Metnet találkozók
Akkor jelentkezem én is, csak én megyek itthonról, tehát 1 fõ és B menü, köszönöm szépen a részvételi lehetõséget!
Nekem anno nagyon tetszett.
Most pedig következik pár "ha":
-elvállalod?
-igen esetén tudunk-e résztvevõ (szándék) listát?
-én mit tudnék segíteni?
-elvállalod?
-igen esetén tudunk-e résztvevõ (szándék) listát?
-én mit tudnék segíteni?
Péntek reggelig lehet biztosan teljesülõ menüigényt jelezni!
Azaz kérünk minden vacsorán részt venni szándékozót a lehetõségük szerinti minél hamarabbi jelentkezésre!
A fórumba láthatóan Bluli és Ferencék vannak függõben.
Azaz kérünk minden vacsorán részt venni szándékozót a lehetõségük szerinti minél hamarabbi jelentkezésre!
A fórumba láthatóan Bluli és Ferencék vannak függõben.
Nehéz ilyenkor ilyen listát készíteni, sokan vannak akiknek utolsó pillanatban dõl el...
A betyárját! "B" menü szépen felzárkózott. Nem kizárt, hogy megelõzi.
Jani! Az ELTE különítmény nem akar kajálni? Korogni fog a gyomrotok és soványak lesztek!
Wetsom: a listán szereplõ D-Dunántúliak száma == 0.
< ? if($D_Dunantuliak_szama == 0) { print "Tessék jönni!"; } ? >
***
Még annyit, hogy feltettem a facebookra is a Link hozzászólásom linkjét, hogy ne keveredjen el. Ingyenes szállást én és bandibá is felajánlottunk. Szólok, hogy eddig senki sem érdeklõdött.
Jó éjt!
Jani! Az ELTE különítmény nem akar kajálni? Korogni fog a gyomrotok és soványak lesztek!
Wetsom: a listán szereplõ D-Dunántúliak száma == 0.
< ? if($D_Dunantuliak_szama == 0) { print "Tessék jönni!"; } ? >
***
Még annyit, hogy feltettem a facebookra is a Link hozzászólásom linkjét, hogy ne keveredjen el. Ingyenes szállást én és bandibá is felajánlottunk. Szólok, hogy eddig senki sem érdeklõdött.
Jó éjt!
Még három napig lehet biztosan teljesülõ menüigénylésre jelentkezni!
Így aki tud, jelezze még idõben!
Elhárultak a találkozó elõtt álló akadályok! Csatlakozom Paluihoz és Peti80-hoz, azaz a gyõri különítmény a megszokott erõsségben képviselteti magát a találkozón!
Jóska a "B" menüt választom! Privit is küldök! Köszönöm szépen!
Jóska a "B" menüt választom! Privit is küldök! Köszönöm szépen!
Többen kérdezték:
Lehet találkozói átvétellel árnyékolót (7.500 Ft) és csapimérõt (13.500 Ft) is rendelni.
rendeléseket e-hét péntek estig tudok úgy elfogadni, hogy a találkozóra el is készüljön.
Lehet találkozói átvétellel árnyékolót (7.500 Ft) és csapimérõt (13.500 Ft) is rendelni.
rendeléseket e-hét péntek estig tudok úgy elfogadni, hogy a találkozóra el is készüljön.
Mégegyszer elnézést
No akkor én is benevezek a vacsira. Az "A" menüt kérném szépen.
szerk.: Flurries, remélem mihamarabb te is leadod a menüigényedet!
szerk.: Flurries, remélem mihamarabb te is leadod a menüigényedet!
Bár az after is jónak ígérkezik, de ne felejtsük el, hogy mirõl is szól valójában a találkozó
A most 10 éves metnet és csapata, ismét egy jól összeállított szabadegyetemi programmal rukkolt elõ.
Nem hangulatot szeretnék rontani, csupán javasolnám, hogy aki az afterpartira megy, privát üzenjen Bandibának. Így megmarad a hely a fontos infóknak, és utazásszervezésnek stb...
Snowhunter!
Feliratkozom egy "B" menüre, ha már olyan jó irányba változtak a dolgok, hogy az egyik kedvencem került be
A most 10 éves metnet és csapata, ismét egy jól összeállított szabadegyetemi programmal rukkolt elõ.
Nem hangulatot szeretnék rontani, csupán javasolnám, hogy aki az afterpartira megy, privát üzenjen Bandibának. Így megmarad a hely a fontos infóknak, és utazásszervezésnek stb...
Snowhunter!
Feliratkozom egy "B" menüre, ha már olyan jó irányba változtak a dolgok, hogy az egyik kedvencem került be
Szép estét!
Kajázhatunk a Szeráj török étterembe is,ott csinálják az ország legfinomabb pitás gyrosait,és nem is drága.Link többször kajáztam már ott,és mindig vissza vágyok oda
Aztán lehet menni dartsozni csocsózni meg ilyenek.
Kajázhatunk a Szeráj török étterembe is,ott csinálják az ország legfinomabb pitás gyrosait,és nem is drága.Link többször kajáztam már ott,és mindig vissza vágyok oda
Aztán lehet menni dartsozni csocsózni meg ilyenek.
