2026. június 23., kedd

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21770
Eddig 33fõ küldte el menüigényét.

Újra írom, péntek reggelig lehet jelentkezni.
#21769
Köszönöm, rögzítettem.
#21768
Akkor jelentkezem én is, csak én megyek itthonról, tehát 1 fõ és B menü, köszönöm szépen a részvételi lehetõséget!
#21767
Nekem anno nagyon tetszett. nevet Most pedig következik pár "ha":
-elvállalod?
-igen esetén tudunk-e résztvevõ (szándék) listát?
-én mit tudnék segíteni?
nevet
#21766
Köszönöm, rögzítettem!
#21765
Jóska én egy "A" menüre feliratkoznék. Köszi.
#21764
Igen, igen! vidám
#21763

Gondolom valami hasonlóra gondolsz.Link
2009-es volt, de csak elõzetes.
#21762
Péntek reggelig lehet biztosan teljesülõ menüigényt jelezni!
Azaz kérünk minden vacsorán részt venni szándékozót a lehetõségük szerinti minél hamarabbi jelentkezésre!


A fórumba láthatóan Bluli és Ferencék vannak függõben.
#21761
A jelenléti ívet aláírja minden elõadáson résztvevõ, azaz lesz!
#21760
Nehéz ilyenkor ilyen listát készíteni, sokan vannak akiknek utolsó pillanatban dõl el...
#21759
Ezek szerint most nem.
#21758
Igen, én, a találkozót követõen... nevet
#21757
Miért ne menne?
Pécsi/Tamási különítmény az nem Déldunántúl? zavarban hideg
#21756
Résztvevõi listát suszterol valaki?
#21755
Ne aggódj, van még két nap választani a menük közül. kacsint
#21754
Ajánlom is! kacsint

Más: A v. B menüvel ma délután jövök. nevet
#21753
A betyárját! "B" menü szépen felzárkózott. Nem kizárt, hogy megelõzi.
Jani! Az ELTE különítmény nem akar kajálni? Korogni fog a gyomrotok és soványak lesztek! nevet
Wetsom: a listán szereplõ D-Dunántúliak száma == 0.
< ? if($D_Dunantuliak_szama == 0) { print "Tessék jönni!"; } ? > nevet
***
Még annyit, hogy feltettem a facebookra is a Link hozzászólásom linkjét, hogy ne keveredjen el. Ingyenes szállást én és bandibá is felajánlottunk. Szólok, hogy eddig senki sem érdeklõdött.
Jó éjt!
#21752
Életem elsõ találkozója lesz, azaz ,én is megyek! nyelvnyujtas
#21751
Köszönöm, rögzítve!
#21750

Még három napig lehet biztosan teljesülõ menüigénylésre jelentkezni!

Így aki tud, jelezze még idõben!
#21749
Elhárultak a találkozó elõtt álló akadályok! Csatlakozom Paluihoz és Peti80-hoz, azaz a gyõri különítmény a megszokott erõsségben képviselteti magát a találkozón! laza
Jóska a "B" menüt választom! Privit is küldök! Köszönöm szépen! nevet
#21748
Nem fogsz unatkozni a hátralévõ estéken... nevet
#21747
Többen kérdezték:
Lehet találkozói átvétellel árnyékolót (7.500 Ft) és csapimérõt (13.500 Ft) is rendelni.
rendeléseket e-hét péntek estig tudok úgy elfogadni, hogy a találkozóra el is készüljön.
#21746
szomoru Teljes mértékben egyetértek... tényleg nagyhirtelen elszabadult itt a "mellékszervezés" szomoru bocsánat szomoru (már csak privire válaszolok...)
Mégegyszer elnézést
#21745
Így van, he-he!
#21744
Mármint nekem és Peti80-nak? Vagy ki a "mindkettõtöknek"? szegyenlos nevet
#21743
A Dél-Dunántúlról egyáltalán megy valaki??? zavarban
#21742
No akkor én is benevezek a vacsira. Az "A" menüt kérném szépen.
szerk.: Flurries, remélem mihamarabb te is leadod a menüigényedet! nevet


#21741
Köszönöm, rögzítettem mindkettõtöknek!
#21740
Bár az after is jónak ígérkezik, de ne felejtsük el, hogy mirõl is szól valójában a találkozó kacsint
A most 10 éves metnet és csapata, ismét egy jól összeállított szabadegyetemi programmal rukkolt elõ.
Nem hangulatot szeretnék rontani, csupán javasolnám, hogy aki az afterpartira megy, privát üzenjen Bandibának. Így megmarad a hely a fontos infóknak, és utazásszervezésnek stb... nevet

