Metnet találkozók
Tehát, Boszival is egyeztetve a 9:18-as HÉV-nél lenne a találkozó a Batthyány téren (én a Margit-hídnál csatlakozom) Az egyértelmûség kedvéért az 1. kocsiban fogunk ülni, aki netán váratlanul még csatlakozna
No, mivel akik biztosan jönnek, és leadták a voksukat, ezért végeredményben maradunk a dunántúli oldalon, tehát a Pilisben.
Íme a tervezett útvonal: Kiskovácsi->Holdvilág-árok->Sikárosi-rét (P+) -> Dobogókõ (K) -> Rám-szakadék (SZ) -> Dömös. A túra elejét fixnek tekinthetjük, az esetlegesen elfáradók kedvéért vannak lehetséges rövidítések, ill. egyéb menekülési útvonalakra is lehetõségek, tehát nem kell megijedni, mindenkire tekintettel leszünk
Akinek most jött meg a kedve, feltétlen szóljon és jöjjön, az eredetileg tervezettnél kevesebben vagyunk (5 fõ) vagyunk jelenleg...
Íme a tervezett útvonal: Kiskovácsi->Holdvilág-árok->Sikárosi-rét (P+) -> Dobogókõ (K) -> Rám-szakadék (SZ) -> Dömös. A túra elejét fixnek tekinthetjük, az esetlegesen elfáradók kedvéért vannak lehetséges rövidítések, ill. egyéb menekülési útvonalakra is lehetõségek, tehát nem kell megijedni, mindenkire tekintettel leszünk
Akinek most jött meg a kedve, feltétlen szóljon és jöjjön, az eredetileg tervezettnél kevesebben vagyunk (5 fõ) vagyunk jelenleg...
Eme túrán szívesen részt vennék, de a hétvégén a frissen indított vállalkozásomat kell egyengetnem.
Azért ha börzsönyi célpont lett volna (vagy esetleg lesz), akkor - ha csak kis idõre is - de lehet, hogy Veletek tartok.
Azért ha börzsönyi célpont lett volna (vagy esetleg lesz), akkor - ha csak kis idõre is - de lehet, hogy Veletek tartok.
Akkor eléggé dölni látszik a mérleg nyelve a dunántúli helyszín felé, de azért még várjuk meg a holnapot, s akkor leírom a részleteket. Találkozó tehát elõreláthatólag a szentendrei HÉV vonalán lesz
Gábor, a mondatodat "ha" nélkül, ha kérhetem
Többiek, senki többet harmadszor? Mindenki otthon szeretne tespedni a hétvégén?
Gábor, a mondatodat "ha" nélkül, ha kérhetem
Többiek, senki többet harmadszor? Mindenki otthon szeretne tespedni a hétvégén?
Én is a Holdvilágra szavazok, még nem jártam ott.
Már volt arra többször is túra, de mindig lemaradtam róla.
Az ott készült képek alapján legalább olyan szép az a hely, mint a Rám.
Én meg a "teszkót" választottam, de szívem szerint nem azt tettem volna.
Sajnos dolgozom szombaton is és vasárnap is.
Jó túrát a résztvevõknek!
Budapestiek és környékbeli metnetesek, ne habozzatok, túrázzatok!
Sajnos dolgozom szombaton is és vasárnap is.
Jó túrát a résztvevõknek!
Budapestiek és környékbeli metnetesek, ne habozzatok, túrázzatok!
Én is inkább a Holdvilág-árok környékét választanám.
De természetesen a másik útvonal sincs ellenemre.
Szerk:
Aki még nem döntött, ne hezitáljon tovább, csatlakozzon hozzánk!
De természetesen a másik útvonal sincs ellenemre.
Szerk:
Aki még nem döntött, ne hezitáljon tovább, csatlakozzon hozzánk!
Hát, mit ne mondjak, elég passzívak vagytok. Ahhoz képest, hogy korábban hiányérzetetek volt...
Nos, tehát akkor még egyszer: vasárnap túra lesz.
Két lehetséges verzió lenne. Geszti ma írt e-mailt, hogy javasolna egy útvonalat: Kismaros - Kóspallag - Nagyirtáspuszta - Nagybörzsöny.
A másik, pilisi helyszín: Holdvilág-árok környéke (egyelõre pontos útvonal nélkül) .
Úgyhogy lehet szavazni a két helyszínre, aki jön!
