2026. június 23., kedd

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#22170
Tehát, Boszival is egyeztetve a 9:18-as HÉV-nél lenne a találkozó a Batthyány téren (én a Margit-hídnál csatlakozom) Az egyértelmûség kedvéért az 1. kocsiban fogunk ülni, aki netán váratlanul még csatlakoznakacsint
#22169
Okés, de mikor, van a tali?nevet
#22168
No, mivel akik biztosan jönnek, és leadták a voksukat, ezért végeredményben maradunk a dunántúli oldalon, tehát a Pilisben.
Íme a tervezett útvonal: Kiskovácsi->Holdvilág-árok->Sikárosi-rét (P+) -> Dobogókõ (K) -> Rám-szakadék (SZ) -> Dömös. A túra elejét fixnek tekinthetjük, az esetlegesen elfáradók kedvéért vannak lehetséges rövidítések, ill. egyéb menekülési útvonalakra is lehetõségek, tehát nem kell megijedni, mindenkire tekintettel leszünk kacsint
Akinek most jött meg a kedve, feltétlen szóljon és jöjjön, az eredetileg tervezettnél kevesebben vagyunk (5 fõ) vagyunk jelenleg...
#22167
Eme túrán szívesen részt vennék, de a hétvégén a frissen indított vállalkozásomat kell egyengetnem. nevet
Azért ha börzsönyi célpont lett volna (vagy esetleg lesz), akkor - ha csak kis idõre is - de lehet, hogy Veletek tartok. kacsint
#22166
Akkor eléggé dölni látszik a mérleg nyelve a dunántúli helyszín felé, de azért még várjuk meg a holnapot, s akkor leírom a részleteket. Találkozó tehát elõreláthatólag a szentendrei HÉV vonalán leszkacsint

Gábor, a mondatodat "ha" nélkül, ha kérhetem nyelvnyujtas

Többiek, senki többet harmadszor? Mindenki otthon szeretne tespedni a hétvégén? laza
#22165
Én is a Holdvilágra szavazok, még nem jártam ott.nevet Már volt arra többször is túra, de mindig lemaradtam róla.nyelvnyujtas Az ott készült képek alapján legalább olyan szép az a hely, mint a Rám.
#22164
Én meg a "teszkót" választottam, de szívem szerint nem azt tettem volna. szegyenlos
Sajnos dolgozom szombaton is és vasárnap is.
Jó túrát a résztvevõknek!
nevet
Budapestiek és környékbeli metnetesek, ne habozzatok, túrázzatok! nevet
#22163
Én is inkább a Holdvilág-árok környékét választanám. nevet
De természetesen a másik útvonal sincs ellenemre.

Szerk:
Aki még nem döntött, ne hezitáljon tovább, csatlakozzon hozzánk! vidám
#22162
Ha el tudok menni, akkor én a Holdvilág környékére mennék inkább.
#22161
Hát, mit ne mondjak, elég passzívak vagytok. Ahhoz képest, hogy korábban hiányérzetetek volt...
Nos, tehát akkor még egyszer: vasárnap túra lesz.
Két lehetséges verzió lenne. Geszti ma írt e-mailt, hogy javasolna egy útvonalat: Kismaros - Kóspallag - Nagyirtáspuszta - Nagybörzsöny.
A másik, pilisi helyszín: Holdvilág-árok környéke (egyelõre pontos útvonal nélkül) .
Úgyhogy lehet szavazni a két helyszínre, aki jön! kacsint
Eddig a túrára 6-8 fõ humánerõforrás (menedzser) jelezte részvételi szándékát kacsint

#22160

A hozzászólást a moderátor áthelyezte ide:
- Társalgó (#22840)
#22159

A hozzászólást a moderátor áthelyezte ide:
- Társalgó (#22839)
#22158

A hozzászólást a moderátor áthelyezte ide:
- Társalgó (#2283laza
#22157

A hozzászólást a moderátor áthelyezte ide:
- Társalgó (#22837)
#22156

A hozzászólást a moderátor áthelyezte ide:
- Társalgó (#22836)
#22155
Kedves túrázni, kirándulni és a Metnetet szeretõ barátaim!

