2026. június 28., vasárnap

Légköroptika

Adott napon: 
Keresés:
#33803
Új felhõfaj született:
Cumulus Congestus Infucatus... nevet
Link
#33802
Noli, köszi! nevet
A ti képeitek is szépek nagyon! nevet
#33801
Látványos lenne ez is, ha nem HDR lenne. Szerintem. Ettõl másnak még bejöhet így is. :-)
#33800
Kössz! A Te képeid viszont csodásak.
#33799
Jó képeket csinál pedig!
Tegnapi naplementét szégyenszemre elfelejtettem feltölteni!
Nem olyan látványosak mint a tiétek, de ittis volt festés:
Link Link Link Link
nevet
#33798
Link
Doug Zubenel ellipszis-pártája Vénusz körül!!!
#33797
Semmi bocs, ezek tök szépek!!!
#33796
Nem légköroptika - 21-ei zivi Fehérváron: Link Link
Csak ez a kettõ tyndall: Link Link
Bocs, gyenge telefonos képek!
#33795
A reggeli Tyndallok:
Link
(ebéd kész, már sül a kenyérke és kimostam, kiteregettem :-))
#33794
Jó ötlet :-) Én meg óvatos használat után küldöm majd tovább kelet felé. :-)

Volt gyönyörû Tyndallunk, felhõablakon kinézõ fénysugárral, majd lesz kép is, de most irány a konyha.
#33793
Köszönöm. nevet
#33792
Igyekszem, sõt megpróbálok küldeni arrafelé is egy megfelelõ felhõszállítmányt. kacsint
#33791
Jók a részvényeid ebben az üzletben, úgy látom. :-) Remélem, ma is folytatod a velük való sikeres kereskedést a mi örömünkre is!
#33790
Köszönöm a gratulációkat! nevet
Szép naplementés képek születtek este, gratulálok Mindenkinek! Én is megpróbálkoztam vele, de kimenni most nem tudtam nyílt terepre, így nem is lettek olyan jó a képek. Link Link
Ha egyszer egy üzlet beindul alapon viszont este is volt irizálás: Link nevet
#33789
Ancsi, Peti, Topi, Bálint, remek a naplemenésetek, gyönyörû színek, látványos kavalkád!!!
Felhõcske, a halód ismét látva is csodás!
Balka, a CZA fenséges, gratulálok hozzá!
#33788
Mai naplemente Dunaújvárosban:

beillesztett kép


nevet
#33787
Nah möggyüttem nyelvnyujtas

Egy pici panoval kezdem nemnagy csak 10000*5000pixel kb nevet :

beillesztett kép


Link

Tyndallod:
Link

Szinváltós:
Link

Vöröses végén volt már ez:
Link

Holnap remélem feltudom majd avatni az új fényképezõmet is majd hideg
#33786
Nálunk ennyire futotta a naplemente: Link Link ÉK felé: Link Link D felé: Link
#33785
Ha most kialakulna egy zápor NY-ÉNY-felé, akár holdvárvány is lehetne.
#33784
Tegnapi naplementés égképek:
Link
Link
Mai 22-es termésbõl:
Link
Link
#33783
Mr. Sunset résen volt: Link Link kacsint
Fórumhelyszín Dunaújváros lenne, most javítom is. nevet
#33782
Szép estét!
Tegnap délután 5 óra körül fátyolfelhõk érkeztek nyugat felõl, és ezek a felhõk szép CZA-t produkáltak. nevet Link Link
#33781
Tudtam, hogy Benned lehet bízni! (Én idebenn szentségeltem, hogy nem mentem ki, de akkor már késõ volt, innen cak a házak látszanak, mire meg felmegyek a hegyre, rég vége a színjátéknak...)
#33780
Ma senkisenem fotózta a sárgás/vöröses/felhõaljásos naplementét? :O zavarban
De én igen és majd jönnek a panok laza
#33779
A buborékos nagyon állat!
Gratula!
#33778
:-))
#33777
Nálam mindenféle légköri esemény híjány csináld magad optika jutott:
Link
Hozzávalók:
Egy üveg víz, amit kis idõre magára hagysz, hogy kiüljön az oldalára a levegõ kis buborékok formájában.
Napfény, ami be tud jönni az ablakon
Papírlap
Macska
Fényképezõgép
#33776
Igen szép példány!!!
#33775
Tegnapi vadászat eredménye:
Link

Ha jók lesztek, ma még hozok egy érdekeset.
#33774
Hû, ezek nagyon kedvemre valók! nyelvnyujtas Na hessek tanulni..
#33773
WOW!!! laza
#33772
Az igen!!
#33771
:O
#33770
Fú, ez de állat már!!!
#33769
Friss irizálás: Link Link
Csak pár percig látszott, pont jókor néztem ki. nevet
-------------------------------------------------------------------
Én is gratulálok mindenkinek a ma reggeli, délelõtti halós képekhez! nevet
#33768
Hú, milyen képek, Gratulálok Nektek!! nevet
_____

Tegnap a sötét autók teteje elgörbítette a teret: Link ( Telcsis kép, bocsesz. )
#33767
Wow, micsoda képeket hoztatok!
Gratula mindenkinek!
Itt jelenleg nincs semmi!
#33766
Úgy látom sokan készítettek ma délelõtt halo fotókat...Gratulálok!
Én is (az utolsó 3 kép): Link
#33765
Brutális 22-es volt!
#33764
Itt is halóval indult a reggel: Link
#33763
nevet
#33762
Huhh, de jó erõs!!!
#33761
holdfényes ködmezõ zseniális!!!
#33760
Elõször is szép - Halós - napot kívánok! kacsint
Gratulálok a szépségekhez mindenkinek!

Halló irizálás - Halló haló :-):
Irizálással kezdõdött: Link
Jött hozzá karika teteje is: Link
Valamint a szép 22-eske: Link Link
Ezek meg itten telósak: Link Link Link
Majdnem belefért a teljes körülírt 22-es Haló: Link
A csillanásokért elnézést...
#33759
Élénk 22-es néhány perce:
Link
#33758
Szép. nevet
Itt is volt/van: Link
#33757
Üdvi!
Huhh! Vannak képek! *-* Sok tetszetõs!
Miután otp-t játszottam a pincebuliból kimenet. Felfigyeltem egy szép ködmezõre. Hajnali 2kor visszamentem, és egyébb nyalánkságokat is lehetett fényképezni!

Lámpaködív: Link Link
HDR holdkoszorú: Link Link
Ködmezõ: Link Link Link

Egy kicsit homályos lett! Csak már sajna siettem mert ma korán kellett kelni! nevet
#33756
kacsint nevet
#33755
Tök jó :-)
Kimi, olyan fura, sose gondoltam volna Rólad, hogy ilyen erõsen tetovált vagy.
#33754
Friss 22-es. Link Link
nevet

Utolsó észlelés

2026-06-28 03:31:37

Budapest III. - Flórián tér

23.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.