Metnet találkozók
Ajj de kár, a legjobb arc lemarad a taliról
Pedig jó lett volna talizni.
ÁÁÁ nem hiszem el
Sajnos a hétvégén a leendõ új munkahelyeim után kell koslatnom, behívást kaptam szombat délelõttre és vasárnapra is
Úgyhogy sajna ez a tali is ugrik számomra,pedig már elkezdtem rá készülõdni tegnap
Sajnálom,hogy nem tudok ott lenni.
Ilyen az én formám mostanában.
Igazán ideges akkor leszek,ha ennek tetejébe nem is vesznek fel dolgozni
Ilyen az én formám mostanában.
Igazán ideges akkor leszek,ha ennek tetejébe nem is vesznek fel dolgozni
Valaki fog jönni esetleg ezzel a vonattal? Link
Csak azért mert mi ezzel megyünk a barátnõmmel és hát ha valaki jönne nem lenne unalmas az út
Csak azért mert mi ezzel megyünk a barátnõmmel és hát ha valaki jönne nem lenne unalmas az út
Sajnálom, hogy nem tudok ott lenni, de sajna egyedül menni elég rossz lett volna.
Jó szórakozást nektek !
Jó szórakozást nektek !
Nagyon jó ötlet! Köszönjük!
Ha nem találsz megfelelõ képeslapot, ki is lehetne nyomtatni A4-esben valami jó kis idõjárási eseményrõl készült fotót.
Ha nem találsz megfelelõ képeslapot, ki is lehetne nyomtatni A4-esben valami jó kis idõjárási eseményrõl készült fotót.
Sziasztok!
Jön valaki a találkozóra kocsival úgy, hogy Mezõtúrt (a rév környékét) útba tudja ejteni? - és hátsó egyterûvel, amibe egy 70 cm-es élhosszúságú kockába írható tárgy (egy hõmérõházikó) belefér.
Vagy: olyan útvonalon, amitõl a környék nincs messze, mert egy találkozási pontra talán ki tudnák vinni.
Esetleg: jár-e addig valaki arra, hogy Pest környékére jön vissza? (itt már érte megyek)
Elõre is kösz' - nagy segítség lenne!
Jön valaki a találkozóra kocsival úgy, hogy Mezõtúrt (a rév környékét) útba tudja ejteni? - és hátsó egyterûvel, amibe egy 70 cm-es élhosszúságú kockába írható tárgy (egy hõmérõházikó) belefér.
Vagy: olyan útvonalon, amitõl a környék nincs messze, mert egy találkozási pontra talán ki tudnák vinni.
Esetleg: jár-e addig valaki arra, hogy Pest környékére jön vissza? (itt már érte megyek)
Elõre is kösz' - nagy segítség lenne!
Jó reggelt!
Akkor látom az ötlet elnyerte tetszéseteket, aminek nagyon örülök.
Mai is akkor már nézelõdök, hátha találok valami jó képeslapot.
Akkor látom az ötlet elnyerte tetszéseteket, aminek nagyon örülök.
Mai is akkor már nézelõdök, hátha találok valami jó képeslapot.
Ha csináljátok akkor én nem, kettõ felesleges. Én csak a hozzám érkezõ privikbõl értesültem.
Gondolom ilyesmi, de már Bluli meg Tomka csinálja, bár nem baj ha több is van
Nem tud jönni sajna. Úgy volt, hogy velük megyek kocsival, de közbejött neki valami...
Te jössz? Régen láttam a fejed.
Koczkás: Ezt csináljuk mi is, már párszor lent le van írva, de akkor lesz 2 térkép.
Te jössz? Régen láttam a fejed.
Koczkás: Ezt csináljuk mi is, már párszor lent le van írva, de akkor lesz 2 térkép.
Már folyamatban van az elkészítése... Tomkával megosztottuk a munkát. 
______
Más: Szûk környezetembõl valszeg egyedül megyek a talira...
______
Más: Szûk környezetembõl valszeg egyedül megyek a talira...
Kaptam két privit is, hogy ki honnan érkezik a találkozóra.
Most én nem tudok valamit, vagy igény lenne a térképre, vagy mi is van? Nem igazán vagyok képben.
Most én nem tudok valamit, vagy igény lenne a térképre, vagy mi is van? Nem igazán vagyok képben.
Nyuli biztos nagyon örülne egy ilyen kezdeményezésnek, nagyon támogatom, és ha tudok segíteni, szóljatok! 
Örülök Templar és digiptr részvételének is, igen szép számmal összegyûlünk szombaton
Mindjárt itt van!!!
Örülök Templar és digiptr részvételének is, igen szép számmal összegyûlünk szombaton
Én is megyek a találkozóra Templarral. Vacsorát nem kérünk. Pátyról indulunk 9 óra körül kocsival.
Meg is lehetne oldani úgy, hogy regisztrációkor aki kívánja, az aláírhatja a képeslapot. 
Támogatom a felvetést!
Támogatom a felvetést!
Hát igen.
Szeretnék kérdezni tõletek valamit!
Nem tudom gondoltatok-e valamit Nyulinátornak adni?
Nekem lenne egy ötletem, amit Bálint szerint is jó.
Egy óriás képeslapot a résztvevõk aláírásával elküldenénk neki. Szerintem örülne neki, hogy gondolunk rá és valami maradandó is lenne a kezében, az sms-en kívül. Hogy mégis csak gondolt rá a MetNet társaság.
