Metnet találkozók
Sajnálattal kell közöljük veletek eme utolsó pillanatban hogy a pécsi különítmény egészségügyi okok miatt nem tud részt venni a találkozón.
A résztvevõknek ezúton kívánunk kellemes találkozót, jó idõtöltést.
Üdv nektek: Topi, Metwolf, Cauchy, TLT és Lebecool
A résztvevõknek ezúton kívánunk kellemes találkozót, jó idõtöltést.
Üdv nektek: Topi, Metwolf, Cauchy, TLT és Lebecool
Azért nem írta senki, mert számtalan italmérõ egység van az útvonalon 
Innen jut eszembe, hogy sajnos én nem tudok maradni az utóiszogatáson, mivel a cimbi születésnapi züllése holnapra lett által téve. Viszont cserében "élvezhetitek" a társaságom holnap egész nap
Innen jut eszembe, hogy sajnos én nem tudok maradni az utóiszogatáson, mivel a cimbi születésnapi züllése holnapra lett által téve. Viszont cserében "élvezhetitek" a társaságom holnap egész nap
Kár, hogy senki nem írt olyat, hogy mennyi kocsma esik útba a helyszínig. De én nem is fogok, mert csak egy kis vidéki ..... vagyok, jó lesz, ha nem traktorral megyek a talira.
72-és trolival a Podmaniczky u. sarkától ( posta oldala) a Hõsök teréig és onnan kb. 8-10 perc séta.
Nem vagyok pesti, de....
"kék" metróval 2 megálló a Deák-térig, majd ott átszállás a kisföldalattira és 6 megálló.
Én ezt választanám, mivel szeretek metrózni.
---------------------
Helló palui!
"kék" metróval 2 megálló a Deák-térig, majd ott átszállás a kisföldalattira és 6 megálló.
Én ezt választanám, mivel szeretek metrózni.
---------------------
Helló palui!
Ha van idõd, és társaságod, a legegyszerûbb mód a séta: Link 26perc-et ír... és 2km-t.
Ha nem akarsz gyalogolni, akkor 4-6 villamossal 1 megálló az Oktogonig, majd onnan a M1-gyel (Földalatti) 3 megálló a Bajza utcáig.
Szerencsére egy kényelmes 6:40-es indulással megússzuk a reggelt meteorral, így is lesz egy szûk óránk átszambázni a Keletibõl. A vacsorán most nem maradunk, így is kötelezõ ünnepnapról "lógunk" (Civitas Fortissima)... (No meg holnap koncert, az elsõ az évben. :-)))
Köszi a gyors választ! Gondolom a portások segítenek majd. A biciklitolvajok ellen nem, de a hideg ellen lehet védekezni.
Már egy jó ideje lejárt a bkv bérletem és biciklivel járok.
Szilárd! Per pillanat már buszon ülök, amin van vifi és telefonról írok, kb 3/4 6-ra érek fel. Ha a 70cm-es tárgy befért volna a csomagtartóba szívesen - még ma - elvittem volna Pestig, ugyanis a komp néhány km-re van Szarvastól. Ha fontos írj pü-t pod-nak hogy jön-e.
Sziasztok, remélem minél több emberrel találkozhatok majd, a betegeknek pedig jobbulást!
Szilárd! Per pillanat már buszon ülök, amin van vifi és telefonról írok, kb 3/4 6-ra érek fel. Ha a 70cm-es tárgy befért volna a csomagtartóba szívesen - még ma - elvittem volna Pestig, ugyanis a komp néhány km-re van Szarvastól. Ha fontos írj pü-t pod-nak hogy jön-e.
Sziasztok, remélem minél több emberrel találkozhatok majd, a betegeknek pedig jobbulást!
Én se megyek holnap (mint már írtam korábban), jó szórakozást a résztvevõknek!
Nyulinak meg kitartást, jobbulást és még minden jót!
Nyulinak meg kitartást, jobbulást és még minden jót!
Meg oldjuk. 
Szerintem szimplán a Sipi név is szerepel majd a képeslapon, akik üdvözlik Õt.
Taki: Köszi, és majd szólok, de nem hiszem, hogy elfogod felejteni oda adni.
Szerintem szimplán a Sipi név is szerepel majd a képeslapon, akik üdvözlik Õt.
