Légköroptika
Azt a mindenit, micsoda melléknap!!!! Varázslatosan szép, nagyon fényes, és ha megnézed, a színes folt mellett jobbra egy hosszú fehér csík van, az a melléknapív. Valamelyest a bal oldalán is látszik, de halványan. Hihetetlen gyönyörû! Garatulálok hozzá!
Kikontrasztoztam, meg benyilaztam a melléknapívet.
Kikontrasztoztam, meg benyilaztam a melléknapívet.

De a többi képed sem semmi. Miért nem szoktál gyakrabban dicsekedni velük? Fantasztikusak!
Köszönöm Coonti, Nyuli
Hát még ha visszaadta volna ez a kép a valódi látványt! Csodaszép volt!
Ragnell
Van ív? Elmegyek a szemészhez....
Ragnell
Nagyon szép képek! Gratulálok
Noli, nem azt láttam sajnos
Nagyon tetszik ahogy mosolyog az ég
Itt az enyém
Sajna a minõség még mindig silány
Link
( Nola majd a felhõzetbõl kilógó Vitosával boldogít minket holnap, a CZA Noli mai öröme, nekünk.
Mod. )
Noli, nem azt láttam sajnos
Itt az enyém
Link
( Nola majd a felhõzetbõl kilógó Vitosával boldogít minket holnap, a CZA Noli mai öröme, nekünk.
Nagyon szép a naplementéd is!
Sajnos mégse lett naposzlop, jött valami szutyok, ami eltakarta...
A színek viszont olyanok voltak, mint Nálad. :-)
Sajnos mégse lett naposzlop, jött valami szutyok, ami eltakarta...
A színek viszont olyanok voltak, mint Nálad. :-)
Köszi szépen!
Felraktam a többit is:
Link
Tuti lesz naposzlop is, de már nem tudok kimenni, messze kéne hozzá, de fõznöm kell... Holdat viszont majd lesem, talán lesz valami nála is.
Felraktam a többit is:
Link
Tuti lesz naposzlop is, de már nem tudok kimenni, messze kéne hozzá, de fõznöm kell... Holdat viszont majd lesem, talán lesz valami nála is.
Gyönyörû színes vigyor, gratula!
Itt megint havazik szépen, már jó 4 cm. a lepel.
Itt megint havazik szépen, már jó 4 cm. a lepel.
Amindenségit! Ez már a "majdnem leesett" kategória! Nagyon széééép!
Itt apró szemû havazás van, kb. 1,5cm a hóvastagság. Este is volt egy kicsi szállinga apó pelyhekben, akkor igen gyengén hullott, elõször azt hittem gyémántpor.
Itt apró szemû havazás van, kb. 1,5cm a hóvastagság. Este is volt egy kicsi szállinga apó pelyhekben, akkor igen gyengén hullott, elõször azt hittem gyémántpor.
Ma láttam az év elsõ melléknapját, ami hihetetlen nagy, fényes volt, hosszú ívvel!
Nemhogy az év elsõ melléknapja volt, de az eddigiek közül a legnagyobb, amit láttam!
Nemhogy az év elsõ melléknapja volt, de az eddigiek közül a legnagyobb, amit láttam!
Ajj,de gyönyörû!!!
Nem is látszik a képen semmilyen magasszintû.
Ez az igazi szmájli
:-)
Nem is látszik a képen semmilyen magasszintû.
Ez az igazi szmájli
:-)
Úgy érzem, mintha nem is ugyanabban az országban lennénk. CZA??
Elpepecseltem ma a 2008-as részletes statisztikáimmal: Link
Elpepecseltem ma a 2008-as részletes statisztikáimmal: Link
Itt valami 8 másodpercet volt láthatatlanul halvány 2-es jobbos melléknappal, pedig csurig vagyunk magasszintûvel... :-(
Köszi! 
Én is láttam benne valamit, de én sem akartam okoskodni, - akkor már ketten láttuk. Várjuk a profik véleményét.
Én is láttam benne valamit, de én sem akartam okoskodni, - akkor már ketten láttuk. Várjuk a profik véleményét.
Kicsit belenyúltam,elnézést,de szerintem ez egy gyenge 22-es felsõ érintõvel.Link
Mondjuk én nem vagyok szakértõ,majd Noli,Alex,vagy Ragnell megmondja bisztosra.
Mondjuk én nem vagyok szakértõ,majd Noli,Alex,vagy Ragnell megmondja bisztosra.
Nemrégiben én is így jártam. Érdemes megkérdezni telefonon az egyik üzletben, hogy van e valahol nekik. Volt már olyan, hogy nem volt kinn neten, de ennek ellenére boltban meg lehetett venni.
Hát igen.... Pedig van egy olyan mondás,hogy a név kötelez....
Idézek: "Nincs találat." :-(
Lehet, hogy csak MÁR nincs, de tudom, hogy annak idején is csak olyan helyen volt, ami nincs nálunk.
Lehet, hogy csak MÁR nincs, de tudom, hogy annak idején is csak olyan helyen volt, ami nincs nálunk.
Most megnéztem, elvileg még van, mondjuk az Alexandrában, csak az a baj, hogy nekem Libri-s utalványom van... Na mindegy. Majd megszerzem. :-)
Sok dolgot olvastam már a tunguz eseményrõl, kíváncsi vagyok, hogy egy pár éves könyv mit tud újat mondani. :-)
Sok dolgot olvastam már a tunguz eseményrõl, kíváncsi vagyok, hogy egy pár éves könyv mit tud újat mondani. :-)
Karácsonyi ajándékként kaptam. Vannak benne "érdekes" érvek és ellenérvek is.
Az elején több oldalon keresztül légköroptikai jelenségekkel foglalkozik
Az elején több oldalon keresztül légköroptikai jelenségekkel foglalkozik
És hol vetted meg? Amikor megtudtam, hogy van ez a könyv, nem tudtam megvenni...
De jóság! A FG szerintem is kenterbe veri a NG-t, a képei legalább olyan jók, a gárda meg profi mögötte!
Nem,a megbízható A Földgömb.Fõleg,hogy a legjobb barátom bátyja a fõkolompos.
