2026. június 24., szerda

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21570
Jaj most olvasom, akkor nem is Gödöllõn lesz a Tali?
Nem baj, Pest még jobb. nevet
#21569
Köszönöm szépen a tegnap estét, nagyon jól éreztem magamat, jó társaság vagytok! nevet
Dani,
Nagyon sajnálom a parkolási díjat, pedig biztos voltam benne, hogy péntek este 20.00 óra elõtt már nem megy körbe a parkolóõr.

Rip,
Jó utat a kengurukhoz! nevet
#21568
Jók lettek a képek, de még konvertál a tár.hu.
Mikor visszajöttem esetleg összegyûlhetünk újra, persze, ha van kedve a tömegnek...
nevet
#21567
Köszi az érdeklõdést, én is rendben hazaértem a 909-es éjszakai járattal. kacsint

Ismét szuper jó este volt, örülök, hogy ott lehettem! nevet

Dani: ez igen bosszantó... zavarban

Rip: neked meg még egyszer jó utat a kenguruk földjére! vidám
#21566
Köszönöm Mindenkinek az estét, túl jól éreztem magam!
Ez egy igazán jó csapat!
nevet
#21565
Jó reggelt!

Jó volt az este, köszönjük a szervezést nevet
Kár, hogy hamarabb elmentetek a buliból, Rip.
#21564
Remek este volt kösz Ripnek a szervezést, remélem még él vagy nem?:-)
Nálunk mindenki rendben hazaért:-)
Dani én is sajnálom, sajnos nem jutott elõbb eszembe, hogy szóljak, igaz nem is gondoltunk rá:-(
#21563
Már itthon én is, jó volt az este. :] Reméljük, hogy Rip is túléli és el tud utazni. laza
Sajnálom, Dani. :
#21562
Szuper volt ez a tali. Köszi Ripley a szervezést, és jó utat neked a koalákhoz. kacsint Jó volt elõidézni a régi szép emlékeket. Egy szóval remekûl éreztem magamat.
Leifur, Antibubu, sikeresen hazaértetek? Lászékat nem kérdem mert õk kocsival mentek. nevet
Sajnos nekem annak ellenére, hogy nem ettem, a legdrágábbra sikeredett az este, hiszen megbüntettek a parkolóõrök. Ki gondolta volna hogy fél 8 kor is fizetni kell a parkolásért... szomoru
#21561
Köszi, várjuk a további infókat. nevet
#21560
Most van a nagy találkozó laza indulunk!
#21559
Jogos, bots.
#21558
Kérlek titeket, most, hogy a szabadegyetem körvonalazódik, eme chat-jellegû beírásokat inkább privát felületen ejtsétek meg!
#21557
Felvegyelek valahol a déliben?
#21556
Dani, tök rendes vagy, de a Moszván szállunk át a villamosra...

Villamossal vidám és egy kis melegítõvel laza
#21555
Ripley, te gyalog jössz?
#21554
Akkor te máshová indulsz vidám
#21553
Akkor 9-kor a Blahánál az aluljáróban! Indultam!
#21552
Ismét lesz téli találkozó -immáron a XIX.- és szabadegyetem. A helyszín Budapest, az idõpont 2010. január 29. A részletesebb információk még ezen a héten várhatók.
#21551
Bõvült az esti csapat vidám

Predina
Witch
Niki
Geszti
Folti
Leifur
Pitom
Lász
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Daniello
Ripley

14 fõvel zárjuk a listát laza
#21550
Értem. És Ákos Te? Többieknek kedv az Ötkerhez?
Szerk: puhány vagy. kacsint

