2026. június 22., hétfő

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#22470
Tamás: örülök, ha tetszett. nevet

Igen, akartam is feltenni. Közel 500 kép készült a 3 nap alatt, tehát volt mibõl válogatni. nevet
#22469
Kis kiegészítés: a telefon "bütykölése" egy sms írása egészen pontosan.

Egyébként reménykedtem benne, hogy teszel fel képeket, mert a szinte folyamatosan fotóztál. nevet
#22468
Neked a Metnet tali, nekünk a beszámoló tetszett kacsint Köszönet érte!
#22467
Jó röviden a MetNet taliról képekkel vegyítve. nevet

Elsõ fotóm a VI. emeletrõl nyugat felé.
Link
Késõbbi zivatar, amely bécsi irányban alakult ki.
Link

A felvidéki csapat, akik az elsõ érkezõk voltak a szállásra.
Link Link

A péntek este ismerkedéssel, vihar figyeléssel, kisebb sétával telt.
2010-ben épült híd, amely gyönyörûen világított... mi is csodájára jártunk.
Link Link

Lymókám és híd
Link

Az este folyamán a bécsi cellából egyetlen egy villámot sikerült elkapnom. Ami így is kicsit a kép aljára sikeredett.
Link

Szombat reggel és a reggelire vár a csapat.
Link Link


Az elõadások megkezdõdtek
KP. megnyitja a XX. MetNet talit
Link

Glider elõadása
Link Link

Zivipötty elõadása
Link Link

Egy kis szünet következet ezután, és elmentünk ebédelni
Link Link Link

Az elõadások folytatásában Storman tartott vezetet be minket az USA-ban eltöltött hónapjáról, amikor tornádó vadászaton vett részt még a tavasz folyamán.
Link Link Link


Egy kis séta a városban még
Link Link

Rába és a Mosoni-Duna
Link

Fagyiztunk is és még egy jégkása is belefért
Link Link

Városháza, ahova készült a csapat
Link

Oda mentünk fel
Link

A felfelé vezetõ lépcsõ "hálózat"
Link

Szép volt a kilátás is
Link

Ez már ismét lentrõl. Szembe a Városházának a Megyeháza
Link

Lymókám és a rózsaszín virágok
Link

Glider ismét a telefonját bütyköli
Link

Az épület elõtt azért egy csoportkép is készült:
Link

Vacsora
Link Link Link

Még kacsát is láttunk
Link

Esti naplemente, szombaton
Link Link

Éjszakai látkép
Link

Vasárnapi napfelkelte
Link Link Link

Reggeliztünk és játszottunk a vajjal
Link Link Link Link

Mi 9kor búcsúztunk és irányt vettünk a városba.
Közös képünk Lymókámmal
Link

Tündérkém
Link

Ebédre vártunk, majd meg is kaptuk azt
Link Link

A végén pedig még egy kis madár etetés is belefért a részünkrõl
Link Link

Mi délután 3kor indultunk haza felé és fél8-ra Kiskunhalasra értük, majd innen haza érkeztünk úgy 8 órára Jánoshalmára.

Nekünk nagyon tetszett a találkozó, még egyszer köszönöm a rendezést és a szervezést. nevet
#22466
Migrén vagy valami hasonló fene miatt ki kellett hagynom a találkozót, illetve más oka is volt sajnos... szomoru

Remélem a vendégeknek tetszett a város! nevet
#22465
Én is nagyon köszönöm a szervezõknek ezt a találkozót, nagyon jó volt a hangulat! nevet
#22464
Tényleg jó volt a hangulat a találkozón, nagyon jól éreztem magam, köszönöm a szervezõknek ezt az élményt vidám
#22463
Üdvözletem!

Tegnap este mi is haza értünk, 9 órát még a városban töltöttünk, sétálgatunk és nézelõdtünk. Este pedig haza is értünk, majd egy kisebb "összefoglalóval" jövök és a képeket is kiválogatom. Úgy 500 képem készült. nevet
Köszönöm én is a találkozó szervezését. nevet
#22462
Áh értem. Köszönöm az információt vidám Akkor mégiscsak "Álom marad" nevet
#22461
Köszönöm Szépen a Szervezõknek...nagyon jóó..kellemes Metnet-találkozón vettem részt....tökéletes volt...jó elõadások, meg igazi nyári élet!vidám nevet
#22460
Én is kb. este 6-ra haza értem. nevet
Köszönöm a tali szervezést tényleg jól éreztem magam.Meg persze kitûnõ volt a társaság is.nevet

