2026. június 23., kedd

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21670
Hamarosan felteszem, szokásos módon a menüt igényeltek listáját.
Eddig 7:4 az A:B arány.
#21669
A gyõrieknek üzenném, hogy van még 3 hely a kocsimban, amely a találkozóra tart majd nevet
Szokásos pénzspórolós út lesz, ha összejövünk legalább 3-an... persze teli kocsi az igazi kacsint
#21668
halihó!
Lenne 2 darab eladó mûszerem akit érdekelne esetleg.
Vion easy meteo: Link 15 ezer ft.
Ws 9045(Diva Breeze): Link 15 ezer ft.
Azért irom ide is,mert aki jön a talira és kellene esetleg valakinek akkor a talira ezt eltudom vinni.Akit érdekel az irjon privátot vagy emailt a farkas.mikulas1@azet.sk-ra
#21667
Sziasztok!

Ha minden igaz, én is megyek az unokatestvéremmel együtt.
#21666
Ha jól tudom már sokadik éve ez az idõpontja a találkozónak, ugyhogy nem biztos, hogy ez van rosszkornyelvnyujtas
#21665
Ajj de mennék! Sajnos ismét egy nagyon fontos eseményre tettétek! XXI. Keszthelyi Növényvédelmi Fórum lesz akkor!
szegyenlos
Na majd legközelebb! nevet
#21664
ajaj... nem nyámliláskodjunk kérem. Én is vagy 4kor fogok kelni, laza hogy a fél 5-s busszal irányt vegyek Bp.-re. vidám
#21663
Idén is max. 2 személyre tudok szállást biztositani BP Gazdagréten, természetesen idén sem fogadok el pénzt. Meleg víz, tv és hûtõ van, net sajna nics. Akár pénteken suli után (28-án) is lehet jönni. Akit érdekel dobjon egy pü-t vagy a láthatóság kedvéért itt is jelezheti nekem! Ha nem lesz jelentkezõ, akkor a vizsgák végeztével hazautazom és 29én fogok csak feljönni Szarvasról az 5.30-as orosházi busszal: 8.30ra érkezem majd a Népligetbe.
#21662
És én sem valószínû, hogy elmegyek egyedül. szomoru
#21661
Elvileg akkortájt megyek Olaszországba, úgyhogy lehet, nem tudok menni a talira, pedig szerettem volna.
Egyrészt a fügepálinkádat vinném, meg amúgy is rég voltam.
Talán ha idõben hazaérünk pénteken, akkor igen.
Ha szombaton megyünk, akkor nyilván nem.
#21660
Arrghhhh! Jogos! A betyárját, he-he!

Jóska!
A chat-jelleg a társalgóban sem megengedett. kacsint
#21659
Ezt a pincérnõ is tanúsíthatja! laza

Snowhunter: elnézést! szegyenlos Jogos.

Taki: vidám
#21658
Kérlek titeket a chat-jellegöltés társalgóba költöztetésére!
#21657
Taki, elfolyt a répád ez az igazság, én tudom, hisz ott ültem melletted:-)
#21656
Én is kulturált módon pazaroltam a répát és borogattam a levest. A többiek vihogtak asztalhoz nem illõ módon. duhos
#21655
Ott voltam, de a mi asztalunknál kulturált étkezés zajlott. laza
Taki, bocsánat! vidám kacsint
Sanyi: Köszi a fotót!
#21654
Halvány lilám sincs még, egyelõre vizsga vizsga hátán, késõbb egyeztetünk, de én mindenképp vonattal szeretnék majd menni!
Sanyi, Pitom, Taki laza laza
Az a vacsi nem semmi volt, meg a tavalyelõtti is laza
#21653
Csak, hogy le ne maradj semmirõl: Link laza
#21652
Sziasztok, hú de jó lesz a tali én már biztos megyek. Coontac, ti mivel mentek? S Szegedrõl gondolom. Coontac, mi is vonattal, s elsõvel haza after utánnevet)
#21651
OK. hideg
#21650
De én rendelem meg neked az extra répás feltétetkacsint

Peti: ha nem voltál ott a vacsorán tavaly, akkor igenkacsint
#21649
Mi ez a répa-sztori?
Lemaradtam valamirõl? vidám
#21648
Majd répás pizzát rendelek. laza
#21647
Szerintem nincs senkinek ez ellen semmi kifogása, a személyes kontaktus nem helyettesíthetõ a virtuális ismertséggel, szóval gyertek nyugodtan. nevet
#21646
De akkor ki róká..., akarom mondani répázik le mindent?! szegyenlos
#21645
Én is szívesen megyek, ha beférek az ajtón. vidám

Szerintem gyertek. kacsint
#21644
Persze, hogy szívesen, várunk, Szabolcs! nevet

Jön az ELTE különítmény is, ha minden igaz. nevet
#21643
Szép estét!

