2026. június 23., kedd

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21920
Sajnálattal kell közöljük veletek eme utolsó pillanatban hogy a pécsi különítmény egészségügyi okok miatt nem tud részt venni a találkozón.

A résztvevõknek ezúton kívánunk kellemes találkozót, jó idõtöltést.

Üdv nektek: Topi, Metwolf, Cauchy, TLT és Lebecool
#21919
Azért nem írta senki, mert számtalan italmérõ egység van az útvonalon nevet

Innen jut eszembe, hogy sajnos én nem tudok maradni az utóiszogatáson, mivel a cimbi születésnapi züllése holnapra lett által téve. Viszont cserében "élvezhetitek" a társaságom holnap egész nap hideg
#21918
Kár, hogy senki nem írt olyat, hogy mennyi kocsma esik útba a helyszínig. De én nem is fogok, mert csak egy kis vidéki ..... vagyok, jó lesz, ha nem traktorral megyek a talira. nevet
#21917
Húúú, köszönöm az alternatív megoldásokat, Ferivel majd döntünk vidám

Taki, bízz bennünk laza
#21916
Kornél, én Nanovichéra szavaznék, az a leggyorsabb. nevet
#21915
72-és trolival a Podmaniczky u. sarkától ( posta oldala) a Hõsök teréig és onnan kb. 8-10 perc séta. nevet
#21914
Élõ közvetítésféle lesz vajh?
#21913
Nem vagyok pesti, de....
"kék" metróval 2 megálló a Deák-térig, majd ott átszállás a kisföldalattira és 6 megálló.
Én ezt választanám, mivel szeretek metrózni. vidám
---------------------
Helló palui! nevet
#21912
Ha van idõd, és társaságod, a legegyszerûbb mód a séta: Link 26perc-et ír... és 2km-t. kacsint
#21911
Ha nem akarsz gyalogolni, akkor 4-6 villamossal 1 megálló az Oktogonig, majd onnan a M1-gyel (Földalatti) 3 megálló a Bajza utcáig.
#21910
Nyugati pályaudvartól mi a legegyszerûbb és leggyorsabb útvonalterv a helyszínig?
#21909
Szerencsére egy kényelmes 6:40-es indulással megússzuk a reggelt meteorral, így is lesz egy szûk óránk átszambázni a Keletibõl. A vacsorán most nem maradunk, így is kötelezõ ünnepnapról "lógunk" (Civitas Fortissima)... (No meg holnap koncert, az elsõ az évben. :-)))
#21908
Köszi a gyors választ! Gondolom a portások segítenek majd. A biciklitolvajok ellen nem, de a hideg ellen lehet védekezni. nevet Már egy jó ideje lejárt a bkv bérletem és biciklivel járok.

Szilárd! Per pillanat már buszon ülök, amin van vifi és telefonról írok, kb 3/4 6-ra érek fel. Ha a 70cm-es tárgy befért volna a csomagtartóba szívesen - még ma - elvittem volna Pestig, ugyanis a komp néhány km-re van Szarvastól. Ha fontos írj pü-t pod-nak hogy jön-e.
Sziasztok, remélem minél több emberrel találkozhatok majd, a betegeknek pedig jobbulást!
#21907
Én se megyek holnap (mint már írtam korábban), jó szórakozást a résztvevõknek!
Nyulinak meg kitartást, jobbulást és még minden jót! nevet
#21906
Meg oldjuk. nevet
Szerintem szimplán a Sipi név is szerepel majd a képeslapon, akik üdvözlik Õt.
Taki: Köszi, és majd szólok, de nem hiszem, hogy elfogod felejteni oda adni. nevet
#21905
Az épületbe nem valószínû, de szerintem van nekik kerékpár tartójuk, de esélyes, hogy kültéren. Lopástól nem esélyes, tekintve hogy portaszolgálat van-habár ma már ez sem garancia- viszont a hidegtõl több mint valószínû hogy szükséges tartanod.
#21904
Per pillanat vidéken vagyok, de ma vissza kell jönnöm, mert a középsõ tesó sielni megy a barátjával Eplénybe és nálam van a sínadrág.
Holnap jövök, persze biciklivel, csak kérdés: beengedik-e az épületbe?
#21903
Bandibá, a megszálló hadsereg ugye vigyen hálózsákot? vidám
#21902
A barátodnak boldog születésnapot! De essél csak be, várunk ám. nevet
#21901
Egy-két lemondás után frissült menüigénylési lista.
Mindkét menübõl 25-25 lett rendelve, így két db "A" illetve három db "B" menü még rendelkezésre áll.
#21900
Ó te szentséges fotongáz! Bennem most realizálódik, hogy ma van az egyik legjobb barátom születésnapja és bár ezt eddig is tudtam, de azon nem gondolkodtam el, hogy az ebbõl következõ ma esti események szinte összeegyeztethetetlenek egy reggeli találkozóra indulással laza Lehet, hogy csak délutánra esek be (szó szerint) nevet
#21899
Én is sajnálom.
És, ha még azt is tudnád, hogy az okok kapcsolatba hozhatóak a csapatsportágakkal és igen erõs szegedi faktor is szerepel benne, akkor te is annyira dühös lennél, mint én. Csak annit, hogy a december 11.-i furduló többször a szegediek miatt halasztott bajnoki meccsét játsszuk szombaton a Szeged ellen.
#21898
szomoru
#21897
Tetszik a kezdeményezés, és csak annyit tennék/kérnék hozzá, hogy esetleg említsétek meg valahogy a képeslapon az elmenni nem tudók jókívánságait is.
Például én sem tudok most ott lenni a találkozón, így a képeslapot nem tudom majd aláírni, de a jókívánságaimat ezúton is nagyon szívesen kifejezném Nyuli felé. Gondolom vannak még így mások is, szóval gondoljátok át ezt is. nevet
#21896
A matricákat, ha nem találnám, vagy elfelejteném, mert képes vagyok rá mostanában, a laptop táskámba már bekészítettem. szegyenlos Kérd majd tõlem, légyszi. nevet
#21895
Végre egy olyan év, amikor a horgászegyesületem közgyûlése nem ütközik a szabadegyetem idõpontjával, így el tudtam volna menni rá, azonban ma reggelre közbeszóltak a vírusok, mert rendesen elkapott a hányás és a hasmenés meg a 39 fokos láz, így sajnos az idén sem tudok részt venni rajta.
#21894
Igen az tökéletes lesz. Köszi nevet
Hát Ákos ez most nem Ausztrália felé fogja venni azt irányt, hanem Bécs felé. laza De azért mindennap várd, lehet eltéved. vidám

