Metnet találkozók
Köszönjük szépen!
Megközelíthetõség szempontjából kiváló hely.
Ide mindenki könnyedén eljuthat, akár gépkocsival, akár tömegközlekedéssel, de még gyalogosan is (pl. Dzsódzsek)
A gyõri különítmény ott lesz, ha az égiek is úgy akarják.
Megközelíthetõség szempontjából kiváló hely.
Ide mindenki könnyedén eljuthat, akár gépkocsival, akár tömegközlekedéssel, de még gyalogosan is (pl. Dzsódzsek)
A gyõri különítmény ott lesz, ha az égiek is úgy akarják.
Ez nagyon kellemesen hangzik, de hát ugye túl messze lesz innen a IX. kerületbõl, asszem kihagyom!
Nem akartam ezért szabit kérni, így bíztam benne hogy a beosztás úgy jön ki. Mákom volt. 28-29-30 szabad.
2 hétvégém szabad ebbõl pont az egyik a talis hétvége, így az este sem gond.
Lassan aktuális lesz a kérdés hogy kifog elmenni a talira!
Ha gondoljátok írjátok ide le ki fog menni.
Ha gondoljátok írjátok ide le ki fog menni.
A 8-a vasárnap jobban hangzik.
Bandibá, idén is a Krúdy sörözõben lesz az after?
Akarom mondani jövõre
Bandibá, idén is a Krúdy sörözõben lesz az after?
Szerintem is az év eleje jobban hangzik, addigra lemennek az ünnepi zsúfoltságok.
Oké,így jobban átgondolva szerintem is január eleje lenne a megfelelõbb idõpont( 7.-e vagy 8 .-a ,szo /vas.)
Az ötlet remek, személy szerint a január elejét támogatom, két ünnep között valószínûleg otthon leszek.
Kedves szegedi,Szeged környéki,éppen Szegeden tartózkodó ,vagy a lent tervezett esemény alkalmából Szegedre látogató metnetesek!
Amennyiben van kedvetek , zsíros deszka partira invitállak benneteket a két ünnep közötti idõszak valamelyik napjára,esetleg január elejére ( a pontos idõpont még megbeszélés tárgyát képezi ,jelezzétek :kinek mikor lenne jó) a szegedi meteorológiai állomásra (amennyiben asziék biztisítják a helyszínt)!
Még semmi sem fix,úgyhogy várom ötleteiteket!
Amennyiben van kedvetek , zsíros deszka partira invitállak benneteket a két ünnep közötti idõszak valamelyik napjára,esetleg január elejére ( a pontos idõpont még megbeszélés tárgyát képezi ,jelezzétek :kinek mikor lenne jó) a szegedi meteorológiai állomásra (amennyiben asziék biztisítják a helyszínt)!
Még semmi sem fix,úgyhogy várom ötleteiteket!
No benéztem a topikba, látom jól sikerült a találkozó, tényleg sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. Valójában azért is írok, hogy megköszönjem Dom-nak, hogy felhívott, ezek azok az apróságnak tûnõ dolgok, amelyek egy közösséget összekovácsolnak, életben tartanak, még akkor is, ha valaki épp nem tud részt venni. Az utóbbi egy évben keveset voltam jelen a metneten, ám folyamatosan követem az eseményeket, olvasok, ha épp tehetem. Szóval csak így tovább Metnet és persze R'n'R forever!
Én is megköszönöm, hogy eljötettek, és szerintem is jól sikerült, leszámítva az incidenst
Jövõre ha minden jól megy akkor már a Mátrában találkozunk, és továbbra is várom oda az eddigi résztvevõket, illetve mindenki mást
Mici, ez aztán a timelapse
Aki még csinált képeket, azokat szívesen várjuk
Mici, ez aztán a timelapse
Én is hazaértem, de aznap még utaztam grátiszban 700 km-t... Hát ilyen hosszú buszozás már bõven elég volt aznapra
Köszönet a bükkszentkereszti programért, a társaság, az esti program is nagyon jó volt, bár Metnet találkozótól függetlenül egy kicsit megdöbentõ volt az, hogy két részeg helyi, magukat menõnek gondoló, mitugrász "védegylet erõ" mindenáron belém akart kötni, és az éjszaka közepén verekedni akart... Sajnos ez is életünk részévé kezd válni, de magára a találkozóra ez részemrõl semmilyen árnyékot nem vet, hisz ezek az utcai, találkozótól független események...
Köszönet a bükkszentkereszti programért, a társaság, az esti program is nagyon jó volt, bár Metnet találkozótól függetlenül egy kicsit megdöbentõ volt az, hogy két részeg helyi, magukat menõnek gondoló, mitugrász "védegylet erõ" mindenáron belém akart kötni, és az éjszaka közepén verekedni akart... Sajnos ez is életünk részévé kezd válni, de magára a találkozóra ez részemrõl semmilyen árnyékot nem vet, hisz ezek az utcai, találkozótól független események...
Én is hazaértem
Talán jövõre a túrára is eljutok. Jó volt az esti program, és a társaság is.
Szép volt, jó volt a találkozó.
A túra is tetszett nem fárasztott le úgy mint tavaly. Ami fárasztott és ami miatt kevésbé voltam aktív esténként hogy ebbe a buszos melóba még nem szoktam bele és a hajnali 3-4-es kelések miatt már éjféltájt nagyon nehezen bírok fent maradni amit kipihenni meg nem tudtam elõzõleg.