Jogos: 1-1.
#21549
Sazo: pizzaevés közben megbeszéljük...ki nem jött krokodil bõrben a Rám-szakadékhoz? kacsint
Kismacsek késõbb érkezik és/vagy csak afterezni jön vidám
Ami vagy kialakul vagy nem, meglátjuk, milyen lesz a pizza nevet
#21548
Ácsi, nem 13-an leszünk???
Utána afterparty? Ötkerre gondoltam/unk.
#21547
8ezer valahányszáz forint, gondoltam azt most kihagyjuk vidám de tényleg érdekes, majd hallgatjuk, úgy is ott leszünk laza
#21546
Ki lesz a fõszereplõ az elõadáson? Te? Azért lesz a panorámás kilátás? kacsint
Gábor. igen, pont a múltkor hallottam errõl a mûfajról, hogy bevonják a kajálókat is. (persze nem minket, csak a belsõ részen ülõket)
#21545
OK, amúgy érdekes rendezvény, a vacsorázó nézõknek is kell keresni a gyilkost. :]
#21544
Foglaltam helyet 12 fõre a nem dohányzó részre, Spiegel Ákos névre a bejárattól jobbra panorámás kilátással, 7 és fél 8 között foglalhatjuk el a helyünket.
A belsõ részen lesz rendezvény, ami egy színházi elõadás is, meg egy vacsora is egyben.
#21543
Ma este egy vacsora-színházi rendezvény lesz a MM-ban.
Érdemes megkérdezni, hogy érint-e minket.
#21542
Érkezés: 7-7:30 között(8kor ételválasztás) nevet
#21541
Parádés. nevet
Hányra értek kb oda? Szívkatéterezésbõl fogok menni úgyhogy lehet kések kicsit, nem tudom hogyan kerülök be. szomoru
#21540
Jóvanna...
Azt hittem, már a héten beszéltél velük, még kisebb létszámnál, csak azért mondtam.nevet


(Azért az túlzás, hogy aggódtam, de igazán nem venném a szívemre, ha mondjuk neked csak egy másik asztalnál, az étterem másik részében jutna hely. kacsint Azt hiszem, igencsak unalmas lenne az esténk Ripley-féle poénok nélkül. vidám )
#21539
Lassan már tényleg az egész éttermet ki kell bérelni. nevet
#21538
Én is ott leszek veletek, de most csak lélekben. nevet szomoru
Jó szórakozást kívánok, neked meg a legjobbakat az utazáshoz!
vidám
#21537
Válogass kedvedre: Link vidám
#21536
Van saláta is? Tudod én már csak azt ehetek januá óta. hideg
#21535
Jó Õ kisebb, többet kell lépnie vidám laza
#21534
Túrót kell a Kürt utcán 100 métert besétálni. laza
Vagy csak városnézésre küldöd Misot? vidám
#21533
Holnap jelzem, ahogy múltkor is, de köszi, hogy aggódsz laza
#21532
Húha, jó sokan lettünk idõközben! nevet

Rip, szerintem oda kéne szólni nekik, hogy úgy készüljenek majd, hogy várhatóan néhány asztalt össze kell tolniuk! vidám
#21531
Rájöttél a lényegre. hideg Nem írtál be és így megyek. laza
#21530
Daniello: szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál laza

Múltkor is beírtalak és nem jöttél, most nem írtalak be és gyere vidám
Ez most sértõdés féleség volt, á nem hiszem, csak nem laza
Miso, ez a Király utcai megálló a 4-6-os villamos vonalán és a Kürt utcán kell besétállni kb 100métert.
#21529
Érdeklõdésbõl megkérdezem: BP melyik részén (vagyis hol) van a Magdalena Merlo?
***
Wetsom: várj türelemmel, más fontosabb dolog is van, heteken belül nyilván az is kikerül. A helyszínt nem tudom pontosan (bár ahogy mondtad: elképzelhetõ, hogy Gödöllõ lesz), az idõpont (hagyomány szerint) a jan. utolsó szombatja, azaz 2011.01.29. nevet
#21528
Látom engem nem írtál be. Akkor mégse megyek.
#21527
Sziasztok!

A pénteki nagy csapat:
Találka a Magdalena Merloban 7kor.

Predina
Kismacsek
Witch
Leifur
Pitom
Lász
Niki
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley

nyelvnyujtas

Tomi, ha lesz kedvünk, utána afterparty is lehetséges laza majd kialakul!

Wetsom: itt a nagy találkozó holnap este vidám
#21526
A nagy találkozó szervezése, hogy áll? Gödöllõn lesz megint? laza
#21525
Megyek.
#21524
Megint pizzát esztek vagy más a cél? Én nem igazán vagyok most társaságba való, de mivel Rólad van szó ott leszek.
#21523
Sziasztok!

Bõvült a pénteki csapat:

Predina
Kismacsek
Leifur
Pitom
Lász
GBond
Alonso
Sazomux
Antibulvár
Ripley

nyelvnyujtas
#21522
Taki szívesen látunk a pénteki búcsúesten és az éjszakai afterpartyn is vidám jég dupla whiskyvel laza
#21521
Uppsz, nem akartam plagizálni, pedig olvastam a hozzászólásod. szegyenlos
De legalább egyet értünk! nevet
Jó képeket készítettetek, biztosan jó volt a túra, gyönyörû a táj... vidám

Utolsó észlelés

2026-06-24 13:32:30

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

31.8 °C

31502

RH: 43 | P: 1018.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.