Eddig a túrára 6-8 fõ humánerõforrás (menedzser) jelezte részvételi szándékát
Nos, tehát akkor még egyszer: vasárnap túra lesz.
Két lehetséges verzió lenne. Geszti ma írt e-mailt, hogy javasolna egy útvonalat: Kismaros - Kóspallag - Nagyirtáspuszta - Nagybörzsöny.
A másik, pilisi helyszín: Holdvilág-árok környéke (egyelõre pontos útvonal nélkül) .
Úgyhogy lehet szavazni a két helyszínre, aki jön!
Eddig a túrára 6-8 fõ humánerõforrás (menedzser) jelezte részvételi szándékát
A hozzászólást a moderátor áthelyezte ide:
- Társalgó (#2283
Kedves túrázni, kirándulni és a Metnetet szeretõ barátaim!
Eddig már jött néhány visszajelzés, hogy mikor lesz már tavaszi túra... Nos, itt a nagy alkalom, amit nem lehet kihagyni
Pontosan 1 hét múlva vasárnapra be lehet írni a kalendáriumotokba a következõ túra idõpontját. A túra helyszíne természetesen Budapesthez közel esõ, viszonylag könnyen megközelíthetõ részen lenne, de pontos hely még nincs meg. Természetesen lehet javasolni, ha van szuper ötletetek, szívesen vesszük, ne titkoljátok
A csapatban lesznek régi motorosok, de az itteni túramozgalomban teljesen új arcok is, megéri tehát eljönni!
Aki volt, azért, aki nem, azért jöjjön és csatlakozzon hozzánk!
Eddig már jött néhány visszajelzés, hogy mikor lesz már tavaszi túra... Nos, itt a nagy alkalom, amit nem lehet kihagyni
Pontosan 1 hét múlva vasárnapra be lehet írni a kalendáriumotokba a következõ túra idõpontját. A túra helyszíne természetesen Budapesthez közel esõ, viszonylag könnyen megközelíthetõ részen lenne, de pontos hely még nincs meg. Természetesen lehet javasolni, ha van szuper ötletetek, szívesen vesszük, ne titkoljátok
A csapatban lesznek régi motorosok, de az itteni túramozgalomban teljesen új arcok is, megéri tehát eljönni!
Holnap túrázni megyünk a budaörsi hegyekbe, ha van kedve valakinek jönni, 10:40-kor tali a Móricz Zs. körtéren, a 4-6 villamos végállomásában.
Felnõtt életemben nem túráztam még, ráadásul pár éve élek csak Pesten. Mindenki jobban jár,ha nem én tervezem meg!
Térkép, iránytû, papír, ceruza usgyi elõ és tervezz egy túrát, hirdesd meg a fórumban és hátha jelentkeznek is rá!
Hagyományos kerékpáron, felcsipeszelt (szövet) nadrágszárral, keresztbeálló szemekkel, demizsonnal az ölben és jácintokkal az érettségi zakó gomblyukaiban.
Úgy látszik erre a kérdésre érdemi válasz már nem jön, ami gondolom azt is jelenti, h nincs túra kilátásban. Kár.
Köszönöm mindenkinek a gondoskodást, már itthon vagyok, de nem sokáig, mert Pick Szeged meccs az Arénában és elõtte a Fajancsiban B-közép meeting.
Külön köszönöm Macinak és az anyukájának a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam és finom ételeket tettek az asztalra.
Tegnap este pedig Óriásfej társaságában tök jót beszélgettünk, igaz, én fél kettõ körül kidõltem.
Nekem is jó volt ez a 3 nap és még meg is érte.....
Lehet, pár embernek rossz hír, de Robi reggeli kávéja életmentõ volt, keresztbe tett az engem nem szeretõknek.
Külön köszönöm Macinak és az anyukájának a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam és finom ételeket tettek az asztalra.
Nekem is jó volt ez a 3 nap és még meg is érte.....
Lehet, pár embernek rossz hír, de Robi reggeli kávéja életmentõ volt, keresztbe tett az engem nem szeretõknek.
Kv-n túl van, már el is ment dolgozni.
Jó volt a kv, és feltöltõdött tõle.
Jó volt a kv, és feltöltõdött tõle.
Nagyon helyes,mond meg neki,hogy itt hagyta a pulcsiját és ne keresse a kocsiba.