Szerk. Meg aztán van pár fotóm a találkozóval kapcsolatban amit szívesen meg is osztanék veletek.Persze csak ha akarjátok. vidám
#22459
Õ Tomka párja.
#22458
Kár, hogy ezt vetted fel! Az elsõ próbálkozásom sokkal "izgalmasabb" volt. Ott azért röhögött a banda igen keményen! vidám

Mellesleg a reklámtáblák és mammutfenyõk ellenségének akcióját is érdemes lett volna megörökíteni! nyelvnyujtas
#22457
Oké, majd otthon erre is sort kerítek!
#22456
Igen.
Úgy linkeltem, hogy meg lehessen nézni.
nevet
#22455
A "pofakönyvre" nem regisztráltak is meg tudják nézni a fotókat?
#22454
Szerintem is vasutas. nevet A fiatalok rábeszéltek, hogy próbáljam ki. Ehhez tudni kell, hogy nem szoktam számítógépes játékokkal játszani. Jót ökörködtünk, ez volt a lényeg.
A videót otthon megnézem majd, egyelõre még közel két óra vonatozás van elõttem.

A találkozóról csak jót tudok írni. Jó csapat volt, sosem unatkoztunk.
#22453
Úton hazafelé, valahol Kunszentmiklós-Tass után, Kiskunhalas felé a vonaton. nagyon meleg van és még a klíma sem megy.
Jó 30perces késése van a vonatnak
Még egy jó bõ óra és hazaérek
Köszönöm én is a szervezõknek a találkozót, nagyon jól éreztem magam. Nehéz volt otthagyni a környezetet, ahogy idõm lesz, teszek fel képeket.
Mindenkinek szerencsés hazaérkezést és még kellemes vasárnap délutánt!
#22452
Érdekes a helyzet.
Ha más volna az ülõ hölgy, akkor várok.
Érdekes, Glider sztem vasutas, szeret suhanni, de autó-grosszost a földön?
Van egy új irányvonal, fel a levegõbe. Ez szerintem még izgalmasabb.
Link
nevet
#22451
Na nagy nehezen mi is félig meddig hazaérkeztünk szerencsésen.A találkozó szerintem nagyon jó volt és hangulat is a felsõ fokon úgy,hogy köszönjük szépen ennek a megszervezését nevet
Tessék egy rövid kis videó ami valamikor éjjel készült és közben glider barátunk autósat játszottvidám Link
#22450
Tényleg csodás látképek, egy toronyból ennyi mindent látni! No, egyszer nekünk is illene már Gyõrben körülnéznünk nevet
#22449
Az utolsó képen - 7 órája - van fenn; az ülõ hölgy a lépcsõn kicsoda? Ha Mordok barátnõje lesz megint, akkor gratulálok, ha másé akkor is. nevet
#22448
Jó reggelt az ittlévõknek még! lassan indulás lesz hazafelé Kiskunhalasra. finom volt a mai reggeli is. kellemes ébredés után már a nap is forrón süt le ránk, de azért még frissebb a reggel. nevet
#22447
"Költõnek" köszönhetõen sikerült feljutnunk a gyõri városháza tornyába (ez helyi lakosként eddig még nem adatott meg számomra) és csodálatos látkép tárult a szemeink elé.
Íme a képek: Link (Facebookra töltött képek)
nevet
#22446
Õ Krisztina, "Mordok" Miklós barátnõje. vidám
#22445
Amúgy a kérdéses leányzó itt ül: Link
1. sor Balról a 4. nevet nevet
#22444
Esetleg ha mégis kiderülne valami PM me. nevet
#22443
Köszönöm vidám
Megyek picit átbujom az adatbázist laza
#22442
Õ egy gyõri hölgy volt. Sajnos nem emlékszem a nevére, pedig beszélgettünk egy kicsit.
A fórumokat csak olvasni szokta, de biztosan majd hozzászól a bejegyzésedhez.
------------------
Töltöttem fel néhány képet a találkozó mai napjáról. Itt megnézhetitek: Link
------------------------
Köszönöm szépen azoknak, akik részt vettek a találkozón (külön köszönet az elsõ találkozósoknak) és volt szerencsém beszélgetni velük!
nevet
#22441
Jah vagy úgy. :8
Hát nem tudom, egy résztvevõ felírva volt még Pötz Boglárka, talán Õ lehetett az. Mivel a szállást sem foglalta el, igaz nem is utalt. Ám nem tudjuk ki lehetett,hátha valaki ismerte. nevet
#22440
A mostani tûzijáték nézés hasonlóan "jól" sikerült, mint a tegnapi zivatarles nevet
Igazából nem láttunk semmi érdemlegest.
#22439
még nem biztos kacsint
#22438
aaazt tudoom te vidám en lila ruhas lanyrol beszelek. 1. sorban ult...
#22437
Akkor ez örök álom marad barátom laza
#22436
Fent jártunk a városháza tornyában, a bátrak kimentek az erkélyre is, én megelégedtem a toronyszoba ablakaiból elém táruló látvánnyal. Szép volt fentrõl látni a várost.
#22435
Rózsaszín ruha volt, ha pedig jól sejtem a barátnõm. szegyenlos

