Légköroptika
Ott is kokszos volt a naplemente! Nagyszerûen idõzített a természet! Frankó. De az szivárvány meg az alacsonyszintû felhõ sem kutya.
"Újpest felett teljes szivárvány alakult ki, ahogy a levegõben levõ pára prizmaként megtörte a napfényt. Kollégánk lefotózta a ritka természeti jelenséget." Link
Ez már nem is felsõ érintõ,hanem felnap!
Mindenkinek gratula a szép képekhez!
Mindenkinek gratula a szép képekhez!
10 perc alatt szépen lassan kifényesedett, aztán egy pillanat alatt tûnt el.
De jó!
Innen nézve elggé a Nap mellett ment el a fátyolka,nem volt semmi...
Innen nézve elggé a Nap mellett ment el a fátyolka,nem volt semmi...
Loboncos,Noli:
Szépek!
Ja,itt van még egy érdekes,ez zseb-távkommunikációs-kézikészülékkel készült:Link
HALOvány 22-es,zsenge felsõ érintõ és még zsengébb mellék napok és egy kondenz anti krepu,Ha jól értelmezem a látottakat...
Valamint távközlési és villamos mûvek zsinegjei... [esõ]
Szépek!
Ja,itt van még egy érdekes,ez zseb-távkommunikációs-kézikészülékkel készült:Link
HALOvány 22-es,zsenge felsõ érintõ és még zsengébb mellék napok és egy kondenz anti krepu,Ha jól értelmezem a látottakat...
Valamint távközlési és villamos mûvek zsinegjei... [esõ]
Gyakorlatilag mind szép :-)
Ilyesmi volt nálam is. Majd teszek képet.
Ilyesmi volt nálam is. Majd teszek képet.
Nem tudtam választani,gyakorlatilag ugyanaz mindegyik...
Link
Délelõtt láttam egy KH-maradványt,de nem tudtam fotózni.
Link
Délelõtt láttam egy KH-maradványt,de nem tudtam fotózni.
Örülök, hogy tetszenek
Rakok fel még estefelé irizáló lencsefelhõket is, de most kicsit abbahagyom a metnetezést, mert nem haladok az adatfeldolgozós dolgaimmal
Rakok fel még estefelé irizáló lencsefelhõket is, de most kicsit abbahagyom a metnetezést, mert nem haladok az adatfeldolgozós dolgaimmal
"Az anyja szemit" - kategóriás KH szépség!!!
A többi képed meg varázslatosan szép! Öröm volt nézni az igazi téli hangulatokat! Köszönöm, hogy megmutattad!
A többi képed meg varázslatosan szép! Öröm volt nézni az igazi téli hangulatokat! Köszönöm, hogy megmutattad!
Köszönöm a válaszokat. Nos egy polárszûrõ nem fog a gazdasági világválságba sodorni de most várok maíg megnyugodnak a kedélyek a távkioldó és az egész gép kapcsán!
Hát elég szépen fodrozódik, Rafy. MacGyver, Te aztán nem panaszkodhatsz, jó hosszú KH!
A gépemen van egy polárszûrõ, az elég sokat segít, bár értelemszerûen akkor jönnek ki vele jobban a színek, ha a naptól messzebb fotózok. Emellett érdemes kitakarni a napot, a blendét meg kisebbre állítani, hogy ne égjen be a kép.
Amit az elõbb mutattam, annak utólag állítottam az élességén, mert nem egészen olyanra sikerült, mint amit szabad szemmel láttam. Ez az eredeti: Link
A gépemen van egy polárszûrõ, az elég sokat segít, bár értelemszerûen akkor jönnek ki vele jobban a színek, ha a naptól messzebb fotózok. Emellett érdemes kitakarni a napot, a blendét meg kisebbre állítani, hogy ne égjen be a kép.
Amit az elõbb mutattam, annak utólag állítottam az élességén, mert nem egészen olyanra sikerült, mint amit szabad szemmel láttam. Ez az eredeti: Link
Napszemüveg vagy polárszûrõ sokat segít benne
szerk: nem tudom, de mutatós mindenesetre.
szerk: nem tudom, de mutatós mindenesetre.
Nemtudom hogy ez KH e de azért berittyentem ide: Link
Néhol cirrusos volt az ég. Ez is egy cirrus de igencsak meg lett turbózva. De majd ti eldöntitek!
Ági te szûrõt használsz ezekhez a képekhez? Nálunk is irizál a felhõ elvileg csak nemtudom hogy megoldani hogy meg is maradjon a képeken!
Néhol cirrusos volt az ég. Ez is egy cirrus de igencsak meg lett turbózva. De majd ti eldöntitek!
Ági te szûrõt használsz ezekhez a képekhez? Nálunk is irizál a felhõ elvileg csak nemtudom hogy megoldani hogy meg is maradjon a képeken!
Rendben! De ugye akkor is szólhatok, ha egy 41 éves fiatalasszonyt akarnak örökbefogadni? 
És ha már finnek ... Marko újabb fotója a nemzetközi blogon. Bouguer halo és kék kör egy képen: Link
És ha már finnek ... Marko újabb fotója a nemzetközi blogon. Bouguer halo és kék kör egy képen: Link
De jó! Végre van valami izgalmas az égen. Kezdett már zavarni az uborkaszezon.
