Légköroptika
Látványos lenne ez is, ha nem HDR lenne. Szerintem. Ettõl másnak még bejöhet így is. :-)
Jó ötlet :-) Én meg óvatos használat után küldöm majd tovább kelet felé. :-)
Volt gyönyörû Tyndallunk, felhõablakon kinézõ fénysugárral, majd lesz kép is, de most irány a konyha.
Volt gyönyörû Tyndallunk, felhõablakon kinézõ fénysugárral, majd lesz kép is, de most irány a konyha.
Igyekszem, sõt megpróbálok küldeni arrafelé is egy megfelelõ felhõszállítmányt.
Jók a részvényeid ebben az üzletben, úgy látom. :-) Remélem, ma is folytatod a velük való sikeres kereskedést a mi örömünkre is!
Ancsi, Peti, Topi, Bálint, remek a naplemenésetek, gyönyörû színek, látványos kavalkád!!!
Felhõcske, a halód ismét látva is csodás!
Balka, a CZA fenséges, gratulálok hozzá!
Felhõcske, a halód ismét látva is csodás!
Balka, a CZA fenséges, gratulálok hozzá!
Tudtam, hogy Benned lehet bízni! (Én idebenn szentségeltem, hogy nem mentem ki, de akkor már késõ volt, innen cak a házak látszanak, mire meg felmegyek a hegyre, rég vége a színjátéknak...)
Ma senkisenem fotózta a sárgás/vöröses/felhõaljásos naplementét? :O
De én igen és majd jönnek a panok
De én igen és majd jönnek a panok
Nálam mindenféle légköri esemény híjány csináld magad optika jutott:
Link
Hozzávalók:
Egy üveg víz, amit kis idõre magára hagysz, hogy kiüljön az oldalára a levegõ kis buborékok formájában.
Napfény, ami be tud jönni az ablakon
Papírlap
Macska
Fényképezõgép
Link
Hozzávalók:
Egy üveg víz, amit kis idõre magára hagysz, hogy kiüljön az oldalára a levegõ kis buborékok formájában.
Napfény, ami be tud jönni az ablakon
Papírlap
Macska
Fényképezõgép
Hú, milyen képek, Gratulálok Nektek!! 
_____
Tegnap a sötét autók teteje elgörbítette a teret: Link ( Telcsis kép, bocsesz. )
_____
Tegnap a sötét autók teteje elgörbítette a teret: Link ( Telcsis kép, bocsesz. )
Úgy látom sokan készítettek ma délelõtt halo fotókat...Gratulálok!
Én is (az utolsó 3 kép): Link
Én is (az utolsó 3 kép): Link
Elõször is szép - Halós - napot kívánok! 
Gratulálok a szépségekhez mindenkinek!
Halló irizálás - Halló haló :-):
Irizálással kezdõdött: Link
Jött hozzá karika teteje is: Link
Valamint a szép 22-eske: Link Link
Ezek meg itten telósak: Link Link Link
Majdnem belefért a teljes körülírt 22-es Haló: Link
A csillanásokért elnézést...
Gratulálok a szépségekhez mindenkinek!
Halló irizálás - Halló haló :-):
Irizálással kezdõdött: Link
Jött hozzá karika teteje is: Link
Valamint a szép 22-eske: Link Link
Ezek meg itten telósak: Link Link Link
Majdnem belefért a teljes körülírt 22-es Haló: Link
A csillanásokért elnézést...
Üdvi!
Huhh! Vannak képek! *-* Sok tetszetõs!
Miután otp-t játszottam a pincebuliból kimenet. Felfigyeltem egy szép ködmezõre. Hajnali 2kor visszamentem, és egyébb nyalánkságokat is lehetett fényképezni!
Lámpaködív: Link Link
HDR holdkoszorú: Link Link
Ködmezõ: Link Link Link
Egy kicsit homályos lett! Csak már sajna siettem mert ma korán kellett kelni!
Huhh! Vannak képek! *-* Sok tetszetõs!
Miután otp-t játszottam a pincebuliból kimenet. Felfigyeltem egy szép ködmezõre. Hajnali 2kor visszamentem, és egyébb nyalánkságokat is lehetett fényképezni!
Lámpaködív: Link Link
HDR holdkoszorú: Link Link
Ködmezõ: Link Link Link
Egy kicsit homályos lett! Csak már sajna siettem mert ma korán kellett kelni!
Tök jó :-)
Kimi, olyan fura, sose gondoltam volna Rólad, hogy ilyen erõsen tetovált vagy.
Kimi, olyan fura, sose gondoltam volna Rólad, hogy ilyen erõsen tetovált vagy.

