Metnet találkozók
Hamarosan felteszem, szokásos módon a menüt igényeltek listáját.
Eddig 7:4 az A:B arány.
Eddig 7:4 az A:B arány.
A gyõrieknek üzenném, hogy van még 3 hely a kocsimban, amely a találkozóra tart majd 
Szokásos pénzspórolós út lesz, ha összejövünk legalább 3-an... persze teli kocsi az igazi
Szokásos pénzspórolós út lesz, ha összejövünk legalább 3-an... persze teli kocsi az igazi
halihó!
Lenne 2 darab eladó mûszerem akit érdekelne esetleg.
Vion easy meteo: Link 15 ezer ft.
Ws 9045(Diva Breeze): Link 15 ezer ft.
Azért irom ide is,mert aki jön a talira és kellene esetleg valakinek akkor a talira ezt eltudom vinni.Akit érdekel az irjon privátot vagy emailt a farkas.mikulas1@azet.sk-ra
Lenne 2 darab eladó mûszerem akit érdekelne esetleg.
Vion easy meteo: Link 15 ezer ft.
Ws 9045(Diva Breeze): Link 15 ezer ft.
Azért irom ide is,mert aki jön a talira és kellene esetleg valakinek akkor a talira ezt eltudom vinni.Akit érdekel az irjon privátot vagy emailt a farkas.mikulas1@azet.sk-ra
Ha jól tudom már sokadik éve ez az idõpontja a találkozónak, ugyhogy nem biztos, hogy ez van rosszkor
Ajj de mennék! Sajnos ismét egy nagyon fontos eseményre tettétek! XXI. Keszthelyi Növényvédelmi Fórum lesz akkor!
Na majd legközelebb!
Na majd legközelebb!
ajaj... nem nyámliláskodjunk kérem. Én is vagy 4kor fogok kelni,
hogy a fél 5-s busszal irányt vegyek Bp.-re.
Idén is max. 2 személyre tudok szállást biztositani BP Gazdagréten, természetesen idén sem fogadok el pénzt. Meleg víz, tv és hûtõ van, net sajna nics. Akár pénteken suli után (28-án) is lehet jönni. Akit érdekel dobjon egy pü-t vagy a láthatóság kedvéért itt is jelezheti nekem! Ha nem lesz jelentkezõ, akkor a vizsgák végeztével hazautazom és 29én fogok csak feljönni Szarvasról az 5.30-as orosházi busszal: 8.30ra érkezem majd a Népligetbe.
Elvileg akkortájt megyek Olaszországba, úgyhogy lehet, nem tudok menni a talira, pedig szerettem volna.
Egyrészt a fügepálinkádat vinném, meg amúgy is rég voltam.
Talán ha idõben hazaérünk pénteken, akkor igen.
Ha szombaton megyünk, akkor nyilván nem.
Egyrészt a fügepálinkádat vinném, meg amúgy is rég voltam.
Talán ha idõben hazaérünk pénteken, akkor igen.
Ha szombaton megyünk, akkor nyilván nem.
Arrghhhh! Jogos! A betyárját, he-he!
Jóska!
A chat-jelleg a társalgóban sem megengedett.
Jóska!
A chat-jelleg a társalgóban sem megengedett.
Ezt a pincérnõ is tanúsíthatja!
Snowhunter: elnézést!
Jogos.
Taki:
Snowhunter: elnézést!
Taki:
Taki, elfolyt a répád ez az igazság, én tudom, hisz ott ültem melletted:-)
Én is kulturált módon pazaroltam a répát és borogattam a levest. A többiek vihogtak asztalhoz nem illõ módon.
Ott voltam, de a mi asztalunknál kulturált étkezés zajlott.
Taki, bocsánat!
Sanyi: Köszi a fotót!
Taki, bocsánat!
Sanyi: Köszi a fotót!
Halvány lilám sincs még, egyelõre vizsga vizsga hátán, késõbb egyeztetünk, de én mindenképp vonattal szeretnék majd menni!
Sanyi, Pitom, Taki

Az a vacsi nem semmi volt, meg a tavalyelõtti is
Sanyi, Pitom, Taki
Az a vacsi nem semmi volt, meg a tavalyelõtti is
Sziasztok, hú de jó lesz a tali én már biztos megyek. Coontac, ti mivel mentek? S Szegedrõl gondolom. Coontac, mi is vonattal, s elsõvel haza after után
)
De én rendelem meg neked az extra répás feltétet
Peti: ha nem voltál ott a vacsorán tavaly, akkor igen
Peti: ha nem voltál ott a vacsorán tavaly, akkor igen
Szerintem nincs senkinek ez ellen semmi kifogása, a személyes kontaktus nem helyettesíthetõ a virtuális ismertséggel, szóval gyertek nyugodtan.
