2026. június 23., kedd

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21820
Szia Józsi!

Ha már lehet, akkor két "A" menüt írj már fel légy szíves a részünkre. nevet
Köszönöm szépen. nevet
#21819
Már szóltam a MÁV-nak, hogy te is jössz, emiatt csak úgy felszállhatsz a vonatra kacsint
#21818
Nekem lenne kedvem, ha budapesti lennék, vagy ott tanulnék.
nevet
Jó túrázást Nektek!
#21817
Akinek holnap kedve ebben a szép, téli idõben egy kis pilisi gyalogtúrára, ne habozzon, hanem jöjjön!
Útvonal: Dobogókõ-Pilisszentlászló.
Indulás: Hévvel, Batthyány térrõl 9:18-kor. Alonso, Sazomux és jómagam is a Margit-hídnál szállunk fel 9:20-kor.
A végén természetesen nem maradhat el a jól megérdemelt közös vacsora semnevet
Ace ventura után szabadon: mindenkit HÍV A TERMÉSZET! kacsint
#21816
Ez nagyon jó hír, mivel éppen változás állt fel és a tesómmal fogunk aludni. Viszont megszeretném kérdezni a vacsora mikor lesz? olyan 6-7 körül? Mivel szeretek kicsit elõre tervezni és egy-két fix idõpontot megbeszélni. nevet
#21815
A találkozó utáni vacsorára meghosszabbítottuk a jelentkezési lehetõséget, kedd reggelig még lehet menüigényt leadni!
#21814
Félreértés ne essék, nem akartam élcelõdni Mordokkal, csak nem értettem hogy õ maga miért van duplázva beírva.
#21813
Lelekben veletek tartok, az mar 3 akkor vidám
#21812
Elõzetes tervek alapján Dobogókõ-Pilisszentlászló útvonal lenne, de ez még a jelentkezõk igényeinek megfelelõen módosíthatókacsint
#21811
Hát laza én elég izléstelennek érzem a "Mordok és párja" diszkussziót duhos
Mordok párja tényleg egy nagyon kedves kis hölgy (valszeg többen is találkoztatok már vele)
Én szivesen várom õket! nevet kiváló emberek!
#21810
Sziasztok!

Szombaton megyek a talira.
Vacsorát nem kérek.

Üdv: Sprinterx2
#21809
Eddig mi ketten! nevet Vasárnap nekem jó lenne, az idõ is jó lesz.
Nagy eséllyel Dávid is ráér szerintem. Meg jöhetnének a többiek is. nevet
#21808
Nem is tudhattad, hisz magamban álmodtam/álmodom meg az ellentúrátkacsint
Mekkora lenne rá az igény? kik jönnének?
#21807
Eskü most sem tudtam Róla... nevet Lehet nem leszek már neten vasárnapig, rámírnál, vagy szólnál telón? Köszi. nevet
#21806
Leelõztél, tervezés alatt... kacsint
#21805
Vasárnap egy rövid túra itt a Budai-hegyekben vagy a Pilisben?
Szép napsütéses idõ lesz.
Na? nevet
#21804
és valóban... Mordoknak mindenféle párja lehet.
#21803
Bárki jön Mordokkal, abban a pillanatban a párja lesz. kacsint
#21802
Mordok és párja, az két fõ, Mordok és Mordok+1 is két fõ. Lehetett volna Mordok párját is írni, csak abban nincs semmi poén. Meg azt sem lehet biztosan tudni, hogy a párját hozza, lehet hogy unokatestvérét, fõnökét, szomszédját stb... Mondjuk az még jobb lett volna hogy csak az a neve, hogy +1, lehetne találgatni kihez tartozik...
#21801
De van külön Mordok is.
#21800
Vacsorát még nem tudom, estig eldöntöm, hogy rendelek-e. nevet
#21799
Na ne viccelj! Ha kell összedobjuk, de komolyan! Ott a helyed!
#21798
Nekem sajnos pénzügyi okokból csak punk-burger fog jutni,úgyhogy a menürõl fájó szívvel le kell mondanom szomoru
#21797
Naa, tudom, hogy beszéltük, de nem gondoltam volna, hogy el is jössz, örülök nekinevet
#21796
vidám
#21795
Nocsak, kellemes meglepetés.
Vacsora?
#21794
Asszem most én is elmegyek a talira. nevet Rég voltam már. Meg hiányzik a társaság, akikkel úgy együtt szoktam lenni. nevet
#21793
És a "B"-be neme lehetne-e egy tisztességes rántott húst kérni, féláron, a brassói elõtt? laza
#21792
Tényleg, remek, akkor élek vele! nevet Köszi!
#21791
Nem.
Ellenben KP örömmel elcseréli veled!
#21790
Köszönöm. Az A -hoz nem lehet a B levesét kérni?
#21789
Azt hiszem, bölcs döntés volt változtatni, így nagyon szép számmal összegyûlünk a kötetlen vacsorán, ahol mindig nagyon jó a hangulat nevet Aki még nem kért menüt, az tegye meg tétjeit, nem bánja meg! nevet
#21788
A brassói adta meg ezt a löketet dolgoknak, a végén még én is ráálltam.
#21787
Komoly! Átvette a "B" a vezetést.
Ha maradt volna a zöldséges lasagne, akkor ilyen nem fordulhatott volna elõ.
laza
A "B" menüt választók a meglepetést a találkozó napján kapják, vagyis a vacsorájuk mégis lasagne lesz. kacsint laza vidám
#21786
Köszönöm, rögzítettem!
#21785
Megyek én is, A kaját kérek.
#21784
Holnap reggel lezárul a menürendelési határidõ!

Így aki tud még jelentkezni, addig tegye meg!
Biztonsági tartalékot fenntartunk, ám csak néhányat.

Bandibá: A miskolciak az elejéére lehet csatlakoznak.
#21783
Sajnos még egyszer be kell zavarnom "after" ügyben havazas (bocs)
Idáig 10 fõ igazolt, erre foglalnék asztalt a Krúdy-ban...
Ha még valakit érdekel: szombatig jelezze priviben! Köszönettel
#21782
Természetesen.
#21781
Rendben. nevet
A vacsorát köszönjük szépen, de kihagyjuk idén. Legalábbis a párom és én. nevet
#21780
Nem látom akadályát.
Vacsoraügyben fejlemény?
#21779
A-Met (pártolói) tagdíj befizetésére lesz lehetõség a találkozó elõtt/után?
#21778
Köszönöm, rögzítem!
#21777
A barátnõjével jön, értelemszerûen azért van mellette a +1fõ megjelölés.
#21776
Szombati napon a környék utcái ingyenesen parkolhatók, de a közelben van a felvonulási téri nagy parkoló is.
#21775
Esetleg vmi ingyenes parkolási lehetõség merre adódik ott?
#21774
Mordok kétszer eszik? vidám
#21773
Jóska, egy "B" menüt írjál be nekem is, légy szíves!
#21772
Köszönöm, rögzítettem nektek a két "B" menüt!
#21771
Helló! Barátnõmmel érkezünk a találkozóra és mindketten "B" menüt igényelnénk.
Tehát:
lebecool "B"
TLT "B"

Köszönjük! nevet

Utolsó észlelés

2026-06-23 17:35:18

Budapest IV. - Káposztásmegyer

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.