2026. június 24., szerda

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21620
Én biztos nem tömegközlekedek. Egy 20 perc séta az egész, ezért szerintem nem érdemes jármûre szállni.
#21619
Ez csak természetes kacsint
#21618
Sziasztok!

Az új helyszínt hogyan lehet megközelíteni tömegközlekedéssel Budapest-keletibõl?
Ezt jó lenne tudnom, mert hátha egyedül kell mennem. Remélem az illetõre számíthatok-e téren, de biztos, ami biztos inkább rákérdezek mindenre.
Nekem nincs autóm, ezért nem tudok eligazodni az autós kiíráson.
Köszönöm a választ elõre is!

Üdvözlettel: Ágnes! nevetnevetnevet
#21617
Kedves Coontac!

Remélem, hogy a jó hírt Rám is értetted! nevet

Üdvözlettel: Ágnes!nevetnevetnevet
#21616
Ez ahelyszín nekem még jobb : negyed óra sétára van a szállásomtól. laza
#21615
Akit érint, és a Kökirõl indulna a tali helyszínére, változás van az M3-as metró közlekedésében:Link
Lehet autóval megyek inkább.
#21614
Ahogy elnéztem a térképet, a Keletitõl egy 20 perc séta. Rá a Dózsa Györgyre, aztán meg majd a Benczúrnál lekanyarodás.
#21613
Hétvégén mindenhol (kivétel Margit-sziget, Gellért-hegy, Vár) ingyenes a parkolás Budapesten.
#21612
Ezek majd javításra kerülnek a meghívóban, addig is:
Tömegközlekedéssel: Budapest Nyugatitól: M3 után NEM M2, hanem M1 metró, de a Nyugati mellõl a 72-es trolival a legegyszerûbb a Városligetbe kimenni. (10 perc)
Keletibõl: 20E vagy 30 autóbusszal 5-10 perc a Hõsök tere
Városközpont: M1 metró vagy 105-ös busz (utóbbival Budáról is közvetlenül lehet érkezni a Deák téren keresztül)
Ingyenes parkolás: a Dózsa György úti parkolóban
#21611
A menüigényeket már lehet is küldeni, ezeket 21-ig kérjük megejteni.
#21610
Ahogy a megváltozott pdf-ben láthatjátok, új helyszínt kellett választanunk.

Mivel a Tulip Inn az utolsó simításoknál váratlanul bejelentette (tegnap reggel, a menütisztázáskor...), még sem tud termet adni.

Így egy 24órás rohammal sikerült új helyszínt találni, ez a Városliget közelében, fekvõ Hotel Benczúr lett.

Elnézést kérünk mindenkitõl!
#21609
Sziasztok! Köszi facebook-on a meghívót! kacsint
#21608
Hû, ez nagyon jó hírnevet Csupa jó hír nevet
#21607
Sziasztok!

Én is megyek mindenképpen az Ünnepi MetNet Találkozóra, mivel még az A-Met kártyám is idén fogom megkapni. nevetMeg biztos szuper lesz a hangulat! nevet

Szép estét és szép álmokat kívánok mindenkinek! nevet

Üdvözlettel: Ágnes!nevetnevetnevet
#21606
Úgy néz ki,én is megyek az asszonnyal+szeke és egy barátja is jön velünk Szegedrõl/autóval/.
#21605
A toborzás, az toborzás na. kacsint
Csak majd ne morogj. laza
Látom, már elment az 1. észlelés, szóval a teszt sikerült. nevet grat.
#21604
Jájj, de jó hír!!!!!! nevet nevet
Évi, várunk szeretettel kacsint
#21603
Üdv a Metneten! Érezd jól magad a talin is! nevet
#21602
A legfelsõ szintet már ki is vettem,szeretettel várok mindenkit a tali után egy kis habzsi-dõzsire laza

