Metnet találkozók
Ha már sörözõ és Baross utca, Andersen nevû hely is jó, 1m sör(10pohár) csak egy ezres, igaz elég sokan vannak ilyenkor meg talán szûkös is, de nekem mindegy, az is jó amit Bandibá mondott.
Üdv Feri!
Menüt kérsz-kértek?
Jó ötlet egy elõre lefixált helyszín az utó-bulira.
Menüt kérsz-kértek?
Jó ötlet egy elõre lefixált helyszín az utó-bulira.
De jó!! És zsíros kenyér is van
Aláírom! Benne vagyok!
Pályaudvaroktól milyen messze van? (keleti, nyugati)
Pályaudvaroktól milyen messze van? (keleti, nyugati)
Végülis, nem hangzik rosszul, az árak is tûrhetõek. Egy dolgot kéne megérdeklõdni, hogy darts vagy csocsó van e. Ha az nincs, akkor én nem megyek oda
Mennyire van a találkozó helyszínétõl?
Mennyire van a találkozó helyszínétõl?
Még szép, hogy emlékszem!
Ezért is tartom jó ötletnek a felvetésed, hogy legyen egy fix elõre lefoglalt hely az after partyra, fõleg látva hogy lehet csúcslétszám lesz, csak úgy bolyongani helyet keresve szombat éjszaka elég nehéz feladat lenne..
Szia! Emlékszel? Egyszer próbáltuk (a Blaháról mentünk ketten), de akkor nem volt elég hely. Elõre tudnék foglalni kellõ számú helyet!
Elég nagynak tûnik, jó választás! Szerintem is jó lenne ha lenne egy fix hely az after partyra, nem kell akkor keresgélni meg nyomorogni ha nincs hely.
Egy javaslat: Link
Reggel 4-ig nyitva, és elég jó árak
Ha ez a döntés születne, tudnék asztalt is foglalni! Üdv
Reggel 4-ig nyitva, és elég jó árak
Ahogy tanult barátom mondja, teljesen spontán a dolog, vacsi után felkeresünk egy kulturált helyet, ahova be is férünk, és ott leverjük a sátrat. Lehetõleg a pályaudvarokhoz közel
Sajnos nem tudok jönni a találkozóra, a következõ hetekben a családban van szükség rám.
Ez mindig spontán dolog. Vacsora után megbeszéljük ki jön, és akkor keresünk egy megfelelõ szórakozóhelyet/kocsmát. Legalábbis az elmult 2 évben így volt.
Az after partyval kapcsolatban van-e már valami elképzelés(hol lenne,kb.mikortól stb.)? Mi a párommal valószínûleg kihagyjuk a vacsorát,viszont az azt követõ kötetlen összeruccanáson részt vennénk
Azannya', ugrott a lazannya'!
Maradok az A menünél, gyarapítva a csirke egyeduralmat.
Maradok az A menünél, gyarapítva a csirke egyeduralmat.
Élve a változtatás lehetõségével, inkább "B" menüt kérek.
Köszönöm.
Köszönöm.
Így nekem is eldõlt, egyértelmûen szeretnék részt venni a vacsorán, méghozzá egy B menüvel alapoznám meg az estém 
Barátnõm is lehet, hogy jön, 21-ig mindenképpen jelezni fogom döntését
Barátnõm is lehet, hogy jön, 21-ig mindenképpen jelezni fogom döntését
Kedves vacsorát már megrendelõk és még ezen gondolkodók!
A szállodával történt megbeszélésünk alapján, miszerint valamelyik menü érdektelensége esetén cserére lehetünk jogosultak, foganatosítódott, bejelentés következik:
A B menü tételei ezekre lettek lecserélve:
Tárkonyos pulykaragu leves
Brassói aprópecsenye (sertéshúsból)
A már megrendelt menük is változtathatóak természetesen.
Az ez után jövõ változások holnap lesznek frissítve.
Várom a jelentkezéseket!
A szállodával történt megbeszélésünk alapján, miszerint valamelyik menü érdektelensége esetén cserére lehetünk jogosultak, foganatosítódott, bejelentés következik:
A B menü tételei ezekre lettek lecserélve:
Tárkonyos pulykaragu leves
Brassói aprópecsenye (sertéshúsból)
A már megrendelt menük is változtathatóak természetesen.
Az ez után jövõ változások holnap lesznek frissítve.
Várom a jelentkezéseket!
Közeleg a menüigénylési idõszak vége, így nyomatékosan megkérek minden részvételén gondolkodót a menüigényének elküldésére!
Szabolcs, nagyon egy rugóra járt az agyunk, he-he!
Szabolcs, nagyon egy rugóra járt az agyunk, he-he!
