Metnet találkozók
szevasztok! egy órája én is hazaértem, kellemesen elfáradva a tiszta hegyi levegõ élményével gazdagodva, aminek a szervezését újra csak köszönhetem Milánnak és LAM-nak, kitettek magukért, mint sok alkalommal már. örülök, annak is, hogy szép számmal összejöttünk és élveztük ezt a szép késõ õszi idõjárást együtt. jó éjszakát mindenkinek és kellemes vasárnapot!
Üdv!
Köszönöm a szervezést LAM-nak, és Myloh-nak. Nagyszerû túra volt, az idõ is remek volt.
Néhány fotó: Link
A timelapse 380 mega, azt majd holnap feltöltöm.
Köszönöm a szervezést LAM-nak, és Myloh-nak. Nagyszerû túra volt, az idõ is remek volt.
Néhány fotó: Link
A timelapse 380 mega, azt majd holnap feltöltöm.
Én is hazaérkeztem.
Nagyszerû nap volt a Börzsönyben.
Köszönöm a szervezõknek, Milánnak és Lacinak ezt a nagyszerû, minden tekintetben tökéletes napot! Még mindig tudják fokozni az élményt.
Minden résztvevõnek köszönöm, hogy elõjöttetek a virtuális térbõl és együtt töltöttünk egy szép napot a gyönyörû természetben.
Nagyszerû nap volt a Börzsönyben.
Köszönöm a szervezõknek, Milánnak és Lacinak ezt a nagyszerû, minden tekintetben tökéletes napot! Még mindig tudják fokozni az élményt.
Minden résztvevõnek köszönöm, hogy elõjöttetek a virtuális térbõl és együtt töltöttünk egy szép napot a gyönyörû természetben.
Szeretném megköszönni a szervezõknek, de olyan jól sikerült a túra, hogy azt sem tudom kik voltak azok. 
Rohadt jó hely ez a Börzsöny...
Rohadt jó hely ez a Börzsöny...
Végülis, én is eljutottam a Börzsönybe, nem hagytam ki a mai napot...
Igaz, kellett hozzá egy kis átszervezés, illetve egy kívülálló ok miatt megváltozó beosztás, de sikerült.
Köszönet a mai napért az Ipolyerdõ Zrt. oly lelkes erdészeinek, hogy ismét velünk vették nyakukba a Börzsönyt, hogy szállítottak, illetve, hogy megszervezték ezt az egész napot! Bátran állíthatom, hogy - a szlogennel élve - akik ennyire otthon vannak az erdõben, velük igazán érdemes kirándulni és akár hosszabb utat is megtenni azért a rengeteg élményért, amit egy-egy ilyen kirándulás nyújt! Emellett én a Takinak is köszönettel tartozom, hogy kényelmesebbé tette az eljutásomat a kirándulás helyszínére... Örültem továbbá, hogy új résztvevõ is feltûnt, aki eddig nem volt még jelen, becko8 személyében! Mindenkinek kellemes pihenést!
Mi is hazaértünk.
nagyon szépen köszönöm Lacinak és Milánnak az odaadó, minden részletében igényesen és tökéletesen szervezett börzsönyi napot!
Kiválóan éreztük magunkat, kivételesen szép volt az idõ, brutális
a platón, rég esett ilyen jól a forró leves. Egy szóval szuper volt!
nagyon szépen köszönöm Lacinak és Milánnak az odaadó, minden részletében igényesen és tökéletesen szervezett börzsönyi napot!
Kiválóan éreztük magunkat, kivételesen szép volt az idõ, brutális
Már itthon
Jó kis kirándulás volt ez, kiváló szervezéssel, kiváló társasággal, kiváló platóviszonyokkal
Mint mindig... Köszönet érte! Képek hamarosan.
Borkáék után Te is...
Nagyon sajnáljuk, mielõbbi jobbulást kívánok!
A gulyást pedig csak akkor kell kifizetni, ha bekanalazod..., természetesen nem kell.
