Ho-ho-hósirató
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Nekem 95 novembere volt a csoda. Békéscsabán, lassan évforduló annak is, azt hiszem 6.-án kezdett el havazni, és jópár napig tartott a fasza idő. Volt akkor egy huskym gyerekként, az volt az első hó, amit látott kölyökként, csak a feje látszott ki reggel, úgy aludt. 
Békés megyei hírlap 1995.11.07 és 08.
Békés megyei hírlap 1995.11.07 és 08.