Ejj, pedig a levesben extra adag répa lesz! vidám vidám kacsint
#21642
Sziasztok!
Részt venné(n)k én (Mi) is, de szigorúan csak akkor, ha szivesen látnátok...
szegyenlos
#21641
A találkozóra megyek, a menübõl nem tudok választani, így azt kihagyom. nevet
#21640
Kicsi módosulás a menüben:
Kibõvült mindkét változat meggyes rétessel, ez nekünk 200Ft többletet jelent csupán, így a menük 2500Ft-ba kerülnek majd, amit regisztrálás alkalmával kell fizetni.
#21639
Valószinûleg én is fogok menni a Metnet talira és persze a barátnõmmel nevet
#21638
Igen, sajnos, ez adott.
#21637
Még egy új arc, remek nevet Macinak is örülünk nevet
Még a végén rekord létszám lesz nevet

Johnas, oké, akkor megoldom ebbõl a kettõbõl. Bár mivel a B-ben van gomba, így sok választásom nincs nevet
#21636
A sors úgy hozta,hogy el tudok menni a talira és maradok éccakára is laza vidám
Dommal megyünk csihuhun laza
#21635
Vigyünk rezsót. laza
Amúgy nekem megfelel a menü.
Ott leszek végre boldogítani mindenkit. kacsint
#21634
Nem szeretnék elégedetlenkedni, de csak ebbõl a két menübõl lehet választani? szegyenlos
#21633
Okéjj. nevet

Egyébként az étkezés mit írtatok az ugyebár már vacsora?
Mivel arra lehet lemaradunk, mivel negyed 4kor indul a busz haza.
#21632
Akkor elviszem azt is amit tavaly ígértemkacsint Most már jó az íróm is.
#21631
Sziasztok,

megnéztem akkor a helyszínt, ha az 5 órási busszal megyünk, akkor 8:20-ra leszünk a Népligetben és onnan néztem, hogy Könyves Kálmán, Hungária és át a Városligeten és ott vagyunk 9 kor.
Viszont, ha a 7:00 kor indulóval megyünk akkor 10:20 érünk a Népligetbe és onnan még 30 perc séta.
A barátnõt rábeszélem a hamarabbira és inkább aludjon a buszon egy kicsit. nevet
És 15:15-kor indul haza a busz. nevet

Egyelõre tuti, hogy megyek és remélem semmi nem jön közbe, jó lenne a 10 éves a MetNet talin ott lenni. nevet
#21630
Én viszont személyesen leszek ott.
Menû: A
Jóska küldtem pü-t is.
#21627
Lélekben én is ott leszek veletek vidám
#21626
Csak rád, csak félrenyomott a válasz gombnál. nevet
Amúgy Leifur alattad kb 5 hozzászólással leírta a tömegközlekedési lehetõségeket. nevet
#21625
Szívesen! nevet
#21624
Kedves Trento!

Köszönöm a választ!nevet

Üdvözlettel: Ágnes!nevet
#21623
Meg folynak a targyalasok a TV csatornakkal az elo kozvetites jogaert nevet

Tenyleg jo lenne, ha lenne legalabb nevet online adas...!
#21622
Szerintem a legegyszerûbb : a keletinél felszállsz a 30-as buszra ,mész 4 megállót és leszállsz a Damjanich u.-nál.
Innen séta,a Városliget vonalát követve 2 utcányira van a Benczur u. Ott lefordulsz balra és kb. 200 m-t gyalogolva megtalálod a Hotelt (Benczur u.35.)

Össz.gyaloglás : kb. 700 m.
#21621
Online adás lesz a találkozóról?

Utolsó észlelés

2026-06-23 21:21:01

Budapest III. - Flórián tér

27.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.