Metnet találkozók
Köszönöm szépen a tegnap estét, nagyon jól éreztem magamat, jó társaság vagytok!
Dani,
Nagyon sajnálom a parkolási díjat, pedig biztos voltam benne, hogy péntek este 20.00 óra elõtt már nem megy körbe a parkolóõr.
Rip,
Jó utat a kengurukhoz!
Dani,
Nagyon sajnálom a parkolási díjat, pedig biztos voltam benne, hogy péntek este 20.00 óra elõtt már nem megy körbe a parkolóõr.
Rip,
Jó utat a kengurukhoz!
Jók lettek a képek, de még konvertál a tár.hu.
Mikor visszajöttem esetleg összegyûlhetünk újra, persze, ha van kedve a tömegnek...
Mikor visszajöttem esetleg összegyûlhetünk újra, persze, ha van kedve a tömegnek...
Köszi az érdeklõdést, én is rendben hazaértem a 909-es éjszakai járattal.
Ismét szuper jó este volt, örülök, hogy ott lehettem!
Dani: ez igen bosszantó...
Rip: neked meg még egyszer jó utat a kenguruk földjére!
Ismét szuper jó este volt, örülök, hogy ott lehettem!
Dani: ez igen bosszantó...
Rip: neked meg még egyszer jó utat a kenguruk földjére!
Jó reggelt!
Jó volt az este, köszönjük a szervezést
Kár, hogy hamarabb elmentetek a buliból, Rip.
Jó volt az este, köszönjük a szervezést
Kár, hogy hamarabb elmentetek a buliból, Rip.
Remek este volt kösz Ripnek a szervezést, remélem még él vagy nem?:-)
Nálunk mindenki rendben hazaért:-)
Dani én is sajnálom, sajnos nem jutott elõbb eszembe, hogy szóljak, igaz nem is gondoltunk rá:-(
Nálunk mindenki rendben hazaért:-)
Dani én is sajnálom, sajnos nem jutott elõbb eszembe, hogy szóljak, igaz nem is gondoltunk rá:-(
Már itthon én is, jó volt az este. :] Reméljük, hogy Rip is túléli és el tud utazni.
Sajnálom, Dani. :
Sajnálom, Dani. :
Szuper volt ez a tali. Köszi Ripley a szervezést, és jó utat neked a koalákhoz.
Jó volt elõidézni a régi szép emlékeket. Egy szóval remekûl éreztem magamat.
Leifur, Antibubu, sikeresen hazaértetek? Lászékat nem kérdem mert õk kocsival mentek.
Sajnos nekem annak ellenére, hogy nem ettem, a legdrágábbra sikeredett az este, hiszen megbüntettek a parkolóõrök. Ki gondolta volna hogy fél 8 kor is fizetni kell a parkolásért...
Leifur, Antibubu, sikeresen hazaértetek? Lászékat nem kérdem mert õk kocsival mentek.
Sajnos nekem annak ellenére, hogy nem ettem, a legdrágábbra sikeredett az este, hiszen megbüntettek a parkolóõrök. Ki gondolta volna hogy fél 8 kor is fizetni kell a parkolásért...
Kérlek titeket, most, hogy a szabadegyetem körvonalazódik, eme chat-jellegû beírásokat inkább privát felületen ejtsétek meg!
Dani, tök rendes vagy, de a Moszván szállunk át a villamosra...
Villamossal
és egy kis melegítõvel
Villamossal
Ismét lesz téli találkozó -immáron a XIX.- és szabadegyetem. A helyszín Budapest, az idõpont 2010. január 29. A részletesebb információk még ezen a héten várhatók.
Bõvült az esti csapat
Predina
Witch
Niki
Geszti
Folti
Leifur
Pitom
Lász
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Daniello
Ripley
14 fõvel zárjuk a listát
Predina
Witch
Niki
Geszti
Folti
Leifur
Pitom
Lász
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Daniello
Ripley
14 fõvel zárjuk a listát
Értem. És Ákos Te? Többieknek kedv az Ötkerhez?
Szerk: puhány vagy.
Jogos: 1-1.
Szerk: puhány vagy.
Jogos: 1-1.
Sazo: pizzaevés közben megbeszéljük...ki nem jött krokodil bõrben a Rám-szakadékhoz?
Kismacsek késõbb érkezik és/vagy csak afterezni jön
Ami vagy kialakul vagy nem, meglátjuk, milyen lesz a pizza
Kismacsek késõbb érkezik és/vagy csak afterezni jön
Ami vagy kialakul vagy nem, meglátjuk, milyen lesz a pizza
Ácsi, nem 13-an leszünk???
Utána afterparty? Ötkerre gondoltam/unk.
Utána afterparty? Ötkerre gondoltam/unk.
8ezer valahányszáz forint, gondoltam azt most kihagyjuk
de tényleg érdekes, majd hallgatjuk, úgy is ott leszünk
Ki lesz a fõszereplõ az elõadáson? Te? Azért lesz a panorámás kilátás? 