Kár a tegnapi idõért. Jobb lett volna ,ha a mai idõt fogjuk ki, de így is élveztem a túrát.
Ugyan szerettem volna rögzíteni GPS-szel az utat, de az félúton befagyott. ( még nem hivatalos oprendszer van a telefonon, csak béta)
DE turistautak.hu segítségével bejelöltem az útvonalat. Azért az már kellemes lett volna ha még fel is battyogunk Keresztre, mert akkor egy laza 27km szerintem tuti meglett volna. Így csak 21km lett
Link
Na megyek ledõlök. Reggel már szenvedtem az alvással, de nem pihentem ki magam rendesen, most meg majd leragad a szemem.
Kár a tegnapi idõért. Jobb lett volna ,ha a mai idõt fogjuk ki, de így is élveztem a túrát.
Ugyan szerettem volna rögzíteni GPS-szel az utat, de az félúton befagyott. ( még nem hivatalos oprendszer van a telefonon, csak béta)
DE turistautak.hu segítségével bejelöltem az útvonalat. Azért az már kellemes lett volna ha még fel is battyogunk Keresztre, mert akkor egy laza 27km szerintem tuti meglett volna. Így csak 21km lett
Link
Na megyek ledõlök. Reggel már szenvedtem az alvással, de nem pihentem ki magam rendesen, most meg majd leragad a szemem.
Indulok a hegyre a többiekhez.
Erõsen felhõs égbolt, Itthon +1 °C; odafnet Bükkszentekreszten +2-3 °C körül, lengedez a szél. Még magasabban (900 m)egyelõre melegebb van, +5 °C körül.
A túra ma Bkereszt- Hollóstetõ- Lusta-vgy- Jávorkút- Létrás-tetõ -Lillafüred- Fehérkõ-lápa, - Bkereszt útvonalra van tervezve.
Ha esni kezd lehet belõle rövidebb túra.
Akkora a Bkereszt- Hollóstetõ- Lusta-vgy, majd innen lefelé a fõút irányába, és vissza a Száraz-Szinván Bkeresztre.
A tegnapi havas Bükk-fennsík mára már biztosan sokat olvadt, vagy már nincs is.
Erõsen felhõs égbolt, Itthon +1 °C; odafnet Bükkszentekreszten +2-3 °C körül, lengedez a szél. Még magasabban (900 m)egyelõre melegebb van, +5 °C körül.
A túra ma Bkereszt- Hollóstetõ- Lusta-vgy- Jávorkút- Létrás-tetõ -Lillafüred- Fehérkõ-lápa, - Bkereszt útvonalra van tervezve.
Ha esni kezd lehet belõle rövidebb túra.
Akkora a Bkereszt- Hollóstetõ- Lusta-vgy, majd innen lefelé a fõút irányába, és vissza a Száraz-Szinván Bkeresztre.
A tegnapi havas Bükk-fennsík mára már biztosan sokat olvadt, vagy már nincs is.
Megjött mindenki aki ma várható volt, túl vagyunk a vacsorán, most pedig irány az éjszaka
Megjött a zseton is ,így már a pénz sem gond.
Holnap várhatóan 7 körül ott leszek, ha gyorsan megtankolok és lepapírozok mindent...
Nem akarom elkiabálni de mintha jobban lennék. Torkom nem fáj, de az orrom még nem az igazi. Hála égnek nem a durvábbik fajta. Ha ez marad simán megyek. Sõt én is elkezdtem csomagolni, mert holnap nem lesz rá idõm. Ahogy végzek megyek is át.
No,kalandosan ugyan de ideértünk,hoztam a szokásos formám
Bükkszentlászló és Kereszt közötti úton az északi fekvésü részeken tükör jég van,keresztbe álltunk,majd jött egy golf õk kénytelenek voltak megállni miattunk,így õk is elakadtak és végül jött a mentõcsapat,matt fekete Porche Cayanne 3 maffiózóval,mókásan a kapaszkodóra rakták a két kocsit majd gó tovább,egy jó órája itt vagyunk
van egy kis hó és jeges metszõ szél.Most pedig irány a törzshelyünk
No,mi holnap dél körül startolunk Keresztre
Dávid!
Egy kis nátha meg egyebek,nehogy már akadálya legyen a talinak, gyógyulj meg!
Dávid!
Egy kis nátha meg egyebek,nehogy már akadálya legyen a talinak, gyógyulj meg!
Dolgozom az ügyön. Nem mondom hogy jobban vagyok, de a torkom lement most az orrom a soros. Remélem 1-2 nap és túl leszek rajta. Nem könnyíti a helyzetemet a buszból ki buszba be egésznap. Fülkébe ha akarom pokol is lehet, de kint azért csak -2-2°C van.
Akkor gyorsan gyógyulj meg, egy kicsi megfázás gyanu bennem is elõjött, de nekem még nem gáz.
Gambuc, azt én se hagynám ki
, de azért sajnálom.
Gambuc, azt én se hagynám ki
Eldõlt. Tuti nem megyünk a Bükkbe szombaton.
Szombat délután Erdõbényén várnak minket borkóstolásra. Illetve az ünnepekre hozok haza finom nedût (nagy mennyiségben).
Sofõr lesz, úgyhogy kihagyhatatlan!
Szombat délután Erdõbényén várnak minket borkóstolásra. Illetve az ünnepekre hozok haza finom nedût (nagy mennyiségben).
Sofõr lesz, úgyhogy kihagyhatatlan!