Aki a találkozón vacsorázni kíván, az ne feledkezzék meg arról, hogy jelentkezni szükséges! Kérem erre mindenki figyeljen oda, mert ha csütörtök éjfélig nem fut be a jelentkezés, akkor az igen tisztelt észlelõ társunknak nagy eséllyel maximum a'la carte fogyaszt.
Elrettentésül íme az étlap, jobb oldalt az ár, és valóban, ezek forintban vannak feltüntetve, nem rúpiában:
Link
Elrettentésül íme az étlap, jobb oldalt az ár, és valóban, ezek forintban vannak feltüntetve, nem rúpiában:
Link
Frissült, 12:4.
Az elmúlt évihez képest jóval kevesebben kértek idõarányosan menüt.
Ne feledjétek, hogy erre 100%-os biztonsággal már kevesebb mint egy hét áll rendelkezésre!
Az elmúlt évihez képest jóval kevesebben kértek idõarányosan menüt.
Ne feledjétek, hogy erre 100%-os biztonsággal már kevesebb mint egy hét áll rendelkezésre!
Egyelõre nincs hírem róluk, de Feri alapembernek számít
Most még a vizsgáimmal vagyok elfoglalva, így különösebb szervezés nincs, tali után lesz egy szokásos kis after, bárki jöhet, spontán szervezésû a dolog
Lehet, hogy kicsit lemaradtam, de Ferencékrõl van valami hir? (after-ügyben)
Sziasztok!
Még nekem se biztos a találkozó, mert ha lehet menni túlórázni, akkor e hónapban érdemes vállalnom egy két túlórát.
Kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek!
Üdvözlettel: Ágnes!

Még nekem se biztos a találkozó, mert ha lehet menni túlórázni, akkor e hónapban érdemes vállalnom egy két túlórát.
Kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek!
Üdvözlettel: Ágnes!
Rögzíttetem az igényt, köszönöm!
Holnap este frissül veled a lista.
Holnap este frissül veled a lista.
két fõ részére ha egyikük sem pártoló vagy egyesületi tag akkor 400 Ft ( fejenkét 200 ). A pártoló és egyesületi tagoknak természetesen ingyenes.
no mind1 nem mondok semmit biztosra. Ugyanis az sem kizárt hogy a melóba úgy osztanak be hogy szombat és lehet nem kéne rögtön a legelején cserélgetni. Mivel a meló 1 max 2 hét múlva indul addig nem tudok biztosat mondani így kaját se. Remélem 21-ig letisztul a dolog.
Látom hamarosan lesz a nagy találkozó. 
Én most semmiképp sem tudok menni, mert pont ezen a napon lesz egy teremfoci bajnokság (Vencel-kupa), amire már leadtuk a nevezést.
Elõre is jó szórakozást kívánok mindenkinek!
Én most semmiképp sem tudok menni, mert pont ezen a napon lesz egy teremfoci bajnokság (Vencel-kupa), amire már leadtuk a nevezést.
Elõre is jó szórakozást kívánok mindenkinek!
Jelen állást tekintve sajnos (?) nem tudok menni. Ma bedobták melóban, hogy mennem kell valutapénztáros/ügyintézõ tanfolyamra (amit 2006-ban megcsináltam -ugyanezt) jan. 22-tõl 5 héten át szombatonként Nyíregyházára.
Nincs benne semmi logika, de Kornélt legalább megkímélem a Találkozás örömétõl.
A logika híján viszont még maradt vajmi kevés esély, hiszen alapvetõen semmi értelme nincs a nyíregyházi okításnak.....
Idióta a világ, én mondom.
Nincs benne semmi logika, de Kornélt legalább megkímélem a Találkozás örömétõl.
A logika híján viszont még maradt vajmi kevés esély, hiszen alapvetõen semmi értelme nincs a nyíregyházi okításnak.....
Idióta a világ, én mondom.
Én 1 helyre igényt tartanék, ha lehetséges.
szerk.: Megvallom az igazat, hogy Kornél által szervezett tali utáni after-tali hangulatára is nagyon kíváncsi lennék.
Persze akkor hazafelé már nem veled utaznék autóval.
...de ezen még gondolkodom.
szerk.: Megvallom az igazat, hogy Kornél által szervezett tali utáni after-tali hangulatára is nagyon kíváncsi lennék.
...de ezen még gondolkodom.
Remek, tényleg egyre többen vagyunk mind a találkozóra, mind az afterre
Megyek én is (bár az út majdnem negyedóra lesz, szóval én is korán kelek
), de a menübõl (Takihoz hasonlóan) én sem választanék...
Talán van á la carte is... és persze a kihagyhatatlan after! Üdv.