Természetesen, ha valamit kitaláltatok már vagy van jobb ötlet, esetleg ez nem elég jó akkor nem szóltam. Viszont szerintem illene valamivel meglepni. Esetleg, ha ez már megtörtént, akkor lekéstem az ötletemmel róla.
Ha belegyeztek, jó ötletnek találjátok, akkor majd pénteken szét nézek és valami jók kis képeslapot viszek a talira, ha itt nem találok Bp-n még szombaton meglehet nézni.
Szeretnék kérdezni tõletek valamit!
Nem tudom gondoltatok-e valamit Nyulinátornak adni?
Nekem lenne egy ötletem, amit Bálint szerint is jó.
Egy óriás képeslapot a résztvevõk aláírásával elküldenénk neki. Szerintem örülne neki, hogy gondolunk rá és valami maradandó is lenne a kezében, az sms-en kívül. Hogy mégis csak gondolt rá a MetNet társaság.
Természetesen, ha valamit kitaláltatok már vagy van jobb ötlet, esetleg ez nem elég jó akkor nem szóltam. Viszont szerintem illene valamivel meglepni. Esetleg, ha ez már megtörtént, akkor lekéstem az ötletemmel róla.
Ha belegyeztek, jó ötletnek találjátok, akkor majd pénteken szét nézek és valami jók kis képeslapot viszek a talira, ha itt nem találok Bp-n még szombaton meglehet nézni.
Nah, már bõven több, mint a társaság fele kész van.
Tomkával jól megosztottuk a munkát...
Oké, igen gondoltam rá, hogy elkezdem elõre egy-két tuti személyt, pl. akik fent vannak menüválasztásos listán. 
De közösen is csinálhatjuk, de akkor részletek pm-ben és msn-en.

Johnas: természetesen, szerintem, ha kell valami nyugodtan szóljatok szívesen segítek/ünk. Csak meg kell engedni egy privit és, ha idõnk is engedi és tudunk is segítünk.
Az oldalon is vagy majd a helyszínen. Mi olyan 9, negyed 10-re érünk a tali helyszínre, mivel 8:20-ra ér a busz a Népligetbe.
De közösen is csinálhatjuk, de akkor részletek pm-ben és msn-en.
Johnas: természetesen, szerintem, ha kell valami nyugodtan szóljatok szívesen segítek/ünk. Csak meg kell engedni egy privit és, ha idõnk is engedi és tudunk is segítünk.
Öröm látni a sok önkéntest.
Ha további erõt és energiát éreztek magatokban, másban is lehet segíteni...
Esetleg most is el lehet kezdeni, akirõl tudni, hogy jön, én is szívesen megcsinálnám, esetleg közösen is oké.
Nyertél egy hangszórót.
Feladat adott, önkéntes humán beszerezve.
Várjuk majd.
Feladat adott, önkéntes humán beszerezve.
Várjuk majd.
Ez sem teljesen igaz szerintem, mivel nem tudjuk teljes pontossággal megmondani ki fog érkezni, csak tervezett lista van.
De ha meglesz a teljes lista ki volt ott, nagyon szívesen megcsinálom.
Az túlzás, hogy le lett szavazva. Inkább senki sem vette a fáradtságot/idõt, hogy megcsinálja (beleértve magamat is).
Mint írta Topi a találkozó után a megjelentek listája nyilvános lesz, és abból majd lehet szépen csinálni egy térképét.
Ez a kérdés már felmerült egyszer de le lett szavazva
Mivel kitudja hogy ki fog még az utolsó pillanatban beesni az elõadásokra.
Majd utána esetleg.
Mivel kitudja hogy ki fog még az utolsó pillanatban beesni az elõadásokra.
Majd utána esetleg.
Afterparty: 12 hely foglalva a Krúdy-ban este 9-tõl záróráig (reggel 4), a csocsó mellett
Mivel volt lemondás, jelenleg 8-an vagyunk, szóval még van hely! Karaoke este 10-kor kezdõdik. Üdv.
Sziasztok - jön valaki a találkozóra kocsival úgy, hogy Mezõtúrt (a rév környékét) útba tudja ejteni, és hátsó egyterûvel, hogy egy 70 cm-es élhosszúságú kockába írható tárgy (hõmérõházikó) belefér? Nagy segítség lenne!
Én nem hiszem, botrányosak lettek a képek illetve valami mindig lemaradt, de az ég az benne van...
Holnap reggel végleg lezárul a menüigénylés meghosszabbított határideje!
Onnantól már csak a minimális biztonsági tartalék marad, ami nem garantál sem biztos menüt, sem választékot.
Onnantól már csak a minimális biztonsági tartalék marad, ami nem garantál sem biztos menüt, sem választékot.
Köszönet a résztvevõknek a mai kirándulásért, kellemes séta volt a télben, a végén pedig Kisrigó már a tavaszi túrák emlékét idézte
Hát
foglaljak többet? Szerintem a 12 helyen el fogunk férni többen is
A miskolciak is befuthatnak (csak a buli elejére) ám sajnos mi biztsoat csak aznap tudunk mondani.
A Krúdy-afterpartyra 11-en "regisztráltak"
Még ma este foglalok asztalt 12 fõre (azért az egy tucat
) , és holnap jelzem az eredményt. Üdv.