Metnet találkozók
Én biztos nem tömegközlekedek. Egy 20 perc séta az egész, ezért szerintem nem érdemes jármûre szállni.
Sziasztok!
Az új helyszínt hogyan lehet megközelíteni tömegközlekedéssel Budapest-keletibõl?
Ezt jó lenne tudnom, mert hátha egyedül kell mennem. Remélem az illetõre számíthatok-e téren, de biztos, ami biztos inkább rákérdezek mindenre.
Nekem nincs autóm, ezért nem tudok eligazodni az autós kiíráson.
Köszönöm a választ elõre is!
Üdvözlettel: Ágnes!

Az új helyszínt hogyan lehet megközelíteni tömegközlekedéssel Budapest-keletibõl?
Ezt jó lenne tudnom, mert hátha egyedül kell mennem. Remélem az illetõre számíthatok-e téren, de biztos, ami biztos inkább rákérdezek mindenre.
Nekem nincs autóm, ezért nem tudok eligazodni az autós kiíráson.
Köszönöm a választ elõre is!
Üdvözlettel: Ágnes!
Kedves Coontac!
Remélem, hogy a jó hírt Rám is értetted!
Üdvözlettel: Ágnes!

Remélem, hogy a jó hírt Rám is értetted!
Üdvözlettel: Ágnes!
Ez ahelyszín nekem még jobb : negyed óra sétára van a szállásomtól.
Akit érint, és a Kökirõl indulna a tali helyszínére, változás van az M3-as metró közlekedésében:Link
Lehet autóval megyek inkább.
Lehet autóval megyek inkább.
Ahogy elnéztem a térképet, a Keletitõl egy 20 perc séta. Rá a Dózsa Györgyre, aztán meg majd a Benczúrnál lekanyarodás.
Hétvégén mindenhol (kivétel Margit-sziget, Gellért-hegy, Vár) ingyenes a parkolás Budapesten.
Ezek majd javításra kerülnek a meghívóban, addig is:
Tömegközlekedéssel: Budapest Nyugatitól: M3 után NEM M2, hanem M1 metró, de a Nyugati mellõl a 72-es trolival a legegyszerûbb a Városligetbe kimenni. (10 perc)
Keletibõl: 20E vagy 30 autóbusszal 5-10 perc a Hõsök tere
Városközpont: M1 metró vagy 105-ös busz (utóbbival Budáról is közvetlenül lehet érkezni a Deák téren keresztül)
Ingyenes parkolás: a Dózsa György úti parkolóban
Tömegközlekedéssel: Budapest Nyugatitól: M3 után NEM M2, hanem M1 metró, de a Nyugati mellõl a 72-es trolival a legegyszerûbb a Városligetbe kimenni. (10 perc)
Keletibõl: 20E vagy 30 autóbusszal 5-10 perc a Hõsök tere
Városközpont: M1 metró vagy 105-ös busz (utóbbival Budáról is közvetlenül lehet érkezni a Deák téren keresztül)
Ingyenes parkolás: a Dózsa György úti parkolóban
Ahogy a megváltozott pdf-ben láthatjátok, új helyszínt kellett választanunk.
Mivel a Tulip Inn az utolsó simításoknál váratlanul bejelentette (tegnap reggel, a menütisztázáskor...), még sem tud termet adni.
Így egy 24órás rohammal sikerült új helyszínt találni, ez a Városliget közelében, fekvõ Hotel Benczúr lett.
Elnézést kérünk mindenkitõl!
Mivel a Tulip Inn az utolsó simításoknál váratlanul bejelentette (tegnap reggel, a menütisztázáskor...), még sem tud termet adni.
Így egy 24órás rohammal sikerült új helyszínt találni, ez a Városliget közelében, fekvõ Hotel Benczúr lett.
Elnézést kérünk mindenkitõl!
Sziasztok!
Én is megyek mindenképpen az Ünnepi MetNet Találkozóra, mivel még az A-Met kártyám is idén fogom megkapni.
Meg biztos szuper lesz a hangulat! 
Szép estét és szép álmokat kívánok mindenkinek!
Üdvözlettel: Ágnes!