Juj de jó már csak 24 óra ás már valahol félúton leszünk. vidám
#21893
Igen, jövök. Hát, éppenséggel meg tudnám, de ahhoz nekem korábban kellene indulnom. Majd megnézem azért a menetrendet, de szerintem akkor majd ott találkozunk. nevet
#21892
Micimaci se jön?
#21891
Nekem ugy is jo, ha csak alairjatok, de ha matrica is van rajta az csucs, varom vidám
#21890
Nyomozok! kacsint
#21889
Valaki lesz majd szombaton reggel 8:35-kor a déli pályaudvaron? Vagy esetleg akörül beérkezõ személy? Mert az jöhetne velünk majd a talira onnan nevet
#21888
Az én szavazatom nem ér semmit, mivel nem leszek ott a találkozón, de remélem a miniszoknyásat választottad. nyelvnyujtas
#21887
Van, amit az árnyékolókra teszek. Viszek magammal metnetes matricát. nevet
#21886
Oks oks. nevet

Mondjuk arra gondoltam, ha lehetséges Amet néven adjuk fel, hogy ne az én nevem vagy másé szerepeljen hisz ezt mindenki küldi, aki aláírja. És nem tudom van-e metnet-es matricánk, abból lehet egyet rányomhatnánk, nem mintha mi felejthetõk vagyunk, csak még is. nevet
De a többi részlet majd elég akkor, ha már aláírások rajta vannak. nevet
#21885
Naná vidám hiszen Õ after-alapitó tag! és már "regisztrált" is! Ha összejöttök a szegedi vonaton (legjobb tudásom Szekéék is onnan jönnek kacsint , hát meglehet, "before party" is lesz havazas
szerk: küldök neked is reg. afterosokat!
#21884
Az after partyra Te is jössz?
#21883
De én is vonattal megyek, úgyhogy majd telón vagy msn-en rád írok és letisztázzuk, nem fogsz egyedül menni ne aggódjnevet
#21882
Szuper! A cím miatt ne aggódj, az aláírás után mehet is a postára. nevet
#21881
Az gáz, ha azokat az embereket is beleszerkesztettem a térképbe tegnap, akik ma lemondták? Mert újat kezdeni elég macerás lenne...
#21880
Jé te is gyûsz a talira?vidám Hát nekünk ez kicsit problémásabb lenne,mert már pár emberrel levan fixálva az érkezési idõpont.Te nemtudod valahogy megoldani,hogy arra a vonatra kerüljél fel amelyiken mink leszünk?nevet
#21879
Feriék?
#21878
Sikerült találnom egy óriás képes lapot. nevet
4 fajta volt. Ebbõl 2 szerelmes egy pedig ilyen miniszoknya, a negyedik pedig egy aranyos virágocska, ami mosolyog. Azért megkérdeztem az eladót, hogy szerinte jó-e és igen meg egy pár ember véleményét is kikértem, és szerintük is jó lesz. Remélem nektek is és Nyulinak is fog tetszeni. + vettem egy 0.7-es erõsséggel fogó tollat mellé, hogy egységes legyen az aláírás rajta, de tõlem lehet különbözõ tollal is.
Viszont a címét ilyesmit nem tudok, így lehet akkor azt, aki tudja és meg is tenné, hogy elküldi annak majd örülnék. nevet
Én úgy ítélem meg, hogy jó lesz és rá is fog férni jó pár aláírás. nevet
***

Nem kéne nyám-nyiláskodni mi is fél 4kor kelünk, hogy elérjük a fél5-ös buszt. laza
#21877
Egyéb okok miatt nem tudok részt venni a találkozón...
Ha lesz nyáron, akkor igyekszem ott megjelenni.
#21876
Ha Dorog/Esztergom felé jönnétek, akkor becsatlakoznék.. nevet
#21875
Nyugi pajti, vegyél babákat és máris nem leszel egyedül nevet
baba = sör
#21874
Szegedrõl senki nem jön vonattal, csak én?
#21873
A Benczúr utca 25. elõtt laza
#21872
Parkolni hol a legegyszerûbb,legpraktikusabb a találkozó helyszínének közelében?
#21871
Nekem is érik, hogy hétvégén konzultáljak az egyik emberkével aki szervezi a munkát. Csak remélni tudom hogy vasárnapot fog mondani.

Utolsó észlelés

2026-06-23 19:46:18

Aba

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.