2026. június 25., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY (2026. június vége) 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#525919
Ehun valami gyütet

beillesztett kép

#525918
Ide is megjött... a dögüllő egyelőre.
Borulás az csak DDK felé van, bezzeg a nyomorult bazsa már tépi a kertet szomoru
#525917
Szerintem sem érdemes még temetni a napot errefelé. Dél felől tolódik fel a rendszer gustja, közben északnyugatról jön a másiké, a kettő közötti konvergencia szépen bedurranhat majd. A mostani Arome ezt Budapesttől D-re, DK-re várja, viszont az alföldi rendszert aktuálisan a valóságosnál jóval délebbre számolja, így könnyen lehet, hogy ez az ütközés is északabbra lesz.
#525916
 Szupercella! zivatar

beillesztett kép

#525915
Asszem itt lefőtt a kávé, itt megy el mellettünk duhos

beillesztett kép

#525914
Az nincs neked irányban tuti. Majd később ahogy halad előre a front az irányban lesz. Délnyugatias áramlás van halad északkelet  felé legalábbis itt.vidám
#525913
A radar egyre biztatóbb nyugatra, délnyugatra. Úgy gondolom, jó eséllyel lehet villámfényes az este. Persze nem
tennék rá nagyobb tétet, de a jelek jók.
#525912
Az Ungvár mellett felrobbanó atombomba

beillesztett kép

#525911
4 mm esett, zivatarnak  laza gyenge műsor volt
#525910
Elég baj az! Te képeid mindig istenkirályak!
#525909
Én ittvagyok, komplett arzenállal... kilátóval, autóval, gopro kamerával, mindennel... De errefelé bezzeg nem jön. vidám 
#525908
Majdnem rácsesztünk, de kimenekültünk alóla.
#525907
Újabb versenyző Szigetvárnál.

beillesztett kép

#525906
ja, a kv lefővőben van a környékünkön is.
#525905
Pfú ne is mond, annyira mérges vagyok!
Nincs is annál rosszabb, mint amikor valaki ilyeneket szól hozzá a fórumhoz, hogy "Folyamatosan morog, dörög. Hamarosan ideér a szörnyeteg." meg "Te szent isten mi jön Pécs felé."
Na mi jön? Látni akarjuk!!! Nem akarok azidőképre járkálni fotókat nézni! 0 gramm kép kerül ki és az ember nem tudja, hogy ez miért van? Esetleg kaputelefon van az észelőnél vagy annyira nincs semmilyen látvány, hogy említésre sem érdemes,... amit  nehéz elképzelni vagy mégis mi a rohadt életért nincs kép?
Kettővel balra kell őket feltölteni, mint ahol a hány smiley-k találhatóak!!!
Na bmeg egyszer esküszöm leköltözöm Pécsre, de akkor minden légypiszok szupercelláról 90 képpel fogom elárasztani a fórumot, az biztos!
Múltkor Tiszaföldváron egy kertipartyról szaladtam másfél kilómétert totál részegen, hogy azonnal tudjak nektek feltölteni valamit arról a szörnyről, amihez fogható vihart évek óta nem láttam élőben.
#525904
Bocs a minőségért telefonos kép.

beillesztett kép

#525903
Az a fekete pont irányba van...
#525902
5 centis jegek kicsit nagyobbat ütnek, mint a hópihék. nyelvnyujtas
#525901
Ilyenkor mi a facért nem mész fel a Mecsekbe?
Bezzeg télen a lightos hóesésben tudsz videozni  laza
#525900

beillesztett kép

Morajlás, de senki extra egyelőre. Szélcsend.
Ui.: egy nagy dög jelent meg irányba a radaron
#525899
Pécs.

beillesztett kép



beillesztett kép

#525898
Törölt tartalom
#525897
Törölt tartalom
#525896
Újabb három megye kapott piros riasztást: Csongrád, Békés, Szolnok.
#525895

beillesztett kép

#525894
Ne csak képet videót is küldjön vazze.  laza
bluli: Épp nézem a cella áthelyeződés kezd egyre északbra, észak keletebbre helyeződni. 
#525893
Bácsikám viszont pont ma ment délután Mecsek rallye-ra.
Majd este meginterjuvolom, hogy mit tapasztalt ott. 
#525892
Pécsi videókból kiindulva meg merem kockáztatni, hogy volt szignifikánst elérő jégméret. 
#525891
Oszt kép lesz ?  laza
#525890
Ehh, de rosszkor jövök haza Miskolcra... beteg
#525889
Ez a Pécs környéki cella eléggé kitért balra, közben nyugati határnál is puffog. Talán északabbra is lesz esemény.

beillesztett kép

#525888
Pécs mit kapp te atya úristen. tornado
#525887
Emelt konvekció jeleit látom.

beillesztett kép

#525886
Csak narancs volt kiadva omsz részről, egyedül a Metnetes előrejelzők vállalták be a 3ast. 
#525884
Megállt a szél... Közlekedik...

beillesztett kép

#525883
Folyamatosan morog, dörög. Hamarosan ideér a szörnyeteg. 
#525881

beillesztett kép

#525880
Remélem nem csak ennyi jut mára

beillesztett kép

#525879
Hiába, pont olyan irányból látsz rá, hogy szinte semmi sem látszódik csak a szürkeség... meg némi keserves dörgés. Elkerül minket az egész sajnos vagy nem sajnos. Nem a csimbumm hiányzik, hanem néhány mm-nyi záporeső. 
zavarban 
UM WIN...
#525878
Kis UFO, grat!  nevet Ezt pedig egy ismim küldte.
#525877

beillesztett kép

#525876
Az keletre elmehet Pécs mellett.
#525875

beillesztett kép

#525873
Időnként jelentkezz be
#525872
Napasztmek vidám gyere cica !!  laza
#525871
Zselici csillagvizsgáló kilátóján vagyok, teljesen rá látok a horvát cuccra. 

beillesztett kép

#525870
mammák

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-06-25 21:00:43

Kõszeg

26.1 °C

RH: 49 | P: 1011.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.