Én is megyek mindenképpen az Ünnepi MetNet Találkozóra, mivel még az A-Met kártyám is idén fogom megkapni.
Szép estét és szép álmokat kívánok mindenkinek!
Üdvözlettel: Ágnes!
Úgy néz ki,én is megyek az asszonnyal+szeke és egy barátja is jön velünk Szegedrõl/autóval/.
A toborzás, az toborzás na.
Csak majd ne morogj.
Látom, már elment az 1. észlelés, szóval a teszt sikerült.
grat.
Csak majd ne morogj.
Látom, már elment az 1. észlelés, szóval a teszt sikerült.
A legfelsõ szintet már ki is vettem,szeretettel várok mindenkit a tali után egy kis habzsi-dõzsire
Tetszik az új talihelyszín
Legalább a HÉV-es szenvedést ki lehet szedni az egyenletbõl
Ott a helyem
Sziasztok!
Új vagyok a MetNeten, sokat szoktam nézegetni, illetve egy közeli kedves ismerõsöm (osztálytárs), Bálint (bluli) sokat mesélt errõl a világról és õszintén, engem is nagyon érdekel a dolog.
Sikerült engem elhúznia a MetNet-találkozóra is, hogy tanuljak, ugyhogy ha nem bánjátok, akkor 2-en megyünk.
Üdvözlettel: Évi (vagy csak szimplán Segal
)
Új vagyok a MetNeten, sokat szoktam nézegetni, illetve egy közeli kedves ismerõsöm (osztálytárs), Bálint (bluli) sokat mesélt errõl a világról és õszintén, engem is nagyon érdekel a dolog.
Igen! Most kaptam az infót, hogy a hagyományok szerint, azaz nyáron lesz megtartva! Helyszín: Magyarország.
Végülis mind1, én is a Népligetre érkezek természetesen,
remélem el is jutok a talira és nem jön közbe semmi, mint legutóbb.
Gondolod?
Oda is buszozni kell.
Itt felülök 7-kor a vonatra, 8 után fent vagyok, 5-7 perc metrózás, majd megpillantom a "szentélyt"...
Oda is buszozni kell.
Itt felülök 7-kor a vonatra, 8 után fent vagyok, 5-7 perc metrózás, majd megpillantom a "szentélyt"...
Miért nem jössz át Újvárosba? Folyamatosan indulnak a buszok... szerintem egyszerûbb lenne és olcsóbb is.
Legszívesebben busszal mennék én is, de átszállás nélkül csak reggel 5-kor megy a Népligetbe innen, a világ végérõl...

Marad a vonat, meg 4 megálló a metróval.
Marad a vonat, meg 4 megálló a metróval.
Miki, Rafi, Salek, Floo, Somogyúr, Fectroll, stb., stb.? Csak találsz már valakit magad mellé. Ha más nem, hozd az asszonyt
Jelen állás szerint, csak egyedül tudnék menni a találkozóra, de úgy meg rossz...szóval, ha nem találok erre megoldást, nem tudok menni.
Nekem meg csak annyi, hogy felülök a buszra és ottvagyok... Persze a buszozási idõ csak 1 óra, meg sem kottyan az október végi és november elejei 28 - 28 órai utazás után.
beülõs, beszélgetõs, billiárdozós és/vagy csocsózós és/vagy dartsozós
Ne fájdítsd a szívem.
Ne fájdítsd a szívem.
Nem is tudom, csak én látok 2 lányt a képen?
Amugy ezen nem túl sokat kell szervezni. Aki jön az jön, aki nem az nem. Én tuti arra megyek amerre Stormcaster
Amugy ezen nem túl sokat kell szervezni. Aki jön az jön, aki nem az nem. Én tuti arra megyek amerre Stormcaster
Milyen lányokkal? 
Egyébként pedig nem engedélyköteles az afterpartyn-maradás
Nálunk legalábbis 
Viccet félretéve, szeretném, ha komolyan gondolkoznátok egy már-már hagyománnyá váló találkozó utáni beülõs, beszélgetõs, billiárdozós és/vagy csocsózós és/vagy dartsozós és/vagy bármi egyebes estén
Egyébként pedig nem engedélyköteles az afterpartyn-maradás
Viccet félretéve, szeretném, ha komolyan gondolkoznátok egy már-már hagyománnyá váló találkozó utáni beülõs, beszélgetõs, billiárdozós és/vagy csocsózós és/vagy dartsozós és/vagy bármi egyebes estén
Én most se kocsizok, mert tuti maradok az after partyn.
Coonti, ha jön a barátnõd, kétlem, hogy engedne ilyen lányokkal after partyzni
de én benne vagyok
Coonti, ha jön a barátnõd, kétlem, hogy engedne ilyen lányokkal after partyzni
Józsi! Van arról valami terv hogy a miskolci csapat miként szeretne utazni? Nincs már diákom ráadásul anyagilag nagyon nem állok a helyzet magaslatán mivel képzésen vagyok így dolgozni sem tudok. A gödöllõ ennyivel lett volna jobb most nekem, Ha kocsikázna valaki szívesen betársulok. Afterparty most semmiképp nem játszik nálam... Majd jövõre. Esetleg nyáron.
Egyszerûen megközelíthetõ Kõbánya vonatállomásról és a Népligeti buszpályaudvarról is.
Na, ez hozzám közel van, kb. negyed óra gyalog.
Így csak 5-10 percet fogok késni. 
Amúgy: "tízedik" helyett "tizedik" a helyes!
Amúgy: "tízedik" helyett "tizedik" a helyes!
Az elõzetes meghívó kikerült.
A részletes program a jövõ héten és a menüsor már holnap-holnapután kinn lesz.
A részletes program a jövõ héten és a menüsor már holnap-holnapután kinn lesz.
Ez a Morrisons 2 ....
Ákos! Vigyázz magadra, élvezd ki az utazás minden percét és pihend ki magad! Várunk vissza!
Ákos! Vigyázz magadra, élvezd ki az utazás minden percét és pihend ki magad! Várunk vissza!