Jobbulást neked! tényleg sajnálom, hogy végül ez közbejött neked, majd vigasztalunk a fotókkal
Takinak már szóltam, most itt is megteszem: sajnos a lábam egyáltalán nem gondolta úgy, hogy túrázni szeretne, mi több, a cipõmet alig bírom felhúzni, ilyen fájdalmak mellett pedig jobbnak láttam itthon maradni. Vigasztalhatatlanul csalódott vagyok, nem is tudok mit mondani igazából 
A gulyás árát, amennyiben szükséges, természetesen kifizetem. Elnézést az okozott kellemetlenségért, én sem így terveztem
A gulyás árát, amennyiben szükséges, természetesen kifizetem. Elnézést az okozott kellemetlenségért, én sem így terveztem
Jó kirándulást, és kellemes idõtöltést a túrán résztvevõknek
Én most értem haza a melóból, és most a mély álomba túrázok
Jó reggelt! én is elindultam autóban ülõk, szüleim segítségével jutok fel a Nyugatiba a 9:07-es vonatnál találkozunk, és aztán 9:45-kor meg Kismaroson. üdv
Jó reggelt!
Én már harcra készen állok
, igaz, pirkadattal én még kimegyek picit dolgozni.
Mindenkinek jó utat, 9:45 körül találkozunk!
Szerk.: Jelenleg -6.2 fok van.
Én már harcra készen állok
Mindenkinek jó utat, 9:45 körül találkozunk!
Szerk.: Jelenleg -6.2 fok van.
Én pedig egy szilva, jobb talp szúrás-kinyomkodás, még egy szilva, bal talpon uez., betadinos áttörlés, holnapra az irhától elvált felsõ hámréteg a szövetek közti folyadék eltávolítása után visszaszárad, jelentem, harcra készen vagyok!
Én sem.
Mi is várjuk már Lacival, frankó telefonokat tudtunk még ma este is egymás között, hogy holnap minden flottul, a terveknek megfelelõen menjen.
Szegény Lackó, még lehet, hogy nem ért haza..., pedig fél 9-re itt kell lenniük Királyréten, várja õket Ákos bácsi reggelije. Azután pedig irány Kismaros, de még elõtte befûtjük a kisvasúti kocsit is.
Mi is várjuk már Lacival, frankó telefonokat tudtunk még ma este is egymás között, hogy holnap minden flottul, a terveknek megfelelõen menjen.
Szegény Lackó, még lehet, hogy nem ért haza..., pedig fél 9-re itt kell lenniük Királyréten, várja õket Ákos bácsi reggelije. Azután pedig irány Kismaros, de még elõtte befûtjük a kisvasúti kocsit is.
Rendben, köszi! Van egy szakadt, nem túl tiszta farmerom, meg egy kopott felsõm, megmutatom, milyen csóró egyetemistának lenni
Taki! Ha nem változik a program, 08:07-kor a Nyugatiban vagyok, ha a környékre értetek, egyeztetünk!
Jó éjt!
Taki! Ha nem változik a program, 08:07-kor a Nyugatiban vagyok, ha a környékre értetek, egyeztetünk!
Jó éjt!
Azzal nem élek.
De majd suhanok az erdõ felett, mint a sas...
Várom már a holnapi napot és Bazsi is!
Semmi különösebb felkészülést nem igényel. Ahogy Mici is írja, azért banánérlelõ hõség nem néz ki holnapra, így ennek megfelelõen célszerû ruházkodni.
Takikám, ezt pont jót fog neki tenni, ez egy üdítõ "gyógyséta" lesz.
A Foltán keressztõl a Csóványosig kb 250 métert emelkedik az út. Egy bakancs nem árt, de ha nincs akkor is fel tudsz menni, "sima" erdei út. Az NHH-n ma 1,1°C volt a max, holnap is ez várható kb. Esõ nem volt túl sok mostanában, a Pilisen csak elvétve találni nedvesebb részt, sár nincs, kb ez lehet a Börzsönyben is.
Hogy beálljak a "nyávogók sorába", új cipõt vettem a héten...... tegnap este gyalog mentem biliárdozni, oda-vissza 8 km kb. Mindkét talpamon egy-egy fém kétszázas méretû vízhólyag, nem is emlékszem, mikor jártam így utoljára.