Kell is neki a kv,mert húzós volt ez a 2-3 nap,én is lépek melózni,
Sziasztok!
Taki bácsinak egy köztes bejegyzése született a GPS navigációs rendszerében.
Pontos cím: Miskolc, Sajószigeti u. 3.
Várható érkezéi ideje: 7:45.
Egy gyors kv után megy 2 utcával odébb, firssen, üdén, a Repülõtéri útra melózni.
Pontos cím: Miskolc, Sajószigeti u. 3.
Várható érkezéi ideje: 7:45.
Egy gyors kv után megy 2 utcával odébb, firssen, üdén, a Repülõtéri útra melózni.
Jó reggelt!
Taki bácsit útnak eresztettem,még megy Miskolcra és majd úgy haza.
Sikerült 3 órát aludni,jó volt ez a két nap,remélem minél hamarabb találkozunk Veszprémbe!
Ma Nyírtasson és Nyírbogáton dolgoztam. Már Macinál, de nem tudom mi lesz vele, a tegnapi este is nagyon megviselte. Én pedig csak melegítettem.....
Holnap reggel 8-ra már Miskolcon kell lennem, ott vár rám egy 5 órás meló, majd uzsgyi haza, mert 18h Pick Szeged meccs.
A leves pedig ISTENI volt!!!!
Holnap reggel 8-ra már Miskolcon kell lennem, ott vár rám egy 5 órás meló, majd uzsgyi haza, mert 18h Pick Szeged meccs.
Most vertünk be egy-egy nagy adag káposztás bab levest,fürdés,majd irány az éjszaka.
Megérkeztem és a Maciéknál elfogyasztott finom vacsora után pár sör és egymás kellemes társaságában megnyitom a nyíregyházi metnet talit.
"vacsora után pár sör és egymás kellemes társaságában"- hmmm ezt nem gondolom tovább.
Pár perc és itt van Takibá!
Elméletileg a szálláshoz jár még egy szobalány is,szóval nem fogsz unatkozni
Elméletileg a szálláshoz jár még egy szobalány is,szóval nem fogsz unatkozni
Sajnos én már 1 éve nem vagyok ott
(hiányzik a kollégiumi élet, a metnetes összeröffenések) Dom meg már csak papíron van jelen a fõsulin
Így van,holnap estét itt fogod tölteni Link remélem megfelel számodra,én rengeteget jártam ide anno ,ismerem õket,kulturált hely .
Mindjárt indulok és beszélek velük,úgy is dolgom van arra,aztán majd csörgök.
Mindjárt indulok és beszélek velük,úgy is dolgom van arra,aztán majd csörgök.
Csütörtök és péntek este Nyíregyházán fogok garázdálkodni, ebbõl péntek este Maci01 vendégszeretetét fogom élvezni.
Asszem, sörözni is fogunk, akinek van kedve....
Hát ha már javasolhatok: ápr. 23-24, vagy ápr. 30. - május 1. Akkor még én is lemennék (persze ez nem fenyegetés...
) Üdv és kösz!
Óóóóóóóóóó micsoda kellemes meglepetés! A Tápai-havasokban tavasszal!
Az új avatarodról jutott eszembe, hogy kb. 10 nap és virágoznak a liliomfák!
"Amit kínálok : jó hangulat,zene,buli, meteorologia forever!"
Hmm, ez ismeros
, de sajnos "kicsit" arrebb leszek.
Hmm, ez ismeros
Sok szeretettel meghívok minden kedves metnetetest szerény hajlékonyba! ,Szeged fagyzugába : Petõfi telep-Tápé határába,azaz : hozzám!
Amit kínálok : jó hangulat,zene,buli,meteorologia forever!
Amit kérek : menü kívánság,vagyis : mi fõjön a bográcsban? Jó hangulat! Szép idõ!
Úgy tervezem,hogy valamikor márc.végén-ápr.elején kellene összehozni a találkozót!
Várom a potenciális jelentkezõket a remélhetõleg felejthetetlen bulira!
Amit kínálok : jó hangulat,zene,buli,meteorologia forever!
Amit kérek : menü kívánság,vagyis : mi fõjön a bográcsban? Jó hangulat! Szép idõ!
Úgy tervezem,hogy valamikor márc.végén-ápr.elején kellene összehozni a találkozót!
Várom a potenciális jelentkezõket a remélhetõleg felejthetetlen bulira!