrákon mászkálni?
Sajnálom, hogy nem lehettem ott...
Hazaértem én is:-) Rip, kösz a szervezést, tény járókerettel azért nem járható:-)
Nagyon szép volt, és izgalmas is:-)
Nagyon szép volt, és izgalmas is:-)
Igaz, hogy kissé hullán, de szerintem egész jól viseltem ezt a fergeteges napot
Nagyon érdekes volt jégbe burkolva látni a Rám-szakadékot.
Örülök, hogy meglett a részvételi rekord a túrán, hogy Peti80 eljött ( Gyõriek! Vegyetek példát róla!), hogy Kismacsek hozta a szokott formáját, hogy Gézának nem lehet energiaitalt adni, mert mélybe rántja Alonsot,hogy Antibulvárnak továbbra is borsózik a háta az alja médiától, hogy Lacika továbbra is olyan laza, hogy majd szétesik, hogy Stormhunter továbbra is röhögtet, végül, de nem utolsósorban, hogy Gbond idõnként elõtûnik a homályból
A nap képét pedig Peti80 szolgáltatja, egy kacér pillantású Antibulvárral, elõtérben a kedvenc szennylapjával, amin szexet ígér
Örülök, hogy meglett a részvételi rekord a túrán, hogy Peti80 eljött ( Gyõriek! Vegyetek példát róla!), hogy Kismacsek hozta a szokott formáját, hogy Gézának nem lehet energiaitalt adni, mert mélybe rántja Alonsot,hogy Antibulvárnak továbbra is borsózik a háta az alja médiától, hogy Lacika továbbra is olyan laza, hogy majd szétesik, hogy Stormhunter továbbra is röhögtet, végül, de nem utolsósorban, hogy Gbond idõnként elõtûnik a homályból
A nap képét pedig Peti80 szolgáltatja, egy kacér pillantású Antibulvárral, elõtérben a kedvenc szennylapjával, amin szexet ígér
Végül kilencen voltunk ma, de ez is rekorddöntés lett így! 
Nagyszerû túra volt ez is, gyönyörû tájakon, fergeteges társasággal, szóval egy élmény volt!
Képek majd a többiektõl.
Nagyszerû túra volt ez is, gyönyörû tájakon, fergeteges társasággal, szóval egy élmény volt!
Képek majd a többiektõl.
Hótornádó?
Már beszélgettünk is róla szûk körben, hogy vajon ez a jelenség esetleg számításba jöhetne-e.
Már beszélgettünk is róla szûk körben, hogy vajon ez a jelenség esetleg számításba jöhetne-e.
Azon gondolkodtam, hogy most mivel készülnek majd a szervezõk... Vajon mivel lehet felülmúlni a tavalyi, szinte az egész találkozó ideje alatt tartó, intenzív hóömlést...? hmm...
így van, ahogy mondod! 
Sajna rosszkor támadott meg a dögvész, tesóm is lerobbant.
Sajna rosszkor támadott meg a dögvész, tesóm is lerobbant.
Elhúzódott a munkám.
De legközelebb,ha a fene fenét eszik is, megyek!
De legközelebb,ha a fene fenét eszik is, megyek!