Taki: Köszi, és majd szólok, de nem hiszem, hogy elfogod felejteni oda adni.
Az épületbe nem valószínû, de szerintem van nekik kerékpár tartójuk, de esélyes, hogy kültéren. Lopástól nem esélyes, tekintve hogy portaszolgálat van-habár ma már ez sem garancia- viszont a hidegtõl több mint valószínû hogy szükséges tartanod.
Per pillanat vidéken vagyok, de ma vissza kell jönnöm, mert a középsõ tesó sielni megy a barátjával Eplénybe és nálam van a sínadrág.
Holnap jövök, persze biciklivel, csak kérdés: beengedik-e az épületbe?
Holnap jövök, persze biciklivel, csak kérdés: beengedik-e az épületbe?
Egy-két lemondás után frissült menüigénylési lista.
Mindkét menübõl 25-25 lett rendelve, így két db "A" illetve három db "B" menü még rendelkezésre áll.
Mindkét menübõl 25-25 lett rendelve, így két db "A" illetve három db "B" menü még rendelkezésre áll.
Ó te szentséges fotongáz! Bennem most realizálódik, hogy ma van az egyik legjobb barátom születésnapja és bár ezt eddig is tudtam, de azon nem gondolkodtam el, hogy az ebbõl következõ ma esti események szinte összeegyeztethetetlenek egy reggeli találkozóra indulással
Lehet, hogy csak délutánra esek be (szó szerint)
Én is sajnálom.
És, ha még azt is tudnád, hogy az okok kapcsolatba hozhatóak a csapatsportágakkal és igen erõs szegedi faktor is szerepel benne, akkor te is annyira dühös lennél, mint én. Csak annit, hogy a december 11.-i furduló többször a szegediek miatt halasztott bajnoki meccsét játsszuk szombaton a Szeged ellen.
És, ha még azt is tudnád, hogy az okok kapcsolatba hozhatóak a csapatsportágakkal és igen erõs szegedi faktor is szerepel benne, akkor te is annyira dühös lennél, mint én. Csak annit, hogy a december 11.-i furduló többször a szegediek miatt halasztott bajnoki meccsét játsszuk szombaton a Szeged ellen.
Tetszik a kezdeményezés, és csak annyit tennék/kérnék hozzá, hogy esetleg említsétek meg valahogy a képeslapon az elmenni nem tudók jókívánságait is.
Például én sem tudok most ott lenni a találkozón, így a képeslapot nem tudom majd aláírni, de a jókívánságaimat ezúton is nagyon szívesen kifejezném Nyuli felé. Gondolom vannak még így mások is, szóval gondoljátok át ezt is.
Például én sem tudok most ott lenni a találkozón, így a képeslapot nem tudom majd aláírni, de a jókívánságaimat ezúton is nagyon szívesen kifejezném Nyuli felé. Gondolom vannak még így mások is, szóval gondoljátok át ezt is.
A matricákat, ha nem találnám, vagy elfelejteném, mert képes vagyok rá mostanában, a laptop táskámba már bekészítettem.
Kérd majd tõlem, légyszi.
Végre egy olyan év, amikor a horgászegyesületem közgyûlése nem ütközik a szabadegyetem idõpontjával, így el tudtam volna menni rá, azonban ma reggelre közbeszóltak a vírusok, mert rendesen elkapott a hányás és a hasmenés meg a 39 fokos láz, így sajnos az idén sem tudok részt venni rajta.
Igen az tökéletes lesz. Köszi 
Hát Ákos ez most nem Ausztrália felé fogja venni azt irányt, hanem Bécs felé.
De azért mindennap várd, lehet eltéved. 
Juj de jó már csak 24 óra ás már valahol félúton leszünk.
Hát Ákos ez most nem Ausztrália felé fogja venni azt irányt, hanem Bécs felé.
Juj de jó már csak 24 óra ás már valahol félúton leszünk.
Igen, jövök. Hát, éppenséggel meg tudnám, de ahhoz nekem korábban kellene indulnom. Majd megnézem azért a menetrendet, de szerintem akkor majd ott találkozunk.
Nekem ugy is jo, ha csak alairjatok, de ha matrica is van rajta az csucs, varom
Valaki lesz majd szombaton reggel 8:35-kor a déli pályaudvaron? Vagy esetleg akörül beérkezõ személy? Mert az jöhetne velünk majd a talira onnan
Az én szavazatom nem ér semmit, mivel nem leszek ott a találkozón, de remélem a miniszoknyásat választottad.