Snowhunter!
Feliratkozom egy "B" menüre, ha már olyan jó irányba változtak a dolgok, hogy az egyik kedvencem került be laza
#21739
Szép estét!
Kajázhatunk a Szeráj török étterembe is,ott csinálják az ország legfinomabb pitás gyrosait,és nem is drága.Link többször kajáztam már ott,és mindig vissza vágyok oda nevet
Aztán lehet menni dartsozni csocsózni meg ilyenek. nevet
#21738
Csatlakozunk / mondjuk,jó lett volna biliárdozni,a párom mesteri játékos nevet / ,de max.1 am -ig maradnánk,valamennyit pihennünk is kell délelõttig...
Szeke! Majd még hívlak,hol találkozzunk szo.reggel!
#21737
Az utópartin dolgozók a sok beírás miatt lassan a menükérelmeket is beírhatják, hisz láthatóan õk követik a lassan követhetetlen fórumot.
A miskolciak csipetnyi eséllyel csatlakozhatnak egyébként az elejére.
#21736
Létszám= 9 (Dom, bandiba, Cynthia+1, szeke, Zsolti, Trento+1, Coontac)
Jól alakul vidám lassan miénk lesz az egész...
Akik kocsival akarnak vas. menni, felajánlok egy padlón-alvást (hozott hálózsákban) és tisztálkodási lehetõségeket nálam (kb. 5 háznyira).
szerk: na meg egy after-after talit laza
#21735
Csatlakozom természetesen a C menühöz vidám
Szegedrõl ki jön vonattal szombat reggel?
#21734
No sebaj, csatlakozunk! vidám (szeke és Zsolti)

Trento, persze! Tökéletes! Ti is csatlakoztok Bandibá különítményéhez?
#21733
Jó lesz a zsíros kenyér is,én és Zsuzsi/a párom/is mennénk.
Szeke,akkor nektek megfelel, ha szombaton, reggel 7 körül indulunk Szegedrõl?
Visszafele meg vas.délelõtt?
#21732
Asszem félreértettél: a C-menüben nincs melegkonyha! laza Zsiroskenyér, melegszendvics... és sok-sok folyékony kenyér vidám
Létszám= 4 (Dom, bandiba, Cynthia+1)
#21731
Maszek vacsinál nézd meg azt amit Bandibá linkelt lentebb. Zsíros kenyér meg egyebeknyelvnyujtas
#21730
Bandibá, a maszek vacsi minket (Zsolti haverom és talán Trentó is) is érdekelne, és az árak is.

Dom, akkor itt nincs melegétel?
#21729
Nekünk is jó lesz!
Van 2 üres hely a kocsiba odafelé, ha valaki szeretne csatlakozni. Mi haza csak másnap jövünk. kacsint laza
#21728
Akkor nyitok egy maszek "C"-menü listát kacsint Várok reakciókat! (létszám=2 Dom, bandiba)
#21727
Én benne vagyok, ha már csocsó van, akkor csak elleszünknevet Karaokizni is szoktam itthon szombatonként, most max a helyszín lesz másvidám
#21726
Ma beszéltem a Krúdy-s pultoscsajjal: asztalfoglalás rendben lenne, ha hétvégéig adok kb. létszámot. Foglalni mindenképpen kellene, mert 22-kor valami karaoke is kezdõdik, szóval lesznek... vidám Darts nincs (azért nem akkora hely: a lapjukon látható impozáns bárpulttal nagyjából azonos hosszúságú a beltér...), csocsó van. Mivel Nagykörút, pont megállóban (van éjszakai busz a Nyugati felé, a Keleti kb. negyedóra gyalog), szóval közlekedés azért jó.
Szóval döntés kéne laza , hogy legyen kb. létszám... De más megoldás is érdekel, szivesen intézek máshová is foglalást! Üdv
szerk: én csak a viszonylag kedvezõ árak miatt mertem javasolni... na meg néhány háznyira lakok tõle vidám
#21725
Én se megyek sajnos. Jó szórakozást a résztvevõknek! nevet
#21724
Köszi!
#21723
979/979A, ez Csepel és Újpalota között jár, én is ezzel szoktam haza jönni, megnéztem google térképen hol van a Telepes utca és látom, hogy közel van a Bosnyák térhez, ez a busz pedig ott megy el illetve a Rákospalota utcán is átmegy ami szintén közel van a Telepes utcához, elvileg neked ez a legjobb, ha a Baross utcához megyünk akkor át kell sétálni 1 megállót a Ferenc körúthoz és ott felszállsz, ha nem a Baross utcához megyünk akkor passz.
#21722
Köszi a kérdést, még max 2nap és letisztázódik minden s akkor hivatalosan leadom a jelentkezést.
#21721
Pestiek! Jól tudom,hogy a Blaha Lujza térrõl indul éjszakai buszjárat,Zugló/14.ker./irányába? Az after party helyszínérõl kellene majd valahogy eljutnom a Telepes u.-i szállásomhoz. nevet

Utolsó észlelés

2026-06-23 19:46:18

Aba

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.