szomoru
#21601
Tetszik az új talihelyszín vidám Legalább a HÉV-es szenvedést ki lehet szedni az egyenletbõl nevet Ott a helyem laza
#21600
Nyáron lesz.
#21599
Sziasztok!
Új vagyok a MetNeten, sokat szoktam nézegetni, illetve egy közeli kedves ismerõsöm (osztálytárs), Bálint (bluli) sokat mesélt errõl a világról és õszintén, engem is nagyon érdekel a dolog. nevet Sikerült engem elhúznia a MetNet-találkozóra is, hogy tanuljak, ugyhogy ha nem bánjátok, akkor 2-en megyünk. nevet Üdvözlettel: Évi (vagy csak szimplán Segal laza )
#21598
Igen! Most kaptam az infót, hogy a hagyományok szerint, azaz nyáron lesz megtartva! Helyszín: Magyarország. nevet
#21597
A nyári találkozóról lehet már tudni valamit? nevet
#21596
Végülis mind1, én is a Népligetre érkezek természetesen,vidám remélem el is jutok a talira és nem jön közbe semmi, mint legutóbb. zavarban
#21595
Gondolod?
Oda is buszozni kell.nevet
Itt felülök 7-kor a vonatra, 8 után fent vagyok, 5-7 perc metrózás, majd megpillantom a "szentélyt"...vidámvidám
#21594
Miért nem jössz át Újvárosba? Folyamatosan indulnak a buszok... szerintem egyszerûbb lenne és olcsóbb is. vidám
#21593
Legszívesebben busszal mennék én is, de átszállás nélkül csak reggel 5-kor megy a Népligetbe innen, a világ végérõl...vidámvidám
Marad a vonat, meg 4 megálló a metróval.
#21592
Miki nem jön, somogyúr, salek nagy valószínûséggel nem...
#21591
Miki, Rafi, Salek, Floo, Somogyúr, Fectroll, stb., stb.? Csak találsz már valakit magad mellé. Ha más nem, hozd az asszonyt nevet
#21590
Jelen állás szerint, csak egyedül tudnék menni a találkozóra, de úgy meg rossz...szóval, ha nem találok erre megoldást, nem tudok menni. szomoru
#21589
Nekem meg csak annyi, hogy felülök a buszra és ottvagyok... Persze a buszozási idõ csak 1 óra, meg sem kottyan az október végi és november elejei 28 - 28 órai utazás után. vidám
#21588
beülõs, beszélgetõs, billiárdozós és/vagy csocsózós és/vagy dartsozós

Ne fájdítsd a szívem. laza
#21587
Ez a helyszín nekem több mint baba, 1 metrómegálló vidám
#21586
Nem is tudom, csak én látok 2 lányt a képen?vidám
Amugy ezen nem túl sokat kell szervezni. Aki jön az jön, aki nem az nem. Én tuti arra megyek amerre Stormcasternyelvnyujtas
#21585
Milyen lányokkal? nevet
Egyébként pedig nem engedélyköteles az afterpartyn-maradás laza Nálunk legalábbis nyelvnyujtas
Viccet félretéve, szeretném, ha komolyan gondolkoznátok egy már-már hagyománnyá váló találkozó utáni beülõs, beszélgetõs, billiárdozós és/vagy csocsózós és/vagy dartsozós és/vagy bármi egyebes estén nevet
#21584
Én most se kocsizok, mert tuti maradok az after partyn.
Coonti, ha jön a barátnõd, kétlem, hogy engedne ilyen lányokkal after partyzni laza de én benne vagyokvidám
#21583
Józsi! Van arról valami terv hogy a miskolci csapat miként szeretne utazni? Nincs már diákom ráadásul anyagilag nagyon nem állok a helyzet magaslatán mivel képzésen vagyok így dolgozni sem tudok. A gödöllõ ennyivel lett volna jobb most nekem, Ha kocsikázna valaki szívesen betársulok. Afterparty most semmiképp nem játszik nálam... Majd jövõre. Esetleg nyáron. nevet
#21582
Valahogy én is így gondoltam. kacsint
#21581
Hijnye! Na ha Metwolf kolléga összeszed Pécsen 29én reggel, akkor megyek/megyünk! laza
#21580
Egyszerûen megközelíthetõ Kõbánya vonatállomásról és a Népligeti buszpályaudvarról is.nevet
#21579
Köszönöm, javítva!
#21578
Itt lesznek az elõadások?

beillesztett kép

vidám

Coonti: laza laza laza
#21577
Istenem, és nem Gödöllõ! vidám
#21576
Hû a mindenit, elegáns helynek tûnik elsõre nevet

Az after party pedig itt: Link vidám
#21575
Na, ez hozzám közel van, kb. negyed óra gyalog. nevet Így csak 5-10 percet fogok késni. vidám

Amúgy: "tízedik" helyett "tizedik" a helyes!
#21574
Az elõzetes meghívó kikerült.

A részletes program a jövõ héten és a menüsor már holnap-holnapután kinn lesz.
#21573
Link
#21572
Ezt hol olvasod?

Kösz Tomi! Pedig ezt olvastam szegyenlos
#21571
Ez a Morrisons 2 ....

Ákos! Vigyázz magadra, élvezd ki az utazás minden percét és pihend ki magad! Várunk vissza! nevet

Utolsó észlelés

2026-06-23 23:15:35

Szokolya - Jókai út (Tszfm 187 m)

21.3 °C

RH: 66 | P: 1017.3

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.