Egyébként végett ért az A-met közgyûlés is. 5 órától, akinek kedve tartja elmehet egy kis csoporttal városnézõbe.
7 órától vacsora várható. nevet
#22434
Majd szeretnék érdeklõdni, hogy ki volt az a lila (?) ruhás lány..? vidám
#22433
Nekem is fáj, pedig szívesen mentem volna, ez van...
#22432
Színvonalasak voltak az eddigi elõadások. sok tanulságos dolgot tudtam meg. köszönöm glidernek nevet
#22431
elkezdõdtek az elõadások
#22430
Szép jó reggelt!
Túl vagyunk a reggelin. Hasonlóan az esti brassóihoz ez is jó volt (igazi házias ízek harmóniája), bár ugyanezt az éjszakámról nem mondhatom el. Összesen kb. fél órát bírtam aludni hajnalban (pedig a többiekhez képest Leventével relatíve hamar lefeküdtünk), ugyanis a zene és a bulizó fiatalok miatt kiment a szemembõl az álom és a nyitott ablak mellett is nagyon melegem volt.
A társaságból volt, aki este a bedöglött Cb nézés után elment bulizni és a jól sikerült parti után egy kedves kis barátunk félmeztelenül hajnali fél 4-kor táncolt a szobánkban, most már õ is felkelt, remélem a reggelije nem kelt szárnyakra nevet
#22429
Jó reggelt mindenkinek!

a tegnap én is megérkeztem késõ este 23órára. peti80 neked meg köszönöm a vacsorát, de mindenkinek jól esett nekem is. mivel tartózom? most fejeztem be a reggelit. sikerült korán felkelni. ma este én is becsatlakozom az egyetemi éjszakába. a reggeli gyors és tartalmas volt. most meg még egy kis pihenés aztán megyünk az elõadásokra. szép idõnk lesz ma is.
#22428
Jó szórakozást! nevet
#22427
Nem az adag volt nagy... nevet
#22426
Hát, igen van. Én TomAkinek túl nagy adag is volt. laza
Jó reggelt, pont keleti délkeleti ablakunk van. Egész szép volt a napfelkelte. nevet
Tegnapból 1 villámfotóm nekem is van, a villám igaz túlságosan a kép aljára került, de majd otthon megpróbálok valamit kihozni belõle. nevet
A legjobb, az ablakpárkányon van wifi elérhetõség, 15cm-rel beljebb az ölemben már nincs. zivatar

#22425
A jelek szerint Gyõrben is felkelt a Nap. Néhányan errõl még nem szerezhettek tudomást, mert virradat elõtt feküdtek csak le...

A reggeli 8h-kor lesz, reményeink szerint a vacsorához hasonló mennyiségben és minõségben. nevet
#22424
Fáj a szívem, Jóskával együttérzek...
#22423
Szép volt, de bedöglött. Városnézés helyett Cb nézés volt a hatodikról. nevet
#22422
A gyõri Metnet-találkozó résztvevõinek a következõ látvány jutott ma estére, a kollégium teraszáról (a képek már nem ott készültek, Nekik sokkal jobb kilátásuk volt a nemtudomhányadik emeletrõl) Link Link Link nevet
A Bécs alatti cella volt az elkövetõ: Link
A vacsora szép adag(volt akinek túl szép...vidám ), és nagyon jóízû volt

beillesztett kép

#22421
Jó szórakozást!
Fáj a szívem (furcsa kihagyni találkozót)...

Utolsó észlelés

2026-06-22 22:35:23

Rákóczifalva

21.9 °C

04502

RH: 91 | P: 1018.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.