Metnet találkozók
Szia Józsi!
Ha már lehet, akkor két "A" menüt írj már fel légy szíves a részünkre.
Köszönöm szépen.
Ha már lehet, akkor két "A" menüt írj már fel légy szíves a részünkre.
Köszönöm szépen.
Már szóltam a MÁV-nak, hogy te is jössz, emiatt csak úgy felszállhatsz a vonatra
Nekem lenne kedvem, ha budapesti lennék, vagy ott tanulnék.
Jó túrázást Nektek!
Jó túrázást Nektek!
Akinek holnap kedve ebben a szép, téli idõben egy kis pilisi gyalogtúrára, ne habozzon, hanem jöjjön!
Útvonal: Dobogókõ-Pilisszentlászló.
Indulás: Hévvel, Batthyány térrõl 9:18-kor. Alonso, Sazomux és jómagam is a Margit-hídnál szállunk fel 9:20-kor.
A végén természetesen nem maradhat el a jól megérdemelt közös vacsora sem
Ace ventura után szabadon: mindenkit HÍV A TERMÉSZET!
Útvonal: Dobogókõ-Pilisszentlászló.
Indulás: Hévvel, Batthyány térrõl 9:18-kor. Alonso, Sazomux és jómagam is a Margit-hídnál szállunk fel 9:20-kor.
A végén természetesen nem maradhat el a jól megérdemelt közös vacsora sem
Ace ventura után szabadon: mindenkit HÍV A TERMÉSZET!
Ez nagyon jó hír, mivel éppen változás állt fel és a tesómmal fogunk aludni. Viszont megszeretném kérdezni a vacsora mikor lesz? olyan 6-7 körül? Mivel szeretek kicsit elõre tervezni és egy-két fix idõpontot megbeszélni.
A találkozó utáni vacsorára meghosszabbítottuk a jelentkezési lehetõséget, kedd reggelig még lehet menüigényt leadni!
Félreértés ne essék, nem akartam élcelõdni Mordokkal, csak nem értettem hogy õ maga miért van duplázva beírva.
Elõzetes tervek alapján Dobogókõ-Pilisszentlászló útvonal lenne, de ez még a jelentkezõk igényeinek megfelelõen módosítható
Hát
én elég izléstelennek érzem a "Mordok és párja" diszkussziót
Mordok párja tényleg egy nagyon kedves kis hölgy (valszeg többen is találkoztatok már vele)
Én szivesen várom õket!
kiváló emberek!
Mordok párja tényleg egy nagyon kedves kis hölgy (valszeg többen is találkoztatok már vele)
Én szivesen várom õket!
Eddig mi ketten!
Vasárnap nekem jó lenne, az idõ is jó lesz.
Nagy eséllyel Dávid is ráér szerintem. Meg jöhetnének a többiek is.
Nagy eséllyel Dávid is ráér szerintem. Meg jöhetnének a többiek is.
Nem is tudhattad, hisz magamban álmodtam/álmodom meg az ellentúrát
Mekkora lenne rá az igény? kik jönnének?
Mekkora lenne rá az igény? kik jönnének?
Eskü most sem tudtam Róla...
Lehet nem leszek már neten vasárnapig, rámírnál, vagy szólnál telón? Köszi.
Vasárnap egy rövid túra itt a Budai-hegyekben vagy a Pilisben?
Szép napsütéses idõ lesz.
Na?
Szép napsütéses idõ lesz.
Na?
Mordok és párja, az két fõ, Mordok és Mordok+1 is két fõ. Lehetett volna Mordok párját is írni, csak abban nincs semmi poén. Meg azt sem lehet biztosan tudni, hogy a párját hozza, lehet hogy unokatestvérét, fõnökét, szomszédját stb... Mondjuk az még jobb lett volna hogy csak az a neve, hogy +1, lehetne találgatni kihez tartozik...
Nekem sajnos pénzügyi okokból csak punk-burger fog jutni,úgyhogy a menürõl fájó szívvel le kell mondanom
Naa, tudom, hogy beszéltük, de nem gondoltam volna, hogy el is jössz, örülök neki
Asszem most én is elmegyek a talira.
Rég voltam már. Meg hiányzik a társaság, akikkel úgy együtt szoktam lenni.
És a "B"-be neme lehetne-e egy tisztességes rántott húst kérni, féláron, a brassói elõtt?
Azt hiszem, bölcs döntés volt változtatni, így nagyon szép számmal összegyûlünk a kötetlen vacsorán, ahol mindig nagyon jó a hangulat
Aki még nem kért menüt, az tegye meg tétjeit, nem bánja meg!
A brassói adta meg ezt a löketet dolgoknak, a végén még én is ráálltam.
Komoly! Átvette a "B" a vezetést.
Ha maradt volna a zöldséges lasagne, akkor ilyen nem fordulhatott volna elõ.
A "B" menüt választók a meglepetést a találkozó napján kapják, vagyis a vacsorájuk mégis lasagne lesz.
Ha maradt volna a zöldséges lasagne, akkor ilyen nem fordulhatott volna elõ.
A "B" menüt választók a meglepetést a találkozó napján kapják, vagyis a vacsorájuk mégis lasagne lesz.
Holnap reggel lezárul a menürendelési határidõ!
Így aki tud még jelentkezni, addig tegye meg!
Biztonsági tartalékot fenntartunk, ám csak néhányat.
Bandibá: A miskolciak az elejéére lehet csatlakoznak.
Így aki tud még jelentkezni, addig tegye meg!
Biztonsági tartalékot fenntartunk, ám csak néhányat.
Bandibá: A miskolciak az elejéére lehet csatlakoznak.
Sajnos még egyszer be kell zavarnom "after" ügyben
(bocs)
Idáig 10 fõ igazolt, erre foglalnék asztalt a Krúdy-ban...
Ha még valakit érdekel: szombatig jelezze priviben! Köszönettel
Idáig 10 fõ igazolt, erre foglalnék asztalt a Krúdy-ban...
Ha még valakit érdekel: szombatig jelezze priviben! Köszönettel
Rendben. 
A vacsorát köszönjük szépen, de kihagyjuk idén. Legalábbis a párom és én.
A vacsorát köszönjük szépen, de kihagyjuk idén. Legalábbis a párom és én.
A-Met (pártolói) tagdíj befizetésére lesz lehetõség a találkozó elõtt/után?
A barátnõjével jön, értelemszerûen azért van mellette a +1fõ megjelölés.
Szombati napon a környék utcái ingyenesen parkolhatók, de a közelben van a felvonulási téri nagy parkoló is.
Helló! Barátnõmmel érkezünk a találkozóra és mindketten "B" menüt igényelnénk.
Tehát:
lebecool "B"
TLT "B"
Köszönjük!
Tehát:
lebecool "B"
TLT "B"
Köszönjük!