Eddig már jött néhány visszajelzés, hogy mikor lesz már tavaszi túra... Nos, itt a nagy alkalom, amit nem lehet kihagyni kacsint
Pontosan 1 hét múlva vasárnapra be lehet írni a kalendáriumotokba a következõ túra idõpontját. A túra helyszíne természetesen Budapesthez közel esõ, viszonylag könnyen megközelíthetõ részen lenne, de pontos hely még nincs meg. Természetesen lehet javasolni, ha van szuper ötletetek, szívesen vesszük, ne titkoljátok kacsint
A csapatban lesznek régi motorosok, de az itteni túramozgalomban teljesen új arcok is, megéri tehát eljönni! laza Aki volt, azért, aki nem, azért jöjjön és csatlakozzon hozzánk!
#22154
Holnap túrázni megyünk a budaörsi hegyekbe, ha van kedve valakinek jönni, 10:40-kor tali a Móricz Zs. körtéren, a 4-6 villamos végállomásában. nevet
#22153
Felnõtt életemben nem túráztam még, ráadásul pár éve élek csak Pesten. Mindenki jobban jár,ha nem én tervezem meg! laza
#22152
Térkép, iránytû, papír, ceruza usgyi elõ és tervezz egy túrát, hirdesd meg a fórumban és hátha jelentkeznek is rá! nevet
#22151
Hagyományos kerékpáron, felcsipeszelt (szövet) nadrágszárral, keresztbeálló szemekkel, demizsonnal az ölben és jácintokkal az érettségi zakó gomblyukaiban.nevet
#22150
Húsvét hétfõn locsoló túra nevet
#22149
Úgy látszik erre a kérdésre érdemi válasz már nem jön, ami gondolom azt is jelenti, h nincs túra kilátásban. Kár.
#22148
laza Köszönöm ezt az értékes információt!
#22147
Valószínûleg a tavasz folyamán.
#22146
Tavaszi túra mikor lesz? nevet
#22145
Béla, melyik hétvégére gondoltál?
#22144
Béla, szerintem a halleved tökéletes volt, legyen az!
#22143
No, ez komoly lesz! Nyáron meg én is csinálnék kerti partit nálam!
#22142
Köszönöm mindenkinek a gondoskodást, már itthon vagyok, de nem sokáig, mert Pick Szeged meccs az Arénában és elõtte a Fajancsiban B-közép meeting. laza
Külön köszönöm Macinak és az anyukájának a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam és finom ételeket tettek az asztalra. nevet Tegnap este pedig Óriásfej társaságában tök jót beszélgettünk, igaz, én fél kettõ körül kidõltem. szegyenlos
Nekem is jó volt ez a 3 nap és még meg is érte..... nyelvnyujtas
Lehet, pár embernek rossz hír, de Robi reggeli kávéja életmentõ volt, keresztbe tett az engem nem szeretõknek. hideg
#22141
Kv-n túl van, már el is ment dolgozni.
Jó volt a kv, és feltöltõdött tõle.
#22140
nevet
Nagyon helyes,mond meg neki,hogy itt hagyta a pulcsiját és ne keresse a kocsiba.
Kell is neki a kv,mert húzós volt ez a 2-3 nap,én is lépek melózni,
Sziasztok! nevet
#22139
Taki bácsinak egy köztes bejegyzése született a GPS navigációs rendszerében.
Pontos cím: Miskolc, Sajószigeti u. 3.
Várható érkezéi ideje: 7:45. nevet
Egy gyors kv után megy 2 utcával odébb, firssen, üdén, a Repülõtéri útra melózni.
#22138
laza

Jó reggelt!

Taki bácsit útnak eresztettem,még megy Miskolcra és majd úgy haza.
Sikerült 3 órát aludni,jó volt ez a két nap,remélem minél hamarabb találkozunk Veszprémbe! kacsint
#22137
Nyírbogáton állítólag jó kis halastavak vannak sok nyúllal. laza
#22136
Ma Nyírtasson és Nyírbogáton dolgoztam. Már Macinál, de nem tudom mi lesz vele, a tegnapi este is nagyon megviselte. Én pedig csak melegítettem..... laza
Holnap reggel 8-ra már Miskolcon kell lennem, ott vár rám egy 5 órás meló, majd uzsgyi haza, mert 18h Pick Szeged meccs. nevet A leves pedig ISTENI volt!!!! kacsint
#22135
Most vertünk be egy-egy nagy adag káposztás bab levest,fürdés,majd irány az éjszaka. hideg
#22134
Fejlemény a nyíregyi talákozó háza tájáról? laza
#22133
Megérkeztem és a Maciéknál elfogyasztott finom vacsora után pár sör és egymás kellemes társaságában megnyitom a nyíregyházi metnet talit. laza
#22132
"vacsora után pár sör és egymás kellemes társaságában"- hmmm ezt nem gondolom tovább. laza laza
#22130
Pár perc és itt van Takibá!
Elméletileg a szálláshoz jár még egy szobalány is,szóval nem fogsz unatkozni laza kacsint
#22129
Sajnos én már 1 éve nem vagyok ott szomoru (hiányzik a kollégiumi élet, a metnetes összeröffenések) Dom meg már csak papíron van jelen a fõsulin nevet
#22128
Kiváló! Köszi! 13h körül indulok Szigetvárról....
#22127
Így van,holnap estét itt fogod tölteni Link remélem megfelel számodra,én rengeteget jártam ide anno ,ismerem õket,kulturált hely . nevet
Mindjárt indulok és beszélek velük,úgy is dolgom van arra,aztán majd csörgök. kacsint
#22126
Csütörtök és péntek este Nyíregyházán fogok garázdálkodni, ebbõl péntek este Maci01 vendégszeretetét fogom élvezni. nevet Asszem, sörözni is fogunk, akinek van kedve.... kacsint
#22125
Hát ha már javasolhatok: ápr. 23-24, vagy ápr. 30. - május 1. Akkor még én is lemennék (persze ez nem fenyegetés... vidám ) Üdv és kösz!
#22124
Óóóóóóóóóó micsoda kellemes meglepetés! A Tápai-havasokban tavasszal! laza Az új avatarodról jutott eszembe, hogy kb. 10 nap és virágoznak a liliomfák!
#22123
"Amit kínálok : jó hangulat,zene,buli, meteorologia forever!"

Hmm, ez ismeros laza, de sajnos "kicsit" arrebb leszek.
#22122
Sok szeretettel meghívok minden kedves metnetetest szerény hajlékonyba! ,Szeged fagyzugába : Petõfi telep-Tápé határába,azaz : hozzám!
Amit kínálok : jó hangulat,zene,buli,meteorologia forever!
Amit kérek : menü kívánság,vagyis : mi fõjön a bográcsban? Jó hangulat! Szép idõ!
Úgy tervezem,hogy valamikor márc.végén-ápr.elején kellene összehozni a találkozót!
Várom a potenciális jelentkezõket a remélhetõleg felejthetetlen bulira!
#22121
Köszönjük, szépek a képek! Gondolatban ott voltam ezen pompás idõben. nevet

Utolsó észlelés

2026-06-23 00:42:32

Ercsi

21.4 °C

00000

RH: 75 | P: 1018.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.