Gábor. igen, pont a múltkor hallottam errõl a mûfajról, hogy bevonják a kajálókat is. (persze nem minket, csak a belsõ részen ülõket)
Gábor. igen, pont a múltkor hallottam errõl a mûfajról, hogy bevonják a kajálókat is. (persze nem minket, csak a belsõ részen ülõket)
OK, amúgy érdekes rendezvény, a vacsorázó nézõknek is kell keresni a gyilkost. :]
Foglaltam helyet 12 fõre a nem dohányzó részre, Spiegel Ákos névre a bejárattól jobbra panorámás kilátással, 7 és fél 8 között foglalhatjuk el a helyünket.
A belsõ részen lesz rendezvény, ami egy színházi elõadás is, meg egy vacsora is egyben.
A belsõ részen lesz rendezvény, ami egy színházi elõadás is, meg egy vacsora is egyben.
Ma este egy vacsora-színházi rendezvény lesz a MM-ban.
Érdemes megkérdezni, hogy érint-e minket.
Érdemes megkérdezni, hogy érint-e minket.
Parádés. 
Hányra értek kb oda? Szívkatéterezésbõl fogok menni úgyhogy lehet kések kicsit, nem tudom hogyan kerülök be.
Hányra értek kb oda? Szívkatéterezésbõl fogok menni úgyhogy lehet kések kicsit, nem tudom hogyan kerülök be.
Jóvanna...
Azt hittem, már a héten beszéltél velük, még kisebb létszámnál, csak azért mondtam.
(Azért az túlzás, hogy aggódtam, de igazán nem venném a szívemre, ha mondjuk neked csak egy másik asztalnál, az étterem másik részében jutna hely.
Azt hiszem, igencsak unalmas lenne az esténk Ripley-féle poénok nélkül.
)
Azt hittem, már a héten beszéltél velük, még kisebb létszámnál, csak azért mondtam.
(Azért az túlzás, hogy aggódtam, de igazán nem venném a szívemre, ha mondjuk neked csak egy másik asztalnál, az étterem másik részében jutna hely.
Én is ott leszek veletek, de most csak lélekben.
Jó szórakozást kívánok, neked meg a legjobbakat az utazáshoz!
Jó szórakozást kívánok, neked meg a legjobbakat az utazáshoz!
Túrót kell a Kürt utcán 100 métert besétálni. 
Vagy csak városnézésre küldöd Misot?
Vagy csak városnézésre küldöd Misot?
Húha, jó sokan lettünk idõközben! 
Rip, szerintem oda kéne szólni nekik, hogy úgy készüljenek majd, hogy várhatóan néhány asztalt össze kell tolniuk!
Rip, szerintem oda kéne szólni nekik, hogy úgy készüljenek majd, hogy várhatóan néhány asztalt össze kell tolniuk!
Daniello: szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál
Múltkor is beírtalak és nem jöttél, most nem írtalak be és gyere
Ez most sértõdés féleség volt, á nem hiszem, csak nem
Miso, ez a Király utcai megálló a 4-6-os villamos vonalán és a Kürt utcán kell besétállni kb 100métert.
Múltkor is beírtalak és nem jöttél, most nem írtalak be és gyere
Ez most sértõdés féleség volt, á nem hiszem, csak nem
Miso, ez a Király utcai megálló a 4-6-os villamos vonalán és a Kürt utcán kell besétállni kb 100métert.
Érdeklõdésbõl megkérdezem: BP melyik részén (vagyis hol) van a Magdalena Merlo?
***
Wetsom: várj türelemmel, más fontosabb dolog is van, heteken belül nyilván az is kikerül. A helyszínt nem tudom pontosan (bár ahogy mondtad: elképzelhetõ, hogy Gödöllõ lesz), az idõpont (hagyomány szerint) a jan. utolsó szombatja, azaz 2011.01.29.
***
Wetsom: várj türelemmel, más fontosabb dolog is van, heteken belül nyilván az is kikerül. A helyszínt nem tudom pontosan (bár ahogy mondtad: elképzelhetõ, hogy Gödöllõ lesz), az idõpont (hagyomány szerint) a jan. utolsó szombatja, azaz 2011.01.29.
Sziasztok!
A pénteki nagy csapat:
Találka a Magdalena Merloban 7kor.
Predina
Kismacsek
Witch
Leifur
Pitom
Lász
Niki
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Tomi, ha lesz kedvünk, utána afterparty is lehetséges
majd kialakul!
Wetsom: itt a nagy találkozó holnap este
A pénteki nagy csapat:
Találka a Magdalena Merloban 7kor.
Predina
Kismacsek
Witch
Leifur
Pitom
Lász
Niki
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Tomi, ha lesz kedvünk, utána afterparty is lehetséges
Wetsom: itt a nagy találkozó holnap este
Megint pizzát esztek vagy más a cél? Én nem igazán vagyok most társaságba való, de mivel Rólad van szó ott leszek.
Sziasztok!
Bõvült a pénteki csapat:
Predina
Kismacsek
Leifur
Pitom
Lász
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Bõvült a pénteki csapat:
Predina
Kismacsek
Leifur
Pitom
Lász
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley
Taki szívesen látunk a pénteki búcsúesten és az éjszakai afterpartyn is
jég dupla whiskyvel
Uppsz, nem akartam plagizálni, pedig olvastam a hozzászólásod.
De legalább egyet értünk!
Jó képeket készítettetek, biztosan jó volt a túra, gyönyörû a táj...
De legalább egyet értünk!
Jó képeket készítettetek, biztosan jó volt a túra, gyönyörû a táj...