De holnap ott vagyok!
De holnap ott vagyok!
Ez tényleg nem tûnik soknak. Remélem a lábam is úgy gondolja reggel, hogy menni kell. Köszi az infót!
Különösebb felszerelés sem kell? Gondolom melegünk nem lesz, tehát jól felöltözni nem árt.
Különösebb felszerelés sem kell? Gondolom melegünk nem lesz, tehát jól felöltözni nem árt.
Semmi extra, 1-2 meredekebb emelkedõ, de nem fogunk rohanni. Nem hiszem, hogy gond lenne. Oda-vissza kb. 4-5 km.
A túra hosszáról, nehézségérõl, illetve a szükséges felszerelésrõl még nem nagyon volt szó. Errõl kaphatok még valami információt?
Sajnos a ma esti focin megsérült a jobb lábam, remélem nem húzza keresztbe a számításaimat az utolsó pillanatban...
Sajnos a ma esti focin megsérült a jobb lábam, remélem nem húzza keresztbe a számításaimat az utolsó pillanatban...
Jelentkezés ma este elküldve,én plusz 1 fõ
annyi,hogy mi már hét közepén fent leszünk
Holnap túra!!!
Ismétlés gyanánt:
- a kisvonat Kismarosról 09:50-kor indul (ha késik a "nagyvonat", azt bevárjuk)
- ehhez a 09:07-kor, Nyugatiból induló zónázóval kell legkésõbb kijönni
- autóval érkezõk számára Kismaroson, Királyrét felé kanyarodva a 12-es fõútról 50 m múlva jobbra P+R parkoló (díjmentes) van
- ha bármi okból késõbb érnétek autóval, mint a kisvonat indulása, Királyrétre kell felautózni, ott tengernyi parkolóhely közül lehet választani
Dióhéjban ennyi, már csak egyet kell aludni...
Ismétlés gyanánt:
- a kisvonat Kismarosról 09:50-kor indul (ha késik a "nagyvonat", azt bevárjuk)
- ehhez a 09:07-kor, Nyugatiból induló zónázóval kell legkésõbb kijönni
- autóval érkezõk számára Kismaroson, Királyrét felé kanyarodva a 12-es fõútról 50 m múlva jobbra P+R parkoló (díjmentes) van
- ha bármi okból késõbb érnétek autóval, mint a kisvonat indulása, Királyrétre kell felautózni, ott tengernyi parkolóhely közül lehet választani
Dióhéjban ennyi, már csak egyet kell aludni...
Csontak Taki bácsival utazik személygépjármûvel a helyszínre Budapestrõl
Az biztos elég lenne, még az erdõlakóknak is jutna.
-----------------
Õszintén sajnálkozom, hogy idén nem tudsz ott lenni a túrán.
Szerintem hozd el annak az áruháznak kicsinyített élelmiszerrészlegét a háizsákodban, ahol dolgozol
Akkor tuti, senki nem marad éhen
Hegymenetben szerintem lesz segítséged
Csak azért kérdezem, hogy 1 vagy 2 adagot vigyek?
Szólj bátran!
Szólj bátran!
Engem nyugodtan behúzhatsz, bár nem tudom mennyire kérhetek 2 napra szabadot így rögtön az elején, de szeretnék ott lenni.
Ezennel én is meghírdetném a IV. Bükkszentkereszti túrát/találkozót
Részletes leírás itt található: Link
Ó de rendes vagy, hogy belinkelted ezt.
Köszi!
Mennyi finomság.
Elárulhatom, hogy nem igazán szeretem a sertéshúst (ez elég ritka itt Magyarországon) és ezért, ha van más lehetõség, akkor azt választom.
Korábban írtad (vagy talán Laci), hogy van étterem, ezért döntöttem így.
Ha valakinek nem lenne elég a gulyás, ill. Peti részére egy kis étlap-ismerkedés
:Link
Köszönöm, a gulyást most kihagynám.
Majd valamit az étlapról.
Köszi a figyelmességedet!
Majd valamit az étlapról.
Köszi a figyelmességedet!