Csatlakozunk / mondjuk,jó lett volna biliárdozni,a párom mesteri játékos
/ ,de max.1 am -ig maradnánk,valamennyit pihennünk is kell délelõttig...
Szeke! Majd még hívlak,hol találkozzunk szo.reggel!
Szeke! Majd még hívlak,hol találkozzunk szo.reggel!
Az utópartin dolgozók a sok beírás miatt lassan a menükérelmeket is beírhatják, hisz láthatóan õk követik a lassan követhetetlen fórumot.
A miskolciak csipetnyi eséllyel csatlakozhatnak egyébként az elejére.
A miskolciak csipetnyi eséllyel csatlakozhatnak egyébként az elejére.
Létszám= 9 (Dom, bandiba, Cynthia+1, szeke, Zsolti, Trento+1, Coontac)
Jól alakul
lassan miénk lesz az egész...
Akik kocsival akarnak vas. menni, felajánlok egy padlón-alvást (hozott hálózsákban) és tisztálkodási lehetõségeket nálam (kb. 5 háznyira).
szerk: na meg egy after-after talit
Jól alakul
Akik kocsival akarnak vas. menni, felajánlok egy padlón-alvást (hozott hálózsákban) és tisztálkodási lehetõségeket nálam (kb. 5 háznyira).
szerk: na meg egy after-after talit
No sebaj, csatlakozunk!
(szeke és Zsolti)
Trento, persze! Tökéletes! Ti is csatlakoztok Bandibá különítményéhez?
Trento, persze! Tökéletes! Ti is csatlakoztok Bandibá különítményéhez?
Jó lesz a zsíros kenyér is,én és Zsuzsi/a párom/is mennénk.
Szeke,akkor nektek megfelel, ha szombaton, reggel 7 körül indulunk Szegedrõl?
Visszafele meg vas.délelõtt?
Szeke,akkor nektek megfelel, ha szombaton, reggel 7 körül indulunk Szegedrõl?
Visszafele meg vas.délelõtt?
Asszem félreértettél: a C-menüben nincs melegkonyha!
Zsiroskenyér, melegszendvics... és sok-sok folyékony kenyér
Létszám= 4 (Dom, bandiba, Cynthia+1)
Létszám= 4 (Dom, bandiba, Cynthia+1)
Maszek vacsinál nézd meg azt amit Bandibá linkelt lentebb. Zsíros kenyér meg egyebek
Bandibá, a maszek vacsi minket (Zsolti haverom és talán Trentó is) is érdekelne, és az árak is.
Dom, akkor itt nincs melegétel?
Dom, akkor itt nincs melegétel?
Nekünk is jó lesz!
Van 2 üres hely a kocsiba odafelé, ha valaki szeretne csatlakozni. Mi haza csak másnap jövünk.
Van 2 üres hely a kocsiba odafelé, ha valaki szeretne csatlakozni. Mi haza csak másnap jövünk.
Akkor nyitok egy maszek "C"-menü listát
Várok reakciókat! (létszám=2 Dom, bandiba)
Én benne vagyok, ha már csocsó van, akkor csak elleszünk
Karaokizni is szoktam itthon szombatonként, most max a helyszín lesz más
Ma beszéltem a Krúdy-s pultoscsajjal: asztalfoglalás rendben lenne, ha hétvégéig adok kb. létszámot. Foglalni mindenképpen kellene, mert 22-kor valami karaoke is kezdõdik, szóval lesznek...
Darts nincs (azért nem akkora hely: a lapjukon látható impozáns bárpulttal nagyjából azonos hosszúságú a beltér...), csocsó van. Mivel Nagykörút, pont megállóban (van éjszakai busz a Nyugati felé, a Keleti kb. negyedóra gyalog), szóval közlekedés azért jó.
Szóval döntés kéne
, hogy legyen kb. létszám... De más megoldás is érdekel, szivesen intézek máshová is foglalást! Üdv
szerk: én csak a viszonylag kedvezõ árak miatt mertem javasolni... na meg néhány háznyira lakok tõle
Szóval döntés kéne
szerk: én csak a viszonylag kedvezõ árak miatt mertem javasolni... na meg néhány háznyira lakok tõle
979/979A, ez Csepel és Újpalota között jár, én is ezzel szoktam haza jönni, megnéztem google térképen hol van a Telepes utca és látom, hogy közel van a Bosnyák térhez, ez a busz pedig ott megy el illetve a Rákospalota utcán is átmegy ami szintén közel van a Telepes utcához, elvileg neked ez a legjobb, ha a Baross utcához megyünk akkor át kell sétálni 1 megállót a Ferenc körúthoz és ott felszállsz, ha nem a Baross utcához megyünk akkor passz.
Köszi a kérdést, még max 2nap és letisztázódik minden s akkor hivatalosan leadom a jelentkezést.
Pestiek! Jól tudom,hogy a Blaha Lujza térrõl indul éjszakai buszjárat,Zugló/14.ker./irányába? Az after party helyszínérõl kellene majd valahogy eljutnom a Telepes u.-i szállásomhoz.