Persze, hogy szívesen, várunk, Szabolcs!
Jön az ELTE különítmény is, ha minden igaz.
Jön az ELTE különítmény is, ha minden igaz.
Sziasztok!
Részt venné(n)k én (Mi) is, de szigorúan csak akkor, ha szivesen látnátok...
Részt venné(n)k én (Mi) is, de szigorúan csak akkor, ha szivesen látnátok...
A találkozóra megyek, a menübõl nem tudok választani, így azt kihagyom.
Kicsi módosulás a menüben:
Kibõvült mindkét változat meggyes rétessel, ez nekünk 200Ft többletet jelent csupán, így a menük 2500Ft-ba kerülnek majd, amit regisztrálás alkalmával kell fizetni.
Kibõvült mindkét változat meggyes rétessel, ez nekünk 200Ft többletet jelent csupán, így a menük 2500Ft-ba kerülnek majd, amit regisztrálás alkalmával kell fizetni.
Még egy új arc, remek
Macinak is örülünk 
Még a végén rekord létszám lesz
Johnas, oké, akkor megoldom ebbõl a kettõbõl. Bár mivel a B-ben van gomba, így sok választásom nincs
Még a végén rekord létszám lesz
Johnas, oké, akkor megoldom ebbõl a kettõbõl. Bár mivel a B-ben van gomba, így sok választásom nincs
A sors úgy hozta,hogy el tudok menni a talira és maradok éccakára is
Dommal megyünk csihuhun
Dommal megyünk csihuhun
Vigyünk rezsót.
Amúgy nekem megfelel a menü.
Ott leszek végre boldogítani mindenkit.
Amúgy nekem megfelel a menü.
Ott leszek végre boldogítani mindenkit.
Okéjj. 
Egyébként az étkezés mit írtatok az ugyebár már vacsora?
Mivel arra lehet lemaradunk, mivel negyed 4kor indul a busz haza.
Egyébként az étkezés mit írtatok az ugyebár már vacsora?
Mivel arra lehet lemaradunk, mivel negyed 4kor indul a busz haza.
Sziasztok,
megnéztem akkor a helyszínt, ha az 5 órási busszal megyünk, akkor 8:20-ra leszünk a Népligetben és onnan néztem, hogy Könyves Kálmán, Hungária és át a Városligeten és ott vagyunk 9 kor.
Viszont, ha a 7:00 kor indulóval megyünk akkor 10:20 érünk a Népligetbe és onnan még 30 perc séta.
A barátnõt rábeszélem a hamarabbira és inkább aludjon a buszon egy kicsit.
És 15:15-kor indul haza a busz.
Egyelõre tuti, hogy megyek és remélem semmi nem jön közbe, jó lenne a 10 éves a MetNet talin ott lenni.
megnéztem akkor a helyszínt, ha az 5 órási busszal megyünk, akkor 8:20-ra leszünk a Népligetben és onnan néztem, hogy Könyves Kálmán, Hungária és át a Városligeten és ott vagyunk 9 kor.
Viszont, ha a 7:00 kor indulóval megyünk akkor 10:20 érünk a Népligetbe és onnan még 30 perc séta.
A barátnõt rábeszélem a hamarabbira és inkább aludjon a buszon egy kicsit.
És 15:15-kor indul haza a busz.
Egyelõre tuti, hogy megyek és remélem semmi nem jön közbe, jó lenne a 10 éves a MetNet talin ott lenni.
Csak rád, csak félrenyomott a válasz gombnál.
Amúgy Leifur alattad kb 5 hozzászólással leírta a tömegközlekedési lehetõségeket.
Amúgy Leifur alattad kb 5 hozzászólással leírta a tömegközlekedési lehetõségeket.
Meg folynak a targyalasok a TV csatornakkal az elo kozvetites jogaert
Tenyleg jo lenne, ha lenne legalabb
online adas...!
Tenyleg jo lenne, ha lenne legalabb
Szerintem a legegyszerûbb : a keletinél felszállsz a 30-as buszra ,mész 4 megállót és leszállsz a Damjanich u.-nál.
Innen séta,a Városliget vonalát követve 2 utcányira van a Benczur u. Ott lefordulsz balra és kb. 200 m-t gyalogolva megtalálod a Hotelt (Benczur u.35.)
Össz.gyaloglás : kb. 700 m.
Innen séta,a Városliget vonalát követve 2 utcányira van a Benczur u. Ott lefordulsz balra és kb. 200 m-t gyalogolva megtalálod a Hotelt (Benczur u.35.)
Össz.gyaloglás : kb. 700 m.