Van, amit az árnyékolókra teszek. Viszek magammal metnetes matricát.
Oks oks. 
Mondjuk arra gondoltam, ha lehetséges Amet néven adjuk fel, hogy ne az én nevem vagy másé szerepeljen hisz ezt mindenki küldi, aki aláírja. És nem tudom van-e metnet-es matricánk, abból lehet egyet rányomhatnánk, nem mintha mi felejthetõk vagyunk, csak még is.
De a többi részlet majd elég akkor, ha már aláírások rajta vannak.
Mondjuk arra gondoltam, ha lehetséges Amet néven adjuk fel, hogy ne az én nevem vagy másé szerepeljen hisz ezt mindenki küldi, aki aláírja. És nem tudom van-e metnet-es matricánk, abból lehet egyet rányomhatnánk, nem mintha mi felejthetõk vagyunk, csak még is.
De a többi részlet majd elég akkor, ha már aláírások rajta vannak.
Naná
hiszen Õ after-alapitó tag! és már "regisztrált" is! Ha összejöttök a szegedi vonaton (legjobb tudásom Szekéék is onnan jönnek
, hát meglehet, "before party" is lesz
szerk: küldök neked is reg. afterosokat!
szerk: küldök neked is reg. afterosokat!
De én is vonattal megyek, úgyhogy majd telón vagy msn-en rád írok és letisztázzuk, nem fogsz egyedül menni ne aggódj
Szuper! A cím miatt ne aggódj, az aláírás után mehet is a postára.
Az gáz, ha azokat az embereket is beleszerkesztettem a térképbe tegnap, akik ma lemondták? Mert újat kezdeni elég macerás lenne...
Jé te is gyûsz a talira?
Hát nekünk ez kicsit problémásabb lenne,mert már pár emberrel levan fixálva az érkezési idõpont.Te nemtudod valahogy megoldani,hogy arra a vonatra kerüljél fel amelyiken mink leszünk?
Sikerült találnom egy óriás képes lapot. 
4 fajta volt. Ebbõl 2 szerelmes egy pedig ilyen miniszoknya, a negyedik pedig egy aranyos virágocska, ami mosolyog. Azért megkérdeztem az eladót, hogy szerinte jó-e és igen meg egy pár ember véleményét is kikértem, és szerintük is jó lesz. Remélem nektek is és Nyulinak is fog tetszeni. + vettem egy 0.7-es erõsséggel fogó tollat mellé, hogy egységes legyen az aláírás rajta, de tõlem lehet különbözõ tollal is.
Viszont a címét ilyesmit nem tudok, így lehet akkor azt, aki tudja és meg is tenné, hogy elküldi annak majd örülnék.
Én úgy ítélem meg, hogy jó lesz és rá is fog férni jó pár aláírás.
***
Nem kéne nyám-nyiláskodni mi is fél 4kor kelünk, hogy elérjük a fél5-ös buszt.
4 fajta volt. Ebbõl 2 szerelmes egy pedig ilyen miniszoknya, a negyedik pedig egy aranyos virágocska, ami mosolyog. Azért megkérdeztem az eladót, hogy szerinte jó-e és igen meg egy pár ember véleményét is kikértem, és szerintük is jó lesz. Remélem nektek is és Nyulinak is fog tetszeni. + vettem egy 0.7-es erõsséggel fogó tollat mellé, hogy egységes legyen az aláírás rajta, de tõlem lehet különbözõ tollal is.
Viszont a címét ilyesmit nem tudok, így lehet akkor azt, aki tudja és meg is tenné, hogy elküldi annak majd örülnék.
Én úgy ítélem meg, hogy jó lesz és rá is fog férni jó pár aláírás.
***
Nem kéne nyám-nyiláskodni mi is fél 4kor kelünk, hogy elérjük a fél5-ös buszt.
Egyéb okok miatt nem tudok részt venni a találkozón...
Ha lesz nyáron, akkor igyekszem ott megjelenni.
Ha lesz nyáron, akkor igyekszem ott megjelenni.
Nekem is érik, hogy hétvégén konzultáljak az egyik emberkével aki szervezi a munkát. Csak remélni tudom hogy vasárnapot fog mondani.